kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Brod Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
DRAGON&SOKOL
GLINA
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
JASTREB
Kick-box klub Prijedor
KOBRA, Bjelovar
NINJA
Spartan Gym
TIGAR BROD
TOMISLAV GYM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Stariji kadeti -42
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Učenici -32
1006
249
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
12
0
MARKO NUJIĆ (2002BIH)
98
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1008
12
0
MARKO NUJIĆ (2002BIH)
98
5
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. MARKO NUJIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1019
100
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
250
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1020
253
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
142
0
TIN KARAPETRIĆ (IMPACT)
1022
100
1
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
142
0
TIN KARAPETRIĆ (IMPACT)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. TIN KARAPETRIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1023
254
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
178
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
78
MARIO JOZIĆ (TOM GYM)
1024
36
3
DANIEL PENIĆ (TOM GYM)
13
1
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
265
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
1025
178
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
78
0
MARIO JOZIĆ (TOM GYM)
1026
36
4
DANIEL PENIĆ (TOM GYM)
265
3
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
1028
178
6
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
36
0
DANIEL PENIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
2. DANIEL PENIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ALAN ĆURIĆ, TIGAR BROD
PF - Mlađi kadeti -42
1027
255
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
179
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1029
79
0
MARIO JOZIĆ (TOM GYM)
117
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1030
57
8
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
139
6
DAVID ŠTRK (IMPACT)
111
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1031
179
8
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
117
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1032
57
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
111
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1035
179
2
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
111
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
PF - Mlađe kadetkinje -37
1046
16
0
BALOGH BIANKA (BER.)
251
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
1047
75
6
ELENA ČVEK (BTI)
29
0
MANDALENA JAZVIĆ (2002BIH)
1049
16
1
BALOGH BIANKA (BER.)
75
5
ELENA ČVEK (BTI)
Medalists
1. ELENA ČVEK, BTI
2. BALOGH BIANKA, BEREMEND SPORT KFT
3. MANDALENA JAZVIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
PF - Stariji kadeti -42
259
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
1056
256
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
269
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
1056A
23
2
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
273
4
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
180
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1058A
259
0
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
269
10
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
1057
273
1
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
180
2
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1060
269
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
180
10
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
2. PATRIK KOŽUL, TIGAR BROD
3. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. ALAN ĆURIĆ, TIGAR BROD
PF - Starije kadetkinje -42
1065
252
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
247
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
110
ANA MARETIĆ (JASTREB)
1067
247
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
110
0
ANA MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. ANA MARETIĆ, JASTREB
3. ----
3. ----