kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Brod Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
DRAGON&SOKOL
GLINA
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
JASTREB
Kick-box klub Prijedor
KOBRA, Bjelovar
NINJA
Spartan Gym
TIGAR BROD
TOMISLAV GYM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -22
PF - Učenici -25
PF - Učenice -22
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -28
LC - Juniori -63
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke -65
KL - Juniorke +70
PF - Učenici -22
1001
156
1
VITO VALEK (IMPACT)
60
11
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
1002
101
10
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
25
0
TEO MATANOVIĆ (TOM GYM)
1005
60
5
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
101
13
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. TEO MATANOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. VITO VALEK, IMPACT
PF - Učenici -25
1003
56
6
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
141
0
MATEJ REPINC (IMPACT)
1004
26
1
TEO MATANOVIĆ (TOM GYM)
102
8
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1007
56
1
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
102
8
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. ALEKSANDAR ŠESTO, GLINA
3. TEO MATANOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. MATEJ REPINC, IMPACT
PF - Učenice -22
1012
118
2
DORA MATIĆ (JASTREB)
138
3
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
Medalists
1. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT
2. DORA MATIĆ, JASTREB
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1019
100
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
250
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1020
253
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
142
0
TIN KARAPETRIĆ (IMPACT)
1022
100
1
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
142
0
TIN KARAPETRIĆ (IMPACT)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. TIN KARAPETRIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
1027
255
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
179
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1029
79
0
MARIO JOZIĆ (TOM GYM)
117
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1030
57
8
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
139
6
DAVID ŠTRK (IMPACT)
111
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1031
179
8
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
117
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1032
57
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
111
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1035
179
2
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
111
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
PF - Mlađe kadetkinje -28
1043
184
13
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
137
7
KATARINA ŠPEHAR (IMPACT)
Medalists
1. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL
2. KATARINA ŠPEHAR, IMPACT
3. ----
3. ----
LC - Juniori -63
2008
128
1
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
239
2
ANTONIO STOJANOVIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. ANTONIO STOJANOVIĆ, TIGAR BROD
2. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
2031
133
0
JAN VALEK (IMPACT)
109
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
Medalists
1. JAN VALEK, IMPACT
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
2033
149
3
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
161
0
ŠIMUN ŠARČEVIĆ-JURANIĆ (IMPACT)
Medalists
1. IVAN MIŠETIĆ, HUS
2. ŠIMUN ŠARČEVIĆ-JURANIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
2035
50
3
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
132
0
MATEO ROMIĆ (IMPACT)
Medalists
1. BENJAMIN DUCIC, Ilidža Sarajevo
2. MATEO ROMIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
KL - Juniori -57
2037
140
0
ZVONIMIR ŠPEHAR (IMPACT)
201
3
ANTONIO STOJANOVIĆ (TGRBROD)
35
VELDIN GUŠANI (TOM GYM)
2039
201
3
ANTONIO STOJANOVIĆ (TGRBROD)
35
0
VELDIN GUŠANI (TOM GYM)
Medalists
1. ANTONIO STOJANOVIĆ, TIGAR BROD
2. VELDIN GUŠANI, TOMISLAV GYM
3. ZVONIMIR ŠPEHAR, IMPACT
3. ----
KL - Juniori -63
2038
127
3
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
10
0
JASMIN DAJIC (2002BIH)
Medalists
1. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
2. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -60
2048
81
3
BOJANA RAILIĆ (KBKP)
131
0
ENA PAVIN (IMPACT)
2048A
177
0
KATARINA UŽAREVIĆ (TGRBROD)
274
3
ELENA ABRAMIĆ (IMPACT)
2050
81
0
BOJANA RAILIĆ (KBKP)
274
3
ELENA ABRAMIĆ (IMPACT)
Medalists
1. ELENA ABRAMIĆ, IMPACT
2. BOJANA RAILIĆ, Kick-box klub Prijedor
3. KATARINA UŽAREVIĆ, TIGAR BROD
3. ENA PAVIN, IMPACT
KL - Juniorke -65
2049
89
3
LARA SRDOJEVIĆ (KOBRABJ)
143
0
ANGELA SATLER (IMPACT)
Medalists
1. LARA SRDOJEVIĆ, KOBRA, Bjelovar
2. ANGELA SATLER, IMPACT
3. ----
3. ----
KL - Juniorke +70
2051
28
3
MILENA PETKOVIĆ (TESLIC)
129
0
LORA ŠIMIĆ (IMPACT)
Medalists
1. MILENA PETKOVIĆ, Spartan Gym
2. LORA ŠIMIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----