kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Brod Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
DRAGON&SOKOL
GLINA
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
JASTREB
Kick-box klub Prijedor
KOBRA, Bjelovar
NINJA
Spartan Gym
TIGAR BROD
TOMISLAV GYM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -32
PF - Učenici +32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Seniori -94
PF - Učenici -32
1006
249
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
12
0
MARKO NUJIĆ (2002BIH)
98
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1008
12
0
MARKO NUJIĆ (2002BIH)
98
5
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. MARKO NUJIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
PF - Učenici +32
1009
172
0
ADAM PEJIĆ (BROD)
14
0
KEMAL PEJKOVIĆ (2002BIH)
99
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
171
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
163
IVO PEJIC (BROD)
1011
172
0
ADAM PEJIĆ (BROD)
99
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1010
171
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
163
0
IVO PEJIC (BROD)
1013
99
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
171
3
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. IVO PEJIC, BROD
3. ADAM PEJIĆ, BROD
PF - Mlađi kadeti -37
1023
254
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
178
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
78
MARIO JOZIĆ (TOM GYM)
1024
36
3
DANIEL PENIĆ (TOM GYM)
13
1
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
265
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
1025
178
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
78
0
MARIO JOZIĆ (TOM GYM)
1026
36
4
DANIEL PENIĆ (TOM GYM)
265
3
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
1028
178
6
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
36
0
DANIEL PENIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
2. DANIEL PENIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ALAN ĆURIĆ, TIGAR BROD
PF - Mlađi kadeti -47
1033
187
4
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
121
8
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1034
76
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
80
1
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1036
121
1
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
76
2
LEONARDO ČVEK (BTI)
Medalists
1. LEONARDO ČVEK, BTI
2. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
3. GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ, TIGAR BROD
PF - Mlađi kadeti +47
1037
245
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
58
0
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
1038
191
1
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
77
6
LEONARDO ČVEK (BTI)
1039
18
3
BENEDEK HADRA (BER.)
61
7
MATEJ BOGOVIĆ (GLINA)
1040
2
6
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
164
0
MIHAEL TOMAS (BROD)
1041
58
0
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
77
6
LEONARDO ČVEK (BTI)
1042
61
2
MATEJ BOGOVIĆ (GLINA)
2
6
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
1044
77
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
2
2
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. LEONARDO ČVEK, BTI
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. FRAN ŽMIRIĆ, GLINA
3. MATEJ BOGOVIĆ, GLINA
PF - Mlađe kadetkinje -37
1046
16
0
BALOGH BIANKA (BER.)
251
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
1047
75
6
ELENA ČVEK (BTI)
29
0
MANDALENA JAZVIĆ (2002BIH)
1049
16
1
BALOGH BIANKA (BER.)
75
5
ELENA ČVEK (BTI)
Medalists
1. ELENA ČVEK, BTI
2. BALOGH BIANKA, BEREMEND SPORT KFT
3. MANDALENA JAZVIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
PF - Stariji kadeti -42
259
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
1056
256
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
269
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
1056A
23
2
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
273
4
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
180
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1058A
259
0
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
269
10
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
1057
273
1
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
180
2
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1060
269
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
180
10
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
2. PATRIK KOŽUL, TIGAR BROD
3. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. ALAN ĆURIĆ, TIGAR BROD
PF - Stariji kadeti -52
1061
85
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
260
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
272
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
1062
260
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
272
0
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ, TIGAR BROD
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
1063
192
3
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
30
2
KRISTIJAN BOSNIĆ (2002BIH)
Medalists
1. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD
2. KRISTIJAN BOSNIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
1064
3
0
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
136
10
PAVO ANDRIJANIC (2002BIH)
168
MIHAEL TOMAS (BROD)
1066
136
10
PAVO ANDRIJANIC (2002BIH)
168
0
MIHAEL TOMAS (BROD)
Medalists
1. PAVO ANDRIJANIC, 2002 - Odzak
2. MIHAEL TOMAS, BROD
3. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
2004
148
3
IVAN MIŠETIĆ (HUS-OS)
246
0
PAVO ANDRIJANIC (2002BIH)
Medalists
1. IVAN MIŠETIĆ, HUS
2. PAVO ANDRIJANIC, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
2038
127
3
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
10
0
JASMIN DAJIC (2002BIH)
Medalists
1. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
2. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
KL - Juniori -69
2040
209
3
ERIK TOMAC (TGRBROD)
7
0
AMIR AJDINI (2002BIH)
2041
105
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
82
0
BORIS ŠARIĆ (KBKP)
2043
209
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
105
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
Medalists
1. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. BORIS ŠARIĆ, Kick-box klub Prijedor
3. AMIR AJDINI, 2002 - Odzak
KL - Seniori -94
2059
31
0
PEJO GUBERAC (2002BIH)
158
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
Medalists
1. MARKO ŽOVIN, HUS
2. ----
3. ----
3. ----