kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Brod Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
DRAGON&SOKOL
GLINA
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
JASTREB
Kick-box klub Prijedor
KOBRA, Bjelovar
NINJA
Spartan Gym
TIGAR BROD
TOMISLAV GYM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -32
PF - Učenici +32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Juniori -63
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniori -89
LC - Juniori -94
LC - Juniorke -55
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori +94
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Juniori -57
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniorke -60
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori +94
PF - Učenici -32
1006
249
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
12
0
MARKO NUJIĆ (2002BIH)
98
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1008
12
0
MARKO NUJIĆ (2002BIH)
98
5
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. MARKO NUJIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
PF - Učenici +32
1009
172
0
ADAM PEJIĆ (BROD)
14
0
KEMAL PEJKOVIĆ (2002BIH)
99
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
171
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
163
IVO PEJIC (BROD)
1011
172
0
ADAM PEJIĆ (BROD)
99
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1010
171
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
163
0
IVO PEJIC (BROD)
1013
99
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
171
3
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. IVO PEJIC, BROD
3. ADAM PEJIĆ, BROD
PF - Mlađi kadeti -32
1019
100
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
250
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1020
253
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
142
0
TIN KARAPETRIĆ (IMPACT)
1022
100
1
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
142
0
TIN KARAPETRIĆ (IMPACT)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. TIN KARAPETRIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1023
254
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
178
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
78
MARIO JOZIĆ (TOM GYM)
1024
36
3
DANIEL PENIĆ (TOM GYM)
13
1
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
265
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
1025
178
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
78
0
MARIO JOZIĆ (TOM GYM)
1026
36
4
DANIEL PENIĆ (TOM GYM)
265
3
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
1028
178
6
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
36
0
DANIEL PENIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
2. DANIEL PENIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ALAN ĆURIĆ, TIGAR BROD
PF - Mlađi kadeti -42
1027
255
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
179
0
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1029
79
0
MARIO JOZIĆ (TOM GYM)
117
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1030
57
8
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
139
6
DAVID ŠTRK (IMPACT)
111
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1031
179
8
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
117
7
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1032
57
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
111
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1035
179
2
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
111
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
PF - Mlađi kadeti -47
1033
187
4
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
121
8
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1034
76
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
80
1
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
1036
121
1
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
76
2
LEONARDO ČVEK (BTI)
Medalists
1. LEONARDO ČVEK, BTI
2. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. IVAN AMBROZIC, 2002 - Odzak
3. GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ, TIGAR BROD
PF - Mlađi kadeti +47
1037
245
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
58
0
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
1038
191
1
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
77
6
LEONARDO ČVEK (BTI)
1039
18
3
BENEDEK HADRA (BER.)
61
7
MATEJ BOGOVIĆ (GLINA)
1040
2
6
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
164
0
MIHAEL TOMAS (BROD)
1041
58
0
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
77
6
LEONARDO ČVEK (BTI)
1042
61
2
MATEJ BOGOVIĆ (GLINA)
2
6
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
1044
77
3
LEONARDO ČVEK (BTI)
2
2
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. LEONARDO ČVEK, BTI
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. FRAN ŽMIRIĆ, GLINA
3. MATEJ BOGOVIĆ, GLINA
PF - Mlađe kadetkinje -42
1048
17
0
BALOGH BIANKA (BER.)
94
7
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
45
LEONARDA DEAK (BTI)
1050
94
2
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
45
5
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. LEONARDA DEAK, BTI
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. BALOGH BIANKA, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -47
1051
165
0
MIHAELA SEDLO (BROD)
119
6
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
175
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
1053
119
7
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
175
3
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. PAOLA MATIĆ, JASTREB
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. MIHAELA SEDLO, BROD
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
1052
95
6
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
66
0
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
116
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
65
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
113
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
1054
95
5
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
116
1
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
1055
65
2
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
113
4
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
1058
95
4
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
113
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
PF - Stariji kadeti -42
259
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
1056
256
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
269
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
1056A
23
2
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
273
4
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
180
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1058A
259
0
ALAN ĆURIĆ (TGRBROD)
269
10
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
1057
273
1
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
180
2
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
1060
269
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
180
10
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
2. PATRIK KOŽUL, TIGAR BROD
3. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. ALAN ĆURIĆ, TIGAR BROD
PF - Stariji kadeti -52
1061
85
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
260
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
272
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
1062
260
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
272
0
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ, TIGAR BROD
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
1063
192
3
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
30
2
KRISTIJAN BOSNIĆ (2002BIH)
Medalists
1. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD
2. KRISTIJAN BOSNIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
PF - Juniori -63
1072
203
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
198
3
ANTONIO ČABRAJA (TGRBROD)
Medalists
1. ANTONIO ČABRAJA, TIGAR BROD
2. DAMIEN HORVAT, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
2001
24
0
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
270
3
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
231
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
2002A
270
3
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
231
0
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. PATRIK KOŽUL, TIGAR BROD
2. GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ, TIGAR BROD
3. MERLIN GUŠANI, TOMISLAV GYM
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
2002
262
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
193
0
DANIEL DJUKIC (TGRBROD)
Medalists
1. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
2003
199
3
ANTONIO ČABRAJA (TGRBROD)
150
0
ARMIN ALITI (HUS-OS)
Medalists
1. ANTONIO ČABRAJA, TIGAR BROD
2. ARMIN ALITI, HUS
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -42
2005
248
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
261
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Juniori -57
2007
42
2
SOMA SPIEGEL (BER.)
200
1
ANTONIO STOJANOVIĆ (TGRBROD)
34
VELDIN GUŠANI (TOM GYM)
2009
42
3
SOMA SPIEGEL (BER.)
34
0
VELDIN GUŠANI (TOM GYM)
Medalists
1. SOMA SPIEGEL, BEREMEND SPORT KFT
2. VELDIN GUŠANI, TOMISLAV GYM
3. ANTONIO STOJANOVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
LC - Juniori -63
2008
128
1
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
239
2
ANTONIO STOJANOVIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. ANTONIO STOJANOVIĆ, TIGAR BROD
2. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
LC - Juniori -69
2010
40
0
MÁTÉ FROMBERGER (BER.)
206
3
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
2. MÁTÉ FROMBERGER, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----
LC - Juniori -74
2011
146
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
207
3
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
2. FILIP IVEŠIĆ, HUS
3. ----
3. ----
LC - Juniori -79
2012
208
3
ERIK TOMAC (TGRBROD)
212
0
NOAH KEVIN MILTON (TGRBROD)
Medalists
1. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
2. NOAH KEVIN MILTON, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Juniori -89
2013
266
0
LUKA SEDLO (BROD)
233
3
MICHAEL RAY MILTON (TGRBROD)
235
NOAH KEVIN MILTON (TGRBROD)
2015
233
0
MICHAEL RAY MILTON (TGRBROD)
235
0
NOAH KEVIN MILTON (TGRBROD)
Medalists
1. MICHAEL RAY MILTON, TIGAR BROD
2. ----
3. LUKA SEDLO, BROD
3. ----
LC - Juniori -94
2014
237
3
NOAH KEVIN MILTON (TGRBROD)
234
0
MICHAEL RAY MILTON (TGRBROD)
Medalists
1. NOAH KEVIN MILTON, TIGAR BROD
2. MICHAEL RAY MILTON, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -55
2016
268
0
KARLA GRBEŠIĆ (HUS-OS)
176
3
KATARINA UŽAREVIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. KATARINA UŽAREVIĆ, TIGAR BROD
2. KARLA GRBEŠIĆ, HUS
3. ----
3. ----
LC - Seniori -63
2017
204
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
92
0
BORISLAV PETROVIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. DAMIEN HORVAT, TIGAR BROD
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
2018
240
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
219
3
TONI HORVAT (TGRBROD)
Medalists
1. TONI HORVAT, TIGAR BROD
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
LC - Seniori -74
2019
114
2
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
4
1
DARIO ANIĆ (TOM GYM)
2020
221
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
71
0
JOSIP TUŠKAN (KOBRABJ)
2023
114
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
221
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
Medalists
1. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
2. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
3. JOSIP TUŠKAN, KOBRA, Bjelovar
3. DARIO ANIĆ, TOMISLAV GYM
LC - Seniori -79
2021
44
3
GÁBOR FROMBERGER (BER.)
263
0
MARKO NUJIĆ (TGRBROD)
2022
72
3
DEJAN GRAHOVAC (KOBRABJ)
120
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
2024
44
0
GÁBOR FROMBERGER (BER.)
72
3
DEJAN GRAHOVAC (KOBRABJ)
Medalists
1. DEJAN GRAHOVAC, KOBRA, Bjelovar
2. GÁBOR FROMBERGER, BEREMEND SPORT KFT
3. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
3. MARKO NUJIĆ, TIGAR BROD
LC - Seniori +94
2026
20
3
SÁGI ZOLTAN (BER.)
68
0
MARIN MATIJAK (KOBRABJ)
2027
229
3
DAMIR ŽULJEVIĆ (TGRBROD)
87
0
ANTONIO GIBAS (KOBRABJ)
2029
20
2
SÁGI ZOLTAN (BER.)
229
1
DAMIR ŽULJEVIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. SÁGI ZOLTAN, BEREMEND SPORT KFT
2. DAMIR ŽULJEVIĆ, TIGAR BROD
3. MARIN MATIJAK, KOBRA, Bjelovar
3. ANTONIO GIBAS, KOBRA, Bjelovar
KL - Stariji kadeti -42
2028
271
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
52
0
SERGEJ BARUKČIĆ (KBKP)
181
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
2029A
271
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
181
3
MATO ANUŠIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. MATO ANUŠIĆ, TIGAR BROD
2. PATRIK KOŽUL, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
2030
190
0
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
197
0
PATRIK KOŽUL (TGRBROD)
Medalists
1. GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ, TIGAR BROD
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Juniori -57
2037
140
0
ZVONIMIR ŠPEHAR (IMPACT)
201
3
ANTONIO STOJANOVIĆ (TGRBROD)
35
VELDIN GUŠANI (TOM GYM)
2039
201
3
ANTONIO STOJANOVIĆ (TGRBROD)
35
0
VELDIN GUŠANI (TOM GYM)
Medalists
1. ANTONIO STOJANOVIĆ, TIGAR BROD
2. VELDIN GUŠANI, TOMISLAV GYM
3. ZVONIMIR ŠPEHAR, IMPACT
3. ----
KL - Juniori -69
2040
209
3
ERIK TOMAC (TGRBROD)
7
0
AMIR AJDINI (2002BIH)
2041
105
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
82
0
BORIS ŠARIĆ (KBKP)
2043
209
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
105
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
Medalists
1. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. BORIS ŠARIĆ, Kick-box klub Prijedor
3. AMIR AJDINI, 2002 - Odzak
KL - Juniori -74
2042
147
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
210
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Medalists
1. FILIP IVEŠIĆ, HUS
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
KL - Juniori -79
2044
211
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
213
3
NOAH KEVIN MILTON (TGRBROD)
Medalists
1. NOAH KEVIN MILTON, TIGAR BROD
2. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -60
2048
81
3
BOJANA RAILIĆ (KBKP)
131
0
ENA PAVIN (IMPACT)
2048A
177
0
KATARINA UŽAREVIĆ (TGRBROD)
274
3
ELENA ABRAMIĆ (IMPACT)
2050
81
0
BOJANA RAILIĆ (KBKP)
274
3
ELENA ABRAMIĆ (IMPACT)
Medalists
1. ELENA ABRAMIĆ, IMPACT
2. BOJANA RAILIĆ, Kick-box klub Prijedor
3. KATARINA UŽAREVIĆ, TIGAR BROD
3. ENA PAVIN, IMPACT
KL - Seniori -63
2052
205
0
DAMIEN HORVAT (TGRBROD)
93
0
BORISLAV PETROVIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. DAMIEN HORVAT, TIGAR BROD
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
2053
106
0
ERMIN SALI (KBK TD)
220
0
TONI HORVAT (TGRBROD)
Medalists
1. TONI HORVAT, TIGAR BROD
2. ----
3. ----
3. ----
KL - Seniori -74
2054
69
0
MARIO MARETIĆ (KOBRABJ)
223
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
2055
1
3
DARIO ANIĆ (TOM GYM)
227
0
MARKO NUJIĆ (TGRBROD)
2057
223
1
JURAJ TOTH (TGRBROD)
1
2
DARIO ANIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. DARIO ANIĆ, TOMISLAV GYM
2. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
3. MARKO NUJIĆ, TIGAR BROD
3. MARIO MARETIĆ, KOBRA, Bjelovar
KL - Seniori -79
2056
224
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
228
0
MARKO NUJIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
2. MARKO NUJIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
KL - Seniori +94
2060
230
0
DAMIR ŽULJEVIĆ (TGRBROD)
88
3
ANTONIO GIBAS (KOBRABJ)
Medalists
1. ANTONIO GIBAS, KOBRA, Bjelovar
2. DAMIR ŽULJEVIĆ, TIGAR BROD
3. ----
3. ----