kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Veteranke
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
LC - Grand champion - seniori
LC - Grand champion - seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (female) -28
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Younger cadets (female) -42
3.1147
876
0
GESSICA FILIPPI (C.S.K.B)
1794
5
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
3.1149
1603
9
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
621
0
VERONICA KREIDL (PROSIC)
3.1150
1035
1
TIJA ŠILES (PDKZ)
1632
6
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
3.1151
1431
1
FÜLÖP FANNI (DBRCZTM)
338
3
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
3.1152
685
0
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
1192
0
VANESSA DZANIC (ASKOHUE)
3.1153
1524
11
SARA RUSTJA (IVNCG)
1747
6
MATEA ZEBA (BTI)
3.1154
1041
8
ZALA ROZINA (PDKZ)
1542
6
JASMIN AIGNER (PROSIC)
3.1155
982
0
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
1530
0
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
3.1156
1794
1
BOGLÁRKA ROZGONYI (KIRALY)
1603
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
3.1157
1632
3
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
338
6
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
3.1158
1192
5
VANESSA DZANIC (ASKOHUE)
1524
11
SARA RUSTJA (IVNCG)
3.1159
1041
4
ZALA ROZINA (PDKZ)
982
2
PAP NIKOLA (DBRCZTM)
3.1160
1603
3
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
338
1
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
3.1161
1524
4
SARA RUSTJA (IVNCG)
1041
8
ZALA ROZINA (PDKZ)
3.1163
1603
4
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
1041
0
ZALA ROZINA (PDKZ)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
3. KALINA SOFRONIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. SARA RUSTJA, IVANIĆ GRAD