kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Croatia Open 2019. - 2. Memorijal Davor Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - Y. Juniors (male)
LK - Y. Juniors (female)
LK - O. Juniors (male)
LK - O. Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Y. cadets beginners (male) -32
PF - Y. cadets beginners (male) -42
PF - Y. cadets beginners (male) -47
PF - Y. cadets beginners (male) +47
PF - Y. cadets beginners (male) -32
2010
849
2
ALEKSANDAR SELIMOVIC (BIHAC)
775
4
ROKO ŽARKOVIĆ (TROGIR)
Medalists
1. ROKO ŽARKOVIĆ, TROGIR
2. ALEKSANDAR SELIMOVIC, "ZINO"
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (male) -42
2012
557
0
NIKO LEDENKO (HBD)
544
6
EDI JUSIĆ (CAZIN)
191
MARIN VULETIĆ (PLANET)
528
LOVRE GRUJA (LOTUS)
337
TONI POLEGUBIĆ (KLOKY61)
2014
544
12
EDI JUSIĆ (CAZIN)
191
2
MARIN VULETIĆ (PLANET)
2013
528
3
LOVRE GRUJA (LOTUS)
337
0
TONI POLEGUBIĆ (KLOKY61)
2016
544
4
EDI JUSIĆ (CAZIN)
528
2
LOVRE GRUJA (LOTUS)
Medalists
1. EDI JUSIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LOVRE GRUJA, LOTUS
3. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
3. TONI POLEGUBIĆ, CRNI ORAO
PF - Y. cadets beginners (male) -47
2015
558
0
NIKO LEDENKO (HBD)
664
6
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
318
SIMON RITOŠA (ZEUS)
2017
664
6
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
318
0
SIMON RITOŠA (ZEUS)
Medalists
1. NIKOLA KUSTURA, LOTUS
2. SIMON RITOŠA, ZEUS
3. NIKO LEDENKO, HBD
3. ----
PF - Y. cadets beginners (male) +47
2018
97
11
ARMIN OSMANOVIĆ (TKDGLJ)
475
9
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
2019
369
3
MARTIN MILETA (MAWASHI)
167
4
ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
2020
655
0
ISA HASIĆ (BIHAĆ)
640
6
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
729
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
2021
97
8
ARMIN OSMANOVIĆ (TKDGLJ)
167
1
ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ (TIGAR)
2022
640
7
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
729
0
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
2024
97
2
ARMIN OSMANOVIĆ (TKDGLJ)
640
5
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
Medalists
1. IVAN ZAGORAC, POLAČA
2. ARMIN OSMANOVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. EUGEN SAKAČ, JASTREB
3. ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac