kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Kutina Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KBK Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Starije kadetkinje +65
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje +65
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
PF - Mlađi kadeti -28
2010
313
13
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
60
3
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
Osvajači medalja
1. JULIAN VUKIĆ, NINJA
2. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
3021
253
11
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
118
0
LEONARDA VRBANIĆ (TIGAR)
63
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
269
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
187
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
3023
253
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
63
1
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
3022
269
2
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
187
6
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
3025
253
11
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
187
1
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. PAOLA MATIĆ, JASTREB
2. NIKOLINA REBIĆ, KRAPINA
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB
LC - Starije kadetkinje -60
4005A
340
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
14
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
2. TARA GAĆEŠA, KUTINA
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
4013
254
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
64
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Osvajači medalja
1. PAOLA MATIĆ, JASTREB
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
4035
62
0
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
171
3
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
2. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
4036
59
2
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
49
1
MATEJ LACO (KULA )
4037
114
3
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
20
0
ROKO NERLOVIĆ (KUTINA)
4039
59
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
114
0
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. BORNA KLOBUČAR, GLINA
2. DOMAGOJ MLINARIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MATEJ LACO, KBK Kula
3. ROKO NERLOVIĆ, KUTINA