kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Kutina Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KBK Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -28
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -47
LC - MlađI kadetI -32
LC - Mlađe kadetkinje -47
PF - Dječaci početnici -28
1004
252
5
LEON KELEČIĆ (JASTREB)
43
8
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. ARIAN RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. LEON KELEČIĆ, JASTREB
3. ----
3. ----
PF - Dječaci početnici -32
1006
45
2
MARKO VLAHEK (IVNCG)
117
6
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARKO VLAHEK, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
PF - Dječaci početnici +32
1007
10
0
GORAN MOCONJA (KUTINA)
179
0
JOSIP MIČETIĆ (DRAGA)
1008
169
4
MARKO VLAHEK (IVNCG)
113
1
BORNA LOVRIĆ (TIGAR)
1010
179
1
JOSIP MIČETIĆ (DRAGA)
169
2
MARKO VLAHEK (IVNCG)
Osvajači medalja
1. MARKO VLAHEK, IVANIĆ GRAD
2. JOSIP MIČETIĆ, DRAGA
3. BORNA LOVRIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1013
38
0
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
46
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1014
9
0
FRAN TURK (KUTINA)
323
0
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
1016
46
11
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
323
2
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1015
135
0
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
314
5
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
1017
153
1
TIN PETRIĆ (PLANET)
168
11
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1018
148
2
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
243
8
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
143
DAVID VRETENAR (PLANET)
1019
314
0
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
168
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1020
243
6
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
143
4
DAVID VRETENAR (PLANET)
1022
168
8
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
243
3
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. NIKOLA VUKIĆ, NINJA
3. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje -47
2021
249
10
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
319
0
JELENA JURINEC (NINJA)
41
NADJA UZELAC (KBK TD)
2022
12
4
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
52
14
HADRA BIBORKA (BER.)
44
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
2023
249
14
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
41
18
NADJA UZELAC (KBK TD)
2024
52
12
HADRA BIBORKA (BER.)
44
11
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
2026
41
10
NADJA UZELAC (KBK TD)
52
0
HADRA BIBORKA (BER.)
Osvajači medalja
1. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT
3. LANA JURIŠIĆ, JASTREB
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
LC - MlađI kadetI -32
4001
69
2
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
39
1
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Mlađe kadetkinje -47
4004
286
2
NEVA ŽAČEK (IMPACT)
109
1
ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO (ARMUS)
4005
68
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
53
0
HADRA BIBORKA (BER.)
4008
286
0
NEVA ŽAČEK (IMPACT)
68
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. NEVA ŽAČEK, IMPACT
3. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT
3. ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO, ARMUS