kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Kutina Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KBK Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -47
LC - MlađI kadetI +47
LC - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađi kadeti +47
2014
133
1
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
50
9
BÁBA PÉTER (BER.)
241
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
261
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
189
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
2016
50
0
BÁBA PÉTER (BER.)
241
10
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
2017
261
14
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
189
4
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
2019
241
0
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
261
10
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
3. IVAN KRUNEŠ, PALESTRA
3. BÁBA PÉTER, BEREMEND SPORT KFT
PF - Mlađe kadetkinje -47
2021
249
10
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
319
0
JELENA JURINEC (NINJA)
41
NADJA UZELAC (KBK TD)
2022
12
4
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
52
14
HADRA BIBORKA (BER.)
44
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
2023
249
14
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
41
18
NADJA UZELAC (KBK TD)
2024
52
12
HADRA BIBORKA (BER.)
44
11
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
2026
41
10
NADJA UZELAC (KBK TD)
52
0
HADRA BIBORKA (BER.)
Osvajači medalja
1. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT
3. LANA JURIŠIĆ, JASTREB
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
LC - MlađI kadetI +47
4003
51
2
BÁBA PÉTER (BER.)
242
1
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
108
MICHELL IVIĆ (ARMUS)
4006
51
3
BÁBA PÉTER (BER.)
108
0
MICHELL IVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. BÁBA PÉTER, BEREMEND SPORT KFT
2. MICHELL IVIĆ, ARMUS
3. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
3. ----
LC - Mlađe kadetkinje -47
4004
286
2
NEVA ŽAČEK (IMPACT)
109
1
ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO (ARMUS)
4005
68
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
53
0
HADRA BIBORKA (BER.)
4008
286
0
NEVA ŽAČEK (IMPACT)
68
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. NEVA ŽAČEK, IMPACT
3. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT
3. ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO, ARMUS