kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Kutina Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KBK Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti +69
LC - Juniori -79
LC - Juniori -84
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
PF - Djevojčice -28
2008
247
6
EVA MATIĆ (JASTREB)
202
2
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. EVA MATIĆ, JASTREB
2. CVITA CRLJEN, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice +32
2009
205
9
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
21
0
MIA MIKŠA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
2. MIA MIKŠA, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -28
2018
37
11
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
204
0
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. MATEA DOŠEN, VELEBIT
2. CVITA CRLJEN, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
1030
13
4
RENATA HOŠKO (KUTINA)
206
3
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. RENATA HOŠKO, KUTINA
2. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
2025
248
1
LANA BUCIĆ (JASTREB)
272
11
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
178
DORA MIČETIĆ (DRAGA)
2027
258
9
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
175
3
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
208
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
2028
272
15
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
178
5
DORA MIČETIĆ (DRAGA)
2029
258
9
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
208
2
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
2030
272
0
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
258
10
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
3. DORA MIČETIĆ, DRAGA
PF - Stariji kadeti -47
3002
321
5
GABRIJEL LATIN (NINJA)
209
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
180
MATIJA JUZVIŠEN (OMEGA)
3004
209
5
TONI URSIĆ (MAWASHI)
180
0
MATIJA JUZVIŠEN (OMEGA)
Osvajači medalja
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. MATIJA JUZVIŠEN, OMEGA
3. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
3003
188
0
JAKOV SEKUŠAK (KRAPINA)
142
4
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
262
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
3005
210
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
149
8
NOA JAKLIN (PLANET)
164
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
3006
142
6
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
262
7
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
3007
149
3
NOA JAKLIN (PLANET)
164
5
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
3009
262
2
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
164
6
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
3. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
LC - Stariji kadeti +69
4010
219
3
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
290
0
JOSIP KRAMARIĆ (IMPACT)
98
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
4012
219
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
98
3
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
Osvajači medalja
1. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA
2. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
3. JOSIP KRAMARIĆ, IMPACT
3. ----
LC - Juniori -79
4016
123
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
232
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
223
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
4019
123
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
223
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
2. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
3. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. ----
LC - Juniori -84
4017
278
0
LEONARDO PASKA (IMPACT)
224
3
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
4018
233
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
177
3
TILEN REPINA (PTUJ)
4020
224
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
177
3
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
3. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. LEONARDO PASKA, IMPACT
LC - Seniori -84
4022
227
0
DINO BOGDANOVIĆ (MAWASHI)
235
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. DINO BOGDANOVIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
LC - Seniori -89
4023
228
0
DINO BOGDANOVIĆ (MAWASHI)
301
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
335
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
4025
301
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
335
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. DINO BOGDANOVIĆ, MAWASHI
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
4033
322
3
JOSIP ORLOVIĆ (PITBUL)
256
0
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. JOSIP ORLOVIĆ, PIT BULL, Split
2. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
4041
221
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
137
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
4042
102
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
136
0
NEVIO ADILI (PITBUL)
4044
137
1
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
102
2
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
Osvajači medalja
1. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
2. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
3. NEVIO ADILI, PIT BULL, Split
3. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
KL - Juniori -79
4052
190
0
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
236
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
4053
292
3
PETAR VANEK (IMPACT)
225
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
4056
236
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
292
0
PETAR VANEK (IMPACT)
Osvajači medalja
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. PETAR VANEK, IMPACT
3. ----
3. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
KL - Juniori -84
4054
332
0
STJEPAN POTOČKI (LEONGYM)
226
3
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
4055
280
0
LEONARDO PASKA (IMPACT)
238
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
4058
226
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
238
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
3. LEONARDO PASKA, IMPACT
3. STJEPAN POTOČKI, LEON GYM
KL - Seniori -79
4061
230
0
FILIP IVANUŠEC (MEGA.C.)
289
3
JOSIP ŽAGAR (IMPACT)
4062
239
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
307
0
BRUNO MAZUL (ARMUS)
4064
289
3
JOSIP ŽAGAR (IMPACT)
239
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. JOSIP ŽAGAR, IMPACT
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. FILIP IVANUŠEC, MEGA CENTAR
3. BRUNO MAZUL, ARMUS
KL - Seniori -84
4063
229
0
DINO BOGDANOVIĆ (MAWASHI)
104
3
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
25
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
4065
104
2
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
25
1
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. LUKA MATIJAŠEVIĆ, BLITZ
2. ANTE UREMOVIĆ, ARMUS
3. DINO BOGDANOVIĆ, MAWASHI
3. ----