kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Kutina Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KBK Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti -63
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -84
LK - Juniori -81
LK - Juniorke -56
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -67
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniorke -65
KL - Stariji kadeti -63
4038
89
3
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
139
0
ANTONIO VEČENAJ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. JOSIP KUPINA, LEON GYM
2. ANTONIO VEČENAJ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
4047
82
3
BRUNO AUGUŠTIN (LEONGYM)
291
0
NOA PLEMENITI (IMPACT)
Osvajači medalja
1. BRUNO AUGUŠTIN, LEON GYM
2. NOA PLEMENITI, IMPACT
3. ----
3. ----
KL - Juniori -69
4048
293
3
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
186
0
ROKO BUŠKAIN (GATA)
77
FILIP MIHALJ (LEONGYM)
4050
293
0
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
77
3
FILIP MIHALJ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. FILIP MIHALJ, LEON GYM
2. BORNA PEPIĆ, IMPACT
3. ROKO BUŠKAIN, SVETI JURE, Gata
3. ----
KL - Juniori -84
4054
332
0
STJEPAN POTOČKI (LEONGYM)
226
3
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
4055
280
0
LEONARDO PASKA (IMPACT)
238
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
4058
226
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
238
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
3. LEONARDO PASKA, IMPACT
3. STJEPAN POTOČKI, LEON GYM
LK - Juniori -81
R005
78
0
IVAN ŠUŠNJA (LEONGYM)
70
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
305
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
R015
70
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
305
0
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
Osvajači medalja
1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
2. IVAN ZELIĆ, PALESTRA
3. IVAN ŠUŠNJA, LEON GYM
3. ----
LK - Juniorke -56
R010
81
2
TARA CRNČIĆ (LEONGYM)
333
1
ERIN BAKRAN (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. TARA CRNČIĆ, LEON GYM
2. ERIN BAKRAN, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniori -63,5
R001
268
1
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
199
2
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
91
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
76
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
86
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
R006
199
1
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
91
2
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
R007
76
0
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
86
3
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
R016
91
3
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
86
0
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. STJEPAN BRČIĆ, LEON GYM
2. JURAJ ČAČIJA, LEON GYM
3. TILEN DŽAFIČ, KBK Murska Sobota
3. KRISTIJAN VRBAT, LEON GYM
LK - Seniori -67
R011
83
0
ŠIMUN DAMJANOVIĆ (LEONGYM)
155
3
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. MATEO TURČIĆ, SPARTAN GYM
2. ŠIMUN DAMJANOVIĆ, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniori -75
R012
80
0
TIN JELINEK (LEONGYM)
74
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
2. TIN JELINEK, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniori -81
R002
264
0
BLAŽ IVKOVIĆ (PITBUL)
88
3
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
30
NICOLA PITTARELLO (ARMUS)
R003
100
3
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
200
0
DENIS ČERVEK (MSOBOTA)
85
FILIP BATUR (LEONGYM)
R008
88
3
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
30
0
NICOLA PITTARELLO (ARMUS)
R009
100
2
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
85
1
FILIP BATUR (LEONGYM)
R017
88
1
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
100
2
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
Osvajači medalja
1. PATRIK KLARIĆ, DOMSA
2. ANTONIO BARBIĆ, LEON GYM
3. FILIP BATUR, LEON GYM
3. NICOLA PITTARELLO, ARMUS
LK - Seniorke -65
R004A
158
3
KARMEN BERTIĆ (ŠK)
32
0
SARA ŠPOLJAR (ARMUS)
75
FRANKA VOLAREVIĆ (LEONGYM)
R018
158
3
KARMEN BERTIĆ (ŠK)
75
0
FRANKA VOLAREVIĆ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. KARMEN BERTIĆ, ŠKORPION
2. FRANKA VOLAREVIĆ, LEON GYM
3. SARA ŠPOLJAR, ARMUS
3. ----