kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Kutina Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Mlađi kadeti
LC - Mlađe kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Mlađi kadeti
KL - Mlađe kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -67
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -63,5
R001
268
1
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
199
2
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
91
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
76
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
86
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
R006
199
1
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
91
2
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
R007
76
0
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
86
3
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
R016
91
3
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
86
0
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. STJEPAN BRČIĆ, LEON GYM
2. JURAJ ČAČIJA, LEON GYM
3. TILEN DŽAFIČ, KBK Murska Sobota
3. KRISTIJAN VRBAT, LEON GYM
LK - Seniori -67
R011
83
0
ŠIMUN DAMJANOVIĆ (LEONGYM)
155
3
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. MATEO TURČIĆ, SPARTAN GYM
2. ŠIMUN DAMJANOVIĆ, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniori -75
R012
80
0
TIN JELINEK (LEONGYM)
74
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
2. TIN JELINEK, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniori -81
R002
264
0
BLAŽ IVKOVIĆ (PITBUL)
88
3
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
30
NICOLA PITTARELLO (ARMUS)
R003
100
3
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
200
0
DENIS ČERVEK (MSOBOTA)
85
FILIP BATUR (LEONGYM)
R008
88
3
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
30
0
NICOLA PITTARELLO (ARMUS)
R009
100
2
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
85
1
FILIP BATUR (LEONGYM)
R017
88
1
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
100
2
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
Osvajači medalja
1. PATRIK KLARIĆ, DOMSA
2. ANTONIO BARBIĆ, LEON GYM
3. FILIP BATUR, LEON GYM
3. NICOLA PITTARELLO, ARMUS