kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Kutina Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Mlađi kadeti
LC - Mlađe kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Mlađi kadeti
KL - Mlađe kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -47
4033
322
3
JOSIP ORLOVIĆ (PITBUL)
256
0
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. JOSIP ORLOVIĆ, PIT BULL, Split
2. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
4035
62
0
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
171
3
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
2. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
4036
59
2
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
49
1
MATEJ LACO (KULA )
4037
114
3
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
20
0
ROKO NERLOVIĆ (KUTINA)
4039
59
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
114
0
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. BORNA KLOBUČAR, GLINA
2. DOMAGOJ MLINARIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MATEJ LACO, KBK Kula
3. ROKO NERLOVIĆ, KUTINA
KL - Stariji kadeti -63
4038
89
3
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
139
0
ANTONIO VEČENAJ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. JOSIP KUPINA, LEON GYM
2. ANTONIO VEČENAJ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
4040
103
0
SANDRO BAJZA KOBEŠĆAK (DOMSA)
138
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
72
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
4043
138
3
DAVID SIMIĆ (PITBUL)
72
0
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
Osvajači medalja
1. DAVID SIMIĆ, PIT BULL, Split
2. ROKO POZAIĆ, DOMSA
3. SANDRO BAJZA KOBEŠĆAK, DOMSA
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
4041
221
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
137
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
4042
102
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
136
0
NEVIO ADILI (PITBUL)
4044
137
1
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
102
2
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
Osvajači medalja
1. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
2. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
3. NEVIO ADILI, PIT BULL, Split
3. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI