kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
22. Croatia Open 2018. - 1.Memorijal Davor Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
FC - Juniors (male)
FC - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (female) -28
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Younger cadets (female) -37
3010
461
2
ELENA ČVEK (BTI)
300
1
DORIS ŠULEK (PTUJ)
426
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
161
VITA JUGOVIĆ (SUŠAK)
736
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
3012
151
6
ZOA VIVODA (SUŠAK)
616
3
PETRÓ LILI (DBRCZTM)
363
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
956
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
67
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
3013
461
4
ELENA ČVEK (BTI)
426
7
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
3014
161
3
VITA JUGOVIĆ (SUŠAK)
736
4
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
3015
151
4
ZOA VIVODA (SUŠAK)
363
1
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
3016
956
0
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
67
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
3017
426
3
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
736
2
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
3018
151
4
ZOA VIVODA (SUŠAK)
67
5
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
3020
426
4
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
67
3
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
3. ZOA VIVODA, SUŠAK