kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
20. Kutina Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Full contact
Low kick
K-1 style
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
PF - Dječaci početnici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
STEFAN PROKOPOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-M+32
3
3
25
0
22
2.
ALEKSANDAR DELCHEV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-M-28
3
3
31
0
19
3.
MARKO NUJIĆ
2002 - Odzak
PF-DJ-P-M-32, PF-DJ-P-M+32
5
4
22
0
12
4.
NIKOLAY VUCHEV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-M-28
3
2
18
0
12
5.
BORIS DESPOTOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-M-32
2
1
13
0
5
6.
PETAR GRIGOROV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-M-28
2
1
6
0
0
7.
LUKA PTIČAR
KUTINA
PF-DJ-P-M-28
2
1
10
0
-3
8.
MILAN IVIĆ
LEGEND
PF-DJ-P-M-32
1
0
2
0
-1
9.
FRAN KOSINA
KUTINA
PF-DJ-P-M-28
1
0
0
0
-6
10.
HRVOJE KOPREK
KUTINA
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
-6
11.
JAKOV INJIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
-6
12.
MARKO MAVRAČIĆ
JASTREB
PF-DJ-P-M-28
1
0
0
0
-6
13.
NIKOLA VUKIĆ
NINJA
PF-DJ-P-M-28
1
0
0
0
-6
14.
TIN CAPAN
TIGAR, Slunj
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
-6
15.
IVAN DOLIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-P-M+32
1
0
3
0
-10
16.
MARKO BENEŠ
LEGEND
PF-DJ-P-M-28
1
0
2
0
-10
17.
MATEJ MARKOVIĆ
LEGEND
PF-DJ-P-M-32
1
0
1
0
-10
PF - Djevojčice početnice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUCIJA KOMLENIĆ
MOSLAVAC
PF-DJ-P-Ž+32
3
3
22
0
14
2.
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-Ž-28
3
3
20
0
12
3.
KLARA BOŽIĆ
PRETORIAN
PF-DJ-P-Ž-32
2
2
14
0
10
4.
RALITZA ILIEVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-Ž-32
3
2
20
0
13
5.
MANDALENA JAZVIĆ
2002 - Odzak
PF-DJ-P-Ž+32
3
2
15
0
6
6.
ĆEHIĆ EMA
KBV Kurto
PF-DJ-P-Ž-32
2
1
12
0
1
7.
ANTEA TOMAŠKOVIĆ
KUTINA
PF-DJ-P-Ž+32
2
1
8
0
1
8.
EMA MORIĆ
SVETI MATEJ
PF-DJ-P-Ž+32
2
1
8
0
1
9.
TEA TOPIĆ
PRETORIAN
PF-DJ-P-Ž-28
2
1
8
0
0
10.
EMA PLEŠE
MOSLAVAC
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
6
0
-2
11.
TAJA ŠIBILA
PTUJ
PF-DJ-P-Ž+32
1
0
4
0
-4
12.
RENATA HOŠKO
KUTINA
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
2
0
-4
13.
BILIĆ DŽENANA
KBV Kurto
PF-DJ-P-Ž+32
1
0
0
0
-6
14.
ENA BAČANI
LEGEND
PF-DJ-P-Ž+32
1
0
0
0
-6
15.
LARA INDOF
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-DJ-P-Ž+32
1
0
0
0
-6
16.
LARISA VIDOVIČ
PTUJ
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
0
0
-6
17.
MARTINA PREBEG
KUTINA
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
0
0
-6
18.
SARA LUKIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
2
0
-8
19.
LEONA RAVLIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
2
0
-10
PF - Dječaci
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ADRIAN TOPALLI
PRETORIAN
PF-DJ-M-32
3
3
18
0
15
2.
ALEKSANDAR DELCHEV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-M-25
3
3
17
0
15
3.
FRAN GRUBIŠA
JASTREB
PF-DJ-M+32
3
3
21
0
5
4.
PLAMEN BOJINOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-M-28
1
1
6
0
6
5.
FILIP KLOBUČAR
GLINA
PF-DJ-M-22
1
1
11
0
1
6.
RIKO LUKA MAKSAN
CRNI ORAO
PF-DJ-M+32
4
3
25
0
7
7.
DEIAN TRIFONOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-M+32
3
2
22
0
6
8.
MARO BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-DJ-M+32
3
2
15
0
2
9.
ANEJ JERMAN
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-DJ-M-32
3
2
8
0
1
10.
JAN MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-DJ-M-32
2
1
15
0
8
11.
BORNA BURMUDŽIJA
KUTINA
PF-DJ-M-22
2
1
19
0
3
12.
PETAR GRIGOROV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-M-25
2
1
8
0
3
13.
LOVRE MIOČEV
CRNI ORAO
PF-DJ-M+32
2
1
8
0
-1
14.
PATRIK ŠULC
KUTINA
PF-DJ-M-32
2
1
8
0
-1
15.
NIKOLAY VUCHEV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-M-28
2
1
7
0
-1
16.
MATEJ ŽAMARIJA
JASTREB
PF-DJ-M+32
1
0
8
0
-1
17.
TONI MENDEŠ
MAWASHI
PF-DJ-M+32
1
0
4
0
-1
18.
VICE BOBIĆ
CRNI ORAO
PF-DJ-M+32
1
0
3
0
-1
19.
DAVID BOSANAC
TIGAR, Slunj
PF-DJ-M+32
1
0
7
0
-2
20.
ELMIN BRKIĆ
2002 - Odzak
PF-DJ-M+32
1
0
6
0
-2
21.
MARTIN GRUBIŠA
JASTREB
PF-DJ-M-32
1
0
5
0
-2
22.
ROKO VUJASIN
CRNI ORAO
PF-DJ-M-22
1
0
5
0
-4
23.
IVOR VLASTELIĆ
DRAGA
PF-DJ-M-32
1
0
0
0
-4
24.
PATRIK PRESEČAN
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-M-28
1
0
2
0
-5
25.
ALEKSANDAR UZELAC
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-M-25
1
0
0
0
-6
26.
JAKA ROZINA
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-DJ-M-32
1
0
0
0
-6
27.
MARK MILOŠEVIĆ
TROJAN ISTRA
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
28.
PATRIK ŠIMUNOVIĆ
KUTINA
PF-DJ-M-25
1
0
0
0
-6
29.
PETAR BERVIDA
KUTINA
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
30.
RENE MILASCEVIC
LEGEND
PF-DJ-M-25
1
0
0
0
-6
31.
BORIS DESPOTOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-M-32
1
0
1
0
-11
PF - Djevojčice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-Ž-25
3
3
25
0
19
2.
LANA BENČIĆ
TROJAN ISTRA
PF-DJ-Ž-28
3
3
19
0
15
3.
LUNA MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-DJ-Ž+32
3
3
24
0
13
4.
SARA BOBAN
MAWASHI
PF-DJ-Ž-32, PF-DJ-Ž+32
6
5
36
0
12
5.
BEATA IVAS
HBD
PF-DJ-Ž-32, PF-DJ-Ž+32
5
3
28
0
9
6.
ESTER BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-DJ-Ž-25
2
1
21
0
6
7.
STEFANI OSKOMIĆ
LEGEND
PF-DJ-Ž-22, PF-DJ-Ž-25
2
1
11
0
4
8.
DORA MATIĆ
JASTREB
PF-DJ-Ž-25
2
1
12
0
2
9.
LUCIJA KOMLENIĆ
MOSLAVAC
PF-DJ-Ž+32
2
1
20
0
-2
10.
MAŠA ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-DJ-Ž+32
2
1
6
0
-2
11.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-Ž-28
2
1
8
0
-3
12.
KIARA BRATKOVIĆ
BTI
PF-DJ-Ž+32
2
1
6
0
-4
13.
SIMONA MILANOVIĆ
ARMUS
PF-DJ-Ž-32, PF-DJ-Ž+32
3
1
15
0
-5
14.
MARTA CVITANOVIĆ
MOSLAVAC
PF-DJ-Ž-22, PF-DJ-Ž-25
2
0
4
0
-20
15.
LARA INDOF
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-DJ-Ž+32
1
0
13
0
-1
16.
EMA PLEŠE
MOSLAVAC
PF-DJ-Ž-28
1
0
6
0
-1
17.
MIA VRANJEŠ
MAWASHI
PF-DJ-Ž+32
1
0
2
0
-1
18.
TAJA ŠIBILA
PTUJ
PF-DJ-Ž+32
1
0
2
0
-2
19.
TINA PETROVIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-Ž-32
1
0
5
0
-3
20.
RALITZA ILIEVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-Ž-32
1
0
4
0
-3
21.
LEONARDA SMOLICA
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-Ž-28
1
0
3
0
-5
22.
DONNA VRHOVEC
BTI
PF-DJ-Ž-32
1
0
2
0
-5
23.
KIRA CVETNIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-Ž-28
1
0
0
0
-6
24.
LARISA VIDOVIČ
PTUJ
PF-DJ-Ž-32
1
0
0
0
-6
25.
EMILI VUKUŠIĆ
DRAGA
PF-DJ-Ž-25
1
0
6
0
-11
PF - Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MATKO PREBEG
KUTINA
PF-MKAD-M+47
4
4
20
0
13
2.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-47
3
3
20
0
15
3.
ROKO RIBARIĆ
OMEGA
PF-MKAD-M-32
3
3
21
0
9
4.
VLADIMIR NENOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
7
6
43
0
29
5.
VANJA BURMUDŽIJA
KUTINA
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
7
6
38
0
26
6.
GABRIEL MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M+47
4
3
26
0
14
7.
PLAMEN BOJINOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-28, PF-MKAD-M-32
4
3
17
0
10
8.
NEJC OSTROŽNIK
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-MKAD-M-32
3
2
14
0
9
9.
DINO IVAS
HBD
PF-MKAD-M+47
3
2
15
0
8
10.
TEO GRGIĆ
2002 - Odzak
PF-MKAD-M+47
3
2
9
0
6
11.
TONI URSIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-M-37
3
2
12
0
-2
12.
MIHAIL TZVETKOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
4
2
17
0
3
13.
MATAN KATALINIĆ
MINOTAUR
PF-MKAD-M-42
2
1
8
0
3
14.
DEIAN TRIFONOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-42
2
1
15
0
2
15.
SANDIN DZAJIĆ
KBS Ljutoc Orasac
PF-MKAD-M+47
2
1
12
0
2
16.
MATEO ŠEPEK
KUTINA
PF-MKAD-M-47
2
1
10
0
2
17.
IVAN MARETIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-42
2
1
12
0
1
18.
NIKOLAY VUCHEV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-28
2
1
6
0
0
19.
KRISTIJAN KOPREK
KUTINA
PF-MKAD-M+47
2
1
10
0
-1
20.
MIHAEL SALVADOR
KUTINA
PF-MKAD-M+47
2
1
10
0
-1
21.
ŠIMUN BARIĆ
HBD
PF-MKAD-M-47
2
1
9
0
-3
22.
TINO PAĆALAT
MINOTAUR
PF-MKAD-M-37
2
1
8
0
-4
23.
TIN PRTAJIN
CRNI ORAO
PF-MKAD-M+47
2
1
7
0
-4
24.
LUKA KOMESAROVIĆ
ŠKORPION
PF-MKAD-M-42
2
1
6
0
-4
25.
MARIN RUŽIĆ
HBD
PF-MKAD-M-37
2
1
5
0
-4
26.
VLADIMIR KANZOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
3
1
9
0
-3
27.
DARII PESHEV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
3
1
13
0
-6
28.
LOVRO GOLUBOVIĆ
VIKTORIA
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
3
1
9
0
-10
29.
DINO ŠPEHAR
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M-47, PF-MKAD-M-42
3
1
7
0
-11
30.
PETAR ARNAUDOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
2
0
4
0
-2
31.
IVAN PAVAO NIKOLIĆ
MOSLAVAC
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-32
2
0
7
0
-5
32.
TONI MENDEŠ
MAWASHI
PF-MKAD-M+47
1
0
9
0
-1
33.
GAL JAMŠEK GROBELNIK
PTUJ
PF-MKAD-M-32
1
0
6
0
-2
34.
MAURO MAVRAČIĆ
JASTREB
PF-MKAD-M-32
1
0
2
0
-2
35.
LEON MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-M+47
1
0
8
0
-3
36.
STEFAN PROKOPOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-47
1
0
4
0
-3
37.
URBAN INDOF
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-MKAD-M-47
1
0
4
0
-3
38.
EMAN SALIHOVIC
KBC "Bihać"
PF-MKAD-M+47
1
0
2
0
-4
39.
MIKA OROS
LAV, Medulin
PF-MKAD-M-37
1
0
2
0
-4
40.
MARTIN BONACA
KBK Koper
PF-MKAD-M+47
1
0
5
0
-5
41.
LUKA VREŠ
LEGEND
PF-MKAD-M-42
1
0
4
0
-5
42.
MATIJA PTIČAR
KUTINA
PF-MKAD-M+47
1
0
4
0
-5
43.
BORNA ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-M-32
1
0
0
0
-6
44.
FRAN KOZJAK
LEGEND
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-6
45.
GABRIJEL LATIN
NINJA
PF-MKAD-M-28
1
0
0
0
-6
46.
IVAN KATIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
47.
JAN KOSINA
KUTINA
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
48.
LUKA POLEGUBIĆ
CRNI ORAO
PF-MKAD-M-28
1
0
0
0
-6
49.
MARINO STORIĆ
HBD
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-6
50.
MARKO LJUBAS
SVETI MATEJ
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-6
51.
LOVRO TURKOVIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-7
PF - Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
HRISTINA ANDONOVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
6
6
41
0
37
2.
KALINA BOJADJIEVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-Ž+47
4
4
25
0
24
3.
ANTONELA CESAREC
KRAPINA
PF-MKAD-Ž-47, PF-MKAD-Ž+47
5
4
22
0
15
4.
EVA GAL
LEGEND
PF-MKAD-Ž-28, PF-MKAD-Ž-32
4
3
27
0
17
5.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-47
4
3
18
0
9
6.
MARIA DIMITROVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-37
4
3
12
0
9
7.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž+47
4
3
21
0
4
8.
EVA KOLANDER
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-MKAD-Ž+47
3
2
23
0
14
9.
MARGARETA MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž-47
3
2
12
0
6
10.
SARA BOBAN
MAWASHI
PF-MKAD-Ž-32
3
2
7
0
1
11.
ANĐELINA FILIPOVIĆ
KUTINA
PF-MKAD-Ž-37
3
2
7
0
-1
12.
VIKTORIJA KAMPIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-37
3
2
6
0
-1
13.
PETRA MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-Ž-42
3
2
8
0
-4
14.
ELLA HRVATIN
MINOTAUR
PF-MKAD-Ž-28
3
2
20
0
-6
15.
BEATA IVAS
HBD
PF-MKAD-Ž-32
2
1
11
0
8
16.
DEA ŽIVKOVIĆ
LOTUS
PF-MKAD-Ž-47
2
1
11
0
5
17.
MIA VRANJEŠ
MAWASHI
PF-MKAD-Ž-37
2
1
7
0
3
18.
MIHAELA TOPALLI
PRETORIAN
PF-MKAD-Ž-42
2
1
5
0
3
19.
PETRA ŽMIRIĆ
GLINA
PF-MKAD-Ž+47
2
1
7
0
0
20.
HANA GORETIĆ
KBC "Bihać"
PF-MKAD-Ž-47
2
1
5
0
-2
21.
LORENA ZEBA
BTI
PF-MKAD-Ž-42
2
1
12
0
-3
22.
LANA NOHA
MOSLAVAC
PF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-37
2
0
1
0
-10
23.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-28
1
0
9
0
-1
24.
DORIS ŠULEK
PTUJ
PF-MKAD-Ž-37
1
0
2
0
-1
25.
ELENA ČVEK
BTI
PF-MKAD-Ž-37
1
0
2
0
-1
26.
LARA JAKOMINIĆ
TROJAN ISTRA
PF-MKAD-Ž-32
1
0
1
0
-1
27.
KIRA CVETNIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-MKAD-Ž-28
1
0
5
0
-2
28.
RALITZA ILIEVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-Ž-32
1
0
3
0
-2
29.
BARBARA BUNJEVAC
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-Ž+47
1
0
6
0
-3
30.
ENA ČORAK
KUTINA
PF-MKAD-Ž-42
1
0
6
0
-3
31.
NATAŠA LABAŠ
MINOTAUR
PF-MKAD-Ž-47
1
0
1
0
-4
32.
LANA KIRIN
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž+47
1
0
2
0
-5
33.
EMA KATIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-5
34.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-5
35.
ANA CVITANOVIĆ
MOSLAVAC
PF-MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-6
36.
CHIARA IVAS
HBD
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-6
37.
EMILI BARIČEVIĆ
IMPACT
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-6
38.
GRETA BOLTERSTEIN
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-6
39.
LEONARDA SMOLICA
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-Ž-28
1
0
0
0
-6
40.
PAOLA MATIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-6
41.
TARA GAĆEŠA
KUTINA
PF-MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-6
42.
UMA MILASCEVIC
LEGEND
PF-MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-6
43.
ZARA LERGA
PRETORIAN
PF-MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-6
44.
LUCIJA BENIĆ
SVETI MATEJ
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-7
45.
NIKOLINA REBIĆ
KRAPINA
PF-MKAD-Ž+47
1
0
1
0
-8
46.
PETRA JURČIĆ
MOSLAVAC
PF-MKAD-Ž-28
1
0
1
0
-8
47.
VERONIKA VUKUŠIĆ
JASTREB
PF-MKAD-Ž+47
1
0
1
0
-8
48.
TINA PETROVIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-Ž-32
1
0
1
0
-10
PF - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LOVRO ŽAMARIJA
JASTREB
PF-SKAD-M-69
2
2
13
0
13
2.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-52
2
2
12
0
12
3.
NIK JAMŠEK GROBELNIK
PTUJ
PF-SKAD-M-47
2
2
13
0
10
4.
MATAN KATALINIĆ
MINOTAUR
PF-SKAD-M-42
2
2
7
0
4
5.
LUKA LESKOVAR
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-SKAD-M+69
1
1
13
0
6
6.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-SKAD-M-63
1
1
6
0
6
7.
SANJIN HRNJICA
"ZINO"
PF-SKAD-M-57
1
1
7
0
1
8.
LEON NOLA
MAWASHI
PF-SKAD-M-52, PF-SKAD-M-47
4
2
18
0
-4
9.
IVAN UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-M-42
2
1
9
0
5
10.
SZABÓ DÁNIEL
Combat "D" SC
PF-SKAD-M-57
2
1
9
0
0
11.
TEO GRGIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-57
1
0
2
0
-1
12.
ANTO JELKIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-47
1
0
0
0
-1
13.
ADRIAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
0
1
0
-3
14.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-47
1
0
3
0
-4
15.
FABIJAN ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-SKAD-M+69
1
0
7
0
-6
16.
ROK SEJDIJI
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-SKAD-M-42
1
0
1
0
-6
17.
JUKIĆ FERHAD
KBS Ljutoc Orasac
PF-SKAD-M-69
1
0
0
0
-6
18.
LUKA BONAZZA
TROJAN ISTRA
PF-SKAD-M-63
1
0
0
0
-6
19.
STEFAN VEKIĆ
VIKTORIA
PF-SKAD-M-52
1
0
0
0
-6
20.
LUKA PLANINAC
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-52
1
0
10
0
-7
21.
KRISTIJAN BOSNIĆ
2002 - Odzak
PF-SKAD-M-69
1
0
0
0
-7
PF - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
HRISTINA ANDONOVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-SKAD-Ž-42
3
3
30
0
25
2.
KALINA BOJADJIEVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-SKAD-Ž-60
3
3
40
0
22
3.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-SKAD-Ž-50
3
3
21
0
11
4.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-Ž-46
1
1
13
0
9
5.
NURHANA FAZLIC
atus-gratkorn
PF-SKAD-Ž-55, PF-SKAD-Ž-60
5
4
41
0
18
6.
ALIN BRDAR
KBK Koper
PF-SKAD-Ž-65, PF-SKAD-Ž+65
4
3
21
0
7
7.
LARA RADOČAJ
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-Ž-60, PF-SKAD-Ž-65
3
2
23
0
-2
8.
PAOLA TOMRECAJ
PRETORIAN
PF-SKAD-Ž-46, PF-SKAD-Ž-50
5
3
34
0
-4
9.
NAGY RAMÓNA
Combat "D" SC
PF-SKAD-Ž-65
2
1
20
0
4
10.
NÉMETI ZSÓFI
Combat "D" SC
PF-SKAD-Ž-50
2
1
11
0
3
11.
PETRA MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-SKAD-Ž-42
2
1
2
0
-4
12.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž-50
2
1
14
0
-5
13.
MARTA BABIĆ VAREŠKO
PLANET SPORT
PF-SKAD-Ž+65
2
1
5
0
-5
14.
NINA KRIŽAJ
KBK Koper
PF-SKAD-Ž-50, PF-SKAD-Ž-55
2
0
7
0
-4
15.
LARA MIHALIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-60, PF-SKAD-Ž-65
2
0
2
0
-9
16.
PETRA PERKOVIĆ
PRETORIAN
PF-SKAD-Ž+65
1
0
4
0
-1
17.
NIKA RADOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-50
1
0
5
0
-2
18.
MARINA RADIĆ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-50
1
0
3
0
-2
19.
ANA PRANJIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-2
20.
IVANA MIŠKOVIĆ
MOSLAVAC
PF-SKAD-Ž+65
1
0
7
0
-3
21.
KOVÁCS FANNI
Combat "D" SC
PF-SKAD-Ž-46
1
0
7
0
-3
22.
TEA BELARDI
LAV, Medulin
PF-SKAD-Ž-65
1
0
1
0
-4
23.
HANI PAĆALAT
MINOTAUR
PF-SKAD-Ž-60
1
0
9
0
-6
24.
MARINA MATIJAŠ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-6
25.
ANA SOVEC
ZMAJ
PF-SKAD-Ž-55
1
0
3
0
-8
26.
ELENA LJUBEK
ZMAJ
PF-SKAD-Ž-42
1
0
3
0
-9
27.
NATALI PAVKOVIĆ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-42
1
0
2
0
-10
28.
EMINA HOTI
MEGA CENTAR
PF-SKAD-Ž-60
1
0
1
0
-10
PF - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ARNEL ZUBERI
KBS Ljutoc Orasac
PF-JUN-M-63
1
1
5
0
4
2.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-JUN-M-63
1
0
1
0
-4
PF - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ
BTI
PF-JUN-Ž-65
2
2
18
0
17
2.
NURHANA FAZLIC
atus-gratkorn
PF-JUN-Ž-55
1
1
6
0
6
3.
MARINA RADIĆ
LOTUS
PF-JUN-Ž-50
1
1
1
0
1
4.
MARINA MATIJAŠ
LOTUS
PF-JUN-Ž-50
1
0
0
0
-1
5.
MARIJA BLJAKAJ
LEGEND
PF-JUN-Ž-55
1
0
0
0
-6
6.
NINA NEGOVANOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-7
7.
TEA BELARDI
LAV, Medulin
PF-JUN-Ž-65
1
0
1
0
-10
PF - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARINO FARAGUNA
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-89
1
1
14
0
10
2.
MATEO ĐUDARIĆ
MOSLAVAC
PF-SEN-M-74
1
1
17
0
3
3.
VILIM UREMOVIĆ
JASTREB
PF-SEN-M-74
2
1
29
0
-1
4.
THOMAS MATIĆ
MAWASHI
PF-SEN-M-74
1
0
13
0
-2
5.
PAOLO LAZARIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-89
1
0
4
0
-10