Point fighting (284)
PF - Dječaci početnici -28
|
- 1. ALEKSANDAR DELCHEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. FRAN KOSINA - KUTINA
|
|
- 3. LUKA PTIČAR - KUTINA
|
|
- 4. MARKO BENEŠ - LEGEND
|
|
- 5. MARKO MAVRAČIĆ - JASTREB
|
|
- 6. NIKOLA VUKIĆ - NINJA
|
|
- 7. NIKOLAY VUCHEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 8. PETAR GRIGOROV - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Dječaci početnici -32
|
- 1. BORIS DESPOTOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. MARKO NUJIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 3. MATEJ MARKOVIĆ - LEGEND
|
|
- 4. MILAN IVIĆ - LEGEND
|
PF - Dječaci početnici +32
|
- 1. HRVOJE KOPREK - KUTINA
|
|
- 2. IVAN DOLIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. JAKOV INJIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. MARKO NUJIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 5. STEFAN PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 6. TIN CAPAN - TIGAR, Slunj
|
PF - Djevojčice početnice -28
|
- 1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. EMA PLEŠE - MOSLAVAC
|
|
- 3. MARTINA PREBEG - KUTINA
|
|
- 4. RENATA HOŠKO - KUTINA
|
|
- 5. TEA TOPIĆ - PRETORIAN
|
PF - Djevojčice početnice -32
|
- 1. ĆEHIĆ EMA - KBV Kurto
|
|
- 2. KLARA BOŽIĆ - PRETORIAN
|
|
- 3. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
|
|
- 4. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 5. RALITZA ILIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 6. SARA LUKIĆ - IVANIĆ GRAD
|
PF - Djevojčice početnice +32
|
- 1. ANTEA TOMAŠKOVIĆ - KUTINA
|
|
- 2. BILIĆ DŽENANA - KBV Kurto
|
|
- 3. EMA MORIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 4. ENA BAČANI - LEGEND
|
|
- 5. LARA INDOF - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 6. LUCIJA KOMLENIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 7. MANDALENA JAZVIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 8. TAJA ŠIBILA - PTUJ
|
PF - Dječaci -19
PF - Dječaci -22
|
- 1. BORNA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
|
- 2. FILIP KLOBUČAR - GLINA
|
|
- 3. ROKO VUJASIN - CRNI ORAO
|
PF - Dječaci -25
|
- 1. ALEKSANDAR DELCHEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
|
|
- 3. PATRIK ŠIMUNOVIĆ - KUTINA
|
|
- 4. PETAR GRIGOROV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 5. RENE MILASCEVIC - LEGEND
|
PF - Dječaci -28
|
- 1. LUKA POLEGUBIĆ - CRNI ORAO
|
|
- 2. NIKOLAY VUCHEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 3. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. PLAMEN BOJINOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Dječaci -32
|
- 1. ADRIAN TOPALLI - PRETORIAN
|
|
- 2. ANEJ JERMAN - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 3. BORIS DESPOTOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 4. IVOR VLASTELIĆ - DRAGA
|
|
- 5. JAKA ROZINA - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 6. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 7. MARTIN GRUBIŠA - JASTREB
|
|
- 8. PATRIK ŠULC - KUTINA
|
PF - Dječaci +32
|
- 1. DAVID BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. DEIAN TRIFONOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 3. ELMIN BRKIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 4. FRAN GRUBIŠA - JASTREB
|
|
- 5. LOVRE MIOČEV - CRNI ORAO
|
|
- 6. MARK MILOŠEVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 7. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 8. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 9. PETAR BERVIDA - KUTINA
|
|
- 10. RIKO LUKA MAKSAN - CRNI ORAO
|
|
- 11. TONI MENDEŠ - MAWASHI
|
|
- 12. VICE BOBIĆ - CRNI ORAO
|
PF - Djevojčice -19
PF - Djevojčice -22
|
- 1. MARTA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. STEFANI OSKOMIĆ - LEGEND
|
PF - Djevojčice -25
|
- 1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. DORA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 3. EMILI VUKUŠIĆ - DRAGA
|
|
- 4. ESTER BARIČEVIĆ - IMPACT
|
|
- 5. MARTA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 6. STEFANI OSKOMIĆ - LEGEND
|
PF - Djevojčice -28
|
- 1. EMA PLEŠE - MOSLAVAC
|
|
- 2. KIRA CVETNIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 3. LANA BENČIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 4. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. LEONARDA SMOLICA - BUDOKAI LABIN
|
PF - Djevojčice -32
|
- 1. BEATA IVAS - HBD
|
|
- 2. DONNA VRHOVEC - BTI
|
|
- 3. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
|
|
- 4. RALITZA ILIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 5. SARA BOBAN - MAWASHI
|
|
- 6. SIMONA MILANOVIĆ - ARMUS
|
|
- 7. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
PF - Djevojčice +32
|
- 1. BEATA IVAS - HBD
|
|
- 2. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
|
|
- 3. LARA INDOF - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 4. LUCIJA KOMLENIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 5. LUNA MOČILAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 6. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 7. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
|
|
- 8. SARA BOBAN - MAWASHI
|
|
- 9. SIMONA MILANOVIĆ - ARMUS
|
|
- 10. TAJA ŠIBILA - PTUJ
|
PF - Mlađi kadeti -28
|
- 1. GABRIJEL LATIN - NINJA
|
|
- 2. LUKA POLEGUBIĆ - CRNI ORAO
|
|
- 3. NIKOLAY VUCHEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 4. PLAMEN BOJINOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Mlađi kadeti -32
|
- 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. DARII PESHEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 3. GAL JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ
|
|
- 4. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 5. MAURO MAVRAČIĆ - JASTREB
|
|
- 6. NEJC OSTROŽNIK - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 7. PLAMEN BOJINOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 8. ROKO RIBARIĆ - OMEGA
|
PF - Mlađi kadeti -37
|
- 1. DARII PESHEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 3. MARIN RUŽIĆ - HBD
|
|
- 4. MIKA OROS - LAV, Medulin
|
|
- 5. PETAR ARNAUDOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 6. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 7. TONI URSIĆ - MAWASHI
|
|
- 8. VLADIMIR KANZOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 9. VLADIMIR NENOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Mlađi kadeti -42
|
- 1. DEIAN TRIFONOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. IVAN MARETIĆ - JASTREB
|
|
- 4. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 5. LUKA KOMESAROVIĆ - ŠKORPION
|
|
- 6. LUKA VREŠ - LEGEND
|
|
- 7. MARINO STORIĆ - HBD
|
|
- 8. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
|
- 9. MIHAIL TZVETKOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 10. PETAR ARNAUDOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 11. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
|
- 12. VLADIMIR KANZOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 13. VLADIMIR NENOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Mlađi kadeti -47
|
- 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. FRAN KOZJAK - LEGEND
|
|
- 4. LOVRO GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 5. MARKO LJUBAS - SVETI MATEJ
|
|
- 6. MATEO ŠEPEK - KUTINA
|
|
- 7. MIHAIL TZVETKOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 8. STEFAN PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 9. ŠIMUN BARIĆ - HBD
|
|
- 10. URBAN INDOF - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 11. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
PF - Mlađi kadeti +47
|
- 1. DINO IVAS - HBD
|
|
- 2. EMAN SALIHOVIC - KBC "Bihać"
|
|
- 3. GABRIEL MOČILAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. IVAN KATIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. JAN KOSINA - KUTINA
|
|
- 6. KRISTIJAN KOPREK - KUTINA
|
|
- 7. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 8. LOVRO TURKOVIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 9. MARTIN BONACA - KBK Koper
|
|
- 10. MATIJA PTIČAR - KUTINA
|
|
- 11. MATKO PREBEG - KUTINA
|
|
- 12. MIHAEL SALVADOR - KUTINA
|
|
- 13. SANDIN DZAJIĆ - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 14. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 15. TIN PRTAJIN - CRNI ORAO
|
|
- 16. TONI MENDEŠ - MAWASHI
|
PF - Mlađe kadetkinje -28
|
- 1. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
|
|
- 2. EVA GAL - LEGEND
|
|
- 3. KIRA CVETNIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 4. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. LEONARDA SMOLICA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 6. PETRA JURČIĆ - MOSLAVAC
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
|
- 1. BEATA IVAS - HBD
|
|
- 2. EVA GAL - LEGEND
|
|
- 3. LARA JAKOMINIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 4. MARIA DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 5. RALITZA ILIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 6. SARA BOBAN - MAWASHI
|
|
- 7. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
|
- 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
|
|
- 2. DORIS ŠULEK - PTUJ
|
|
- 3. ELENA ČVEK - BTI
|
|
- 4. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 5. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
|
- 6. LUCIJA BENIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 7. MARIA DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 8. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
|
|
- 9. VIKTORIJA KAMPIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
|
- 1. EMILI BARIČEVIĆ - IMPACT
|
|
- 2. ENA ČORAK - KUTINA
|
|
- 3. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 4. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
|
- 5. LORENA ZEBA - BTI
|
|
- 6. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN
|
|
- 7. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 8. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
|
- 1. ANA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 3. DEA ŽIVKOVIĆ - LOTUS
|
|
- 4. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. HANA GORETIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 6. LEONARDA DEAK - BTI
|
|
- 7. MARGARETA MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 8. NATAŠA LABAŠ - MINOTAUR
|
|
- 9. TARA GAĆEŠA - KUTINA
|
|
- 10. UMA MILASCEVIC - LEGEND
|
|
- 11. ZARA LERGA - PRETORIAN
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
|
- 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 2. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. CHIARA IVAS - HBD
|
|
- 4. EMA KATIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. EVA KOLANDER - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 6. KALINA BOJADJIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 7. LANA KIRIN - TIGAR, Karlovac
|
|
- 8. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 9. NIKOLINA REBIĆ - KRAPINA
|
|
- 10. PAOLA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 11. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
|
|
- 12. VERONIKA VUKUŠIĆ - JASTREB
|
PF - Stariji kadeti -42
|
- 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
|
- 4. ROK SEJDIJI - PON DO KWAN ZAGORJE
|
PF - Stariji kadeti -47
|
- 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. ANTO JELKIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 3. LEON NOLA - MAWASHI
|
|
- 4. NIK JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ
|
PF - Stariji kadeti -52
|
- 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. LEON NOLA - MAWASHI
|
|
- 3. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
|
|
- 4. STEFAN VEKIĆ - VIKTORIA
|
PF - Stariji kadeti -57
|
- 1. SANJIN HRNJICA - "ZINO"
|
|
- 2. SZABÓ DÁNIEL - Combat "D" SC
|
|
- 3. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
PF - Stariji kadeti -63
|
- 1. LUKA BONAZZA - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Stariji kadeti -69
|
- 1. JUKIĆ FERHAD - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 2. KRISTIJAN BOSNIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 3. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
|
PF - Stariji kadeti +69
|
- 1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 2. LUKA LESKOVAR - PON DO KWAN ZAGORJE
|
PF - Starije kadetkinje -42
|
- 1. ANA PRANJIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. ELENA LJUBEK - ZMAJ
|
|
- 3. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 4. NATALI PAVKOVIĆ - LOTUS
|
|
- 5. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
PF - Starije kadetkinje -46
|
- 1. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. KOVÁCS FANNI - Combat "D" SC
|
|
- 3. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
|
PF - Starije kadetkinje -50
|
- 1. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
|
- 2. MARINA MATIJAŠ - LOTUS
|
|
- 3. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
|
- 4. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 5. NÉMETI ZSÓFI - Combat "D" SC
|
|
- 6. NIKA RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 7. NINA KRIŽAJ - KBK Koper
|
|
- 8. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
|
PF - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. NINA KRIŽAJ - KBK Koper
|
|
- 3. NURHANA FAZLIC - atus-gratkorn
|
PF - Starije kadetkinje -60
|
- 1. EMINA HOTI - MEGA CENTAR
|
|
- 2. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 3. KALINA BOJADJIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 4. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
|
|
- 6. NURHANA FAZLIC - atus-gratkorn
|
PF - Starije kadetkinje -65
|
- 1. ALIN BRDAR - KBK Koper
|
|
- 2. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. NAGY RAMÓNA - Combat "D" SC
|
|
- 5. TEA BELARDI - LAV, Medulin
|
PF - Starije kadetkinje +65
|
- 1. ALIN BRDAR - KBK Koper
|
|
- 2. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 3. MARTA BABIĆ VAREŠKO - PLANET SPORT
|
|
- 4. PETRA PERKOVIĆ - PRETORIAN
|
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
|
- 1. ARNEL ZUBERI - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 2. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
|
- 1. SANJIN DZAJIĆ - KBS Ljutoc Orasac
|
PF - Juniori -79
PF - Juniori -84
PF - Juniori -89
PF - Juniori -94
PF - Juniori +94
PF - Juniorke -50
|
- 1. MARINA MATIJAŠ - LOTUS
|
|
- 2. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
PF - Juniorke -55
|
- 1. MARIJA BLJAKAJ - LEGEND
|
|
- 2. NURHANA FAZLIC - atus-gratkorn
|
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
|
- 1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
|
|
- 2. NINA NEGOVANOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. TEA BELARDI - LAV, Medulin
|
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
PF - Seniori -57
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
|
- 1. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. THOMAS MATIĆ - MAWASHI
|
|
- 3. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB
|
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
PF - Seniori -89
|
- 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. PAOLO LAZARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
PF - Seniorke -50
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
PF - Seniorke -65
PF - Seniorke -70
PF - Seniorke +70
Light contact (69)
LC - Stariji kadeti -42
|
- 1. ADIN MULALIC - "ZINO"
|
|
- 2. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
|
- 3. PATRIK KOŽUL - TIGAR BROD
|
LC - Stariji kadeti -47
|
- 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. ANTO JELKIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 3. LEON ŽAJGAR - OMEGA
|
|
- 4. NIK JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ
|
LC - Stariji kadeti -52
|
- 1. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
|
|
- 2. PETAR DIMITROV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 3. SANDIN DZAJIĆ - KBS Ljutoc Orasac
|
LC - Stariji kadeti -57
|
- 1. DINO BABAC - PRETORIAN
|
|
- 2. FERID HUSKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 3. SZABÓ DÁNIEL - Combat "D" SC
|
|
- 4. ŠTRKLJEVIĆ TARIK - KBV Kurto
|
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
|
- 1. ENIO DUKIC - PRETORIAN
|
|
- 2. FILIP FABIJANIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 4. PETAR MARIJIĆ - OMEGA
|
|
- 5. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA
|
|
- 6. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
LC - Stariji kadeti +69
|
- 1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 2. FILIP ŠUMERA - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 3. MARKO LIOVIĆ - OMEGA
|
|
- 4. TONI PREMIĆ - PRETORIAN
|
LC - Starije kadetkinje -42
|
- 1. ANESA HAMZIC - "ZINO"
|
|
- 2. ELENA LJUBEK - ZMAJ
|
|
- 3. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 4. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 5. SARA VOJIĆ - KBV Kurto
|
LC - Starije kadetkinje -46
|
- 1. ADELA ŠILJDEDIĆ - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 2. ANTONIJA ŽILIĆ - GLINA
|
|
- 3. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. KOVÁCS FANNI - Combat "D" SC
|
|
- 5. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
|
LC - Starije kadetkinje -50
|
- 1. ANTEA LJUBAS - SVETI MATEJ
|
|
- 2. LAJLA MULALIC - "ZINO"
|
|
- 3. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
|
|
- 4. NÉMETI ZSÓFI - Combat "D" SC
|
|
- 5. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
|
LC - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. CHIARA MILIŠA - LOTUS
|
|
- 3. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 4. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
|
LC - Starije kadetkinje -60
|
- 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 2. RAJOS LÉNA - Combat "D" SC
|
LC - Starije kadetkinje -65
|
- 1. JOSIPA PERDIJA - KBK "KOBRA" MOSTAR
|
|
- 2. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. NAGY RAMÓNA - Combat "D" SC
|
LC - Starije kadetkinje +65
|
- 1. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. IVONA GALEŠIĆ - PRETORIAN
|
|
- 3. PATAKI KLAUDIA - Combat "D" SC
|
|
- 4. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL
|
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
|
- 1. ARNEL ZUBERI - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 2. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
|
- 1. ADRIAN IVAN GLAVAN - VIKTORIA
|
|
- 2. MARIN CURRI - VIKTORIA
|
LC - Juniori -79
LC - Juniori -84
LC - Juniori -89
LC - Juniori -94
LC - Juniori +94
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
LC - Juniorke -70
LC - Juniorke +70
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
|
- 1. ADNAN HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. ĐURO MARTINOVIĆ - KUTINA
|
LC - Seniori -69
|
- 1. ĐURO MARTINOVIĆ - KUTINA
|
|
- 2. IBRAHIM GVERIĆ - "ZINO"
|
|
- 3. IGOR ŠUŠNJAR - MEGA CENTAR
|
|
- 4. THOMAS MATIĆ - MAWASHI
|
LC - Seniori -74
|
- 1. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB
|
LC - Seniori -79
|
- 1. JURAJ TOTH - TIGAR BROD
|
|
- 2. MARKO NUJIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 3. TOMISLAV CUKOR - HUS
|
LC - Seniori -84
|
- 1. MARKO ŽOVIN - HUS
|
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
LC - Seniori +94
LC - Seniorke -50
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -60
|
- 1. KATA ŠARE - VELEBIT
|
LC - Seniorke -65
LC - Seniorke -70
LC - Seniorke +70
Kick light (99)
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
|
- 1. BLAŽ KRUŠELJ - ŠKORPION
|
|
- 2. NIK JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ
|
KL - Stariji kadeti -52
|
- 1. AMIL TUTIC - "ZINO"
|
|
- 2. BLAŽ MARUŠIĆ - IMPACT
|
|
- 3. FERID HUSKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 4. LUCAS RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. PETAR DIMITROV - MASARU TEAM BULGARIA
|
KL - Stariji kadeti -57
|
- 1. DINO BABAC - PRETORIAN
|
|
- 2. ERMIN HADŽAJLIJA - Ilidža Sarajevo
|
|
- 3. ROKO BENIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 4. SZABÓ DÁNIEL - Combat "D" SC
|
KL - Stariji kadeti -63
|
- 1. FILIP FABIJANIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. MARKO RADOŠEVIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 3. MATEJ MEDVED - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. PETAR MORIĆ - SVETI MATEJ
|
KL - Stariji kadeti -69
|
- 1. ALDIN TAHIROVIC - Ilidža Sarajevo
|
|
- 2. DOMINIK TOPIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 3. ENIO DUKIC - PRETORIAN
|
|
- 4. GABRIEL PERIC - KBK "KOBRA" MOSTAR
|
|
- 5. KERIM DŽAFEROVIĆ - Ilidža Sarajevo
|
|
- 6. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
KL - Stariji kadeti +69
|
- 1. JOSIP SAKOMAN - JASTREB
|
|
- 2. MIHAEL KAJIC - LEON GYM
|
|
- 3. MILE KIRIN - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. SIMO ZORIC - Klub borilackih vjestina "Derventa"
|
|
- 5. TONI PREMIĆ - PRETORIAN
|
|
- 6. VALENTINO FLORIJANIĆ - MLADOST
|
|
- 7. VICE STOJANOV - CRNI ORAO
|
KL - Starije kadetkinje -42
|
- 1. ELENA LJUBEK - ZMAJ
|
|
- 2. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
KL - Starije kadetkinje -46
|
- 1. EDINA ČAVKIĆ - KBV Kurto
|
|
- 2. KOVÁCS FANNI - Combat "D" SC
|
KL - Starije kadetkinje -50
|
- 1. ADNA HODZIC - "ZINO"
|
|
- 2. ANA VUKOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 3. NÉMETI ZSÓFI - Combat "D" SC
|
KL - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. LAURA MARUŠIĆ - IMPACT
|
|
- 3. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 4. MARIA TARA ĆIBARIĆ - ARMUS
|
|
- 5. TAMARA RADOVANOVIC - Klub borilackih vjestina "Derventa"
|
KL - Starije kadetkinje -60
|
- 1. EMINA HOTI - MEGA CENTAR
|
|
- 2. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 3. MARIJA VOJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. RAJOS LÉNA - Combat "D" SC
|
|
- 5. SARA DEDIC - "ZINO"
|
KL - Starije kadetkinje -65
|
- 1. KLARA PRPIĆ - CROATIA
|
|
- 2. NAGY RAMÓNA - Combat "D" SC
|
|
- 3. ZULIĆ SAMRA - KBS Ljutoc Orasac
|
KL - Starije kadetkinje +65
|
- 1. IVONA GALEŠIĆ - PRETORIAN
|
|
- 2. MIRNA PEJIĆ - SVETI DUH
|
|
- 3. PATAKI KLAUDIA - Combat "D" SC
|
|
- 4. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL
|
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
|
- 1. DAVID IVŠIĆ - CROATIA
|
|
- 2. FILIP GRETIĆ - BUSHIDO
|
|
- 3. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
KL - Juniori -69
|
- 1. BORNA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. GLENN ANIČIČ - KBK Koper
|
|
- 3. LOVRO ŠTEFANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. LUKA MARKOVIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 5. MARTIN LIPOŠĆAK - CROATIA
|
|
- 6. MATIAS BRKIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 7. TOMISLAV BARUKČIĆ - BUSHIDO
|
KL - Juniori -74
|
- 1. BORNA ŠOBOTA - SVETI DUH
|
|
- 2. GLENN ANIČIČ - KBK Koper
|
|
- 3. LUKA VRANEK - KBK Koper
|
|
- 4. MARIN ŠUMIGA - SVETI DUH
|
|
- 5. MATIJA LUKETIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 6. SANJIN DZAJIĆ - KBS Ljutoc Orasac
|
KL - Juniori -79
|
- 1. ANTONIO JURČEVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. DENIS KOZINA - PRETORIAN
|
|
- 3. IAN KARLO PAVIČIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. LUKA VRANEK - KBK Koper
|
|
- 5. MICHELL VULETIĆ - TROJAN ISTRA
|
KL - Juniori -84
|
- 1. DAVID LINC - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. EVAN APOLLONIO - KBK Koper
|
|
- 3. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
|
KL - Juniori -89
KL - Juniori -94
|
- 1. AMEL ZAJKIĆ - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 2. GORAN BANOVIĆ - ARMUS
|
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
|
- 1. KATARINA MARINČIĆ - KUTINA
|
|
- 2. MARIJA BLJAKAJ - LEGEND
|
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke -65
|
- 1. LEA BERKE - KBK Murska Sobota
|
|
- 2. UNA MARAVIĆ - LEGEND
|
KL - Juniorke -70
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -57
KL - Seniori -63
|
- 1. ADNAN HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. AGO ARTUKOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 3. SLADJAN OSTOJIC - Kick boxing club PRNJAVOR
|
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
|
- 1. ELDIN VOJIC - "ZINO"
|
|
- 2. MARKO NUJIĆ - TIGAR BROD
|
KL - Seniori -79
|
- 1. IVICA SENDO - MEGA CENTAR
|
|
- 2. JURAJ TOTH - TIGAR BROD
|
|
- 3. RADOMIR MISIC - Kick boxing club PRNJAVOR
|
KL - Seniori -84
|
- 1. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
|
|
- 2. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS
|
|
- 3. SALEM BEGIČ - KBK Koper
|
KL - Seniori -89
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
|
- 1. ALMIN MUJANOVIČ - KBK Koper
|
|
- 2. ANTONIO GIBAS - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 3. IVICA IVIĆ - ARMUS
|
KL - Seniorke -50
|
- 1. VALENTINA MAJDANDŽIĆ - JASTREB
|
KL - Seniorke -55
KL - Seniorke -60
|
- 1. INES PECENKOVIC - "ZINO"
|
|
- 2. KATA ŠARE - VELEBIT
|
KL - Seniorke -65
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
Full contact (0)
FC - Juniori -51
FC - Juniori -54
FC - Juniori -57
FC - Juniori -60
FC - Juniori -63,5
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
FC - Juniori -75
FC - Juniori -81
FC - Juniori -86
FC - Juniori -91
FC - Juniori +91
FC - Juniorke -48
FC - Juniorke -52
FC - Juniorke -56
FC - Juniorke -60
FC - Juniorke -65
FC - Juniorke -70
FC - Juniorke +70
FC - Seniori -51
FC - Seniori -54
FC - Seniori -57
FC - Seniori -60
FC - Seniori -63,5
FC - Seniori -67
FC - Seniori -71
FC - Seniori -75
FC - Seniori -81
FC - Seniori -86
FC - Seniori -91
FC - Seniori +91
FC - Seniorke -48
FC - Seniorke -52
FC - Seniorke -56
FC - Seniorke -60
FC - Seniorke -65
FC - Seniorke -70
FC - Seniorke +70
Low kick (42)
LK - Juniori -51
LK - Juniori -54
LK - Juniori -57
LK - Juniori -60
|
- 1. JERNEJ HORVAT - KBK Murska Sobota
|
|
- 2. MISLAV LOZINA - PIT BULL, Split
|
LK - Juniori -63,5
|
- 1. IGOR ŠURINA - PIT BULL, Split
|
|
- 2. NIK ARNŠEK - KTB Krško
|
|
- 3. ZVONIMIR MARIĆ - IMPACT
|
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
|
- 1. ANTONIO PALIC - PIT BULL, Split
|
|
- 2. IVAN ZORO - PIT BULL, Split
|
|
- 3. PATRIK GRĐAN - MLADOST
|
|
- 4. TOMISLAV LJELJAK - PIT BULL, Split
|
LK - Juniori -75
|
- 1. FILIP MATIĆ - HUS
|
|
- 2. JURE BURAZER - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 3. NOAH ČIBARIĆ - SPARTAN GYM
|
|
- 4. VIŠEN ŠEVO - PETAR KREŠIMIR IV.
|
LK - Juniori -81
|
- 1. FILIP KOVAČ - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 2. IVAN ŠOKAC - KUTINA
|
|
- 3. PETAR TOPIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
|
|
- 4. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
LK - Juniori -86
LK - Juniori -91
LK - Juniori +91
LK - Juniorke -48
LK - Juniorke -52
LK - Juniorke -56
LK - Juniorke -60
|
- 1. CHIARA KALANJ - VIKTORIA
|
|
- 2. ELENA ABRAMIĆ - IMPACT
|
LK - Juniorke -65
|
- 1. ANGELA GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
|
|
- 2. LORA ŠIMIĆ - IMPACT
|
|
- 3. MARINA JURIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 4. NIKA JURKOVIĆ - SPARTAN GYM
|
LK - Juniorke -70
LK - Juniorke +70
|
- 1. ANA STOJANOVIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
|
LK - Seniori -51
LK - Seniori -54
LK - Seniori -57
LK - Seniori -60
|
- 1. HRVOJE HUMLJANOVIĆ - KOBRA, Bjelovar
|
|
- 2. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS
|
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -67
|
- 1. ERMIN SALI - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. FILIP VIDOVIĆ - LEON GYM
|
|
- 3. TILEN DŽAFIČ - KBK Murska Sobota
|
LK - Seniori -71
|
- 1. DUJE MATIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 2. PETAR KRIŠKOVIĆ - IMPACT
|
LK - Seniori -75
|
- 1. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. DENIS ČERVEK - KBK Murska Sobota
|
|
- 3. FRAN PAPIĆ - CROATIA
|
|
- 4. KRISTIAN NEVISTIĆ - LEON GYM
|
|
- 5. KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ - BUSHIDO
|
|
- 6. RASIM ALUNOVIĆ - FAVORIT BH
|
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
|
- 1. MIROSLAV ODOLJEVIĆ - BUSHIDO
|
|
- 2. PATRIK RAPAIĆ - MEGA CENTAR
|
LK - Seniori +91
|
- 1. AMER HEBIBOVIC - "ZINO"
|
|
- 2. DAVOR KRSTULOVIĆ - PIT BULL, Split
|
LK - Seniorke -48
LK - Seniorke -52
LK - Seniorke -56
LK - Seniorke -60
LK - Seniorke -65
LK - Seniorke -70
LK - Seniorke +70
K-1 style (14)
K1 - Juniori -51
K1 - Juniori -54
K1 - Juniori -57
K1 - Juniori -60
|
- 1. ILIR DESKAJ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. PERŠOLJA JANEZ - KTB Krško
|
K1 - Juniori -63,5
|
- 1. NIK ARNŠEK - KTB Krško
|
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -71
|
- 1. FILIP IVEŠIĆ - HUS
|
|
- 2. MARIO CVITKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
K1 - Juniori -75
|
- 1. ALEN MERIĆ - LEON GYM
|
|
- 2. ARLAND BINAJ - LEON GYM
|
|
- 3. PATRIK BAČANI - HUS
|
K1 - Juniori -81
K1 - Juniori -86
K1 - Juniori -91
K1 - Juniori +91
K1 - Juniorke -48
K1 - Juniorke -52
K1 - Juniorke -56
K1 - Juniorke -60
K1 - Juniorke -65
K1 - Juniorke -70
K1 - Juniorke +70
K1 - Seniori -51
K1 - Seniori -54
K1 - Seniori -57
K1 - Seniori -60
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -67
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori -86
|
- 1. MARKO KEGALJ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. NIKOLA MORIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
|
K1 - Seniori -91
K1 - Seniori +91
K1 - Seniorke -48
K1 - Seniorke -52
K1 - Seniorke -56
K1 - Seniorke -60
K1 - Seniorke -65
|
- 1. KRISTINA MIKEC - TITAN GYM
|
|
- 2. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
K1 - Seniorke -70
|
- 1. ANITA ŽILIĆ - ARMUS
|
|
- 2. DAGMAR MARINIĆ - KUTINA
|
K1 - Seniorke +70
|
|