kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Istrian kickboxing Challenger 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
sumarno po kategoriji
pojedinačno po klubu
sumarno po klubu
Point fighting (120)
PF - Dječaci početnici-22
PF - Dječaci početnici-28
1. IVOR VLASTELIĆ - DRAGA
2. LIAM KAŠLJEVIČ - KBK Koper
3. MARK GUBERAC - KBK Koper
4. MIHAEL ANIČIĆ - PLANET SPORT
5. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
6. TIN KARAPETRIĆ - IMPACT
7. TIN PETRIĆ - PLANET SPORT
PF - Dječaci početnici-32
1. NIKO NUJIĆ - PLANET SPORT
2. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
PF - Dječaci početnici+32
1. DANIEL PLIŠKO - PLANET SPORT
2. DAVID ŠTRK - IMPACT
PF - Djevojčice početnice-22
1. EMILI VUKUŠIĆ - DRAGA
2. ESTER BARIČEVIĆ - IMPACT
3. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
PF - Djevojčice početnice-28
1. DEA CVEK - PLANET SPORT
2. EMILY BUDIČIN - PLANET SPORT
3. NIKOL KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
PF - Djevojčice početnice-32
1. ANA JOVIĆ - BURA
2. GEA MARKOVIĆ - PLANET SPORT
PF - Djevojčice početnice+32
1. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
2. REA KVAK - IMPACT
PF - Dječaci -19
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
1. PETAR PREGLEJ - BURA
2. TIN PETRIĆ - PLANET SPORT
PF - Dječaci -28
1. DAVID MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
2. IVOR VLASTELIĆ - DRAGA
3. LIAM KAŠLJEVIČ - KBK Koper
4. LUKA UGRINA - BURA
5. MARK GUBERAC - KBK Koper
6. MIHAEL ANIČIĆ - PLANET SPORT
7. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
PF - Dječaci -32
1. NIKO NUJIĆ - PLANET SPORT
2. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
PF - Dječaci +32
1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
2. DANIEL PLIŠKO - PLANET SPORT
3. DINO NADAREVIĆ - "ZINO"
4. NIKO NUJIĆ - PLANET SPORT
PF - Djevojčice -19
PF - Djevojčice -22
PF - Djevojčice -25
1. EMILY BUDIČIN - PLANET SPORT
2. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
3. NIKOL KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
PF - Djevojčice -28
1. DEA CVEK - PLANET SPORT
2. DONNA VRHOVEC - BTI
3. INES ĆATIĆ - "ZINO"
PF - Djevojčice -32
1. DEA CVEK - PLANET SPORT
2. GEA MARKOVIĆ - PLANET SPORT
3. NIKOL KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
PF - Djevojčice +32
1. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
2. MANUELA MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
3. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
PF - Ml. kadeti poč.-28
1. ANTONIO SUŠILO - BUDOKAI LABIN
2. LUKA UGRINA - BURA
PF - Ml. kadeti poč.-37
1. EMANUEL SUROP - DRAGA
2. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
PF - Ml. kadeti poč.-47
1. DINO NADAREVIĆ - "ZINO"
2. JAN VALEK - IMPACT
3. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
PF - Ml. kadeti poč.+47
1. HANNAN BRKIĆ - "ZINO"
2. MARTIN BONACA - KBK Koper
3. PATRIK KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
PF - Ml. kadetetkinje poč.-28
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
1. INES ĆATIĆ - "ZINO"
2. MANUELA MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
3. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
1. ANA PRAVICA - BTI
2. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
PF - Mlađi kadeti -28
1. ANTONIO SUŠILO - BUDOKAI LABIN
2. DAVID MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
2. EMANUEL SUROP - DRAGA
3. IVAN CRNKOVIĆ - PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -42
1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
2. IVAN CRNKOVIĆ - PLANET SPORT
3. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -47
1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
2. LEONARDO ČVEK - BTI
3. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
4. TEO GRGIĆ - TOMISLAV GYM
PF - Mlađi kadeti +47
1. ALJOŠA RAMIĆ - "ZINO"
2. HANNAN BRKIĆ - "ZINO"
3. LEONARDO ČVEK - BTI
4. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
5. PATRIK KOVAČEVIĆ - PLANET SPORT
6. TILEN REPINA - PTUJ
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
1. ANA JOVIĆ - BURA
2. ELENA ČVEK - BTI
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
1. LEONARDA DEAK - BTI
2. NINA KRIŽAJ - KBK Koper
PF - Mlađe kadetkinje -47
1. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
2. NINA KRIŽAJ - KBK Koper
3. SARAH BUDIČIN - PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje +47
1. ALIN BRDAR - KBK Koper
2. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
3. SARAH BUDIČIN - PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti -42
1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
2. IVAN CRNKOVIĆ - PLANET SPORT
3. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
1. KENAN KAZIĆ - TKD Galaja
2. MARTIN MAJSEC - BTI
3. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti -57
1. ADIJAN NADAREVIĆ - "ZINO"
2. ALJOŠA RAMIĆ - "ZINO"
PF - Stariji kadeti -63
1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
2. HARIS KALTAK - TKD Galaja
PF - Stariji kadeti -69
1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
2. DEAN VIRAG - PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti +69
1. NINO BRATUŠEK - PTUJ
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
1. LARA VUZEM VAJDA - PTUJ
2. PAOLA RONČEVIĆ - DRAGA
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
1. DIANA RAMIĆ - "ZINO"
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
3. MARTA BABIĆ VAREŠKO - PLANET SPORT
4. MEDINA KORLAT - TKD Galaja
PF - Starije kadetkinje +65
1. DIANA RAMIĆ - "ZINO"
2. MARTA BABIĆ VAREŠKO - PLANET SPORT
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
2. DEAN VIRAG - PLANET SPORT
3. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Juniori -84
PF - Juniori -89
PF - Juniori -94
PF - Juniori +94
PF - Juniorke -50
1. EMA VIŠKOVIĆ - PLANET SPORT
2. MATEA ZNAHOR - PLANET SPORT
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
PF - Seniori -57
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
PF - Seniori -79
1. DURSUM HASANIC - TKD Galaja
2. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
PF - Seniori -84
PF - Seniori -89
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
PF - Seniorke -50
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
PF - Seniorke -65
PF - Seniorke -70
PF - Seniorke +70
Light contact (10)
LC - Stariji kadeti -42
1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
2. IVAN CRNKOVIĆ - PLANET SPORT
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
1. ADIJAN NADAREVIĆ - "ZINO"
2. AMIL TUTIC - "ZINO"
LC - Stariji kadeti -63
1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
2. MARINO BOŠNJAK - DRAGA
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -50
1. PAOLA RONČEVIĆ - DRAGA
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
1. HANA MIDŽIĆ - "ZINO"
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniori -84
LC - Juniori -89
LC - Juniori -94
LC - Juniori +94
LC - Juniorke -50
1. EMA VIŠKOVIĆ - PLANET SPORT
2. MATEA ZNAHOR - PLANET SPORT
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
LC - Juniorke -70
LC - Juniorke +70
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
LC - Seniori +94
LC - Seniorke -50
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -60
LC - Seniorke -65
LC - Seniorke -70
LC - Seniorke +70
Kick light (29)
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
1. RENE KALIMAN - DRAGA
2. STEFAN VOLAS - Kick boxing club PRNJAVOR
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
1. AMIL TUTIC - "ZINO"
2. LEON KARLO JERMAN - PREDATOR
KL - Stariji kadeti -63
1. ANŽE ŽUNEC - KBV SEVNICA
2. MARINO BOŠNJAK - DRAGA
3. MILENKO POTPARA - RUDAN
4. SANJIN ZULIC - "ZINO"
5. ZVONIMIR MARIĆ - IMPACT
KL - Stariji kadeti -69
1. MARIN LASIĆ - TOMISLAV GYM
2. MILENKO POTPARA - RUDAN
3. SANJIN ZULIC - "ZINO"
KL - Stariji kadeti +69
1. MATIJA UROVIĆ - PREDATOR
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
1. ANĐELA VESELINOVIĆ - Kick boxing club PRNJAVOR
2. DRAGANA NOVIC - Kick boxing club PRNJAVOR
3. TEODORA NOVIC - Kick boxing club PRNJAVOR
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
1. HANA MIDŽIĆ - "ZINO"
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
1. BORISLAV PETROVIĆ - TOMISLAV GYM
2. LEON KARLO JERMAN - PREDATOR
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
1. LUKA VRANEK - KBK Koper
2. MATIJA UROVIĆ - PREDATOR
3. ŽELJKO JOVIČIĆ - TOMISLAV GYM
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Juniori -94
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
1. DŽENETA LJUBIJANKIĆ - "ZINO"
KL - Juniorke -65
KL - Juniorke -70
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -57
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
1. BLAŽ PEČNIK - KBV SEVNICA
2. VITO BERANIČ - KBV SEVNICA
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
1. IVO ILIJIĆ - TOMISLAV GYM
KL - Seniorke -50
KL - Seniorke -55
1. DŽENETA LJUBIJANKIĆ - "ZINO"
2. MATEJA POMPE - KBV SEVNICA
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -65
KL - Seniorke -70
1. ANA MATIJAŠEVIĆ - TOMISLAV GYM
KL - Seniorke +70