kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
1st Istrian Kickboxing Challenger 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
PF - Učenici početnici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TINO PAĆALAT
MINOTAUR
PF-DJ-P-M-32
2
2
12
0
12
2.
DINO NADAREVIĆ
"ZINO"
PF-DJ-P-M+32
2
2
14
0
11
3.
BORNA TOPOLOVEC
KRAPINA
PF-DJ-P-M-22, PF-DJ-P-M-32
3
2
21
0
9
4.
EVELDIN BOŽAC
FUTURA
PF-DJ-P-M+32
2
1
8
0
-1
5.
IVANO ČELIĆ
FUTURA
PF-DJ-P-M+32
2
1
8
0
-3
6.
VITO RABAR
FUTURA
PF-DJ-P-M+32
1
0
3
0
-2
7.
NOEL PUJAS
FIGHTER
PF-DJ-P-M-22
1
0
5
0
-5
8.
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-P-M+32
1
0
3
0
-5
9.
MASIMO FABRIS
FIGHTER
PF-DJ-P-M-32
1
0
0
0
-6
10.
DENI MERLIĆ
FIGHTER
PF-DJ-P-M-22
1
0
1
0
-10
PF - Učenice početnice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DORA COTIĆ
FIGHTER
PF-DJ-P-Ž+32
2
2
24
0
20
2.
HANA ZUBER
PLANET SPORT
PF-DJ-P-Ž-28
1
1
12
0
11
3.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-P-Ž+32
2
1
11
0
4
4.
BOJANA MAVSAR
FUTURA
PF-DJ-P-Ž+32
2
1
8
0
-4
5.
EMILY BUDIČIN
PLANET SPORT
PF-DJ-P-Ž-28
2
1
1
0
-11
6.
HANNA SKENDEROVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
0
0
0
7.
LEA FABRIS
FIGHTER
PF-DJ-P-Ž+32
1
0
2
0
-10
8.
ANTEA KLARIĆ
FIGHTER
PF-DJ-P-Ž+32
1
0
1
0
-10
PF - Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BORNA TOPOLOVEC
KRAPINA
PF-DJ-M-22
2
2
17
0
16
2.
ALJOŠA RAMIĆ
"ZINO"
PF-DJ-M+32
2
2
12
0
12
3.
DAVID MALINARIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-M-25
1
1
10
0
5
4.
BORNA ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-M-25
1
0
5
0
-5
5.
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
6.
LEON NOVAK
BTI
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
7.
NOEL PUJAS
FIGHTER
PF-DJ-M-22
1
0
0
0
-6
8.
DENI MERLIĆ
FIGHTER
PF-DJ-M-22
1
0
1
0
-10
PF - Učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ELENA ČVEK
BTI
PF-DJ-Ž-28
1
1
9
0
8
2.
ANTONELA CESAREC
KRAPINA
PF-DJ-Ž+32
1
1
7
0
6
3.
MANUELA MALINARIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-Ž-32
1
1
5
0
2
4.
MARIELA KUŠAN
BTI
PF-DJ-Ž-32
2
1
9
0
4
5.
DORA COTIĆ
FIGHTER
PF-DJ-Ž+32
2
1
7
0
0
6.
HANA ZUBER
PLANET SPORT
PF-DJ-Ž-28
2
1
1
0
-8
7.
HANNA SKENDEROVIĆ
TOMISLAV GYM
PF-DJ-Ž-28
1
0
0
0
0
8.
ANTEA KLARIĆ
FIGHTER
PF-DJ-Ž-32
1
0
0
0
-6
9.
LORENA ZEBA
BTI
PF-DJ-Ž+32
1
0
0
0
-6
PF - Ml. kadeti poč.
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
HANNAN BRKIĆ
"ZINO"
PF-MKAD-P-M+47
2
2
11
0
8
2.
DANIJEL VODOPIJA
FIGHTER
PF-MKAD-P-M-47
1
1
11
0
5
3.
DEAN VIRAG
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-M+47
2
1
10
0
0
4.
GABRIJEL KRIŽANAC
LAV, Pula
PF-MKAD-P-M+47
1
0
5
0
-2
5.
NINO MATAS
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-M-47
1
0
6
0
-5
6.
PATRIK KOVAČEVIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-M+47
1
0
0
0
-6
PF - Ml. kadetkinje poč.
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARTA BABIĆ VAREŠKO
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-Ž+47
1
1
6
0
6
2.
LORA PETOHLEB
FIGHTER
PF-MKAD-P-Ž-47
1
1
6
0
1
3.
SARAH BUDIČIN
PLANET SPORT
PF-MKAD-P-Ž-47, PF-MKAD-P-Ž+47
2
0
5
0
-7
PF - Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-42
2
2
13
0
13
2.
IVAN UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-M-28
1
1
12
0
4
3.
ADIJAN NADAREVIĆ
"ZINO"
PF-MKAD-M+47
1
1
5
0
3
4.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
5
4
51
0
24
5.
TEO GRGIĆ
TOMISLAV GYM
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
3
2
12
0
1
6.
IVAN CRNKOVIĆ
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-32
3
2
17
0
-4
7.
LEONARDO ČVEK
BTI
PF-MKAD-M-42
2
1
6
0
-3
8.
NINO MATAS
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-28
2
0
9
0
-14
9.
DANIJEL VODOPIJA
FIGHTER
PF-MKAD-M-47
1
0
4
0
-2
10.
DANIEL BANKO
FUTURA
PF-MKAD-M+47
1
0
2
0
-3
11.
MICHAEL STENTA
PLANET SPORT
PF-MKAD-M-47
1
0
1
0
-3
12.
LUKA HUŠAK
LAV, Pula
PF-MKAD-M-37
1
0
7
0
-5
13.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-37
1
0
2
0
-5
14.
MATAN KATALINIĆ
MINOTAUR
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-6
PF - Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANTONELA CESAREC
KRAPINA
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
4
4
20
0
15
2.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-37
2
1
6
0
3
3.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-47
2
1
6
0
0
4.
EVA UHAČ
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
2
0
5
0
-8
5.
SARAH BUDIČIN
PLANET SPORT
PF-MKAD-Ž-47
1
0
2
0
-4
6.
PAOLA BRŽENDA
FIGHTER
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-6
PF - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANTONIO JURMAN
PLANET SPORT
PF-SKAD-M-57
2
2
10
0
8
2.
ALEKSANDER GLAVIČIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
1
6
0
4
3.
DINO TREŠNJIĆ
FUTURA
PF-SKAD-M-63
1
1
0
0
0
4.
DAMIEN HORVAT
TOMISLAV GYM
PF-SKAD-M-63
1
0
0
0
0
5.
FILIP GRBIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-57
1
0
2
0
-2
6.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-42
1
0
2
0
-4
7.
MIHAEL GLAVIĆ
FIGHTER
PF-SKAD-M-57
1
0
0
0
-6
PF - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MATEA ZEBA
BTI
PF-SKAD-Ž-46
1
1
6
0
6
2.
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ
BTI
PF-SKAD-Ž-55
1
1
6
0
2
3.
HANI PAĆALAT
MINOTAUR
PF-SKAD-Ž-55
1
0
4
0
-2
4.
PAULA UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-Ž-46
1
0
0
0
-6
PF - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SEBASTJAN LAZAR
KIT IZOLA
PF-JUN-M-69
2
2
14
0
8
2.
DINO TREŠNJIĆ
FUTURA
PF-JUN-M-69
2
1
2
0
-7
3.
KRISTIAN DAVID STANKOVIĆ
LAV, Pula
PF-JUN-M-69
1
0
0
0
0
4.
BRUNO ZEČEVIĆ
VRSAR
PF-JUN-M-69
1
0
4
0
-1
PF - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LARISA SAČIĆ
LAV, Pula
PF-JUN-Ž-65
1
1
6
0
5
2.
KORINA ZUGAN
FIGHTER
PF-JUN-Ž-60
1
1
0
0
0
3.
MATEA PETOHLEB
FIGHTER
PF-JUN-Ž-60
1
0
0
0
0
4.
EDA LICUL
LAV, Pula
PF-JUN-Ž-65
1
0
1
0
-5
PF - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARINO FARAGUNA
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-74
1
1
2
0
1
2.
ROKO BRENKOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SEN-M-74
2
1
1
0
-1
3.
JAKA HUDALES
KIT IZOLA
PF-SEN-M-74
1
0
0
0
0
PF - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MATEA PETOHLEB
FIGHTER
PF-SEN-Ž-60
1
1
0
0
0
2.
KORINA ZUGAN
FIGHTER
PF-SEN-Ž-60
1
0
0
0
0