kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
1st Istrian Kickboxing Challenger 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
FIGHTER
FUTURA
KIT IZOLA
KRAPINA
KTB Krško
LAV, Pula
MINOTAUR
PLANET SPORT
RUDAN
TOMISLAV GYM
VRSAR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici+32
PF - Učenici +32
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Mlađi kadeti +47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
PF - Učenici početnici+32
72
3
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
208
8
EVELDIN BOŽAC (FUTURA)
110
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
210
VITO RABAR (FUTURA)
207
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
208
0
EVELDIN BOŽAC (FUTURA)
110
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
210
3
VITO RABAR (FUTURA)
207
5
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
110
8
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
207
3
IVANO ČELIĆ (FUTURA)
Medalists
1. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
2. IVANO ČELIĆ, FUTURA
3. EVELDIN BOŽAC, FUTURA
3. VITO RABAR, FUTURA
PF - Učenici +32
109
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
200
0
LEON NOVAK (BTI)
73
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
109
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
73
0
IVAN GABRIJEL BURŠIĆ (LAV)
Medalists
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. IVAN GABRIJEL BURŠIĆ, LAV, Pula
3. LEON NOVAK, BTI
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.+47
112
6
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
228
0
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
223
7
DEAN VIRAG (PLANET)
57
5
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
112
5
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
223
3
DEAN VIRAG (PLANET)
Medalists
1. HANNAN BRKIĆ, "ZINO"
2. DEAN VIRAG, PLANET SPORT
3. PATRIK KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
3. GABRIJEL KRIŽANAC, LAV, Pula
PF - Mlađi kadeti +47
114
5
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
218
2
DANIEL BANKO (FUTURA)
Medalists
1. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
2. DANIEL BANKO, FUTURA
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
120
0
ZARIF SEFIĆ (BIHAC)
107
3
MIHAEL GLAVIĆ (BUZET)
Medalists
1. MIHAEL GLAVIĆ, FIGHTER
2. ZARIF SEFIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
144
0
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
186
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
146
0
AHMED KOVAČEVIĆ (BIHAC)
124
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
116
0
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
100
0
ROBERT ZUFIC (KBRUDAN)
178
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
186
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
124
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
116
0
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
178
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
124
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
178
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. PATRIK LICUL, FUTURA
3. AJDIN KURTOVIĆ, "ZINO"
LC - Stariji kadeti -69
155
0
STIPE VUKOVIĆ (BIHAC)
231
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
161
3
ALAN KOSTELAC (BUJE)
91
0
JOB PETEH IVANIŠ (BUZET)
118
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
160
0
IVE ŠANTIĆ (BUJE)
234
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
231
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
161
0
ALAN KOSTELAC (BUJE)
160
0
IVE ŠANTIĆ (BUJE)
234
3
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
231
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
234
3
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
Medalists
1. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
2. MIHAEL BANKO, FUTURA
3. IVE ŠANTIĆ, BUJE
3. ALAN KOSTELAC, BUJE