kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
1st Istrian Kickboxing Challenger 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti -42
95
0
TEO GRGIĆ (TOM GYM)
3
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
Osvajači medalja
1. TEO GRGIĆ, TOMISLAV GYM
2. LEONARDO LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
120
0
ZARIF SEFIĆ (BIHAC)
107
3
MIHAEL GLAVIĆ (BUZET)
Osvajači medalja
1. MIHAEL GLAVIĆ, FIGHTER
2. ZARIF SEFIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
144
0
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
186
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
146
0
AHMED KOVAČEVIĆ (BIHAC)
124
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
116
0
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
100
0
ROBERT ZUFIC (KBRUDAN)
178
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
186
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
124
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
116
0
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
178
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
124
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
178
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. PATRIK LICUL, FUTURA
3. AJDIN KURTOVIĆ, "ZINO"
LC - Stariji kadeti -63
29
0
DAMIEN HORVAT (TOM GYM)
230
0
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
Osvajači medalja
1. DAMIEN HORVAT, TOMISLAV GYM
2. MILENKO POTPARA, RUDAN
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
155
0
STIPE VUKOVIĆ (BIHAC)
231
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
161
3
ALAN KOSTELAC (BUJE)
91
0
JOB PETEH IVANIŠ (BUZET)
118
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
160
0
IVE ŠANTIĆ (BUJE)
234
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
231
3
MIHAEL BANKO (FUTURA)
161
0
ALAN KOSTELAC (BUJE)
160
0
IVE ŠANTIĆ (BUJE)
234
3
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
231
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
234
3
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
Osvajači medalja
1. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
2. MIHAEL BANKO, FUTURA
3. IVE ŠANTIĆ, BUJE
3. ALAN KOSTELAC, BUJE