kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19th Bosna and Herzegovina Open - Bihać 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
FC - Older juniors (male)
FC - Older juniors (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Older juniors (male)
LK - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Y. cadets begginers (male) -32
PF - Y. cadets begginers (male) -47
PF - Y. cadets begginers (male) +47
PF - Y. cadets begginers (male) -32
1030
80
5
MIKA OROS (LAV-MED)
349
2
ALMIN LULIĆ (CAZIN)
1031
254
6
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
369
0
FARIS ABDAGIĆ (CAZIN)
1035
80
9
MIKA OROS (LAV-MED)
254
7
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MIKA OROS, LAV, Medulin
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ALMIN LULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. FARIS ABDAGIĆ, "Tigar" CAZIN
PF - Y. cadets begginers (male) -47
1033
387
6
AHMED JUSIC (BIHAC)
205
0
RUDOLF NAGLIĆ (MARJAN)
1034
373
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
227
0
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1036
387
4
AHMED JUSIC (BIHAC)
373
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. AHMED JUSIC, "ZINO"
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
3. RUDOLF NAGLIĆ, MARJAN 1975
PF - Y. cadets begginers (male) +47
1037
493
4
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
175
7
ROKO BOŽIĆ (PRETORI)
1038
444
0
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
310
0
BENEDEK HADRA (BER.)
1039
491
3
ALAN BAJRAMOVIĆ (BIHAĆ)
457
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
103
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1040
175
1
ROKO BOŽIĆ (PRETORI)
444
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
1041
457
3
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
103
2
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1043
444
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
457
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
2. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. ROKO BOŽIĆ, PRETORIAN
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj