kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19th Bosna and Herzegovina Open - Bihać 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
FC - Older juniors (male)
FC - Older juniors (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Older juniors (male)
LK - Seniors (male)
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -79
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (male) -89
KL - Juniors (male) -57
3032
446
0
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
295
0
MUHO ZAJKIĆ (LJUTOCH)
437
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
3034
446
0
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
437
3
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
Osvajači medalja
1. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
2. SABAHUDIN HRNJICA, "ZINO"
3. MUHO ZAJKIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
KL - Juniors (male) -69
3033
170
0
NIKOLA GLAVIĆ (PRETORI)
479
0
EMIR HADŽIĆ (BIHAĆ)
125
DAVID AVRAMSKI (FFS)
3035
170
0
NIKOLA GLAVIĆ (PRETORI)
125
0
DAVID AVRAMSKI (FFS)
Osvajači medalja
1. NIKOLA GLAVIĆ, PRETORIAN
2. DAVID AVRAMSKI, FFS & BUDOKAI
3. EMIR HADŽIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
KL - Juniors (male) -74
3036
397
2
MARKO VODOPIĆ (JASTREB)
90
1
ASMIR HALILOVIĆ (BIHAĆ)
3037
183
3
FILIP TOKIĆ (PRETORI)
257
0
KENAN OMANOVIC (SANICA)
3039
397
2
MARKO VODOPIĆ (JASTREB)
183
1
FILIP TOKIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. MARKO VODOPIĆ, JASTREB
2. FILIP TOKIĆ, PRETORIAN
3. ASMIR HALILOVIĆ, KBC "Bihać"
3. KENAN OMANOVIC, KBK "Sanica"
KL - Juniors (male) -79
3038
475
1
MLADEN GVOZDEN (MARIJAN)
128
2
UROŠ LAPČEVIĆ (FFS)
Osvajači medalja
1. UROŠ LAPČEVIĆ, FFS & BUDOKAI
2. MLADEN GVOZDEN, Klub borilačkih sportova "Rudar"
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -84
3040
181
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
30
0
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
440
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
3041
161
0
DENIS KOZINA (PRETORI)
474
0
IGOR VUJKOVIĆ (MARIJAN)
94
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
3042
181
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
440
0
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
3043
161
0
DENIS KOZINA (PRETORI)
94
3
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
3045
181
2
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
94
1
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. ERDIN SALKIĆ, KBC "Bihać"
3. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
3. DENIS KOZINA, PRETORIAN
KL - Juniors (male) -89
3044
438
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
464
0
NIKOLA ČEKO (BIH)
293
AMEL ZAJKIĆ (LJUTOCH)
3047
438
1
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
293
2
AMEL ZAJKIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. AMEL ZAJKIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. NIKOLA ČEKO, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
3. ----