kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19th Bosna and Herzegovina Open - Bihać 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
FC - Older juniors (male)
FC - Older juniors (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Older juniors (male)
LK - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (male) -32
1054
72
8
IVAN UDOVIĆ (LAV)
255
2
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1055
82
5
MIKA OROS (LAV-MED)
158
6
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
1059
72
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
158
0
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MIKA OROS, LAV, Medulin
PF - Younger cadets (male) -37
1061
67
0
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
226
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -42
1062
65
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
246
6
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1063
389
0
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
374
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1065
246
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
374
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA
PF - Younger cadets (male) -47
1064
376
11
LEONARDO ČVEK (BTI)
91
2
DENIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
236
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
104
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
52
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1066
376
1
LEONARDO ČVEK (BTI)
236
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1067
104
3
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
52
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1069
236
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
52
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. LEONARDO ČVEK, BTI
3. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
PF - Younger cadets (male) +47
1070
360
6
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
276
2
LEONARDO ČVEK (BTI)
53
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1071
92
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
143
6
TILEN REPINA (PTUJ)
230
MATKO PREBEG (KUTINA)
1072
445
5
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
16
3
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
176
ROKO BOŽIĆ (PRETORI)
492
ALAN BAJRAMOVIĆ (BIHAĆ)
231
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
1073
360
4
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
53
1
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1074
143
4
TILEN REPINA (PTUJ)
230
0
MATKO PREBEG (KUTINA)
1075
445
10
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
176
3
ROKO BOŽIĆ (PRETORI)
1076
492
4
ALAN BAJRAMOVIĆ (BIHAĆ)
231
3
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
1077
360
0
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
143
7
TILEN REPINA (PTUJ)
1078
445
12
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
492
5
ALAN BAJRAMOVIĆ (BIHAĆ)
1080
143
6
TILEN REPINA (PTUJ)
445
0
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
Medalists
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
3. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ALAN BAJRAMOVIĆ, KBC "Bihać"