PF - Dječaci -22
1. ALEKSANDAR ALEKSANDROV, teamRADULOV |
2. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA |
3. ROKO KOVAČEVIĆ, IVANIĆ GRAD |
|
|
|
|
PF - Dječaci -25
1. DIMITAR NASEV, teamRADULOV |
2. ALEKSANDAR ALEKSANDROV, teamRADULOV |
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA |
|
|
|
PF - Dječaci -28
1. KALOIAN BOJANOV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. ANTONIO ILIEV, teamRADULOV |
3. DIMITAR NASEV, teamRADULOV |
3. ALEX GEORGIEV, teamRADULOV |
|
|
|
PF - Dječaci -32
1. DIMITAR NASEV, teamRADULOV |
2. ANTONIO ILIEV, teamRADULOV |
3. MARTIN CHERNEV, teamRADULOV |
3. KALOIAN BOJANOV, MASARU TEAM BULGARIA |
|
|
|
PF - Dječaci +32
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO" |
2. DINO NADAREVIĆ, "ZINO" |
3. DANIEL DJUKIC, TIGAR BROD |
3. MATIJA PTIČAR, KUTINA |
|
| | | |
PF - Djevojčice -25
1. EVA GAL, SLATINA |
2. SARA BOBAN, MAWASHI |
3. MAJA SRZIĆ, MAWASHI |
3. KETY KARLOVIĆ, MAWASHI |
|
|
|
PF - Djevojčice -28
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj |
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA |
3. LANA PURETA, KUTINA |
3. ELENA ČVEK, BTI |
|
|
|
PF - Djevojčice -32
1. ENA ČORAK, KUTINA |
2. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. ELENA LJUBEK, ZMAJ |
3. MARIA-NIKOL KRUSHKINA, teamRADULOV |
|
|
|
PF - Djevojčice +32
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA |
2. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV |
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA |
3. ZARA VELTRUSKI, KUTINA |
|
| |
PF - Mlađi kadeti -28
1. ANTONIO ILIEV, teamRADULOV |
2. MARKO ZELIĆ, MAWASHI |
3. KALOIAN BOJANOV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. LOVRO KAVZER, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -32
1. VIKTOR GROZDANOV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. IRNES OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK |
3. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA |
3. SVETOSLAV ANDREEV, MASARU TEAM BULGARIA |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -37
1. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA |
2. VIKTOR GROZDANOV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -42
1. TILEN REPINA, PTUJ |
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. ALEKSANDAR AVRAMOV, teamRADULOV |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -47
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula |
2. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. TILEN REPINA, PTUJ |
3. LUKA ZGURIĆ, DRAGON&SOKOL |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti +47
1. LUKA GRAČNER, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake |
2. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO" |
3. IVAN JERKOVIĆ, OMEGA |
3. MILE BRKIĆ, MAWASHI |
|
| |
PF - Mlađe kadetkinje -28
1. ELENA ČVEK, BTI |
2. LEONARDA SLAKO, MAWASHI |
3. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac |
3. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
1. KATE ŠTEFANAC, MAWASHI |
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT |
3. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT |
3. NIKOLINA DEVČIĆ, OMEGA |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj |
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA |
3. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV |
3. LEONA BARTOLIN, NINJA |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
1. STAŠA ŠTERN, PTUJ |
2. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV |
3. MARTINA BUTERIN, VELEBIT |
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
1. STAŠA ŠTERN, PTUJ |
2. MARIJA ŠTEFANAC, MAWASHI |
3. ELENA GOSPODINOVA, MASARU TEAM BULGARIA |
3. CVITA KALCINA, VELEBIT |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI |
2. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj |
3. LEA LONČAR, DRAGA |
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC |
|
| |
PF - Stariji kadeti -42
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak |
3. ALEKSANDER GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -52
1. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV |
2. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV |
3. MORIS TRBULIN, LAV, Pula |
3. PETAR MARIJIĆ, OMEGA |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -57
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT |
2. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV |
3. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV |
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -69
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK |
2. ŽAN FERME, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake |
3. IVAILO MILUSHEV, MASARU TEAM BULGARIA |
3. MARTIN FIKET, BTI |
|
|
|
PF - Stariji kadeti +69
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ |
2. VALENTINO ŽUNAC, TIGAR, Karlovac |
3. MARKO DŽIN, PLANET SPORT |
|
|
| | | |
PF - Starije kadetkinje -46
1. NURHANA FAZLIC, ATUS GRATKORN |
2. ANA SOVEC, ZMAJ |
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA |
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -50
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI |
2. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj |
3. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA |
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -60
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ |
2. ŠPELA BORŠTNAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake |
|
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -65
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj |
2. NINA NOVAKOVIĆ, HBD |
3. DIANA RAMIĆ, "ZINO" |
3. HANA MIDŽIĆ, "ZINO" |
|
| |
PF - Juniori -57
1. DEYVID GREORGIEV, teamRADULOV |
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT |
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula |
|
|
|
PF - Juniori -63
1. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI |
2. DEYVID GREORGIEV, teamRADULOV |
3. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA |
|
|
|
|
PF - Juniori -74
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT |
2. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI |
3. LUCIANO SVRAČAK, HBD |
3. ROKO VULETA, DRAGA |
|
| | | |
PF - Juniorke -50
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI |
2. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT |
|
|
|
| | | |
PF - Seniori -69
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN |
2. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
| | | |
PF - Seniorke +70
1. KARMEN GALAC, VELEBIT |
2. ANITA ŠANTOR, BROD |
3. SARA PAČIĆ, "ZINO" |
|
|
| | | |