kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Seniori -57
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniori -91
LK - Seniori +91
LK - Seniori -57
RING026
296
0
DARIO KONTAK (LEONGYM)
358
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. DARIO KONTAK, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniori -63,5
RING004
130
3
ROBERT MARKS (BUSHIDO)
577
0
EMIR DELKIC (0707788)
RING005
300
0
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
3
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
RING029
130
0
ROBERT MARKS (BUSHIDO)
3
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
Medalists
1. ANTE OPAČAK, KUTINA
2. ROBERT MARKS, BUSHIDO
3. TOMISLAV VUĐAN, LEON GYM
3. EMIR DELKIC, Kickboxing klub gong prijedor
LK - Seniori -67
RING001
58
3
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
298
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
473
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
RING015
58
0
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
473
3
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
Medalists
1. NERDIN FEJZOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. TOMISLAV CERIĆ, BLITZ
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
3. ----
LK - Seniori -71
RING006
378
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
114
3
KRISTIJAN MIŠKULIN (IVNCG)
RING007
574
0
MILOS KOVACEVIC (0707788)
198
3
ALBAN MORINA (CRO)
RING030
114
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (IVNCG)
198
3
ALBAN MORINA (CRO)
Medalists
1. ALBAN MORINA, CROATIA
2. KRISTIJAN MIŠKULIN, IVANIĆ GRAD
3. MILOS KOVACEVIC, Kickboxing klub gong prijedor
3. IVAN KUČIĆ, ARMUS
LK - Seniori -91
RING002
355
3
EUGEN LALJAK (ARMUS)
280
0
DANIEL BONI (CITY TH)
129
ALEKSANDAR KUKIĆ (BUSHIDO)
398
MIHAEL CVETKO (SV. DUH)
580
LUKA JAMAN (BLITZ)
RING017
355
3
EUGEN LALJAK (ARMUS)
129
0
ALEKSANDAR KUKIĆ (BUSHIDO)
RING018
398
1
MIHAEL CVETKO (SV. DUH)
580
2
LUKA JAMAN (BLITZ)
RING037
355
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
580
3
LUKA JAMAN (BLITZ)
Medalists
1. LUKA JAMAN, BLITZ
2. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. MIHAEL CVETKO, SVETI DUH
3. ALEKSANDAR KUKIĆ, BUSHIDO
LK - Seniori +91
RING008
215
3
SANID IMAMOVIĆ (BALKANK)
65
0
ESMIR ESKIC (SPRTK)
66
DERVISEVIĆ AMEL (SPRTK)
RING031
215
3
SANID IMAMOVIĆ (BALKANK)
66
0
DERVISEVIĆ AMEL (SPRTK)
Medalists
1. SANID IMAMOVIĆ, BALKAN KONJIC
2. DERVISEVIĆ AMEL, Kick Box Club "SPARTAK" Breza
3. ESMIR ESKIC, Kick Box Club "SPARTAK" Breza
3. ----