kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -84
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
KL - Seniori -69
4052
472
0
MAHIR MUJKANONOVIC (SG)
392
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
4053
292
3
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
617
0
PATRIK ŠIMAŠEK (IMPACT)
4055
392
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
292
0
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. AMAR NUROVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MAHIR MUJKANONOVIC, KBS Storm Gym
3. PATRIK ŠIMAŠEK, IMPACT
KL - Seniori -74
4054
393
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
67
0
MARKO TOMAC (KUTINA)
109
JAN ANDROJNA (SEVNICA)
4056
393
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
109
0
JAN ANDROJNA (SEVNICA)
Medalists
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. JAN ANDROJNA, KBV SEVNICA
3. MARKO TOMAC, KUTINA
3. ----
KL - Seniori -84
4057
82
0
SELVER MAHMIĆ (USORA)
353
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
4058
156
3
ALMINKO KAŠIBOVIĆ (ILID-SA)
615
0
JAN ANDROJNA (SEVNICA)
4061
353
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
156
0
ALMINKO KAŠIBOVIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. ALMINKO KAŠIBOVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. SELVER MAHMIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. JAN ANDROJNA, KBV SEVNICA
KL - Seniori -94
4059
389
0
MATEJ HAJDUK (MSOBOTA)
453
3
VALENTINO HELEŠY (KBK SK)
4060
619
0
DINO KORPAK (IMPACT)
354
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
4064
453
2
VALENTINO HELEŠY (KBK SK)
354
1
EUGEN LALJAK (ARMUS)
Medalists
1. VALENTINO HELEŠY, SISAK
2. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. MATEJ HAJDUK, KBK Murska Sobota
3. MATEJ HAJDUK, KBK Murska Sobota
KL - Seniori +94
4062
63
0
ESMIR ESKIC (SPRTK)
187
0
SZEKSZÁRDI SÁNDOR (BER.)
4063
64
0
DERVISEVIĆ AMEL (SPRTK)
620
0
TIN VIRAG (IMPACT)
4066
187
1
SZEKSZÁRDI SÁNDOR (BER.)
620
2
TIN VIRAG (IMPACT)
Medalists
1. TIN VIRAG, IMPACT
2. SZEKSZÁRDI SÁNDOR, BEREMEND SPORT KFT
3. ----
3. ----