kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -63
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -63
4036
624
0
FILIP GRETIĆ (BUSHIDO)
133
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
283
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
4037
351
0
ROBERT ĆORIĆ (ODŽAK13)
222
0
IVAN FURDEK (TIGAR)
94
FILIP SEDLAR (ZMAJ)
4038
133
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
283
0
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
4039
351
0
ROBERT ĆORIĆ (ODŽAK13)
94
0
FILIP SEDLAR (ZMAJ)
4041
133
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
351
0
ROBERT ĆORIĆ (ODŽAK13)
Medalists
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. ROBERT ĆORIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
KL - Juniori -74
4040
501
0
ENRIKO KRLUK (HBD)
387
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
4042
194
1
PALLÓSI BALÁZS (ZSUZSU6)
359
2
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
4043
396
3
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
104
0
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
4044
169
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
227
0
LEONARDO MIKULJAN (TIGAR)
4045
387
2
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
359
1
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
4046
396
1
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
169
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
4048
387
1
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
169
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
3. MIHAEL HALLER, SVETI DUH
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
KL - Juniori -79
4047
224
1
TOMISLAV ŠEKETA (TIGAR)
287
2
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
135
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
4049
287
0
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
135
3
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
Medalists
1. KARLO STUBIČAN, ZMAJ
2. ELDAR HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. TOMISLAV ŠEKETA, TIGAR, Karlovac
3. ----