kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniori -57
3032
93
0
FILIP SEDLAR (ZMAJ)
414
0
JERKO JURIĆ (TGRBROD)
3033
443
3
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
413
0
ERIK TOMAC (TGRBROD)
3036
414
0
JERKO JURIĆ (TGRBROD)
443
3
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
Medalists
1. DEYVID GREORGIEV, teamRADULOV
2. JERKO JURIĆ, TIGAR BROD
3. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
3. ----
LC - Juniori -63
3034
117
0
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
132
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
3035
88
2
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
281
1
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
3038
132
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
88
0
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
3. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
3. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Juniori -69
3037
573
3
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
191
0
HEGEDÜS MARCELL (ZSUZSU6)
313
ANDRIJA DINJEŠ (VUSOKOL)
3039
573
3
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
313
0
ANDRIJA DINJEŠ (VUSOKOL)
Medalists
1. ROKO BRENKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ANDRIJA DINJEŠ, VUKOVARSKI SOKOL
3. HEGEDÜS MARCELL, Castrum Sec Dinamica SE
3. ----
LC - Juniori -74
3040
386
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
488
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
498
LUCIANO SVRAČAK (HBD)
3041
499
0
ENRIKO KRLUK (HBD)
168
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
103
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
3042
386
1
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
498
2
LUCIANO SVRAČAK (HBD)
3043
168
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
103
0
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
3045
498
0
LUCIANO SVRAČAK (HBD)
168
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. LUCIANO SVRAČAK, HBD
3. VALENTIN POZAIĆ, ZMAJ
3. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
LC - Juniori -79
3044
304
0
ROKO VULETA (DRAGA)
134
3
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
508
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
3046
134
3
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
508
0
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. KARLO STUBIČAN, ZMAJ
2. ELDAR HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ROKO VULETA, DRAGA
3. ----