kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje -46
2071
345
0
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
92
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
520
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2073
141
4
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
347
0
ARIJANA SILAJDŽIĆ (ODŽAK13)
42
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
2074
92
0
ANA SOVEC (ZMAJ)
520
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2075
141
13
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
42
3
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
2078
92
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
141
10
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
Osvajači medalja
1. NURHANA FAZLIC, ATUS GRATKORN
2. ANA SOVEC, ZMAJ
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
3. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
PF - Starije kadetkinje -50
2076
216
9
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
174
10
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
2077
311
6
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
346
10
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
2079
174
4
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
346
6
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI
2. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
PF - Starije kadetkinje -60
2080
289
0
ŠPELA BORŠTNAR (1994PDK)
523
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. ŠPELA BORŠTNAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -65
2081
507
10
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
613
5
HANA MIDŽIĆ (BIHAC)
2082
542
3
DIANA RAMIĆ (BIHAC)
178
14
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
2084
507
3
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
178
4
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. NINA NOVAKOVIĆ, HBD
3. DIANA RAMIĆ, "ZINO"
3. HANA MIDŽIĆ, "ZINO"