kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -37
1071
572
3
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
327
5
SVETOSLAV ANDREEV (MASARU)
373
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
509
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
36
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1073
625
0
LEON NOLA (MAWASHI)
39
6
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
332
ALEK KUŠAR (PLANET)
286
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
429
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1074
266
1
TOMA RUJAK (MAWASHI)
369
4
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
37
PETAR AVRAMOV (MASARU)
290
KLEMEN POGRAJC (1994PDK)
437
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
261
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
330
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
118
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
29
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1075
327
1
SVETOSLAV ANDREEV (MASARU)
373
4
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1076
509
2
GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ (TGRBROD)
36
8
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1077
39
4
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
332
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
1078
286
2
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
429
7
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1079
369
2
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
37
1
PETAR AVRAMOV (MASARU)
1080
290
4
KLEMEN POGRAJC (1994PDK)
437
5
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
1081
261
0
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
330
6
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
1082
118
1
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
29
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1083
373
7
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
36
8
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1084
39
5
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
429
3
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1085
369
7
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
437
1
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
1086
330
4
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
29
1
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1087
36
5
NIKOLAI PETROV (MASARU)
39
4
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
1088
369
1
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
330
2
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
1090
36
3
NIKOLAI PETROV (MASARU)
330
2
VIKTOR GROZDANOV (MASARU)
Osvajači medalja
1. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
2. VIKTOR GROZDANOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac