Point fighting (280)
PF - Dječaci -19
PF - Dječaci -22
|
- 1. ALEKSANDAR ALEKSANDROV - teamRADULOV
|
|
- 2. BORNA TOPOLOVEC - KRAPINA
|
|
- 3. ROKO KOVAČEVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
PF - Dječaci -25
|
- 1. ALEKSANDAR ALEKSANDROV - teamRADULOV
|
|
- 2. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. BORNA TOPOLOVEC - KRAPINA
|
|
- 4. DAVID MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. DIMITAR NASEV - teamRADULOV
|
|
- 6. NIKO SEŠLAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 7. PETAR BERVIDA - KUTINA
|
|
- 8. PETAR MEDVEDOVIĆ - SLATINA
|
PF - Dječaci -28
|
- 1. ALEX GEORGIEV - teamRADULOV
|
|
- 2. ANTONIO ILIEV - teamRADULOV
|
|
- 3. DANIEL PACHEMANOV - teamRADULOV
|
|
- 4. DAVID MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. DIMITAR NASEV - teamRADULOV
|
|
- 6. EMIL MILANOV - teamRADULOV
|
|
- 7. KALOIAN BOJANOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 8. KRISTIAN MARKOV - teamRADULOV
|
|
- 9. LAN FILE - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 10. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
|
PF - Dječaci -32
|
- 1. ANTONIO ILIEV - teamRADULOV
|
|
- 2. BORNA KLOBUČAR - GLINA
|
|
- 3. DANIEL PACHEMANOV - teamRADULOV
|
|
- 4. DIMITAR NASEV - teamRADULOV
|
|
- 5. EMIL MILANOV - teamRADULOV
|
|
- 6. JAN KATALINIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 7. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 8. KALOIAN BOJANOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 9. KRISTIAN MARKOV - teamRADULOV
|
|
- 10. LEON ŽEGARAC - MOSLAVAC
|
|
- 11. LUCIJAN IVANOVIĆ - GLINA
|
|
- 12. LUKA KATALINIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 13. MARTIN CHERNEV - teamRADULOV
|
|
- 14. MATO ANUŠIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 15. MERTIN HRIENKO - teamRADULOV
|
|
- 16. NIKOLAY BUKOVANSKI - teamRADULOV
|
|
- 17. TONI URSIĆ - MAWASHI
|
|
- 18. VINKO ŠUMELJ - MAWASHI
|
PF - Dječaci +32
|
- 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ALJOŠA RAMIĆ - "ZINO"
|
|
- 3. ANDRIJA KNEZEVIC - BROD
|
|
- 4. ANTONIO RAJČEVIĆ - MAWASHI
|
|
- 5. BARTUL GAVIĆ - MAWASHI
|
|
- 6. BENJAMIN GOJŠIĆ - NINJA
|
|
- 7. DANIEL DJUKIC - TIGAR BROD
|
|
- 8. DINO NADAREVIĆ - "ZINO"
|
|
- 9. FRAN KOZJAK - SLATINA
|
|
- 10. GABRIEL MOČILAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 11. IVAN GABRIJEL BURŠIĆ - LAV, Pula
|
|
- 12. KARLO NOVAK - KUTINA
|
|
- 13. KRISTIJAN KOPREK - KUTINA
|
|
- 14. MARTIN CHERNEV - teamRADULOV
|
|
- 15. MATEO ŠEPEK - KUTINA
|
|
- 16. MATIJA PTIČAR - KUTINA
|
|
- 17. NIKOLAY BUKOVANSKI - teamRADULOV
|
|
- 18. OLIVER KRNIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 19. PETAR BERONIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 20. TONI MENDEŠ - MAWASHI
|
|
- 21. VIKTOR BRZOJA - VELEBIT
|
PF - Djevojčice -19
PF - Djevojčice -22
PF - Djevojčice -25
|
- 1. ENA ČONDRIĆ - BROD
|
|
- 2. EVA GAL - SLATINA
|
|
- 3. KETY KARLOVIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. KIRA CVETNIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 5. LUNA DOMBA ORBANIĆ - LAV, Pula
|
|
- 6. MAJA SRZIĆ - MAWASHI
|
|
- 7. SARA BOBAN - MAWASHI
|
|
- 8. TEA IVANKOVIĆ - SLATINA
|
PF - Djevojčice -28
|
- 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
|
|
- 2. DORIS ŠULEK - PTUJ
|
|
- 3. ELENA ČVEK - BTI
|
|
- 4. LANA PURETA - KUTINA
|
|
- 5. LEONARDA SLAKO - MAWASHI
|
|
- 6. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
|
|
- 7. VIKTORIJA KAMPIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Djevojčice -32
|
- 1. ELENA LJUBEK - ZMAJ
|
|
- 2. ENA ČORAK - KUTINA
|
|
- 3. ISKRA ČVEK - SLATINA
|
|
- 4. MANUELA MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. MARIA-NIKOL KRUSHKINA - teamRADULOV
|
|
- 6. VIKTORIA BELEVA - teamRADULOV
|
PF - Djevojčice +32
|
- 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 2. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. HRISTINA ANDONOVA - teamRADULOV
|
|
- 4. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 5. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
|
|
- 6. TEA DEŠIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 7. TEA GLAVAŠ - MOSLAVAC
|
|
- 8. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
|
- 9. ZARA VELTRUSKI - KUTINA
|
PF - Mlađi kadeti -28
|
- 1. ANTONIO ILIEV - teamRADULOV
|
|
- 2. DANIEL PACHEMANOV - teamRADULOV
|
|
- 3. KALOIAN BOJANOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 4. LARI SLAKO - MAWASHI
|
|
- 5. LOVRO KAVZER - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 6. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
|
|
- 7. ROKO RIBARIĆ - OMEGA
|
|
- 8. STJEPAN OSKOMIĆ - SLATINA
|
PF - Mlađi kadeti -32
|
- 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. DANAIL BLAGOEV - teamRADULOV
|
|
- 3. IRNES OMIČEVIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK
|
|
- 4. LARI SLAKO - MAWASHI
|
|
- 5. MARTIN CHERNEV - teamRADULOV
|
|
- 6. SVETOSLAV ANDREEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 7. TVRTKO ŠARIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 8. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
|
- 9. VIKTOR GROZDANOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 10. VINKO ŠUMELJ - MAWASHI
|
PF - Mlađi kadeti -37
|
- 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. ALEKSANDAR AVRAMOV - teamRADULOV
|
|
- 3. ANTONIO RAJČEVIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. DANAIL BLAGOEV - teamRADULOV
|
|
- 5. GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 6. KARLO KATALINIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 7. KLEMEN POGRAJC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 8. LEON NOLA - MAWASHI
|
|
- 9. LUCAS RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 10. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 11. NIKOLAI PETROV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 12. PATRIK JAKOPOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 13. PETAR AVRAMOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 14. SVETOSLAV ANDREEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 15. SVETOSLAV PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 16. TOMA RUJAK - MAWASHI
|
|
- 17. TOMI SEŠLAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 18. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
|
- 19. VIKTOR GROZDANOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
PF - Mlađi kadeti -42
|
- 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ALEKSANDAR AVRAMOV - teamRADULOV
|
|
- 3. ALEN LOVRENČIĆ - KUTINA
|
|
- 4. FILIP MEDVEDOVIĆ - SLATINA
|
|
- 5. FRAN ĐURO KOVAČ - SLATINA
|
|
- 6. IVAN RONČEVIĆ - SLATINA
|
|
- 7. KARLO NOVAK - KUTINA
|
|
- 8. LEON NOLA - MAWASHI
|
|
- 9. LEON ŽAJGAR - OMEGA
|
|
- 10. NEJC PODGORŠEK - PTUJ
|
|
- 11. NIKOLAI PETROV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 12. PETAR AVRAMOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 13. ROKO ŠARIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 14. SIMO BERETA - Kickboxing klub gong prijedor
|
|
- 15. SVETOSLAV PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 16. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 17. TILEN REPINA - PTUJ
|
|
- 18. TONI SIČANICA - IVANIĆ GRAD
|
PF - Mlađi kadeti -47
|
- 1. ALEN LOVRENČIĆ - KUTINA
|
|
- 2. BENEDEK HADRA - BEREMEND SPORT KFT
|
|
- 3. BORNA STAKOR - MOSLAVAC
|
|
- 4. LUKA ZGURIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 5. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
|
- 6. SVETOSLAV PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 7. TILEN REPINA - PTUJ
|
PF - Mlađi kadeti +47
|
- 1. ADIJAN NADAREVIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. FILIP GRBAVAC - MAWASHI
|
|
- 3. FRAN KRIZMANIĆ - GLINA
|
|
- 4. IVAN JERKOVIĆ - OMEGA
|
|
- 5. IVAN TUKA - LAV, Pula
|
|
- 6. LUKA GRAČNER - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
|
- 7. LUKA REPULEC - TIGAR, Karlovac
|
|
- 8. MARTIN PAVLAKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 9. MATIJA PTIČAR - KUTINA
|
|
- 10. MATKO PREBEG - KUTINA
|
|
- 11. MIHAEL SALVADOR - KUTINA
|
|
- 12. MILE BRKIĆ - MAWASHI
|
|
- 13. NIKOLA ŠOŠIĆ - MAWASHI
|
|
- 14. SIMEON RANGELOV - teamRADULOV
|
|
- 15. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA
|
|
- 16. TIM HEINISCH - PTUJ
|
PF - Mlađe kadetkinje -28
|
- 1. ANA PRANJIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. ELENA ČVEK - BTI
|
|
- 3. LEONARDA SLAKO - MAWASHI
|
|
- 4. LUNA DOMBA ORBANIĆ - LAV, Pula
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
|
- 1. ELENA LJUBEK - ZMAJ
|
|
- 2. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
|
|
- 3. KATE ŠTEFANAC - MAWASHI
|
|
- 4. MANUELA MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
|
|
- 6. NIKOLINA DEVČIĆ - OMEGA
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
|
- 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 2. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. GABRIJELA KOSANOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 4. HRISTINA ANDONOVA - teamRADULOV
|
|
- 5. KATE ŠTEFANAC - MAWASHI
|
|
- 6. LANA GRBAVAC - MAWASHI
|
|
- 7. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
|
- 8. LEONARDA DEAK - BTI
|
|
- 9. NIKOL DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 10. NIKOLINA DEVČIĆ - OMEGA
|
|
- 11. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 12. TARA GAĆEŠA - KUTINA
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. ELENA GOSPODINOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 4. HRISTINA ANDONOVA - teamRADULOV
|
|
- 5. IVANA BRSTILO - MAWASHI
|
|
- 6. JELENA KUZMANOVIC - Kickboxing klub gong prijedor
|
|
- 7. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
|
|
- 8. NIKA RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 9. NIKOL DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 10. STAŠA ŠTERN - PTUJ
|
|
- 11. TARA GAĆEŠA - KUTINA
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
|
- 1. CVITA KALCINA - VELEBIT
|
|
- 2. ELENA GOSPODINOVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 3. HRISTINA ANDONOVA - teamRADULOV
|
|
- 4. KALINA BOJADJIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 5. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 6. MARIJA ŠTEFANAC - MAWASHI
|
|
- 7. PAULA BURIĆ - MAWASHI
|
|
- 8. STAŠA ŠTERN - PTUJ
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
|
- 1. ANITA KOKOT - PTUJ
|
|
- 2. EMA KATIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. EMINA HOTI - BURA
|
|
- 4. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 5. KALINA BOJADJIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 6. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
|
|
- 7. LEA LONČAR - DRAGA
|
|
- 8. LORENA GAZILJ - MAWASHI
|
|
- 9. MARIJA ŠTEFANAC - MAWASHI
|
|
- 10. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac
|
PF - Stariji kadeti -42
|
- 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ALEKSANDER GLAVIČIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
|
- 1. ADRIAN ČONDRIĆ - BROD
|
|
- 2. IVAN ALEXANDROV - teamRADULOV
|
|
- 3. IVAN ALEXANDROV - teamRADULOV
|
|
- 4. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
|
- 5. PETAR MARIJIĆ - OMEGA
|
|
- 6. SIMEON RANGELOV - teamRADULOV
|
|
- 7. TONI VUKOVIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Stariji kadeti -57
|
- 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
|
|
- 2. IVAILO MILUSHEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 3. IVAN ALEXANDROV - teamRADULOV
|
|
- 4. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
|
- 5. MISLAV JAIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 6. SIMEON RANGELOV - teamRADULOV
|
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
|
- 1. IVAILO MILUSHEV - MASARU TEAM BULGARIA
|
|
- 2. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. MARTIN FIKET - BTI
|
|
- 4. ŽAN FERME - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
PF - Stariji kadeti +69
|
- 1. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 2. PATRIK ŠULEK - PTUJ
|
|
- 3. VALENTINO ŽUNAC - TIGAR, Karlovac
|
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. ARIJANA SILAJDŽIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK
|
|
- 3. MARIJA ŠTEFANAC - MAWASHI
|
|
- 4. NURHANA FAZLIC - ATUS GRATKORN
|
|
- 5. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 6. TOMISLAVA KLOBUČAR - KUTINA
|
PF - Starije kadetkinje -50
|
- 1. DIANA HALEPOVIĆ - DRAGA
|
|
- 2. IVA VUKOŠIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. LORENA GAZILJ - MAWASHI
|
|
- 4. TOMISLAVA KLOBUČAR - KUTINA
|
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
|
- 1. LARA VUZEM VAJDA - PTUJ
|
|
- 2. ŠPELA BORŠTNAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
|
PF - Starije kadetkinje -65
|
- 1. DIANA RAMIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. HANA MIDŽIĆ - "ZINO"
|
|
- 3. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. NINA NOVAKOVIĆ - HBD
|
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Juniori -57
|
- 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
|
|
- 2. DEYVID GREORGIEV - teamRADULOV
|
|
- 3. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
PF - Juniori -63
|
- 1. DEYVID GREORGIEV - teamRADULOV
|
|
- 2. IVAN BULJUBAŠIĆ - MAWASHI
|
|
- 3. TOMISLAV KATUŠIĆ - OMEGA
|
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
|
- 1. IVAN BULJUBAŠIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. LUCIANO SVRAČAK - HBD
|
|
- 3. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 4. ROKO VULETA - DRAGA
|
PF - Juniori -79
PF - Juniori -84
PF - Juniori -89
PF - Juniori -94
PF - Juniori +94
PF - Juniorke -50
|
- 1. EMA VIŠKOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
|
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
|
- 1. ANITA ŠANTOR - BROD
|
PF - Seniori -57
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
|
- 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ROKO BRENKOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
|
- 1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
PF - Seniori -84
PF - Seniori -89
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
|
- 1. SZEKSZÁRDI SÁNDOR - BEREMEND SPORT KFT
|
PF - Seniorke -50
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
PF - Seniorke -65
PF - Seniorke -70
PF - Seniorke +70
|
- 1. ANITA ŠANTOR - BROD
|
|
- 2. KARMEN GALAC - VELEBIT
|
|
- 3. SARA PAČIĆ - "ZINO"
|
Light contact (82)
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
|
- 1. LUKA DESIĆ - KUTINA
|
|
- 2. LUKA TOPOLOVAC - 2002 - Odzak
|
|
- 3. NAGY DÁVID - Castrum Sec Dinamica SE
|
|
- 4. RENE KALIMAN - DRAGA
|
|
- 5. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
LC - Stariji kadeti -52
|
- 1. FILIP GRBAVAC - MAWASHI
|
|
- 2. MAJOR SZABOLCS - Castrum Sec Dinamica SE
|
|
- 3. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
|
- 4. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
LC - Stariji kadeti -57
|
- 1. AHMED KOVAČEVIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
|
|
- 3. DOMINIK PEROŠIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. ERIK TOMAC - TIGAR BROD
|
|
- 5. FRAN ČANDRLIĆ - DRAGA
|
|
- 6. MIHAEL MAJSTOROVIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 7. MISLAV JAIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 8. PATRIK LICUL - FUTURA
|
LC - Stariji kadeti -63
|
- 1. ANTE OŽBOLT - DRAGA
|
|
- 2. ERIK TOMAC - TIGAR BROD
|
|
- 3. FRAN CINDRIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. LOVRO ŠTEFANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. MARKO SESAR - HUS
|
|
- 6. MIHAEL PAVLIČIĆ - VUKOVARSKI SOKOL
|
|
- 7. PATRIK FERENČIĆ - ZMAJ
|
LC - Stariji kadeti -69
|
- 1. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. SAMIR BAŠANOVIĆ - "ZINO"
|
|
- 3. VALENTINO JANJAC - HBD
|
LC - Stariji kadeti +69
|
- 1. DUJE IVAS - HBD
|
|
- 2. GORAN BANOVIĆ - ARMUS
|
|
- 3. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
|
|
- 4. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 5. STJEPAN PATRIK ŠIPUŠ - CROATIA
|
|
- 6. TINO PARAVIĆ - DRAGA
|
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -50
|
- 1. DIANA HALEPOVIĆ - DRAGA
|
|
- 2. NURHANA FAZLIC - ATUS GRATKORN
|
LC - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ANA KUKIĆ - CROATIA
|
|
- 2. EMILI KARAGIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 3. KATARINA RUBIL - TIGAR BROD
|
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
|
- 1. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
|
|
- 2. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL
|
LC - Juniori -57
|
- 1. DEYVID GREORGIEV - teamRADULOV
|
|
- 2. ERIK TOMAC - TIGAR BROD
|
|
- 3. FILIP SEDLAR - ZMAJ
|
|
- 4. JERKO JURIĆ - TIGAR BROD
|
LC - Juniori -63
|
- 1. ADNAN HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. IVAN SOVEC - ZMAJ
|
|
- 3. PATRIK ČAUŠ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. TOMISLAV KATUŠIĆ - OMEGA
|
LC - Juniori -69
|
- 1. ANDRIJA DINJEŠ - VUKOVARSKI SOKOL
|
|
- 2. HEGEDÜS MARCELL - Castrum Sec Dinamica SE
|
|
- 3. ROKO BRENKOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
LC - Juniori -74
|
- 1. DAVOR KAPOVIĆ - VELEBIT
|
|
- 2. ENRIKO KRLUK - HBD
|
|
- 3. JOSIP SAMARDŽIĆ - HUS
|
|
- 4. LUCIANO SVRAČAK - HBD
|
|
- 5. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 6. VALENTIN POZAIĆ - ZMAJ
|
LC - Juniori -79
|
- 1. ELDAR HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. KARLO STUBIČAN - ZMAJ
|
|
- 3. ROKO VULETA - DRAGA
|
LC - Juniori -84
LC - Juniori -89
LC - Juniori -94
LC - Juniori +94
LC - Juniorke -50
|
- 1. EMA VIŠKOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 2. GRACIA MARIĆ - KUTINA
|
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
|
- 1. EMINA FERIZOVIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. NIKOLINA GARIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 3. RAJČEVIĆ SLAĐANA - KUTINA
|
LC - Juniorke -70
|
- 1. RAJČEVIĆ SLAĐANA - KUTINA
|
|
- 2. ŠIMA NIKOLIĆ - TIGAR BROD
|
LC - Juniorke +70
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
|
- 1. AMAR NUROVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. FRANJO OPAČAK - TIGAR BROD
|
|
- 3. FRANJO OPAČAK - TIGAR BROD
|
|
- 4. IBRAHIM GVERIĆ - "ZINO"
|
|
- 5. KRISTIJAN KATUŠIĆ - OMEGA
|
|
- 6. LUKA BUZO - TIGAR BROD
|
LC - Seniori -74
|
- 1. BLAŽ PEČNIK - KBV SEVNICA
|
|
- 2. FRANJO OPAČAK - TIGAR BROD
|
|
- 3. JURAJ TOTH - TIGAR BROD
|
LC - Seniori -79
|
- 1. FRANJO OPAČAK - TIGAR BROD
|
|
- 2. JURAJ TOTH - TIGAR BROD
|
|
- 3. LUKA ORUČEVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
LC - Seniori +94
|
- 1. HARIS ALIBEGOVIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. RAMIZ HOŠIĆ - "ZINO"
|
|
- 3. SZEKSZÁRDI SÁNDOR - BEREMEND SPORT KFT
|
LC - Seniorke -50
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -60
LC - Seniorke -65
LC - Seniorke -70
LC - Seniorke +70
Kick light (88)
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
|
- 1. DAVID FURDEK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. LUKA DESIĆ - KUTINA
|
|
- 3. RENE KALIMAN - DRAGA
|
KL - Stariji kadeti -52
|
- 1. JASMIN DAJIC - 2002 - Odzak
|
|
- 2. JERNEJ HORVAT - KBK Murska Sobota
|
|
- 3. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
|
- 4. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
|
- 5. ZDRAVKO BARIŠIĆ - ARMUS
|
KL - Stariji kadeti -57
|
- 1. ANTONIJO LOZANČIĆ - KUTINA
|
|
- 2. DEJAN BOŽIČ - KTB Krško
|
|
- 3. NIK ARNŠEK - KTB Krško
|
|
- 4. PATRIK LICUL - FUTURA
|
|
- 5. PERŠOLJA JANEZ - KTB Krško
|
|
- 6. ROKO ŽIČKAR - KTB Krško
|
|
- 7. TONINO BEŠENIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 8. ZVONIMIR MARIĆ - IMPACT
|
KL - Stariji kadeti -63
|
- 1. ALDIN DŽANIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
|
- 2. ANTE OŽBOLT - DRAGA
|
|
- 3. BORNA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
|
|
- 4. DENY ČAVKA - Ilidža Sarajevo
|
|
- 5. IVAN KRALJEVIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 6. JOSIP NAĐ - ARMUS
|
|
- 7. MIHAEL PAVLIČIĆ - VUKOVARSKI SOKOL
|
|
- 8. PATRIK FERENČIĆ - ZMAJ
|
KL - Stariji kadeti -69
|
- 1. BRUNO VULAKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. LEONARDO ŠEKETA - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. VALENTINO JANJAC - HBD
|
KL - Stariji kadeti +69
|
- 1. ARMAN SUŠIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. BORNA ŠOBOTA - SVETI DUH
|
|
- 3. DANIJEL PESTNER - KBK Murska Sobota
|
|
- 4. DUJE IVAS - HBD
|
|
- 5. FILIP PINTARIĆ - HUS
|
|
- 6. GORAN BANOVIĆ - ARMUS
|
|
- 7. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
|
|
- 8. TINO PARAVIĆ - DRAGA
|
|
- 9. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
|
- 1. MAJA OMIČEVIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK
|
|
- 2. NURHANA FAZLIC - ATUS GRATKORN
|
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
|
- 1. AMALIA VIDOVIĆ - KUTINA
|
|
- 2. DOROTEA ZEMLJIĆ - CROATIA
|
|
- 3. FATIMA KURDIĆ - Ilidža Sarajevo
|
|
- 4. LORENA ŽUČKO - TITAN GYM
|
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Starije kadetkinje +65
|
- 1. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
|
|
- 2. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL
|
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
|
- 1. ADNAN HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. FILIP GRETIĆ - BUSHIDO
|
|
- 3. FILIP SEDLAR - ZMAJ
|
|
- 4. IVAN FURDEK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. IVAN SOVEC - ZMAJ
|
|
- 6. ROBERT ĆORIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK
|
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
|
- 1. DAVOR KAPOVIĆ - VELEBIT
|
|
- 2. ENRIKO KRLUK - HBD
|
|
- 3. LEONARDO MIKULJAN - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. MARINKO BANOVIĆ - ARMUS
|
|
- 5. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 6. MIHAEL HALLER - SVETI DUH
|
|
- 7. PALLÓSI BALÁZS - Castrum Sec Dinamica SE
|
|
- 8. VALENTIN POZAIĆ - ZMAJ
|
KL - Juniori -79
|
- 1. ELDAR HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. KARLO STUBIČAN - ZMAJ
|
|
- 3. TOMISLAV ŠEKETA - TIGAR, Karlovac
|
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Juniori -94
KL - Juniori +94
|
- 1. PEJO GUBERAC - 2002 - Odzak
|
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
|
- 1. LARA MATOŠEVIĆ - HUS
|
|
- 2. SARA HALIMI - TITAN GYM
|
KL - Juniorke -65
KL - Juniorke -70
|
- 1. ANITA ŽILIĆ - ARMUS
|
|
- 2. RAJČEVIĆ SLAĐANA - KUTINA
|
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -57
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
|
- 1. AMAR NUROVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. MAHIR MUJKANONOVIC - KBS Storm Gym
|
|
- 3. PATRIK ŠIMAŠEK - IMPACT
|
|
- 4. SELMIR DELIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
KL - Seniori -74
|
- 1. JAN ANDROJNA - KBV SEVNICA
|
|
- 2. MARKO TOMAC - KUTINA
|
|
- 3. SELMIR DELIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
|
- 1. ALMINKO KAŠIBOVIĆ - Ilidža Sarajevo
|
|
- 2. JAN ANDROJNA - KBV SEVNICA
|
|
- 3. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS
|
|
- 4. SELVER MAHMIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
|
KL - Seniori -89
KL - Seniori -94
|
- 1. DINO KORPAK - IMPACT
|
|
- 2. EUGEN LALJAK - ARMUS
|
|
- 3. MATEJ HAJDUK - KBK Murska Sobota
|
|
- 4. VALENTINO HELEŠY - SISAK
|
KL - Seniori +94
|
- 1. DERVISEVIĆ AMEL - Kick Box Club "SPARTAK" Breza
|
|
- 2. ESMIR ESKIC - Kick Box Club "SPARTAK" Breza
|
|
- 3. SZEKSZÁRDI SÁNDOR - BEREMEND SPORT KFT
|
|
- 4. TIN VIRAG - IMPACT
|
KL - Seniorke -50
KL - Seniorke -55
KL - Seniorke -60
|
- 1. ANČICA ANĐELIĆ - IMPACT
|
|
- 2. DIANA MLADIĆ - ZMAJ
|
|
- 3. RAJČEVIĆ SLAĐANA - KUTINA
|
KL - Seniorke -65
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
Full contact (6)
FC - Juniori -51
FC - Juniori -54
FC - Juniori -57
FC - Juniori -60
FC - Juniori -63,5
|
- 1. DENI BUKOVČAN - LEON GYM
|
|
- 2. MIHAEL JAVOROVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
|
- 1. ENRIKO KRLUK - HBD
|
|
- 2. MARINKO BANOVIĆ - ARMUS
|
FC - Juniori -75
FC - Juniori -81
FC - Juniori -86
FC - Juniori -91
FC - Juniori +91
FC - Juniorke -48
FC - Juniorke -52
FC - Juniorke -56
FC - Juniorke -60
FC - Juniorke -65
FC - Juniorke -70
FC - Juniorke +70
FC - Seniori -51
FC - Seniori -54
FC - Seniori -57
FC - Seniori -60
FC - Seniori -63,5
FC - Seniori -67
FC - Seniori -71
FC - Seniori -75
FC - Seniori -81
|
- 1. MARKO ČIZMIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. OSTOJA NIKOLIĆ - DRAGON&SOKOL
|
FC - Seniori -86
FC - Seniori -91
FC - Seniori +91
FC - Seniorke -48
FC - Seniorke -52
FC - Seniorke -56
FC - Seniorke -60
FC - Seniorke -65
FC - Seniorke -70
FC - Seniorke +70
Low kick (36)
LK - Juniori -51
|
- 1. ISMAR OMIČEVIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK
|
LK - Juniori -54
LK - Juniori -57
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
|
- 1. ABEDIN HALILOVIĆ - BALKAN KONJIC
|
|
- 2. ANTON LJUCOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. FILIP IVEŠIĆ - HUS
|
LK - Juniori -86
|
- 1. ANTE BILIĆ - Zoraj gym
|
|
- 2. SADIN HADŽAJLIJA - Ilidža Sarajevo
|
LK - Juniori -91
LK - Juniori +91
|
- 1. HARIS ZJAKIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. JASMIN POTUR - BALKAN KONJIC
|
LK - Juniorke -48
LK - Juniorke -52
LK - Juniorke -56
LK - Juniorke -60
|
- 1. ANAMARIJA ČVRK - KUTINA
|
|
- 2. MARIA FRANJIĆ - BUSHIDO
|
LK - Juniorke -65
LK - Juniorke -70
|
- 1. ANITA ŽILIĆ - ARMUS
|
|
- 2. KRISTINA CECAVAC - Kik boks klub "Imperija" Derventa
|
LK - Juniorke +70
LK - Seniori -51
LK - Seniori -54
LK - Seniori -57
|
- 1. DARIO KONTAK - LEON GYM
|
|
- 2. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS
|
LK - Seniori -60
LK - Seniori -63,5
|
- 1. ANTE OPAČAK - KUTINA
|
|
- 2. EMIR DELKIC - Kickboxing klub gong prijedor
|
|
- 3. ROBERT MARKS - BUSHIDO
|
|
- 4. TOMISLAV VUĐAN - LEON GYM
|
LK - Seniori -67
|
- 1. FILIP VIDOVIĆ - LEON GYM
|
|
- 2. NERDIN FEJZOVIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
|
|
- 3. TOMISLAV CERIĆ - BLITZ
|
LK - Seniori -71
|
- 1. ALBAN MORINA - CROATIA
|
|
- 2. IVAN KUČIĆ - ARMUS
|
|
- 3. KRISTIJAN MIŠKULIN - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. MILOS KOVACEVIC - Kickboxing klub gong prijedor
|
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
|
- 1. ALEKSANDAR KUKIĆ - BUSHIDO
|
|
- 2. DANIEL BONI - City Thong
|
|
- 3. EUGEN LALJAK - ARMUS
|
|
- 4. LUKA JAMAN - BLITZ
|
|
- 5. MIHAEL CVETKO - SVETI DUH
|
LK - Seniori +91
|
- 1. DERVISEVIĆ AMEL - Kick Box Club "SPARTAK" Breza
|
|
- 2. ESMIR ESKIC - Kick Box Club "SPARTAK" Breza
|
|
- 3. SANID IMAMOVIĆ - BALKAN KONJIC
|
LK - Seniorke -48
LK - Seniorke -52
LK - Seniorke -56
LK - Seniorke -60
|
- 1. DAGMAR MARINIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. DIANA MLADIĆ - ZMAJ
|
|
- 3. MARIJA MIČIĆ - TITAN GYM
|
LK - Seniorke -65
LK - Seniorke -70
LK - Seniorke +70
K-1 style (15)
K1 - Juniori -51
K1 - Juniori -54
K1 - Juniori -57
|
- 1. DEJAN BOŽIČ - KTB Krško
|
|
- 2. NIK ARNŠEK - KTB Krško
|
|
- 3. PERŠOLJA JANEZ - KTB Krško
|
|
- 4. ROKO ŽIČKAR - KTB Krško
|
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -63,5
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -71
|
- 1. ENID ŠPAGO - BALKAN KONJIC
|
|
- 2. FILIP MATIĆ - HUS
|
|
- 3. LUKA CERIĆ - BLITZ
|
K1 - Juniori -75
K1 - Juniori -81
|
- 1. MATIAS GELJIC - KBS Storm Gym
|
|
- 2. TOMISLAV CUKOR - HUS
|
K1 - Juniori -86
K1 - Juniori -91
K1 - Juniori +91
K1 - Juniorke -48
K1 - Juniorke -52
K1 - Juniorke -56
K1 - Juniorke -60
K1 - Juniorke -65
|
- 1. ŠEJLA OMIČEVIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK
|
K1 - Juniorke -70
K1 - Juniorke +70
K1 - Seniori -51
K1 - Seniori -54
K1 - Seniori -57
K1 - Seniori -60
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -67
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
|
- 1. ALDIN GOLOŠ - BALKAN KONJIC
|
|
- 2. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 3. LOVRO VRBIĆ - TRNJE
|
|
- 4. LUKA VUKAS - LEON GYM
|
K1 - Seniori -86
|
- 1. VEDRAN BASIC - RUDAN
|
K1 - Seniori -91
K1 - Seniori +91
K1 - Seniorke -48
K1 - Seniorke -52
K1 - Seniorke -56
K1 - Seniorke -60
K1 - Seniorke -65
K1 - Seniorke -70
K1 - Seniorke +70
|
|