kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
10. Memorijal Josip Jović 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MALINSKA
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
SPARTAN GYM
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Mlađi kadeti početnici -37
KL - Mlađi kadeti početnici +47
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti +69
KL - Mlađi kadeti početnici -37
C002
257
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
113
0
LOVRO BENKO (SPARTAN)
10
DOMINIK RADAKOVIĆ (ARMUS)
138
FRAN SEDLOVSKI (LEONGYM)
110
GABRIJEL ČUBELIĆ (AKOMSTI)
C004
257
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
10
0
DOMINIK RADAKOVIĆ (ARMUS)
C005
138
2
FRAN SEDLOVSKI (LEONGYM)
110
1
GABRIJEL ČUBELIĆ (AKOMSTI)
C007
257
0
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
138
3
FRAN SEDLOVSKI (LEONGYM)
Medalists
1. FRAN SEDLOVSKI, LEON GYM
2. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
3. GABRIJEL ČUBELIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. DOMINIK RADAKOVIĆ, ARMUS
KL - Mlađi kadeti početnici +47
C008
139
3
ILIJA SUHALJ (LEONGYM)
15
0
MICHELL IVIĆ (ARMUS)
C009
264
3
LAZAR VULETIĆ (PALESTR)
111
0
STIPE ZEČIĆ (AKOMSTI)
C010
275
3
MARKO KUTIJA (PALESTR)
8
0
VITO KARASMAN (ARMUS)
9
GABRIJEL KEREPČIĆ (ARMUS)
C011
139
3
ILIJA SUHALJ (LEONGYM)
264
0
LAZAR VULETIĆ (PALESTR)
C012
275
3
MARKO KUTIJA (PALESTR)
9
0
GABRIJEL KEREPČIĆ (ARMUS)
C014
139
3
ILIJA SUHALJ (LEONGYM)
275
0
MARKO KUTIJA (PALESTR)
Medalists
1. ILIJA SUHALJ, LEON GYM
2. MARKO KUTIJA, PALESTRA
3. LAZAR VULETIĆ, PALESTRA
3. GABRIJEL KEREPČIĆ, ARMUS
KL - Stariji kadeti -57
C022
77
3
ANDREJ PATKO (KUTINA)
25
0
FLORIJAN COLARIĆ (ŠK)
126
ALEN MIMICA (AKOMSTI)
C024
77
0
ANDREJ PATKO (KUTINA)
126
3
ALEN MIMICA (AKOMSTI)
Medalists
1. ALEN MIMICA, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
2. ANDREJ PATKO, KUTINA
3. FLORIJAN COLARIĆ, ŠKORPION
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
C027
117
0
ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ (AKOMSTI)
248
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
C028
112
1
TOMA KUJUNDŽIĆ (AKOMSTI)
175
2
JURA IVIĆ (PITBUL)
C031
248
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
175
0
JURA IVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MARJAN BAGAVAC, PALESTRA
2. JURA IVIĆ, PIT BULL, Split
3. ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA
3. TOMA KUJUNDŽIĆ, AKADEMIJA OMIŠKA STINA