kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Memorijal Josip Jović 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti početnici
PF - Ml. kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti početnici
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Mlađi kadeti početnici
KL - Mlađe kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -32
A027
266
0
LEO NIKOLIĆ (PALESTR)
67
1
LUKA GRABAR (PLANET)
97
MARKO VLAHEK (IVNCG)
31
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
69
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
A029
67
5
LUKA GRABAR (PLANET)
97
4
MARKO VLAHEK (IVNCG)
A028
31
0
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
69
8
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
A031
67
6
LUKA GRABAR (PLANET)
69
1
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. MARKO VLAHEK, IVANIĆ GRAD
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
PF - Mlađi kadeti -37
A030
258
10
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
242
12
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
71
TIN PETRIĆ (PLANET)
A032
242
5
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
71
3
TIN PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
A033
154
10
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
182
5
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
66
DAVID VRETENAR (PLANET)
A035
154
9
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
66
7
DAVID VRETENAR (PLANET)
Medalists
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
3. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
A034
215
0
JOSIP MIČETIĆ (DRAGA)
171
10
LOVRO PAVIĆ (JASTREB)
172
LEON KIŠAN (JASTREB)
A036
171
6
LOVRO PAVIĆ (JASTREB)
172
10
LEON KIŠAN (JASTREB)
Medalists
1. LEON KIŠAN, JASTREB
2. LOVRO PAVIĆ, JASTREB
3. JOSIP MIČETIĆ, DRAGA
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
A037
280
10
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
100
0
MARKO PRTENJAČA (POLAČA)
A038
195
2
MARIN MATIĆ (MAWASHI)
162
7
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
A041
280
8
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
162
11
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
Medalists
1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. IVAN KRUNEŠ, PALESTRA
3. MARIN MATIĆ, MAWASHI
3. MARKO PRTENJAČA, POLAČA