Odabrano natjecanje: Zabok Open 2022.

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (157)

PF - Dječaci početnici-24

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL VIDEC - BUJE
  • CROATIA
  • 2. KRIS OBRANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL VULJANIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Dječaci početnici-27

    CROATIA
  • 1. ARIAN BILOBRK - GLINA
  • CROATIA
  • 2. DAMIR POSANOVIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 3. MATEO CETTA - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. TONI ČUNKO - TIGAR, Karlovac

PF - Dječaci početnici-30

    CROATIA
  • 1. IVANO BRDAR - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. LEON MOVRE - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. LUKA SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 4. RAFAEL BEŠKER - BUŠIDO
  • CROATIA
  • 5. SAMUEL PAVATIĆ - BUJE

PF - Dječaci početnici-33

    CROATIA
  • 1. LUKA BUTKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. LUKA PEREŠKO - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. NIKO HRVOJEVIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Dječaci početnici-36

PF - Dječaci početnici+36

    CROATIA
  • 1. ANDREAS MARANIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MATEJ MIHELČIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. NOA SRMEG - JASTREB

PF - Djevojčice početnice-24

PF - Djevojčice početnice-27

    CROATIA
  • 1. EMA ČANČAR - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. LEA PAGAČ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. MIA IVIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 4. VERONIKA MARKEŠIĆ - MOSLAVAC

PF - Djevojčice početnice-30

PF - Djevojčice početnice-33

PF - Djevojčice početnice-36

PF - Djevojčice početnice+36

    CROATIA
  • 1. JELENA LONČAREVIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 2. MIHAELA KATANIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. RAFAELA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. TARA ŠANTEK - GLINA

PF - Dječaci -24

PF - Dječaci -27

    CROATIA
  • 1. ARIAN BILOBRK - GLINA
  • CROATIA
  • 2. NEO JURIŠIĆ - JASTREB

PF - Dječaci -30

    CROATIA
  • 1. ARIAN RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. IVANO BRDAR - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 3. LUKA SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 4. RAFAEL BEŠKER - BUŠIDO

PF - Dječaci -33

PF - Dječaci -36

PF - Dječaci +36

PF - Djevojčice -24

PF - Djevojčice -27

PF - Djevojčice -30

PF - Djevojčice -33

PF - Djevojčice -36

PF - Djevojčice +36

PF - Ml. kadeti poč.-28

PF - Ml. kadeti poč.-32

PF - Ml. kadeti poč.-37

    CROATIA
  • 1. IAN ČIĆAK - NINJA
  • CROATIA
  • 2. JOSIP ĆUMURDŽIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. TOMISLAV VRANKOVEČKI - BUŠIDO

PF - Ml. kadeti poč.-47

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MAMIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. BORNA LOVRIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. BORNA SRMEG - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. NOA OBRANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 5. VILIM LOVREČIĆ - NINJA
  • CROATIA
  • 6. VITO MIHELČIĆ - MOSLAVAC

PF - Ml. kadeti poč.+47

    CROATIA
  • 1. FRANE LJUTIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. KARLO BAŠA - ZMAJ

PF - Ml. kadeti poč.-42

    CROATIA
  • 1. ARIAN MURATI - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MISLAV JURČIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. VITO MIHELČIĆ - MOSLAVAC

PF - Ml. kadetkinje poč.-28

PF - Ml. kadetkinje poč.-32

    CROATIA
  • 1. DORA FRECE - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. EMA HARMICAR - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. HANA MIKULEC - BUŠIDO
  • CROATIA
  • 4. TENA HRVOJEVIĆ - TIGAR, Slunj

PF - Ml. kadetkinje poč.-37

    CROATIA
  • 1. ELENA LUCIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 2. EVA MARKOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. KORINA MAMIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 4. PATRICIJA TOMLJENOVIĆ - TIGAR, Slunj

PF - Ml. kadetkinje poč.-42

    CROATIA
  • 1. ARIJANA MILETIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. BARBARA SIMONOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. ELISA BERTOŠA - ZEUS
  • CROATIA
  • 4. GABRIELA STARČEVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 5. KATARINA KATANIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 6. LUCE KOS - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 7. MIA MOĆAN - TIGAR, Slunj

PF - Ml. kadetkinje poč.-47

    CROATIA
  • 1. ARIJANA MILETIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. ELLA GOLAC - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. KARLA PTIČAR - ZMAJ
  • CROATIA
  • 4. SARA PERUŠIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Ml. kadetkinje poč.+47

    CROATIA
  • 1. ANA KATANIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. DORA TRUBIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. LEONA MARTINIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. NICOL PAPEŠ - ZMAJ

PF - Mlađi kadeti -28

PF - Mlađi kadeti -32

    CROATIA
  • 1. LEON KELEČIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. NIKO VRBANIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. RIKO LJUBIĆ - BTI

PF - Mlađi kadeti -37

    CROATIA
  • 1. IVOR NERALIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA BAN - BTI
  • CROATIA
  • 3. TOMISLAV VRANKOVEČKI - BUŠIDO

PF - Mlađi kadeti -42

    CROATIA
  • 1. BORNA LOVRIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. DAVID DRAŽETIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 3. MARKO MAVRAČIĆ - JASTREB

PF - Mlađi kadeti -47

PF - Mlađi kadeti +47

    CROATIA
  • 1. FILIP SINKOVIĆ - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. IVAN KRUNEŠ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. KARLO VUNDAĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 4. LEON KIŠAN - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. MARKO KUTIJA - PALESTRA

PF - Mlađe kadetkinje -28

PF - Mlađe kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. HANA MIKULEC - BUŠIDO
  • CROATIA
  • 2. IVA VRBANIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. KLARA PAULIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. MARTA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 6. TENA KAČMARČIK - KUTINA

PF - Mlađe kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. DORA MATIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. LADA VUKIĆ - NINJA
  • CROATIA
  • 3. MARTA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. TENA SMILJANIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Mlađe kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. DORA MATIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. ELISA BERTOŠA - ZEUS
  • CROATIA
  • 3. ERIN ARMAN - ZEUS
  • CROATIA
  • 4. RENATA HOŠKO - KUTINA

PF - Mlađe kadetkinje -47

PF - Mlađe kadetkinje +47

    CROATIA
  • 1. HANA ZAJEC - BTI
  • CROATIA
  • 2. LEELOO FIKET - BTI
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA BEKAVAC - MOSLAVAC

PF - Stariji kadeti poč. -32

PF - Stariji kadeti poč. -37

PF - Stariji kadeti poč. -42

PF - Stariji kadeti poč. -47

PF - Stariji kadeti poč. -52

    CROATIA
  • 1. DANIJEL HORVAT - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. IVAN KRUNEŠ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. JAKOV SEKUŠAK - KRAPINA

PF - Stariji kadeti poč. -57

PF - Stariji kadeti poč. -63

    CROATIA
  • 1. ANTONIO PEŠA - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. IVANO CAPEK - KRAPINA

PF - Stariji kadeti poč. -69

PF - Stariji kadeti poč. +69

PF - Starije kadetkinje poč. -32

PF - Starije kadetkinje poč. -37

PF - Starije kadetkinje poč. -42

PF - Starije kadetkinje poč. -46

PF - Starije kadetkinje poč. -50

PF - Starije kadetkinje poč. -55

    CROATIA
  • 1. GRETA MAREČIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. INES PETANJKO - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. LANA IVETIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 4. MAJA MARTINIĆ - MOSLAVAC

PF - Starije kadetkinje poč. -60

    CROATIA
  • 1. ANĐELKA TUŠEK - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. LANA RNJAK - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA MIKŠIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. SARA GRAŠIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Starije kadetkinje poč. -65

PF - Starije kadetkinje poč. +65

    CROATIA
  • 1. LEONARDA VRBANIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. MANUELA VEŠLIGAJ - KRAPINA

PF - Stariji kadeti -32

PF - Stariji kadeti -37

    CROATIA
  • 1. JULIAN VUKIĆ - NINJA
  • CROATIA
  • 2. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

PF - Stariji kadeti -42

PF - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN NIKOLIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. MATIJA JANDREČIĆ - JASTREB

PF - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. DEJAN KRALJEVIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 2. FRAN GRUBIŠA - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • CROATIA
  • 4. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 5. MARKO KUTIJA - PALESTRA

PF - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ FIKET - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. IVAN MARETIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. SIMON RITOŠA - ZEUS

PF - Stariji kadeti -63

PF - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. EUGEN SAKAĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB

PF - Stariji kadeti +69

PF - Starije kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. ANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. IVANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN

PF - Starije kadetkinje -37

PF - Starije kadetkinje -42

PF - Starije kadetkinje -46

PF - Starije kadetkinje -50

PF - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. GRETA MAREČIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 3. LANA IVETIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 4. LANA JURIŠIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 6. NIKA ARMAN - ZEUS

PF - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. ESTER BARIČEVIĆ - IMPACT
  • CROATIA
  • 2. LORENA ZEBA - BTI
  • CROATIA
  • 3. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

PF - Starije kadetkinje -65

PF - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. LANA BUCIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 3. VERONIKA VUKUŠIĆ - JASTREB

PF - Juniori -57

PF - Juniori -63

PF - Juniori -69

    CROATIA
  • 1. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. ROKO JAKIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Juniori -74

PF - Juniori -79

PF - Juniori -84

PF - Juniori -89

PF - Juniori -94

PF - Juniori +94

PF - Juniorke -50

    CROATIA
  • 1. ALICJA MARIA MIKULJAN - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. ANA PRANJIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. ANA SOVEC - ZMAJ

PF - Juniorke -55

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA ČURČINAC - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. ANTONELA CESAREC - KRAPINA

PF - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. LEONA BARTOLIN - NINJA
  • CROATIA
  • 2. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac

PF - Juniorke -65

PF - Juniorke -70

    CROATIA
  • 1. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. VERENA DAGMAR REISTER - NINJA

PF - Juniorke +70

PF - Seniori -57

PF - Seniori -63

PF - Seniori -69

PF - Seniori -74

PF - Seniori -79

PF - Seniori -84

PF - Seniori -89

PF - Seniori -94

PF - Seniori +94

PF - Seniorke -50

PF - Seniorke -55

PF - Seniorke -60

PF - Seniorke -65

PF - Seniorke -70

PF - Seniorke +70

Light contact (27)

LC - Stariji kadeti poč. -32

LC - Stariji kadeti poč. -37

LC - Stariji kadeti poč. -42

LC - Stariji kadeti poč. -47

    CROATIA
  • 1. FILIP MILETIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL LATIN - NINJA

LC - Stariji kadeti poč. -52

    CROATIA
  • 1. KARLO VUNDAĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. NOA BAIUTTI - IVANIĆ GRAD

LC - Stariji kadeti poč. -57

    CROATIA
  • 1. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 2. NIKO PETRANOVIĆ - MOSLAVAC

LC - Stariji kadeti poč. -63

LC - Stariji kadeti poč. -69

LC - Stariji kadeti poč. +69

LC - Starije kadetkinje poč. -32

LC - Starije kadetkinje poč. -37

LC - Starije kadetkinje poč. -42

LC - Starije kadetkinje poč. -46

LC - Starije kadetkinje poč. -50

LC - Starije kadetkinje poč. -55

LC - Starije kadetkinje poč. -60

LC - Starije kadetkinje poč. -65

LC - Starije kadetkinje poč. +65

    CROATIA
  • 1. ANĐELINA PRATLJAČIĆ - IMPACT
  • CROATIA
  • 2. MANUELA VEŠLIGAJ - KRAPINA

LC - Stariji kadeti -32

LC - Stariji kadeti -37

LC - Stariji kadeti -42

LC - Stariji kadeti -47

LC - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. FRAN GRUBIŠA - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC

LC - Stariji kadeti -57

LC - Stariji kadeti -63

LC - Stariji kadeti -69

LC - Stariji kadeti +69

LC - Starije kadetkinje -32

LC - Starije kadetkinje -37

LC - Starije kadetkinje -42

LC - Starije kadetkinje -46

LC - Starije kadetkinje -50

LC - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. BRUNA ŠARKO - CROATIA
  • CROATIA
  • 2. INES PETANJKO - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. MARIJA ANTOANETA HRANIĆ - ZMAJ
  • CROATIA
  • 5. NIKA ARMAN - ZEUS

LC - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

LC - Starije kadetkinje -65

LC - Starije kadetkinje +65

LC - Juniori -57

LC - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. FILIP ŠKRNJUG - IMPACT
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA DUNDOVIĆ - IMPACT
  • CROATIA
  • 3. PATRIK JELAŠ - MOSLAVAC

LC - Juniori -69

LC - Juniori -74

LC - Juniori -79

LC - Juniori -84

LC - Juniori -89

LC - Juniori -94

LC - Juniori +94

LC - Juniorke -50

    CROATIA
  • 1. ALICJA MARIA MIKULJAN - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. ELENA LJUBEK - ZMAJ

LC - Juniorke -55

LC - Juniorke -60

LC - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. LEONA BARTOLIN - NINJA
  • CROATIA
  • 2. VERENA DAGMAR REISTER - NINJA

LC - Juniorke -70

LC - Juniorke +70

LC - Seniori -57

LC - Seniori -63

LC - Seniori -69

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ POSAVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. OGNJEN LEDINŠČAK - ZMAJ

LC - Seniori -74

LC - Seniori -79

LC - Seniori -84

LC - Seniori -89

LC - Seniori -94

LC - Seniori +94

LC - Seniorke -50

LC - Seniorke -55

LC - Seniorke -60

LC - Seniorke -65

LC - Seniorke -70

LC - Seniorke +70

Kick light (146)

KL - Mlađi kadeti poč. -32

KL - Mlađi kadeti poč. -37

    CROATIA
  • 1. DOMINIK RADAKOVIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. ERIK HRNČIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 3. FRAN SEDLOVSKI - LEON GYM
  • CROATIA
  • 4. GABRIJEL ČUBELIĆ - AKADEMIJA OMIŠKA STINA
  • CROATIA
  • 5. JOSIP ĆUMURDŽIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 6. MATIJA VRABELJ - ARMUS
  • CROATIA
  • 7. MIGUEL IVIĆ - ARMUS

KL - Mlađi kadeti poč. -42

    CROATIA
  • 1. IVAN CINDRIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. NIKO ŽUGEČIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. ROKO GOJAK - TIGAR, Karlovac

KL - Mlađi kadeti poč. -47

    CROATIA
  • 1. AUGUST LAMBAŠA - DALMATINO
  • CROATIA
  • 2. DANTE OLUJIĆ MARUŠIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 3. EDIN IZAHIRI - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. JAKOV PALIJAN - IMPACT
  • CROATIA
  • 5. JONA MILADINOVIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 6. KARLO ŽANIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 7. LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ - TIGAR, Karlovac

KL - Mlađi kadeti poč. -52

    CROATIA
  • 1. KARLO VUNDAĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. MARKO KUTIJA - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL MARIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 4. STIPE ZEČIĆ - AKADEMIJA OMIŠKA STINA
  • CROATIA
  • 5. VITO KARASMAN - ARMUS

KL - Mlađi kadeti poč. -57

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL KEREPČIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL MALBAŠIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. ILIJA SUHALJ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 4. LAZAR VULETIĆ - PALESTRA

KL - Mlađi kadeti poč. -63

KL - Mlađi kadeti poč. -69

KL - Mlađi kadeti poč. +69

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JELAŠ - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. KARLO BAŠA - ZMAJ

KL - Mlađe kadetkinje poč. -32

KL - Mlađe kadetkinje poč. -37

    CROATIA
  • 1. JULIANNA JOVANA BUZA - TEAM BUZA
  • CROATIA
  • 2. MARTA ĆORIĆ - ARMUS

KL - Mlađe kadetkinje poč. -42

    CROATIA
  • 1. KARMEN DUJMOVIĆ - AKADEMIJA OMIŠKA STINA
  • CROATIA
  • 2. MAJA HLAVATI - IMPACT
  • CROATIA
  • 3. MARTA ŠKARICA - AKADEMIJA OMIŠKA STINA

KL - Mlađe kadetkinje poč. -46

KL - Mlađe kadetkinje poč. -50

    CROATIA
  • 1. DORA TRUBIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. DORIA ŽAČEK - IMPACT
  • CROATIA
  • 3. KARLA PTIČAR - ZMAJ
  • CROATIA
  • 4. NEVA ŽAČEK - IMPACT

KL - Mlađe kadetkinje poč. -55

KL - Mlađe kadetkinje poč. -60

KL - Mlađe kadetkinje poč. -65

KL - Mlađe kadetkinje poč. +65

KL - Mlađi kadeti -32

KL - Mlađi kadeti -37

KL - Mlađi kadeti -42

KL - Mlađi kadeti -47

KL - Mlađi kadeti -52

KL - Mlađi kadeti -57

KL - Mlađi kadeti -63

KL - Mlađi kadeti -69

KL - Mlađi kadeti +69

KL - Mlađe kadetkinje -32

KL - Mlađe kadetkinje -37

KL - Mlađe kadetkinje -42

KL - Mlađe kadetkinje -46

KL - Mlađe kadetkinje -50

KL - Mlađe kadetkinje -55

KL - Mlađe kadetkinje -60

KL - Mlađe kadetkinje -65

KL - Mlađe kadetkinje +65

KL - Stariji kadeti poč. -32

KL - Stariji kadeti poč. -37

KL - Stariji kadeti poč. -42

KL - Stariji kadeti poč. -47

    CROATIA
  • 1. ANDI HASIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. ENIS IZAHIRI - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. STEFAN VRCELJ - PALESTRA

KL - Stariji kadeti poč. -52

    CROATIA
  • 1. ANDRO ŽUGEČIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. DAVYD DRYK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. IVANO STRIGULJICA - PALESTRA
  • CROATIA
  • 4. SEMIR SMAJLOVIĆ - ARMUS

KL - Stariji kadeti poč. -57

    CROATIA
  • 1. ALEN MIMICA - AKADEMIJA OMIŠKA STINA
  • CROATIA
  • 2. ANTE MOČILAC - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. DRAGAN GVOIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. LEON ARAPOVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj

KL - Stariji kadeti poč. -63

    CROATIA
  • 1. JAKOV JOHA - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. NINO MUŠAC - AKADEMIJA OMIŠKA STINA
  • CROATIA
  • 3. NOA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. SVEN IVIĆ - PIT BULL, Split

KL - Stariji kadeti poč. -69

    CROATIA
  • 1. ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK POGAČIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. JAKOV JOHA - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. ŠIMUN ROKO JANEŽIĆ - AKADEMIJA OMIŠKA STINA
  • CROATIA
  • 5. TOMA KUJUNDŽIĆ - AKADEMIJA OMIŠKA STINA

KL - Stariji kadeti poč. +69

    CROATIA
  • 1. JURA IVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. MARJAN BAGAVAC - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. PAVLE VUČINIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. VITO BUSAK - TIGAR, Karlovac

KL - Starije kadetkinje poč. -32

KL - Starije kadetkinje poč. -37

KL - Starije kadetkinje poč. -42

KL - Starije kadetkinje poč. -46

KL - Starije kadetkinje poč. -50

KL - Starije kadetkinje poč. -55

    CROATIA
  • 1. DANIJELA SUVAJAC - BUJE
  • CROATIA
  • 2. LARISA VELOVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. MARIJA ANTOANETA HRANIĆ - ZMAJ

KL - Starije kadetkinje poč. -60

    CROATIA
  • 1. ANĐELKA TUŠEK - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. LARISA VELOVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA MIKŠIĆ - TIGAR, Karlovac

KL - Starije kadetkinje poč. -65

KL - Starije kadetkinje poč. +65

KL - Stariji kadeti -32

KL - Stariji kadeti -37

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

KL - Stariji kadeti -42

KL - Stariji kadeti -47

KL - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MARKO VUKŠIĆ - OFC
  • CROATIA
  • 3. RYAN ALIČAJIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 4. SEBASTIAN PAVATIĆ - BUJE

KL - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. IVANO SMETKO - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. VALENTINO VIDEC - BUJE

KL - Stariji kadeti -63

KL - Stariji kadeti -69

KL - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. IVAN PERETIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. MARJAN BAGAVAC - PALESTRA
  • CROATIA
  • 4. MATEJ SOKOLOVIĆ - FORTIS

KL - Starije kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. ANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. IVANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN

KL - Starije kadetkinje -37

KL - Starije kadetkinje -42

KL - Starije kadetkinje -46

KL - Starije kadetkinje -50

KL - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. BRUNA ŠARKO - CROATIA
  • CROATIA
  • 2. DORIS SUVAJAC - BUJE
  • CROATIA
  • 3. EMILI BARIČEVIĆ - IMPACT

KL - Starije kadetkinje -60

KL - Starije kadetkinje -65

KL - Starije kadetkinje +65

KL - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. LEON NOVOGRADAC - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. MARKO MIKŠIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. SEJMUR MATKOVIĆ - TIGAR, Karlovac

KL - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. ANTONIO BILKIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 2. BARTUL DASOVIĆ - DALMATINO
  • CROATIA
  • 3. IAN PRISKIĆ - OFC
  • CROATIA
  • 4. KLEVIS SEHU - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. MARIJAN SMILJANIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. MARKO LONČAR - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 7. MARKO MIKŠIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 8. MATA STEPIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 9. PATRIK JELAŠ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 10. ROKO JAKIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 11. TOMA JERONČIĆ - ARMUS

KL - Juniori -69

    CROATIA
  • 1. BLAŽ KRUŠELJ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. BRUNO MIRKOVIĆ - FIGHT FACTORY - VALPOVO
  • CROATIA
  • 3. DAVID LENDLER - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. MARKO MOUČKA - CROATIA
  • CROATIA
  • 6. NIKŠA LABUS - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 7. PATRIK JELAŠ - MOSLAVAC

KL - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. FILIP ČIČEK - IMPACT
  • CROATIA
  • 2. LEON HADŽIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 3. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. LUKA BARIĆ - Borac
  • CROATIA
  • 5. MARKO MLINARIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 6. NIKŠA LABUS - TIGAR, Karlovac

KL - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. DOMINIK MAGLIČIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. MATEJ MEDVED - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. TIN CIBULKA - TIGAR, Karlovac

KL - Juniori -84

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ GORUPEC - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. FRAN HUDJIK - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. JAKOV KOSTELAC - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 4. MATEJ MEDVED - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL MARTINAŠ - Borac

KL - Juniori -89

    CROATIA
  • 1. DAVID STUPLJANEC - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. FRAN HUDJIK - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. GABRIEL BRAČKO - IMPACT
  • CROATIA
  • 4. LEONARDO PASKA - IMPACT
  • CROATIA
  • 5. RILIND ZEKAJ - TIGAR, Karlovac

KL - Juniori -94

KL - Juniori +94

KL - Juniorke -50

    CROATIA
  • 1. ANA SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. ANĐELINA VIDEC - BUJE
  • CROATIA
  • 3. ELENA LJUBEK - ZMAJ
  • CROATIA
  • 4. SERENA CORONICA - BUJE

KL - Juniorke -55

KL - Juniorke -60

KL - Juniorke -65

KL - Juniorke -70

KL - Juniorke +70

KL - Seniori -57

KL - Seniori -63

KL - Seniori -69

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ POSAVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. LEON SABO - FIGHT FACTORY - VALPOVO
  • CROATIA
  • 3. OGNJEN LEDINŠČAK - ZMAJ

KL - Seniori -74

KL - Seniori -79

    CROATIA
  • 1. ANTONIO BANDIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. EMANUEL KRIŠTO - ARMUS
  • CROATIA
  • 3. FRAN VLAHOVIĆ - OFC
  • CROATIA
  • 4. IVAN ZELIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 5. LOVRO MATEK - OFC

KL - Seniori -84

    CROATIA
  • 1. ANTE UREMOVIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. IVAN POLIĆ - OFC
  • CROATIA
  • 3. ZVONIMIR JELENIĆ - TIGAR, Karlovac

KL - Seniori -89

    CROATIA
  • 1. IVAN POLIĆ - OFC
  • CROATIA
  • 2. SANEL HALAČEVIĆ - OFC

KL - Seniori -94

KL - Seniori +94

KL - Seniorke -50

    CROATIA
  • 1. ANA SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO

KL - Seniorke -55

KL - Seniorke -60

KL - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. SARA ŠPOLJAR - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. TIHANA JAGODIĆ - FORTIS

KL - Seniorke -70

KL - Seniorke +70