Odabrano natjecanje: WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2014

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
PF - Dječaci početnici

PF - Dječaci početnici-22

1. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. CSIERNYIK ZSOMBOR, Debreczeni Team
3. DARIO TOPIĆ, TOMISLAV GYM
3. NIKOLÁSZ ROMÁN, KiralyTeam Pointfigthing Academy

PF - Dječaci početnici-28

1. IRNES OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGŐ WALLANDT, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LEVENTE RÁBEL, KiralyTeam Pointfigthing Academy

PF - Dječaci početnici-32

1. MARKO KUSANIČ, TIGAR, Karlovac
2. GERGELY BALÁZS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. IVAN KUSANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA MILANOVIĆ, TIGAR, Karlovac

PF - Dječaci početnici+32

1. MARKO KUSANIČ, TIGAR, Karlovac
2. OLIVÉR VADI, Debreczeni Team
3. DÁVID BONDÁR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. DAVID ŠPOLJAR, MAČE

PF - Djevojčice početnice

PF - Djevojčice početnice-22

1. MARITA BARIČEVIĆ, VISOČICA
2. LEONA STEINER, TIGAR, Karlovac
3. BÁNFI BOGLÁRKA, Debreczeni Team
3. TIA PAULINA SRIĆA, SUŠAK

PF - Djevojčice početnice-28

1. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
3. NIKOLINA DEVČIĆ, SUŠAK
3. LANA GRBAVAC, MAWASHI

PF - Djevojčice početnice-32

1. TIJA ŠILES, PON DO KWAN ZAGORJE
2. KOSZECZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
3. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LANA BOGDAN, MARJAN 1975

PF - Djevojčice početnice+32

1. LAURA ZSILÁK, Debreczeni Team
2. LORA PETOHLEB, PLANET SPORT
3. MARČELINA ŽANETIĆ, MAWASHI
3. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac

PF - Dječaci

PF - Dječaci -22

1. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. PAP BOTOND, Debreczeni Team
3. CSIERNYIK ZSOMBOR, Debreczeni Team
3. ROKO RIBARIĆ, SUŠAK

PF - Dječaci -25

1. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ROLAND ÓRÉ, Debreczeni Team
3. BÁNFI BENCE, Debreczeni Team

PF - Dječaci -28

1. JOSHUA WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA BAJČIĆ, MALINSKA

PF - Dječaci -32

1. JOSHUA WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LAURINCZ PÉTER, Debreczeni Team
3. MÁTÉ PAPP, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGELY BALÁZS, KiralyTeam Pointfigthing Academy

PF - Dječaci +32

1. OLIVÉR VADI, Debreczeni Team
2. DUSÁN TÓTH, Debreczeni Team
3. CSIERNYIK LEVENTE, Debreczeni Team
3. ERIK BERTOŠA, BUDOKAI LABIN

PF - Djevojčice

PF - Djevojčice -19

1. BÁNFI BOGLÁRKA, Debreczeni Team
2. ELENA ČVEK, BTI
3. EMILI HALAPIR, BTI

PF - Djevojčice -22

1. LEONARDA DEAK, BTI
2. MELANI HALAPIR, BTI

PF - Djevojčice -25

1. HANGA HEGEDŰS, Debreczeni Team
2. FIORENTINI ELISABETTA, Dynamite team
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA

PF - Djevojčice -28

1. ANTONIJA LONČARIĆ, MAWASHI
2. FIORENTINI ELISABETTA, Dynamite team
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. LORA PETOHLEB, PLANET SPORT

PF - Djevojčice -32

1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. TIJA ŠILES, PON DO KWAN ZAGORJE
3. FÜLÖP FANNI, Debreczeni Team
3. KOSZECZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team

PF - Djevojčice +32

1. LORENA GAZILJ, MAWASHI
2. SARA JELIĆ, MAWASHI
3. LAURA ZSILÁK, Debreczeni Team
3. FÜLÖP FANNI, Debreczeni Team

PF - Ml. kadeti poč.

PF - Ml. kadeti poč.-28

1. VIGH MÁTÉ, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. SEBEN PÉTER, Debreczeni Team
3. BORNA BIZJAN, SUŠAK
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula

PF - Ml. kadeti poč.-37

1. MÁTÉ BONIFÁC FRANKÓ, Debreczeni Team
2. ANTONIO LONČARIĆ, MAWASHI
3. JOSIP SAMARDŽIĆ, BTI
3. NIK JAMŠEK GROBELNIK, KBV Proficiogroup Hwarang

PF - Ml. kadeti poč.-47

1. SEVASTIAN KOTOV, CSKA
2. DAVID GRUDIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTON BEKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MAURO-ANTONIO SRIĆA, SUŠAK

PF - Ml. kadeti poč.+47

1. SEVASTIAN KOTOV, CSKA
2. KARLO JUKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
3. JURE STIPANOVIĆ, KBK Koper

PF - Ml. kadetkinje poč.

PF - Ml. kadetetkinje poč.-28

1. GOMBÁS ALEXANDRA, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. NIKA BRNELIĆ, SUŠAK
3. LORENA HODAK, SLATINA

PF - Ml. kadetetkinje poč.-37

1. BOGLÁRKA ROZGONYI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. SARA RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. ALMA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. LARA IVEZIĆ, SUŠAK

PF - Ml. kadetetkinje poč.-47

1. PETRA SEMSEI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. CHIARA FRANKOVIĆ, PREDATOR
3. NIKA VLAH, SUŠAK
3. LORENA TOMAC, TIGAR BROD

PF - Ml. kadetetkinje poč.+47

1. VERONIKA GRGINČIĆ, DRAGA
2. PAULA BRAOVAC, MAWASHI

PF - Mlađi kadeti

PF - Mlađi kadeti -28

1. DÁVID WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DIEGO ALDIN, BURA
3. MARK STUMPF, Debreczeni Team
3. JULEK GRABOŚ, Stowarzyszenie kick-boxing Beskid-Dragon

PF - Mlađi kadeti -32

1. DÁVID WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. HORVÁTH MARK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
3. MARTIN MAJSEC, BTI

PF - Mlađi kadeti -37

1. ANATOLIY NIKIFOROV, CSKA
2. KARÁCSONYI DÁVID, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. DÁVID WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy

PF - Mlađi kadeti -42

1. ANDREY STRIZHAKOV, CSKA
2. ANATOLIY NIKIFOROV, CSKA
3. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. FLACK MÁRK, Debreczeni Team

PF - Mlađi kadeti -47

1. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. CZÁR TIBOR, Debreczeni Team
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DEJAN DUH, PTUJ

PF - Mlađi kadeti +47

1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. NIKO RITLOP, PTUJ
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK

PF - Mlađe kadetkinje

PF - Mlađe kadetkinje -28

1. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. HANGA HEGEDŰS, Debreczeni Team
3. GOMBÁS ALEXANDRA, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ANTONIJA LONČARIĆ, MAWASHI

PF - Mlađe kadetkinje -32

1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
3. LEA BAREC, IVANIĆ GRAD
3. DEL GAUDIO MICHELLE, Dynamite team

PF - Mlađe kadetkinje -37

1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. LORENA GAZILJ, MAWASHI
3. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj

PF - Mlađe kadetkinje -42

1. ELA ZNAOR, MALINSKA
2. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. PETRA GREGORIČ, Budokai Nova gorica

PF - Mlađe kadetkinje -47

1. GAIA VISENTIN, Power Gym e Fitness
2. PETRA GREGORIČ, Budokai Nova gorica
3. LUCIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj

PF - Mlađe kadetkinje +47

1. GAIA VISENTIN, Power Gym e Fitness
2. ELIZABET SIMONICS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. FANNI RONYECZ, Debreczeni Team
3. TÖRÖK DÓRA, Debreczeni Team

PF - Stariji kadeti

PF - Stariji kadeti -42

1. GRIGORIY LANGAVIY, CSKA
2. SVEN HOJS, KBV Proficiogroup Hwarang
3. SOLDI RICCARDO, Dynamite team
3. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ

PF - Stariji kadeti -47

1. DANIIL SOKOLOVSKIY, CSKA
2. GERGŐ KRUCSAI, Debreczeni Team
3. SEBASTJAN LAZAR, KIT IZOLA
3. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy

PF - Stariji kadeti -52

1. VERES ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DANIIL SOKOLOVSKIY, CSKA
3. CSÁK BENCE, Debreczeni Team
3. MÁRTON SZIFFER, KiralyTeam Pointfigthing Academy

PF - Stariji kadeti -57

1. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team
2. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
3. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. FRAN PEČEK, KUTINA

PF - Stariji kadeti -63

1. SZENTPÉTERI BENCE, Debreczeni Team
2. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team
3. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. KONRAD NOWAK, UKS GLADIATOR

PF - Stariji kadeti -69

1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. BÁLINT ZOLTÁN, Debreczeni Team
3. MATIC ŠPAJZER, PON DO KWAN ZAGORJE
3. VLADISLAV NESYTOV, CSKA

PF - Stariji kadeti +69

1. DÁVID OPAUSZKI, Debreczeni Team
2. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. VLADISLAV NESYTOV, CSKA
3. KRISTIAN BENEDETTI, SUŠAK

PF - Starije kadetkinje

PF - Starije kadetkinje -42

1. SZONJA TOROK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ELA ZNAOR, MALINSKA
3. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. STELA LEVICKÁ, Panter Prešov

PF - Starije kadetkinje -46

1. UNA MARAVIĆ, SLATINA
2. DORINA LENCSÉS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. DOMINIKA GUMANOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. HANA MIHELČIČ, KBV DOMŽALE

PF - Starije kadetkinje -50

1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. LAURINCZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
3. GAIA VISENTIN, Power Gym e Fitness
3. TEJA MIHELČIČ, KBV DOMŽALE

PF - Starije kadetkinje -55

1. LAURINCZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
2. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ELIZABET SIMONICS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj

PF - Starije kadetkinje -60

1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KORINA ZUGAN, PLANET SPORT
3. ALISHA JAKOBS, Eagle-Kai Karate
3. LARA DESPOT, TIGAR, Karlovac

PF - Starije kadetkinje -65

1. ALEXANDRA KRAPIVINA, CSKA
2. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. CZINE VANESSZA, BEREMEND SPORT KFT
3. MAFEZZONI DEBORAH, Dynamite team

PF - Starije kadetkinje +65

1. ALEXANDRA KRAPIVINA, CSKA
2. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ANITA ŠANTOR, BTI
3. MAFEZZONI DEBORAH, Dynamite team

PF - Juniori

PF - Juniori -57

1. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
2. HIDVÉGI NÁNDOR, Debreczeni Team
3. KRISTIJAN KARDUM, KVARNER

PF - Juniori -63

1. KISS ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. MIHA DRNOVŠEK, PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Juniori -69

1. BASARA ROBERT, TIGAR, Karlovac
2. SIMONE DEVITA, KBA a.s.d.
3. ROK VRTAČNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ROHONCZI JENO, KiralyTeam Pointfigthing Academy

PF - Juniori -74

1. ERDEI BRUNO, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DAVIDE GUFFANTI, KBA a.s.d.
3. ROK VRTAČNIK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj

PF - Juniori -79

1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. DÁVID OPAUSZKI, Debreczeni Team
3. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. JAKOV ILIČIĆ, MAWASHI

PF - Juniori -84

1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. JANNIK JAKOBS, Eagle-Kai Karate
3. HARANGOZÓ GÁBOR, Debreczeni Team

PF - Juniori -89

1. JANNIK JAKOBS, Eagle-Kai Karate
2. HARANGOZÓ GÁBOR, Debreczeni Team

PF - Juniori +94

1. MARINO ŠTEFANAC, TIGAR, Karlovac
2. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN

PF - Juniorke

PF - Juniorke -50

1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. KLARA ERLIĆ, POLAČA

PF - Juniorke -55

1. LUCIJA CICVARA, TIGAR, Karlovac
2. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
3. MELINDA RAMADANI, PON DO KWAN ZAGORJE
3. LARA DESPOT, TIGAR, Karlovac

PF - Juniorke -60

1. SZABO DORINA, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. KATA ŠARE, VELEBIT
3. DOMINIKA KARCHOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. DORA GOLAC, DRAGA

PF - Juniorke -65

1. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI
2. EVITA-LARA BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TJAŠA KOVAČIČ, PON DO KWAN ZAGORJE
3. MAGDALENA HOLZINGER, ASVO KBC

PF - Juniorke -70

1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. YASMINA BULICH, CSKA
3. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. NIKOLINA ĆATLAK, MAWASHI

PF - Juniorke +70

1. YASMINA BULICH, CSKA
2. ELA FILIPOVIĆ, MAWASHI
3. ANITA ŠANTOR, BTI

PF - Seniori

PF - Seniori -63

1. MAXIM FADEEV, CSKA
2. VIACHESLAV SHCHERBAKOV, CSKA
3. KISS ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN

PF - Seniori -69

1. ROHONCZI JENO, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MILOŠ ROZMAN, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. SIMONE DEVITA, KBA a.s.d.
3. FILIP JANŽEKOVIČ, PTUJ

PF - Seniori -74

1. TILEN ZAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. DAVIDE GUFFANTI, KBA a.s.d.
3. MICHELE MORI, All Style Combat Udine
3. ERDEI BRUNO, KiralyTeam Pointfigthing Academy

PF - Seniori -79

1. TILEN ZAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. JURE DRLJE, MAWASHI
3. JAKOV ILIČIĆ, MAWASHI
3. ANDREA VAZZAZ, All Style Combat Udine

PF - Seniori -84

1. PIETRO COMETTI, KBA a.s.d.
2. ANDREA VAZZAZ, All Style Combat Udine
3. PETR TAHAL, Czech Kickboxing Federation
3. MARTIN RUZICKA, Czech Kickboxing Federation

PF - Seniori -89

1. PIETRO COMETTI, KBA a.s.d.
2. PETR TAHAL, Czech Kickboxing Federation
3. MARTIN RUZICKA, Czech Kickboxing Federation
3. DANIEL SAMIRIĆ, POLAČA

PF - Seniori -94

1. ANDREA ONGARO, KBA a.s.d.
2. STEPAN TROFIMOV, CSKA
3. ADMIR SINANBEGOVIČ, KIT IZOLA
3. MARINO ŠTEFANAC, TIGAR, Karlovac

PF - Seniori +94

1. ANDREA ONGARO, KBA a.s.d.
2. ADMIR SINANBEGOVIČ, KIT IZOLA
3. DAMJAN DOLIČ, PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Seniorke

PF - Seniorke -50

1. SZONJA TOROK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. NINA RESNIK, PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Seniorke -55

1. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. ROMINA STRAMARE, Power Gym e Fitness
3. NOEMI BATTILANA, KBA a.s.d.

PF - Seniorke -60

1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. NOEMI BATTILANA, KBA a.s.d.
3. PETRA MISKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. VIKTORIA HADER, ASVO KBC

PF - Seniorke -65

1. VEDRANA HALINČIĆ, JASTREB
2. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI
3. KATERINA GALLUSOVA, Czech Kickboxing Federation
3. VIKTORIA HADER, ASVO KBC

PF - Seniorke -70

1. ANA ZNAOR, SUŠAK
2. NIKOLINA ĆATLAK, MAWASHI
3. DEBORAH DEVITA, KBA a.s.d.
3. KATERINA GALLUSOVA, Czech Kickboxing Federation

PF - Seniorke +70

1. ELA FILIPOVIĆ, MAWASHI
2. JANA HOROVA, Czech Kickboxing Federation
3. DEBORAH DEVITA, KBA a.s.d.

PF - Veterani

PF - Veterani -84

1. BOJAN HOMOVEC, KIT IZOLA
2. DEZSŐ DEBRECZENI, Debreczeni Team

PF - Veterani -94

1. BOJAN HOMOVEC, KIT IZOLA

PF - Veterani +94

1. ISTVÁN TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
2. BOJAN HOMOVEC, KIT IZOLA

PF - Grand champion - juniori

PF - Grand ch. juniori

1. ERDEI BRUNO, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. JANNIK JAKOBS, Eagle-Kai Karate
3. DÁVID OPAUSZKI, Debreczeni Team
3. ELIJAH EVERILL, Top Ten Team

PF - Grand champion - juniorke

PF - Grand ch. juniorke

1. ELA FILIPOVIĆ, MAWASHI
2. PETRA LONČAR, TIGAR, Karlovac
3. ANĐELA STANIĆ, MAWASHI
3. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI

PF - Grand champion - seniori

PF - Grand ch. seniori

1. VERES ALEX, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. JURE DRLJE, MAWASHI
3. VIACHESLAV SHCHERBAKOV, CSKA
3. PIETRO COMETTI, KBA a.s.d.

PF - Grand champion - seniorke

PF - Grand ch. seniorke

1. VEDRANA HALINČIĆ, JASTREB
2. KATERINA GALLUSOVA, Czech Kickboxing Federation
3. ANA ZNAOR, SUŠAK
3. ELA FILIPOVIĆ, MAWASHI

PF - Dječaci tim

PF - Dječaci tim

1. DEBRECZENI TEAM CHILDREN, Debreczeni Team
2. CICVARA TEAM D2, TIGAR, Karlovac

PF - Ml. kadeti tim

PF - Ml. kadeti tim

1. KIRALYTEAM POINTFIGHTING ACADEMY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. TEAM CSKA YC, CSKA
3. DEBRECZENI TEAM Y CADET, Debreczeni Team

PF - Kadeti tim

PF - Kadeti tim

1. DEBRECZENI TEAM OCADET, Debreczeni Team
2. CICVARA TEAM OC1, TIGAR, Karlovac
3. TEAM CADETI, Dynamite team

PF - Seniori tim

PF - Seniori tim

1. KIRALYTEAM POINTFIGHTING ACADEMY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. TEAM POINT FIGHTING CUP, KBA a.s.d.
3. TEAM ROHRBACH, ASVO KBC
3. TEAM CSKA SEN, CSKA