kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Slunj Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
ARMUS
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -60
KL - Seniorke +70
PF - Mlađi kadeti -42
1033
129
10
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
55
3
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1034
63
7
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
117
3
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1036
129
3
IVAN CRNKOVIĆ (PLANET)
63
2
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
Medalists
1. IVAN CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
2. DAVID KULAŠ, VELEBIT
3. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -37
1041
43
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
20
0
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
69
ENA ČORAK (KUTINA)
36
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
163
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1043
43
12
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
69
1
ENA ČORAK (KUTINA)
1042
36
3
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
163
4
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1046
43
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
163
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ENA ČORAK, KUTINA
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
PF - Mlađe kadetkinje -42
1044
39
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
165
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1045
45
4
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
13
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1048
39
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
13
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
PF - Starije kadetkinje -46
1056
60
12
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
38
7
CVITA KALCINA (VELEBIT)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. CVITA KALCINA, VELEBIT
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
1059
161
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
57
7
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1060
64
7
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
24
8
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
1062
57
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
24
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. MARTA BARTULOVIĆ, VELEBIT
KL - Seniorke +70
2024
40
0
KARMEN GALAC (VELEBIT)
175
3
NIKOLINA STUPIČIĆ (TIGAR)
Medalists
1. NIKOLINA STUPIČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. ----
3. ----