Odabrano natjecanje: Prvenstvo Hrvatske u LK (Sen) i LC (Ks) i KL (Jun)

NAČIN PRIKAZA
 
LIGHT CONTACT (92)

LC - Stariji kadeti -32

LC - Stariji kadeti -37

    CROATIA
  • 1. MATEO PETERNEL - KING
  • CROATIA
  • 2. OSKAR BRZOJA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 4. TIN PETRIĆ - PLANET SPORT

LC - Stariji kadeti -42

    CROATIA
  • 1. EMIL MUJKIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. NOA ŠVEGER - FIGHTER
  • CROATIA
  • 3. PATRIK ŠIMUNOVIĆ - KUTINA

LC - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. ADRIAN TOPALLI - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. ANTE CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • CROATIA
  • 4. JAKOV PALIJAN - IMPACT

LC - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. DAVID KOMSIC - KING
  • CROATIA
  • 2. FRAN GRUBIŠA - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. MARIN VULETIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. MARKO VUKŠIĆ - OFC
  • CROATIA
  • 5. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 6. PETAR MIRKO JURČEVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 7. RYAN ALIČAJIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 8. SEBASTIAN PAVATIĆ - BUJE

LC - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA VIDOŠEVIĆ - Marjan
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ FIKET - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. DUJE RAVLIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 5. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 6. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 7. LEONE LUČIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 8. MARIN BOŽIĆ - SVETI JURE, Gata
  • CROATIA
  • 9. NOA JAKLIN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 10. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 11. VALENTINO VIDEC - BUJE

LC - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. FILIP KARAMARKO - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 2. IAN BENČAK - CROATIA
  • CROATIA
  • 3. JAKOV TOPIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. LUKA PALM - VRSAR
  • CROATIA
  • 5. MAURO OZRETIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. RAUL LABINAC - KING
  • CROATIA
  • 7. SVEN IVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 8. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

LC - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. DAVID SIMIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. MARINO STORIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 3. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB

LC - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. DINO MARAS - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 2. IVANO ČELIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. LEART GASHI - AKADEMIJA OMIŠKA STINA
  • CROATIA
  • 4. NINO MIŠKULIN - KING
  • CROATIA
  • 5. SVEN MAČEŠIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 6. TINO MIŠKULIN - KING
  • CROATIA
  • 7. TOMISLAV ERCEG - Marjan
  • CROATIA
  • 8. VIKTOR BRZOJA - VELEBIT

LC - Starije kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. ANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. IVANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. MATEA DOŠEN - VELEBIT
  • CROATIA
  • 4. SOFIJA MATEJAŠ - ZMAJ

LC - Starije kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. ANA NEMARNIK - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. DORA MATIĆ - JASTREB

LC - Starije kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. BEATA IVAS - HBD
  • CROATIA
  • 2. EMA PLEŠE - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. EMA ANĐELA ŽAJA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. LANA BENČIĆ - TROJAN ISTRA

LC - Starije kadetkinje -46

    CROATIA
  • 1. KARLA PTIČAR - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. NADJA UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 4. PAOLA ŽIVKO - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 5. PAULA JAKOVAC - SUŠAK
  • CROATIA
  • 6. TARA ŠVERKO - TROJAN ISTRA
  • CROATIA
  • 7. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

LC - Starije kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. DORIA ŽAČEK - IMPACT
  • CROATIA
  • 2. DORIS SUVAJAC - BUJE
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BENIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 5. NEVA ŽAČEK - IMPACT
  • CROATIA
  • 6. PAOLA PLEŠA - SVETI MATEJ

LC - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANA JOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. BRUNA ŠARKO - CROATIA
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA DUNDOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 5. MAGALI PALISKA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 6. MARIJA ANTOANETA HRANIĆ - ZMAJ
  • CROATIA
  • 7. PAULA IVANA MADVED - SUŠAK

LC - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. ELENA ČVEK - NINJA
  • CROATIA
  • 2. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. MAGDALENA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 4. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. NAOMI DVORNIK - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

LC - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. ANGELA KARIN - HBD
  • CROATIA
  • 2. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. NIKOL ŠIMOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. PETRA SIMIĆ - PIT BULL, Split

LC - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. LANA BUCIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. MARIA ISABEL STEFANOVA SIMEONOVA - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 3. PAOLA MATIĆ - JASTREB
KICK LIGHT (89)

KL - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. FRANKO ŠARIĆ - AKADEMIJA OMIŠKA STINA
  • CROATIA
  • 3. JOSIP ORLOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. KARLO MARINOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 5. LUKA FARKAŠ - KOBRA, Bjelovar
  • CROATIA
  • 6. LUKA TOMIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 7. MARKO MIKŠIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 8. SEJMUR MATKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 9. SIMON CURI - EXCALIBUR

KL - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. ALEX TERLEVIC - KING
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. ANDRIJAN ŠARONJA - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 4. ANTONIO BILKIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 5. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 6. IAN PRISKIĆ - OFC
  • CROATIA
  • 7. IVAN MAHOVLIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 8. MATEJ VUKOVIĆ - BLITZ
  • CROATIA
  • 9. NIKO ZUBAC - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 10. PATRIK JELAŠ - MOSLAVAC

KL - Juniori -69

    CROATIA
  • 1. ALEN ĆOSIĆ - FORTIS
  • CROATIA
  • 2. ANĐELO MLADINA - PAUCI
  • CROATIA
  • 3. ANTE SKELIN - UNI RENT
  • CROATIA
  • 4. ANTHONY KVESIĆ - KING
  • CROATIA
  • 5. BLAŽ KRUŠELJ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 6. BORNA PEPIĆ - IMPACT
  • CROATIA
  • 7. BRUNO BRKOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 8. BRUNO MIRKOVIĆ - FIGHT FACTORY - VALPOVO
  • CROATIA
  • 9. DAVID SIMIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 10. GABRIEL JOSIPOVIĆ - TROJAN ISTRA
  • CROATIA
  • 11. LOVRO PALJAN - KOBRA, Bjelovar
  • CROATIA
  • 12. LUKA MATOŠEVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 13. MARIO MARAS - PAUCI
  • CROATIA
  • 14. MARKO MOUČKA - CROATIA
  • CROATIA
  • 15. MARKO ŠUĆUR - UNI RENT
  • CROATIA
  • 16. NIKO BILANDŽIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 17. ORLANDO BAČIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 18. ROKO POZAIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 19. SANDRO BAJZA KOBEŠĆAK - DOMSA

KL - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. DAVID TOPIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. IVAN CELJAK - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. JOSIP ČIKOTIĆ - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 4. KARLO KEDVEŠ - BLITZ
  • CROATIA
  • 5. LEON HADŽIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 6. MARKO JANKOVIĆ - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 7. MARKO MLINARIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 8. NINOSLAV PLENTAJ - KOBRA, Bjelovar
  • CROATIA
  • 9. PATRIK BERGER - ZAGREB
  • CROATIA
  • 10. ROKO PRIBUDIĆ - MORNAR

KL - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. FILIP ČIČEK - IMPACT
  • CROATIA
  • 2. IVAN MLADINA - PAUCI
  • CROATIA
  • 3. JOSIP PEREMIN - ARMUS

KL - Juniori -84

    CROATIA
  • 1. DINO ZIDARIĆ - TROJAN ISTRA
  • CROATIA
  • 2. FRAN HUDJIK - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. IVAN KOMADINA - SPORT LIFE
  • CROATIA
  • 4. LUKA BONAZZA - TROJAN ISTRA
  • CROATIA
  • 5. MATEO RAVLIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. PETAR ERCEG - Marjan
  • CROATIA
  • 7. VLADO BAŠIĆ - Marjan

KL - Juniori -89

    CROATIA
  • 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. DINO IVAS - HBD
  • CROATIA
  • 3. DOMAGOJ GORUPEC - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 4. LEON DOMIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 5. LEONARDO PASKA - IMPACT

KL - Juniori -94

    CROATIA
  • 1. ANDREA CHIRCOTA - KING
  • CROATIA
  • 2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. IVO VULETIĆ - SVETI JURE, Gata

KL - Juniori +94

    CROATIA
  • 1. ROKO MARASOVIĆ - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 2. TONI PEŠO - UNI RENT

KL - Juniorke -50

    CROATIA
  • 1. ANA SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. ANĐELINA VIDEC - BUJE
  • CROATIA
  • 3. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 4. SERENA CORONICA - BUJE

KL - Juniorke -55

    CROATIA
  • 1. ANA JOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. EVA LEONA KOMŠIĆ - KING
  • CROATIA
  • 3. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 4. NICOLE BULJAN - MORNAR
  • CROATIA
  • 5. TIA PAULINA SRIĆA - MEGA CENTAR

KL - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. LEONA BARTOLIN - NINJA
  • CROATIA
  • 2. MATEA JOSIPOVIĆ - TROJAN ISTRA
  • CROATIA
  • 3. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 4. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 5. TARA GAĆEŠA - KUTINA

KL - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. ANA SUTLOVIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. ANAI RAŽNJEVIĆ - SUŠAK

KL - Juniorke -70

    CROATIA
  • 1. LUCIJA PAPARIĆ - SPORT LIFE
  • CROATIA
  • 2. MARTINA BUTERIN - VELEBIT

KL - Juniorke +70

    CROATIA
  • 1. IVONA GALEŠIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. PETRA PERKOVIĆ - MEGA CENTAR
LOW KICK (60)

LK - Seniori -51

LK - Seniori -54

LK - Seniori -57

LK - Seniori -60

    CROATIA
  • 1. LUKA MIKLEČIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS

LK - Seniori -63,5

    CROATIA
  • 1. FRAN LUKA ĐURIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. ROBERT REZO - PIT BULL, Split

LK - Seniori -67

    CROATIA
  • 1. KRISTIJAN KNEŽEVIĆ - TROJAN ISTRA
  • CROATIA
  • 2. LUKA MARKOVIĆ - TROJAN ISTRA
  • CROATIA
  • 3. LUKA RUKAVINA - ZAGREB
  • CROATIA
  • 4. MATEO KRSNIK - LEON GYM
  • CROATIA
  • 5. MATEO TURČIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 6. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split

LK - Seniori -71

    CROATIA
  • 1. ANTE BUZOV - UNI RENT
  • CROATIA
  • 2. BORNA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. IVAN DEL OLLIO - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. PATRIC JERKOVIĆ - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 5. PETAR MUŠURA - AMENO
  • CROATIA
  • 6. UROŠ PAJIĆ - KING

LK - Seniori -75

    CROATIA
  • 1. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 2. FILIP ŽIC - SPORT LIFE
  • CROATIA
  • 3. FRANCO JERKOVIĆ - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 4. IVAN POLIĆ - OFC
  • CROATIA
  • 5. KENAN BEGOVIĆ - TROJAN ISTRA
  • CROATIA
  • 6. LEO JANKOVIĆ - BUJE
  • CROATIA
  • 7. STANKO PROLOŠČIĆ - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 8. TIN JELINEK - LEON GYM
  • CROATIA
  • 9. TONI PREMIĆ - PRETORIAN

LK - Seniori -81

    CROATIA
  • 1. ANĐELO LJUBIČIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 2. FILIP ZOVKO - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. GAJ ĆOSIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 4. JAN GOJSALIĆ - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 5. LUKA VARGOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. MARIO CVITKOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 7. MATEO DŽIN - AKADEMIJA OMIŠKA STINA
  • CROATIA
  • 8. MATEO ZOVKO - MORNAR
  • CROATIA
  • 9. RAUL SUNARA - AMENO

LK - Seniori -86

    CROATIA
  • 1. BORNA MANOJLOVIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 2. BRUNO NINČEVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. LUKA JAMAN - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 4. PETAR JAMAN - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 5. SANEL HALAČEVIĆ - OFC
  • CROATIA
  • 6. VITO KOŠAR - ŠKORPION

LK - Seniori -91

    CROATIA
  • 1. IVAN BERTIĆ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 2. LUKA ŽULJEVIC - UNI RENT
  • CROATIA
  • 3. PETAR DŽAL - UNI RENT
  • CROATIA
  • 4. TONI ĆATIPOVIĆ - PIT BULL, Split

LK - Seniori +91

    CROATIA
  • 1. ANTE TURALIJA - UNI RENT
  • CROATIA
  • 2. ANTE VERUNICA - THUNDERMAN GYM
  • CROATIA
  • 3. EUGEN LALJAK - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 4. MARKO DRAŽETIĆ - UNI RENT
  • CROATIA
  • 5. MIKAEL GOLUBOVIĆ - SVETI DUH

LK - Seniorke -48

LK - Seniorke -52

LK - Seniorke -56

    CROATIA
  • 1. ANA FILIPOVIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 2. ANĐELA PANDŽA - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO

LK - Seniorke -60

    CROATIA
  • 1. FRANKA VOLAREVIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 2. IRMA GRAČIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
  • CROATIA
  • 4. VLATKA KOVAČEVIĆ - DALMACIJA

LK - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. ANA STOJANOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ - PIT BULL, Split

LK - Seniorke -70

    CROATIA
  • 1. HELENA JURIŠIĆ - MORNAR

LK - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. LUCIJA BILOBRK - PIT BULL, Split