Odabrano natjecanje: Popovača Open 2019.

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
PF - Dječaci početnici

PF - Dječaci početnici -28

1. NIKOLA VUKIĆ, NINJA
2. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB

PF - Dječaci početnici +32

1. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
2. HRVOJE KOPREK, KUTINA

PF - Djevojčice početnice

PF - Djevojčice početnice -21

1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. LADA VUKIĆ, NINJA

PF - Djevojčice početnice -28

1. RENATA HOŠKO, KUTINA
3. MORENA ŠPEHAR, TIGAR, Slunj

PF - Djevojčice početnice -32

1. NIKOLINA BEKAVAC, MOSLAVAC
2. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ERIN KOLOUCH LIKAR, KUTINA

PF - Djevojčice početnice +32

1. LEONA ŠAMEC, KUTINA
2. NIKOLINA BEKAVAC, MOSLAVAC

PF - Dječaci

PF - Dječaci -25

1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. RIKO LJUBIĆ, BTI
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA

PF - Dječaci -28

1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
3. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD

PF - Dječaci -32

1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC

PF - Dječaci +32

1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC

PF - Djevojčice

PF - Djevojčice -25

1. MORENA ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
2. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC

PF - Djevojčice -28

1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARTINA PREBEG, KUTINA

PF - Djevojčice -32

1. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN

PF - Ml. kadeti početnici

PF - Mlađi kadeti početnici -32

1. GABRIJEL LATIN, NINJA
2. JULIAN VUKIĆ, NINJA

PF - Ml. kadetkinje početnice

PF - Mlađe kadetkinje početnice -32

1. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT

PF - Mlađe kadetkinje početnice +47

1. MIHAELA SEDLO, BROD
2. EMILI BARIČEVIĆ, IMPACT
3. DORIS KUZMIĆ, GLINA
3. TAMARA GRAHOVAC, DRAGON&SOKOL

PF - Mlađi kadeti

PF - Mlađi kadeti -28

1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. JULIAN VUKIĆ, NINJA

PF - Mlađi kadeti -32

1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. PATRIK ŠULC, KUTINA
3. GABRIJEL LATIN, NINJA

PF - Mlađi kadeti -37

1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. PETAR BERVIDA, KUTINA
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC

PF - Mlađi kadeti -42

1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj

PF - Mlađi kadeti -47

1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA

PF - Mlađi kadeti +47

1. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
2. PETAR BERONIĆ, MOSLAVAC
3. KRISTIJAN KOPREK, KUTINA
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj

PF - Mlađe kadetkinje

PF - Mlađe kadetkinje -28

1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. EMA PLEŠE, MOSLAVAC

PF - Mlađe kadetkinje -32

1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC

PF - Mlađe kadetkinje -37

1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. ANTEA TOMAŠKOVIĆ, KUTINA

PF - Mlađe kadetkinje -42

1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. ELENA ČVEK, NINJA
3. LANA NOHA, MOSLAVAC

PF - Mlađe kadetkinje -47

1. LORENA ZEBA, BTI
2. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. ANA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. LUCIJA KOMLENIĆ, MOSLAVAC

PF - Mlađe kadetkinje +47

1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA

PF - Stariji kadeti

PF - Stariji kadeti -52

1. LEONARDO ČVEK, NINJA
2. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. PETAR BERONIĆ, MOSLAVAC
3. IVAN MARETIĆ, JASTREB

PF - Stariji kadeti -57

1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. LEONARDO ČVEK, NINJA

PF - Stariji kadeti -63

1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. FRAN ŽMIRIĆ, GLINA

PF - Stariji kadeti -69

1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MAURO TOMIĆ, GLINA

PF - Stariji kadeti +69

1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM

PF - Stariji kadeti GRANDCHAMPION

1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB

PF - Starije kadetkinje

PF - Starije kadetkinje -46

1. ANA MARETIĆ, JASTREB
2. LEONARDA DEAK, BTI

PF - Starije kadetkinje -55

1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LEONA BARTOLIN, NINJA

PF - Starije kadetkinje -60

1. EMA KROŠLIN, KRAPINA
2. LUCIJA ANTOLIĆ, KRAPINA
3. VALENTINA JURIC, BROD

PF - Starije kadetkinje GRANDCHAMPION

1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC

PF - Juniorke

PF - Juniorke -65

1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC

PF - Seniori

PF - Seniori -79

1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. DOMAGOJ UREMOVIĆ, JASTREB

PF - Seniori GRANDCHAMPION

1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. DOMAGOJ UREMOVIĆ, JASTREB