Odabrano natjecanje: Popovača Open 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (143)

PF - Dječaci početnici -19

PF - Dječaci početnici -22

PF - Dječaci početnici -25

PF - Dječaci početnici -28

    CROATIA
  • 1. MARKO MAVRAČIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA VUKIĆ - NINJA

PF - Dječaci početnici -32

    CROATIA
  • 1. ANTE CVITANOVIĆ - MOSLAVAC

PF - Dječaci početnici +32

    CROATIA
  • 1. ANTE CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. HRVOJE KOPREK - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. JAKOV ŠTRK - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. TINO HARAMINA - NINJA

PF - Djevojčice početnice -19

PF - Djevojčice početnice -21

    CROATIA
  • 1. LADA VUKIĆ - NINJA
  • CROATIA
  • 2. TENA KAČMARČIK - KUTINA

PF - Djevojčice početnice -25

    CROATIA
  • 1. MORENA ŠPEHAR - TIGAR, Slunj

PF - Djevojčice početnice -28

    CROATIA
  • 1. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. RENATA HOŠKO - KUTINA

PF - Djevojčice početnice -32

    CROATIA
  • 1. ERIN KOLOUCH LIKAR - KUTINA
  • SLOVENIA
  • 2. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA BEKAVAC - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. PETRA RENDULIĆ - TIGAR, Slunj

PF - Djevojčice početnice +32

    SLOVENIA
  • 1. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
  • CROATIA
  • 2. LEONA ŠAMEC - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA BEKAVAC - MOSLAVAC
  • SLOVENIA
  • 4. TAJA ŠIBILA - PTUJ

PF - Dječaci -19

PF - Dječaci -21

PF - Dječaci -25

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. FILIP KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 3. RIKO LJUBIĆ - BTI

PF - Dječaci -28

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 4. PATRIK ŠIMUNOVIĆ - KUTINA

PF - Dječaci -32

    CROATIA
  • 1. ANTE CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MARTIN GRUBIŠA - JASTREB

PF - Dječaci +32

    CROATIA
  • 1. ANTE CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. JAKOV ŠTRK - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB

PF - Djevojčice -19

PF - Djevojčice -21

    CROATIA
  • 1. MARTA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC

PF - Djevojčice -25

    CROATIA
  • 1. MARTA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MORENA ŠPEHAR - TIGAR, Slunj

PF - Djevojčice -28

    CROATIA
  • 1. DORA MATIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. MARTINA PREBEG - KUTINA

PF - Djevojčice -32

    SLOVENIA
  • 1. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
  • CROATIA
  • 2. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 4. PETRA RENDULIĆ - TIGAR, Slunj

PF - Djevojčice +32

    SLOVENIA
  • 1. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
  • SLOVENIA
  • 2. TAJA ŠIBILA - PTUJ

PF - Mlađi kadeti početnici -28

    CROATIA
  • 1. JULIAN VUKIĆ - NINJA

PF - Mlađi kadeti početnici -32

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL LATIN - NINJA

PF - Mlađi kadeti početnici -37

    SLOVENIA
  • 1. ALEKS PRELOG - PTUJ
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL LATIN - NINJA

PF - Mlađi kadeti početnici -42

PF - Mlađi kadeti početnici -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELMIN BRKIĆ - 2002 - Odzak

PF - Mlađi kadeti početnici +47

PF - Mlađe kadetkinje početnice -28

    CROATIA
  • 1. ESTER BARIČEVIĆ - IMPACT

PF - Mlađe kadetkinje početnice -32

    CROATIA
  • 1. NADJA UZELAC - DRAGON&SOKOL

PF - Mlađe kadetkinje početnice -37

PF - Mlađe kadetkinje početnice -42

PF - Mlađe kadetkinje početnice -47

    CROATIA
  • 1. EMILI BARIČEVIĆ - IMPACT

PF - Mlađe kadetkinje početnice +47

    CROATIA
  • 1. DORIS KUZMIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 2. MIHAELA SEDLO - BROD
  • CROATIA
  • 3. TAMARA GRAHOVAC - DRAGON&SOKOL

PF - Mlađi kadeti -28

    CROATIA
  • 1. JULIAN VUKIĆ - NINJA
  • CROATIA
  • 2. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađi kadeti -32

    CROATIA
  • 1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. PATRIK ŠULC - KUTINA

PF - Mlađi kadeti -37

    SLOVENIA
  • 1. ALEKS PRELOG - PTUJ
  • CROATIA
  • 2. FRAN GRUBIŠA - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 5. PETAR BERVIDA - KUTINA

PF - Mlađi kadeti -42

    CROATIA
  • 1. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 2. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

PF - Mlađi kadeti -47

    CROATIA
  • 1. BORNA KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 2. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ELMIN BRKIĆ - 2002 - Odzak
  • CROATIA
  • 4. IVAN MARETIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. LEON ŽEGARAC - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 6. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB
  • CROATIA
  • 7. MATEO ŠEPEK - KUTINA
  • CROATIA
  • 8. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

PF - Mlađi kadeti +47

    CROATIA
  • 1. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 2. IVAN KATIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN KOPREK - KUTINA
  • CROATIA
  • 4. LEON ŽEGARAC - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 5. PETAR BERONIĆ - MOSLAVAC

PF - Mlađe kadetkinje -28

    CROATIA
  • 1. DORA MATIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. EMA PLEŠE - MOSLAVAC

PF - Mlađe kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. EMA PLEŠE - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. NADJA UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 3. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađe kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. ANTEA TOMAŠKOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. VIKTORIJA KAMPIĆ - TIGAR, Slunj

PF - Mlađe kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. ELENA ČVEK - NINJA
  • CROATIA
  • 2. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. VIKTORIJA KAMPIĆ - TIGAR, Slunj

PF - Mlađe kadetkinje -47

    CROATIA
  • 1. ANA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. ELENA ČVEK - NINJA
  • CROATIA
  • 3. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. LORENA ZEBA - BTI
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA KOMLENIĆ - MOSLAVAC

PF - Mlađe kadetkinje +47

    CROATIA
  • 1. ANA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. ANA LU KUZMIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 3. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 4. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA KOMLENIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 6. PAOLA MATIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 7. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 8. TARA GAĆEŠA - KUTINA

PF - Stariji kadeti -32

    CROATIA
  • 1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC

PF - Stariji kadeti -37

PF - Stariji kadeti -42

PF - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. IVAN MARETIĆ - JASTREB

PF - Stariji kadeti -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTO JELKIĆ - 2002 - Odzak
  • CROATIA
  • 2. LEONARDO ČVEK - NINJA
  • SLOVENIA
  • 3. NIK JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ
  • CROATIA
  • 4. PETAR BERONIĆ - MOSLAVAC

PF - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. LEONARDO ČVEK - NINJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak

PF - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. FRAN ŽMIRIĆ - GLINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak

PF - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. MAURO TOMIĆ - GLINA
  • SLOVENIA
  • 3. TILEN REPINA - PTUJ

PF - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. IVAN ĐAKOVIĆ - TOMISLAV GYM

PF - Stariji kadeti GRANDCHAMPION

    CROATIA
  • 1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB

PF - Starije kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC

PF - Starije kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC

PF - Starije kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. ANA MARETIĆ - JASTREB

PF - Starije kadetkinje -46

    CROATIA
  • 1. LEONARDA DEAK - BTI

PF - Starije kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA

PF - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. LEONA BARTOLIN - NINJA

PF - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. EMA KROŠLIN - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA ANTOLIĆ - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. VALENTINA JURIC - BROD

PF - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC

PF - Starije kadetkinje +65

PF - Starije kadetkinje GRANDCHAMPION

    CROATIA
  • 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC

PF - Juniori -57

PF - Juniori -63

PF - Juniori -69

PF - Juniori -74

PF - Juniori -79

PF - Juniori -84

    SLOVENIA
  • 1. DOMINIK CVETKO - PTUJ
  • SLOVENIA
  • 2. PATRIK ŠULEK - PTUJ

PF - Juniori -89

PF - Juniori -94

PF - Juniori +94

PF - Juniori GRANDCHAMPION

PF - Juniorke -50

PF - Juniorke -55

    SLOVENIA
  • 1. LARA VUZEM VAJDA - PTUJ

PF - Juniorke -60

    SLOVENIA
  • 1. LARA VUZEM VAJDA - PTUJ

PF - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC

PF - Juniorke -70

PF - Juniorke +70

PF - Juniorke GRANDCHAMPION

PF - Seniori -57

PF - Seniori -63

PF - Seniori -69

PF - Seniori -74

PF - Seniori -79

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ UREMOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC

PF - Seniori -84

PF - Seniori -89

PF - Seniori -94

PF - Seniori +94

PF - Seniori GRANDCHAMPION

    CROATIA
  • 1. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MIROSLAV GRGIĆ - MOSLAVAC

PF - Seniorke -50

PF - Seniorke -55

PF - Seniorke -60

PF - Seniorke -65

PF - Seniorke -70

PF - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. ANITA ŠANTOR - BROD

PF - Seniorke GRANDCHAMPION

Light contact (27)

LC - Stariji kadeti početnici -32

LC - Stariji kadeti početnici -37

LC - Stariji kadeti početnici -42

LC - Stariji kadeti početnici -52

    CROATIA
  • 1. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD

LC - Stariji kadeti početnici -57

LC - Stariji kadeti početnici -63

    CROATIA
  • 1. JAN VALEK - IMPACT

LC - Stariji kadeti početnici -69

LC - Stariji kadeti početnici +69

    CROATIA
  • 1. IVAN ĐAKOVIĆ - TOMISLAV GYM

LC - Starije kadetkinje početnice -32

LC - Starije kadetkinje početnice -37

LC - Starije kadetkinje početnice -42

LC - Starije kadetkinje početnice -46

LC - Starije kadetkinje početnice -50

LC - Starije kadetkinje početnice -55

LC - Starije kadetkinje početnice -60

LC - Starije kadetkinje početnice -65

LC - Starije kadetkinje početnice +65

LC - Stariji kadeti -32

LC - Stariji kadeti -37

LC - Stariji kadeti -42

LC - Stariji kadeti -47

LC - Stariji kadeti -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTO JELKIĆ - 2002 - Odzak
  • CROATIA
  • 2. LEONARDO ČVEK - NINJA
  • SLOVENIA
  • 3. NIK JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ

LC - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. EMANUEL PRATLJAČIĆ - DRAGON&SOKOL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak

LC - Stariji kadeti -63

LC - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
  • SLOVENIA
  • 2. TILEN REPINA - PTUJ

LC - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB

LC - Starije kadetkinje -32

LC - Starije kadetkinje -37

LC - Starije kadetkinje -42

LC - Starije kadetkinje -46

LC - Starije kadetkinje -50

LC - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. LEONA BARTOLIN - NINJA

LC - Starije kadetkinje -60

LC - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD

LC - Starije kadetkinje +65

LC - Juniori -57

LC - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. PERO PRATLJAČIĆ - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. ZVONIMIR MARIĆ - IMPACT

LC - Juniori -69

LC - Juniori -74

LC - Juniori -79

LC - Juniori -84

    SLOVENIA
  • 1. PATRIK ŠULEK - PTUJ

LC - Juniori -89

LC - Juniori -94

LC - Juniori +94

LC - Juniorke -50

    CROATIA
  • 1. LUCIJA KULEŠ - IVANIĆ GRAD

LC - Juniorke -55

LC - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. MIRELA RADIĆ - GLINA

LC - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 2. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC

LC - Juniorke -70

LC - Juniorke +70

LC - Seniori -57

LC - Seniori -63

LC - Seniori -69

    SLOVENIA
  • 1. URH OSET - KBV SEVNICA

LC - Seniori -74

    SLOVENIA
  • 1. BLAŽ PEČNIK - KBV SEVNICA
  • CROATIA
  • 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC

LC - Seniori -79

    CROATIA
  • 1. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC

LC - Seniori -84

LC - Seniori -89

LC - Seniori -94

LC - Seniori +94

LC - Seniorke -50

LC - Seniorke -55

LC - Seniorke -60

LC - Seniorke -65

LC - Seniorke -70

LC - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. ANITA ŠANTOR - BROD
Kick light (34)

KL - Stariji kadeti početnici -32

KL - Stariji kadeti početnici -37

KL - Stariji kadeti početnici -42

KL - Stariji kadeti početnici -47

    SLOVENIA
  • 1. TADEJ BOŽIČ - KBV SEVNICA

KL - Stariji kadeti početnici -52

    CROATIA
  • 1. ROKO POZAIĆ - DOMSA

KL - Stariji kadeti početnici -57

    CROATIA
  • 1. MATIJA HMELINA - JASTREB

KL - Stariji kadeti početnici -63

    CROATIA
  • 1. NIKO BILANDŽIĆ - SVETI DUH

KL - Stariji kadeti početnici -69

    CROATIA
  • 1. FILIP CICEK - IMPACT
  • CROATIA
  • 2. LEONARDO PASKA - IMPACT

KL - Stariji kadeti početnici +69

    CROATIA
  • 1. ALEN KALABIC - IMPACT

KL - Starije kadetkinje početnice -32

KL - Starije kadetkinje početnice -37

KL - Starije kadetkinje početnice -42

KL - Starije kadetkinje početnice -46

KL - Starije kadetkinje početnice -50

    CROATIA
  • 1. ANA VUKOVIĆ - SVETI DUH

KL - Starije kadetkinje početnice -55

KL - Starije kadetkinje početnice -60

KL - Starije kadetkinje početnice -65

KL - Starije kadetkinje početnice +65

KL - Stariji kadeti -32

KL - Stariji kadeti -37

KL - Stariji kadeti -42

KL - Stariji kadeti -47

KL - Stariji kadeti -52

KL - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. PAOLO VLASIC - IMPACT

KL - Stariji kadeti -63

KL - Stariji kadeti -69

KL - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ - DOMSA

KL - Starije kadetkinje -32

KL - Starije kadetkinje -37

KL - Starije kadetkinje -42

KL - Starije kadetkinje -46

KL - Starije kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA ŽILIĆ - GLINA

KL - Starije kadetkinje -55

KL - Starije kadetkinje -60

KL - Starije kadetkinje -65

KL - Starije kadetkinje +65

KL - Juniori -57

KL - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. DAVID MAJSTOROVIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 2. ZVONIMIR MARIĆ - IMPACT

KL - Juniori -69

    CROATIA
  • 1. PETAR KARAKAS - IMPACT

KL - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 2. MARIN ŠUMIGA - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. NOA REŽIĆ - SISAK

KL - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 2. PATRIK KLARIĆ - DOMSA

KL - Juniori -84

    CROATIA
  • 1. ANTONIO VRANEŠIĆ - SISAK
  • CROATIA
  • 2. LUKA KVESIĆ - DRAGON&SOKOL

KL - Juniori -89

KL - Juniori -94

KL - Juniori +94

KL - Juniorke -50

KL - Juniorke -55

KL - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. ENA PAVIN - IMPACT

KL - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. LORA ŠIMIĆ - IMPACT

KL - Juniorke -70

    CROATIA
  • 1. MIRNA PEJIĆ - SVETI DUH

KL - Juniorke +70

KL - Seniori -57

KL - Seniori -63

KL - Seniori -69

    SLOVENIA
  • 1. URH OSET - KBV SEVNICA

KL - Seniori -74

    SLOVENIA
  • 1. BLAŽ PEČNIK - KBV SEVNICA
  • CROATIA
  • 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC

KL - Seniori -79

    CROATIA
  • 1. TOMISLAV SAJDA - IMPACT

KL - Seniori -84

KL - Seniori -89

    CROATIA
  • 1. MIROSLAV GRGIĆ - MOSLAVAC

KL - Seniori -94

    CROATIA
  • 1. IVAN GOJMERAC - JASTREB

KL - Seniori +94

    CROATIA
  • 1. DEJAN RUSMIR - DOMSA
  • CROATIA
  • 2. STIPAN BILOKAPIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 3. VIKTOR TOPKIN - SISAK

KL - Seniorke -50

KL - Seniorke -55

KL - Seniorke -60

KL - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. ANGELA SATLER - IMPACT

KL - Seniorke -70

KL - Seniorke +70