kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KICKBOXING KUP BENKOVAC 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
PF - Učenici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TVRTKO ŠARIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-M-28, PF-DJ-M-32
3
3
16
0
10
2.
NOEL KUDIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-M+32
1
1
9
0
7
3.
IVAN UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-M-22, PF-DJ-M-25
1
1
6
0
6
4.
ŠIMUN BARIĆ
HBD
PF-DJ-M-28, PF-DJ-M-32
4
2
16
0
6
5.
ANTONIO RAJČEVIĆ
MAWASHI
PF-DJ-M-32
2
1
10
0
0
6.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-M-28
2
1
9
0
-1
7.
ALEKSANDER GLAVIČIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-M+32
2
1
15
0
-5
8.
PATRIK KRZNAR
NINJA
PF-DJ-M-25
2
1
0
0
-6
9.
MARIN RUŽIĆ
HBD
PF-DJ-M-25
1
0
0
0
0
10.
KARLO SLUNJSKI
NINJA
PF-DJ-M+32
1
0
11
0
-2
11.
BENJAMIN GOJŠIĆ
NINJA
PF-DJ-M-32
1
0
1
0
-3
12.
FILIP BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-M-32
1
0
4
0
-6
13.
LUKA ŠKORJANEC
PAUCI
PF-DJ-M-32
1
0
0
0
-6
PF - Učenice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LARA RADOČAJ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-Ž+32
2
2
12
0
12
2.
MIHAELA TOPALLI
PRETORIAN
PF-DJ-Ž-32
2
2
7
0
5
3.
LANA GRBAVAC
MAWASHI
PF-DJ-Ž-32
3
2
13
0
6
4.
MARIJA VLAIĆ
MARJAN 1975
PF-DJ-Ž-22, PF-DJ-Ž-25
2
1
10
0
1
5.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-Ž+32
2
1
6
0
0
6.
BEATA IVAS
HBD
PF-DJ-Ž-22, PF-DJ-Ž-25
2
1
9
0
-1
7.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-DJ-Ž-32
2
1
3
0
-1
8.
PAOLA TOMRECAJ
PRETORIAN
PF-DJ-Ž-32
1
0
3
0
-2
9.
KATE ŠTEFANAC
MAWASHI
PF-DJ-Ž-32
1
0
1
0
-2
10.
CHIARA IVAS
HBD
PF-DJ-Ž+32
1
0
0
0
-6
11.
LINA RADMAN
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-Ž+32
1
0
0
0
-6
12.
NICOLE BULJAN
IMOTSKI
PF-DJ-Ž-32
1
0
0
0
-6
PF - Ml. kadeti poč.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKA HUŠAK
LAV, Pula
PF-MKAD-P-M-37
2
2
19
0
11
2.
BRUNO CVITANOVIĆ
LOTUS
PF-MKAD-P-M-47
2
2
10
0
6
3.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-P-M-28
1
1
12
0
6
4.
ENIO DUKIC
PRETORIAN
PF-MKAD-P-M+47
1
1
2
0
2
5.
IVAN UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-P-M-28
2
1
12
0
0
6.
MILE BRKIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-P-M+47
2
1
2
0
0
7.
IVAN TUKA
LAV, Pula
PF-MKAD-P-M-47
1
0
4
0
-2
8.
RAJAN TENČIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-P-M+47
1
0
0
0
-2
9.
NOEL KUDIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-P-M-47
1
0
0
0
-4
10.
DAVID KULAŠ
VELEBIT
PF-MKAD-P-M-37
1
0
5
0
-5
11.
ALEKSANDER GLAVIČIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-P-M-37
1
0
3
0
-6
12.
ANTONIO RAJČEVIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-P-M-28
1
0
0
0
-6
PF - Ml. kadetkinje poč.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
JANA KALFIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-P-Ž-47
2
2
14
0
6
2.
NINA ETEROVIĆ
LOTUS
PF-MKAD-P-Ž-37, PF-MKAD-P-Ž-47
5
4
34
0
20
3.
KATE ŠTEFANAC
MAWASHI
PF-MKAD-P-Ž-37
2
1
12
0
0
4.
ANĐELA ETEROVIĆ
LOTUS
PF-MKAD-P-Ž-37, PF-MKAD-P-Ž-47
3
1
11
0
-3
5.
MARIJA ERSTIC
PRETORIAN
PF-MKAD-P-Ž-37, PF-MKAD-P-Ž-47
3
1
6
0
-10
6.
CVITA KALCINA
VELEBIT
PF-MKAD-P-Ž-37
1
0
2
0
-2
7.
CHIARA IVAS
HBD
PF-MKAD-P-Ž-37
1
0
4
0
-4
8.
LANA GRBAVAC
MAWASHI
PF-MKAD-P-Ž-37
1
0
4
0
-7
PF - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKA HUŠAK
LAV, Pula
PF-MKAD-M-32
2
2
17
0
13
2.
ENIO DUKIC
PRETORIAN
PF-MKAD-M+47
2
2
9
0
7
3.
LOREN DOMBA
LAV, Pula
PF-MKAD-M-47
1
1
6
0
6
4.
PERO JELAVIČ
MAWASHI
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
4
3
18
0
9
5.
ROKO ŠARIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
3
2
18
0
8
6.
IVAN TUKA
LAV, Pula
PF-MKAD-M-42
2
1
7
0
1
7.
DARIO GLOGOŠKI
NINJA
PF-MKAD-M-42
2
1
14
0
-3
8.
DAVID KULAŠ
VELEBIT
PF-MKAD-M-37
1
0
2
0
-1
9.
MILE BRKIĆ
MAWASHI
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-3
10.
FILIP GRBAVAC
MAWASHI
PF-MKAD-M-42
1
0
10
0
-4
11.
RAJAN TENČIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M+47
1
0
2
0
-4
12.
MARKO JEZERAN
IVANIĆ GRAD
PF-MKAD-M-32
1
0
4
0
-6
13.
BRUNO CVITANOVIĆ
LOTUS
PF-MKAD-M-47
1
0
0
0
-6
14.
FILIP BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-32
1
0
0
0
-7
15.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-MKAD-M-42
1
0
1
0
-10
PF - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-MKAD-Ž-32
2
2
7
0
7
2.
LARA RADOČAJ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-42
2
2
17
0
2
3.
LUCIJA BAKALAR
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž+47
1
1
6
0
6
4.
MARIJA ŠTEFANAC
MAWASHI
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
4
3
18
0
11
5.
MARTINA BUTERIN
VELEBIT
PF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-37
5
3
21
0
15
6.
LANA BOGDAN
MARJAN 1975
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
2
0
0
0
-8
7.
JANA KALFIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-Ž-42
1
0
9
0
-1
8.
CVITA KALCINA
VELEBIT
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-6
9.
KORNELIJA ERCEGOVIĆ
MARJAN 1975
PF-MKAD-Ž-32
1
0
0
0
-6
10.
LARA ŽIVKOVIĆ
MARJAN 1975
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-6
11.
MARTA BARTULOVIĆ
VELEBIT
PF-MKAD-Ž+47
1
0
0
0
-6
12.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-37
1
0
1
0
-8
PF - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DUJE IVAS
HBD
PF-SKAD-M+69
2
2
12
0
10
2.
DINO BUTERIN
VELEBIT
PF-SKAD-M-52, PF-SKAD-M-63
2
2
17
0
6
3.
LOREN DOMBA
LAV, Pula
PF-SKAD-M-47
1
1
6
0
6
4.
MARINO JELAVIĆ
MAWASHI
PF-SKAD-M-52
2
1
10
0
-3
5.
FILIP GRBIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-SKAD-M-52
1
0
6
0
-1
6.
VALENTINO JANJAC
HBD
PF-SKAD-M-63
1
0
8
0
-2
7.
MARIN GALESIC
PRETORIAN
PF-SKAD-M+69
1
0
2
0
-4
8.
BRUNO GVARDIOL
PRETORIAN
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-6
9.
MORIS TRBULIN
LAV, Pula
PF-SKAD-M-47
1
0
0
0
-6
PF - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVANA PAVLINOVIĆ
MAWASHI
PF-SKAD-Ž-50
1
1
11
0
10
2.
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ
BTI
PF-SKAD-Ž-42
1
1
6
0
6
3.
LUCIJA BAKALAR
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-Ž-65
1
1
2
0
2
4.
TEA CVITANOVIĆ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-2
5.
JANA KALFIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-6
6.
MARTA BARTULOVIĆ
VELEBIT
PF-SKAD-Ž-50
1
0
1
0
-10
PF - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ROKO ŠARE
VELEBIT
PF-JUN-M-74
1
1
9
0
4
2.
BORIS ORLOVIĆ
PRETORIAN
PF-JUN-M-74
2
1
13
0
-2
3.
KARLO MIJIĆ
LOTUS
PF-JUN-M-69, PF-JUN-M-74
1
0
6
0
-2
PF - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
PF - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.