Point fighting (169)
PF - Dječaci početnici -19
PF - Dječaci početnici -22
PF - Dječaci početnici -25
|
- 1. BORNA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
|
- 2. IVANO ANZIĆ - TIGAR, Karlovac
|
PF - Dječaci početnici -28
|
- 1. ENES HUŠIDIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. MARKO MAVRAČIĆ - JASTREB
|
|
- 3. TOMISLAV VRANKOVEČKI - BUŠIDO
|
PF - Dječaci početnici -32
|
- 1. DOMAGOJ HALIĆ - KUTINA
|
|
- 2. KARLO MIHELČIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 3. LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ - TIGAR, Karlovac
|
PF - Dječaci početnici +32
|
- 1. DOMAGOJ FIKET - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. JAKOV ŠTRK - MOSLAVAC
|
|
- 3. LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. SVEN TOMPIĆ - BUŠIDO
|
PF - Djevojčice početnice -19
PF - Djevojčice početnice -22
PF - Djevojčice početnice -25
|
- 1. LADA VUKIĆ - NINJA
|
|
- 2. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac
|
PF - Djevojčice početnice -28
PF - Djevojčice početnice -32
|
- 1. EMILI RUBES - BTI
|
|
- 2. ESTER BARIČEVIĆ - IMPACT
|
|
- 3. INGA ŠTAJCER - KUTINA
|
PF - Djevojčice početnice +32
|
- 1. ERIN LIKAR KOLOUCH - KUTINA
|
|
- 2. LAURA HORVAT - KUTINA
|
|
- 3. LEONA ŠAMEC - KUTINA
|
|
- 4. NIKOLINA BEKAVAC - MOSLAVAC
|
|
- 5. TAMARA BLAGOJEVIĆ - KUTINA
|
PF - Dječaci -19
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
|
- 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. FILIP KLOBUČAR - GLINA
|
|
- 3. IVANO ANZIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. RIKO LJUBIĆ - BTI
|
PF - Dječaci -28
|
- 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. MARKO MAVRAČIĆ - JASTREB
|
|
- 3. NIKOLA VUKIĆ - NINJA
|
|
- 4. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
|
PF - Dječaci -32
|
- 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
|
PF - Dječaci +32
|
- 1. ANTE CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. DORIJAN KARAULA - FRANKOPAN
|
|
- 3. HRVOJE KOPREK - KUTINA
|
|
- 4. IVAN BAKOTIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 5. JAKOV ŠTRK - MOSLAVAC
|
|
- 6. MARTIN GRUBIŠA - JASTREB
|
|
- 7. SVEN TOMPIĆ - BUŠIDO
|
PF - Djevojčice -19
PF - Djevojčice -22
PF - Djevojčice -25
|
- 1. LUCIJA BABIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. MARTA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 3. TENA KAČMARČIK - KUTINA
|
PF - Djevojčice -28
|
- 1. DORA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 2. RENATA HOŠKO - KUTINA
|
PF - Djevojčice -32
|
- 1. DORA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 2. EMA BEĆIRBAŠIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 3. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 4. MARTINA PREBEG - KUTINA
|
PF - Djevojčice +32
|
- 1. DONNA VRHOVEC - BTI
|
|
- 2. HADRA BIBORKA - BEREMEND SPORT KFT
|
|
- 3. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
|
|
- 4. NIKOLINA BEKAVAC - MOSLAVAC
|
PF - Mlađi kadeti početnici -28
PF - Mlađi kadeti početnici -32
PF - Mlađi kadeti početnici -37
|
- 1. ALEKS PRELOG - PTUJ
|
|
- 2. DOMAGOJ FIKET - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. KARLO MIHELČIĆ - MOSLAVAC
|
PF - Mlađi kadeti početnici -42
PF - Mlađi kadeti početnici -47
PF - Mlađi kadeti početnici +47
|
- 1. ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. EUGEN SAKAČ - JASTREB
|
|
- 3. OLIVER SAVIĆ-ROSY - IMPACT
|
PF - Mlađe kadetkinje početnice -28
PF - Mlađe kadetkinje početnice -32
PF - Mlađe kadetkinje početnice -37
|
- 1. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
|
|
- 2. LIA LEONA RIBIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. NADJA UZELAC - DRAGON&SOKOL
|
PF - Mlađe kadetkinje početnice -42
PF - Mlađe kadetkinje početnice -47
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
|
- 1. DORIS KUZMIĆ - GLINA
|
|
- 2. EMILI BARIČEVIĆ - IMPACT
|
|
- 3. GABRIJELA VUKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. TAJA ŠIBILA - PTUJ
|
|
- 5. TAMARA GRAHOVAC - DRAGON&SOKOL
|
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
|
- 1. GABRIJEL LATIN - NINJA
|
PF - Mlađi kadeti -37
|
- 1. ALEKS PRELOG - PTUJ
|
|
- 2. ANTE CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 3. FRAN GRUBIŠA - JASTREB
|
|
- 4. GABRIJEL LATIN - NINJA
|
|
- 5. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
PF - Mlađi kadeti -42
|
- 1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
PF - Mlađi kadeti -47
|
- 1. IVAN MARETIĆ - JASTREB
|
|
- 2. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 3. MATEO ŠEPEK - KUTINA
|
PF - Mlađi kadeti +47
|
- 1. BORNA KLOBUČAR - GLINA
|
|
- 2. DINO IVAS - HBD
|
|
- 3. KRISTIJAN KOPREK - KUTINA
|
|
- 4. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB
|
|
- 5. PETAR BERONIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 6. ŠIMUN BARIĆ - HBD
|
PF - Ml. kadeti GRANDCHAMPION
|
- 1. DINO IVAS - HBD
|
|
- 2. IVAN MARETIĆ - JASTREB
|
|
- 3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 4. PETAR BERONIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 5. ŠIMUN BARIĆ - HBD
|
PF - Mlađe kadetkinje -28
|
- 1. DORA MATIĆ - JASTREB
|
|
- 2. EMA PLEŠE - MOSLAVAC
|
|
- 3. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
|
- 1. EMA PLEŠE - MOSLAVAC
|
|
- 2. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. PAULA JAKOVAC - FRANKOPAN
|
|
- 5. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
|
- 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
|
|
- 2. BEATA IVAS - HBD
|
|
- 3. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
|
|
- 4. NADJA UZELAC - DRAGON&SOKOL
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
|
- 1. ANTEA TOMAŠKOVIĆ - KUTINA
|
|
- 2. MAJA MUDRIĆ - FRANKOPAN
|
|
- 3. NIKA ŽGALJIĆ - FRANKOPAN
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
|
- 1. ANA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. ELENA ČVEK - NINJA
|
|
- 3. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
|
- 4. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
|
- 1. ANA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. ANA LU KUZMIĆ - GLINA
|
|
- 3. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 4. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
|
- 5. LORENA ZEBA - BTI
|
|
- 6. MARGARETA MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 7. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
|
|
- 8. TAJA ŠIBILA - PTUJ
|
|
- 9. VERONIKA VUKUŠIĆ - JASTREB
|
PF - Ml. kadetkinje GRANDCHAMPION
|
- 1. ANA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 3. ELENA ČVEK - NINJA
|
|
- 4. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
|
- 5. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
PF - Stariji kadeti -32
PF - Stariji kadeti -37
|
- 1. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 3. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Stariji kadeti -42
|
- 1. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
|
- 1. ANTO JELKIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 2. BORNA KLOBUČAR - GLINA
|
|
- 3. IVAN MARETIĆ - JASTREB
|
|
- 4. PETAR BERONIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 5. ŠIMUN BARIĆ - HBD
|
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
|
- 1. JAN VALEK - IMPACT
|
|
- 2. MATIJA HMELINA - JASTREB
|
|
- 3. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
|
- 4. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
PF - Stariji kadeti -69
|
- 1. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
|
PF - Stariji kadeti +69
|
- 1. BENEDEK HADRA - BEREMEND SPORT KFT
|
|
- 2. DINO IVAS - HBD
|
|
- 3. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
|
- 4. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
|
PF - Stariji kadeti GRANDCHAMPION
PF - Starije kadetkinje -32
PF - Starije kadetkinje -37
|
- 1. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
|
PF - Starije kadetkinje -42
|
- 1. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. ANTEA TOMAŠKOVIĆ - KUTINA
|
PF - Starije kadetkinje -46
|
- 1. ANA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. ANA MARETIĆ - JASTREB
|
|
- 3. DIANA JAKOVAC - FRANKOPAN
|
|
- 4. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
|
|
- 5. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
PF - Starije kadetkinje -50
|
- 1. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
|
|
- 2. LEONARDA DEAK - BTI
|
|
- 3. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
PF - Starije kadetkinje -55
|
- 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 2. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
|
- 3. MARGARETA MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
PF - Starije kadetkinje -60
|
- 1. CHIARA IVAS - HBD
|
|
- 2. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
|
PF - Starije kadetkinje -65
|
- 1. CHIARA IVAS - HBD
|
|
- 2. MATEA GROŠ - BUŠIDO
|
PF - Starije kadetkinje +65
|
- 1. ANA LU KUZMIĆ - GLINA
|
|
- 2. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD
|
PF - Starije kadetkinje GRANDCHAMPION
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
|
- 1. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Juniori -84
PF - Juniori -89
PF - Juniori -94
PF - Juniori +94
PF - Juniori GRANDCHAMPION
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
PF - Juniorke GRANDCHAMPION
PF - Seniori -57
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
|
- 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
PF - Seniori -89
|
- 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. MIROSLAV GRGIĆ - MOSLAVAC
|
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
|
- 1. ISTVÁN TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
|
|
- 2. MIROSLAV GRGIĆ - MOSLAVAC
|
PF - Seniori GRANDCHAMPION
PF - Seniorke -50
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
PF - Seniorke -65
PF - Seniorke -70
PF - Seniorke +70
PF - Seniorke GRANDCHAMPION
Light contact (11)
LC - Stariji kadeti početnici -32
LC - Stariji kadeti početnici -37
LC - Stariji kadeti početnici -42
LC - Stariji kadeti početnici -52
LC - Stariji kadeti početnici -57
LC - Stariji kadeti početnici -63
LC - Stariji kadeti početnici -69
LC - Stariji kadeti početnici +69
LC - Starije kadetkinje početnice -32
LC - Starije kadetkinje početnice -37
LC - Starije kadetkinje početnice -42
LC - Starije kadetkinje početnice -46
LC - Starije kadetkinje početnice -50
LC - Starije kadetkinje početnice -55
|
- 1. ANTEA RUSAN - MOSLAVAC
|
LC - Starije kadetkinje početnice -60
LC - Starije kadetkinje početnice -65
LC - Starije kadetkinje početnice +65
LC - Stariji kadeti -32
LC - Stariji kadeti -37
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
|
- 1. BENEDEK HADRA - BEREMEND SPORT KFT
|
|
- 2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
|
LC - Starije kadetkinje -32
LC - Starije kadetkinje -37
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
|
- 1. ANTEA RUSAN - MOSLAVAC
|
|
- 2. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
LC - Starije kadetkinje -65
|
- 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. JANA DAMJANOVIĆ - DRAGON&SOKOL
|
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniori -84
LC - Juniori -89
LC - Juniori -94
LC - Juniori +94
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
|
- 1. ANTEA RUSAN - MOSLAVAC
|
|
- 2. MIRELA RADIĆ - GLINA
|
LC - Juniorke -65
LC - Juniorke -70
LC - Juniorke +70
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
|
- 1. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. MATEO MATOŠ - IMPACT
|
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
LC - Seniori +94
LC - Seniorke -50
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -60
LC - Seniorke -65
LC - Seniorke -70
LC - Seniorke +70
Kick light (25)
KL - Stariji kadeti početnici -32
KL - Stariji kadeti početnici -37
KL - Stariji kadeti početnici -42
KL - Stariji kadeti početnici -47
KL - Stariji kadeti početnici -52
KL - Stariji kadeti početnici -57
KL - Stariji kadeti početnici -63
KL - Stariji kadeti početnici -69
KL - Stariji kadeti početnici +69
KL - Starije kadetkinje početnice -32
KL - Starije kadetkinje početnice -37
KL - Starije kadetkinje početnice -42
KL - Starije kadetkinje početnice -46
KL - Starije kadetkinje početnice -50
KL - Starije kadetkinje početnice -55
KL - Starije kadetkinje početnice -60
KL - Starije kadetkinje početnice -65
KL - Starije kadetkinje početnice +65
KL - Stariji kadeti -32
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
|
- 1. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. EDI ŠARLIJA - IMPACT
|
KL - Stariji kadeti -57
|
- 1. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. LUKA MITROVIĆ - IMPACT
|
|
- 3. ROKO POZAIĆ - DOMSA
|
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
|
- 1. BORNA PEPIĆ - IMPACT
|
|
- 2. FILIP ČIČEK - IMPACT
|
|
- 3. MIHAEL SALVADOR - KUTINA
|
KL - Stariji kadeti +69
|
- 1. DAVID DRAGOVIĆ - DOMSA
|
|
- 2. FRAN SVETINOVIĆ - DOMSA
|
|
- 3. MATKO PREBEG - KUTINA
|
KL - Starije kadetkinje -32
KL - Starije kadetkinje -37
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
|
- 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. MARIJA POLJAK - IMPACT
|
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
|
- 1. JURAJ DOROTIĆ - DOMSA
|
|
- 2. MARKO TRGOVČEVIĆ - DOMSA
|
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
|
- 1. KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ - DOMSA
|
|
- 2. LUKA VIDOVIĆ - DOMSA
|
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Juniori -94
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke -65
|
- 1. ELENA ABRAMIĆ - IMPACT
|
|
- 2. LORA ŠIMIĆ - IMPACT
|
KL - Juniorke -70
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -57
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
|
- 1. IVAN OVČAR - IMPACT
|
|
- 2. MATEO MATOŠ - IMPACT
|
KL - Seniori -79
|
- 1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ - DOMSA
|
|
- 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
|
- 1. FRAN PETRUŠIĆ - DOMSA
|
|
- 2. MATIJA ŠTIBRIĆ - MOSLAVAC
|
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -50
KL - Seniorke -55
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -65
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
|
|