Odabrano natjecanje: Karlovac Open 2013

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (546)

PF - Dječaci -19

    HUNGARY
  • 1. CSIERNYIK ZSOMBOR - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 2. FRAN FIKET - BTI
  • CROATIA
  • 3. MARIO FONTANA - TOMISLAV GYM
  • CROATIA
  • 4. ROKO RIBARIĆ - OMEGA

PF - Dječaci -22

    ROMANIA
  • 1. ANDREAS LENGYEL - CS TIGER CLUB KARATE ARAD
  • HUNGARY
  • 2. CSIERNYIK ZSOMBOR - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 3. DARIO TOPIĆ - TOMISLAV GYM
  • CROATIA
  • 4. LEONARDO ČVEK - BTI
  • CROATIA
  • 5. MARIN GULIJA - KUTINA
  • BULGARIA
  • 6. MIHAIL GEORGIEV - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 7. NIKO KOŽIĆ - KUTINA
  • HUNGARY
  • 8. STAMPFEL DOMINIK - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • CROATIA
  • 9. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
  • CROATIA
  • 10. VEDRAN JOZIĆ - LEGEND

PF - Dječaci -25

    ROMANIA
  • 1. ANDREAS LENGYEL - CS TIGER CLUB KARATE ARAD
  • CROATIA
  • 2. DAVID VRBANEC - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. DOMAGOJ RAJKOVIĆ - KUTINA
  • AUSTRIA
  • 4. FELIX SCHMIDL - Rohrbach
  • HUNGARY
  • 5. GERGELY BALÁZS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • CROATIA
  • 6. HRVOJE REPOVEČKI - BTI
  • CROATIA
  • 7. KARLO KATALINIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 8. KARLO KATINIĆ - SUŠAK
  • HUNGARY
  • 9. LAKATOS RICHÁRD - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • CROATIA
  • 10. LEON KRKLEC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 11. LEONARDO LOVRIĆ - TOMISLAV GYM
  • CROATIA
  • 12. LUCAS RADOVIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 13. LUKA DUMOVIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 14. LUKA JAGARČEC - MOSLAVAC
  • BULGARIA
  • 15. MIHAIL GEORGIEV - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 16. NENO KURTANJEK - MAČE
  • CROATIA
  • 17. VEDRAN JOZIĆ - LEGEND
  • HUNGARY
  • 18. VIGH MÁTÉ - KiralyTeam Pointfigthing Academy

PF - Dječaci -28

    CROATIA
  • 1. ALEN LOVRENČIĆ - KUTINA
  • BULGARIA
  • 2. ALEX JEKOV - IKKEN BULGARIA
  • BULGARIA
  • 3. ALEXANDAR TUCHIAN - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. ANTONIO PRESEČKI - KRAPINA
  • AUSTRIA
  • 5. FELIX SCHMIDL - Rohrbach
  • CROATIA
  • 6. IVAN GARDILO - LEGEND
  • CROATIA
  • 7. IVANO PRANJIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 8. KARLO KATALINIĆ - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 9. LAURINCZ PÉTER - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 10. LUCAS RADOVIĆ - CICVARA TEAM
  • SLOVENIA
  • 11. LUKA BOŽIĆ - KIT IZOLA
  • BULGARIA
  • 12. MOMCHILIAN DIMITROV - IKKEN BULGARIA
  • ROMANIA
  • 13. ROBIN KHOLER - CS TIGER CLUB KARATE ARAD
  • CROATIA
  • 14. SAŠA VULETIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 15. TONI AUŠIĆ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 16. TONI HRELJA - BUDOKAI LABIN

PF - Dječaci -32

    BULGARIA
  • 1. ALEX JEKOV - IKKEN BULGARIA
  • BULGARIA
  • 2. ALEXANDAR TUCHIAN - IKKEN BULGARIA
  • HUNGARY
  • 3. CSIERNYIK LEVENTE - Debreczeni Team
  • SLOVENIA
  • 4. DENIS SPAHIĆ - KIT IZOLA
  • CROATIA
  • 5. DOMINIK LOVRIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 6. DORIJAN SERTIĆ - MOSLAVAC
  • HUNGARY
  • 7. HORVÁTH MARK - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • HUNGARY
  • 8. LACZÓ TAMÁS - Debreczeni Team
  • HUNGARY
  • 9. LAURINCZ PÉTER - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 10. MARKO MAJSTOROVIĆ - BTI
  • BULGARIA
  • 11. MOMCHILIAN DIMITROV - IKKEN BULGARIA
  • SLOVENIA
  • 12. NEJC KOZOLE - PON DO KWAN ZAGORJE
  • CROATIA
  • 13. ROKO ŠARIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Dječaci +32

    ROMANIA
  • 1. ADRIAN MESESAN - CS TIGER CLUB KARATE ARAD
  • SLOVENIA
  • 2. ALMIN DELIĆ - KIT IZOLA
  • HUNGARY
  • 3. CSIERNYIK LEVENTE - Debreczeni Team
  • SLOVENIA
  • 4. DAMIR DURIĆ - KIT IZOLA
  • CROATIA
  • 5. DANIEL BANKO - FUTURA
  • CROATIA
  • 6. ĐANNI PERAJIĆ - DELTA
  • HUNGARY
  • 7. ERŐS PATRIK - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • CROATIA
  • 8. FRAN ĐOZO - KUTINA
  • CROATIA
  • 9. FRAN KOHEK - KUTINA
  • CROATIA
  • 10. IVAN BARAČ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 11. JAN PROHASKA - KUTINA
  • CROATIA
  • 12. JURICA BELINA - BUŠIDO
  • CROATIA
  • 13. LEONARD SOPEK - KRAPINA
  • SLOVENIA
  • 14. LUKA LESKOVAR - PON DO KWAN ZAGORJE
  • CROATIA
  • 15. MARTIN PAVLAKOVIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 16. MIHAEL LOVRIĆ - OMEGA

PF - Djevojčice -19

PF - Djevojčice -22

    CROATIA
  • 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. ELENA ČVEK - BTI
  • CROATIA
  • 3. ELMA KANTAREVIĆ - DRAGON&SOKOL
  • ITALY
  • 4. FIORENTINI ELISABETTA - Dynamite team
  • CROATIA
  • 5. LORENA ZEBA - BTI
  • ROMANIA
  • 6. MELISA MARCO - CS TIGER CLUB KARATE ARAD

PF - Djevojčice -25

    BULGARIA
  • 1. ANELIA TODOROVA - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. EMA ŽITNJAK - BTI
  • ITALY
  • 4. FIORENTINI ELISABETTA - Dynamite team
  • HUNGARY
  • 5. GOMBÁS ALEXANDRA - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • CROATIA
  • 6. LEONARDA DEAK - BTI
  • CROATIA
  • 7. NIKA BRNELIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 8. NIKOLINA DEVČIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 9. VILMA BALTIĆ HRSAN - ZAGREB

PF - Djevojčice -28

    BULGARIA
  • 1. ANELIA TODOROVA - IKKEN BULGARIA
  • ITALY
  • 2. DEL GAUDIO MICHELLE - Dynamite team
  • BULGARIA
  • 3. EKATERINA IVANOVA - IKKEN BULGARIA
  • HUNGARY
  • 4. KOSZECZ BOGLÁRKA - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 5. LORENA KRUPNICKI - LEGEND
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA MRNJEC - LEGEND
  • CROATIA
  • 7. TARA PORENTA - PAKRAC
  • CROATIA
  • 8. TOMISLAVA KLOBUČAR - KUTINA

PF - Djevojčice -32

    CROATIA
  • 1. ALMA FRANKOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • BULGARIA
  • 2. EKATERINA IVANOVA - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 3. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. JANA PRUGOVEČKI - KUTINA
  • HUNGARY
  • 5. KOSZECZ BOGLÁRKA - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 6. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 7. LEA BAREC - IVANIĆ GRAD
  • SLOVENIA
  • 8. NEJLA SPAHIĆ - KIT IZOLA
  • CROATIA
  • 9. TENA BAUER - CICVARA TEAM
  • SLOVENIA
  • 10. TIJA ŠILES - PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Djevojčice +32

    CROATIA
  • 1. CHIARA FRANKOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. ĐANNI PERAJIĆ - DELTA
  • AUSTRIA
  • 3. EMMA NUKIC - Rohrbach
  • CROATIA
  • 4. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 5. LAURA MARKOVIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 6. MICHELLE FRANJČEC - BTI
  • CROATIA
  • 7. TENA BAUER - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 8. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL
  • SLOVENIA
  • 9. ZALA ROZINA - PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Mlađi kadeti -28

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARNEL ZUBERI - KBC "Bihać"
  • ROMANIA
  • 2. EMANUEL DRAGOI - CS TIGER CLUB KARATE ARAD
  • CROATIA
  • 3. FRANCO KUŠEK - ZAGREB
  • HUNGARY
  • 4. KARÁCSONYI DÁVID - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • HUNGARY
  • 5. LAURINCZ PÉTER - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 6. MARTIN MAJSEC - BTI
  • HUNGARY
  • 7. MÉZES ROLAND - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 8. TONI HRELJA - BUDOKAI LABIN

PF - Mlađi kadeti -32

    HUNGARY
  • 1. BÁLINT MARTIN - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • HUNGARY
  • 2. BENCE ZAJACZ - Dragonteam
  • HUNGARY
  • 3. BOZÓK SZABOLCS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • CROATIA
  • 4. GABRIJEL STANIĆ - OMEGA
  • HUNGARY
  • 5. HORVÁTH MARK - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • HUNGARY
  • 6. KARÁCSONYI DÁVID - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • HUNGARY
  • 7. LACZÓ TAMÁS - Debreczeni Team
  • HUNGARY
  • 8. LENCSÉS ATTILA - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • CROATIA
  • 9. LOREN DOMBA - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 10. MARKO HRGIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 11. MARTIN MAJSEC - BTI
  • HUNGARY
  • 12. MÉZES ROLAND - Debreczeni Team
  • SLOVENIA
  • 13. NEJC KOZOLE - PON DO KWAN ZAGORJE
  • CROATIA
  • 14. PATRIK LICUL - FUTURA
  • CROATIA
  • 15. PATRIK RIMAC - KUTINA
  • CROATIA
  • 16. RENE KALIMAN - TKD Kraljevica
  • CROATIA
  • 17. STJEPAN SEDAK - MAČE

PF - Mlađi kadeti -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIS ŠUŠNJAR - KBC "Bihać"
  • ROMANIA
  • 2. ADRIAN MESESAN - CS TIGER CLUB KARATE ARAD
  • ROMANIA
  • 3. ADRIAN MESESAN - CS TIGER CLUB KARATE ARAD
  • HUNGARY
  • 4. BÁLINT MARTIN - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • HUNGARY
  • 5. BIRTHA DOMINIK - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • HUNGARY
  • 6. BOZÓK SZABOLCS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • CROATIA
  • 7. DAMIEN HORVAT - TOMISLAV GYM
  • CROATIA
  • 8. DINO JOZIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 9. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 10. ERDUAN VELIU - OMEGA
  • HUNGARY
  • 11. ERŐS PATRIK - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • HUNGARY
  • 12. FLACK MÁRK - Debreczeni Team
  • HUNGARY
  • 13. GERGELY BENCE - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. ISMAR TOROMANOVIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 15. IVAN RADEŠIĆ - FUTURA
  • HUNGARY
  • 16. LAKATOS ISTVÁN - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • SLOVENIA
  • 17. LAN KOKOL - KBV Ormož
  • HUNGARY
  • 18. LENCSÉS ATTILA - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • SLOVENIA
  • 19. LUKA LESKOVAR - PON DO KWAN ZAGORJE
  • CROATIA
  • 20. MATIJA GAJIĆ - ZAGREB
  • HUNGARY
  • 21. MÉZES ROLAND - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 22. MIHAEL TOPIĆ - TOMISLAV GYM
  • SLOVENIA
  • 23. NEJC KOROTAJ - KBV Ormož
  • ITALY
  • 24. SOLDI RICCARDO - Dynamite team
  • HUNGARY
  • 25. SZABÓ TAMAS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • HUNGARY
  • 26. SZÁSZ SZIKÁRD - Debreczeni Team
  • SLOVENIA
  • 27. ŠRAMEL KLEMEN - PON DO KWAN ZAGORJE
  • CROATIA
  • 28. TOMISLAV TIPURIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 29. TONI VUKOVIĆ - TIGAR, Slunj
  • HUNGARY
  • 30. VICZIÁN ROLAND - Debreczeni Team
  • HUNGARY
  • 31. ZOLTAN KISS - Dragonteam
  • SLOVENIA
  • 32. ŽAN VRTAČNIK - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake

PF - Mlađi kadeti -42

    CROATIA
  • 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
  • SLOVENIA
  • 2. ALEKSANDER MASELJ - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO LONČAR - TIGAR BROD
  • HUNGARY
  • 4. BIRTHA DOMINIK - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • HUNGARY
  • 5. CSÁK BOLDIZSÁR - Debreczeni Team
  • HUNGARY
  • 6. CZÁR TIBOR - Debreczeni Team
  • SLOVENIA
  • 7. DEJAN DUH - PTUJ
  • CROATIA
  • 8. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 9. FILIP MATKOVIĆ - OMEGA
  • HUNGARY
  • 10. FLACK MÁRK - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 11. FRAN CINDRIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 12. FRAN PEČEK - KUTINA
  • HUNGARY
  • 13. HRABOVSZKI DONÁT - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 14. LUKA TOMLJANOVIĆ - KVARNER
  • CROATIA
  • 15. LUKAS JURAŠIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 16. MARIN STEPČIĆ - BUDOKAI LABIN
  • HUNGARY
  • 17. NAGY ZALAN - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • CROATIA
  • 18. PETAR ŠIŠKO - OMEGA
  • SLOVENIA
  • 19. SEBASTJAN LAZAR - KIT IZOLA
  • ITALY
  • 20. SOLDI RICCARDO - Dynamite team
  • CROATIA
  • 21. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
  • SLOVENIA
  • 22. TIM GERIČ - KBK Power kick Murska Sobota
  • SLOVENIA
  • 23. TIMI SITAR - PTUJ
  • HUNGARY
  • 24. VICZIÁN ROLAND - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 25. VLADIMIR BUZAK - TOMISLAV GYM
  • SLOVENIA
  • 26. ŽAN FERME - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake

PF - Mlađi kadeti -47

    SLOVENIA
  • 1. ALEKSANDER MASELJ - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 2. ANTON BEKIĆ - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 3. CZÁR TIBOR - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 4. DINO TREŠNJIĆ - FUTURA
  • SLOVENIA
  • 5. DOMINIK LJUBEC - PTUJ
  • HUNGARY
  • 6. HRABOVSZKI DONÁT - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 7. JAN ŠOŠTARIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 8. JOSIP ORLOVIĆ - DELTA
  • CROATIA
  • 9. LUKA TOMLJANOVIĆ - KVARNER
  • CROATIA
  • 10. LUKAS JURAŠIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 11. MARKO KALIĆ - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 12. NAGY ZALAN - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • AUSTRIA
  • 13. NIKLAS BOGNER - Rohrbach
  • SLOVENIA
  • 14. PATRIK ŠULEK - PTUJ
  • SLOVENIA
  • 15. SEBASTJAN LAZAR - KIT IZOLA
  • SLOVENIA
  • 16. TIMI SITAR - PTUJ
  • CROATIA
  • 17. VEDRAN PEZIĆ - KUTINA

PF - Mlađi kadeti +47

    SLOVENIA
  • 1. AMMAR SEFIĆ - KIT IZOLA
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA KRKLEC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 3. LUKA LEO DOJMI - TKD Kraljevica
  • CROATIA
  • 4. MARKO SMOLIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 5. MATEO DOMINIĆ - KUTINA
  • SLOVENIA
  • 6. MATIJA GREGORIČ - KIT IZOLA
  • CROATIA
  • 7. MIHAEL BANKO - FUTURA
  • CROATIA
  • 8. MIHAEL MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
  • AUSTRIA
  • 9. NIKLAS BOGNER - Rohrbach
  • SLOVENIA
  • 10. NIKO RITLOP - PTUJ
  • SLOVENIA
  • 11. PATRIK ŠULEK - PTUJ
  • CROATIA
  • 12. VALENTINO ŽUNAC - CICVARA TEAM

PF - Mlađe kadetkinje -28

    BULGARIA
  • 1. ANELIA TODOROVA - IKKEN BULGARIA
  • ITALY
  • 2. DEL GAUDIO MICHELLE - Dynamite team
  • BULGARIA
  • 3. EKATERINA IVANOVA - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. JOSIPA BOBANOVIĆ - BENKOVAC
  • CROATIA
  • 5. KORINA ŠPOLJARIĆ - KUTINA
  • HUNGARY
  • 6. KOSZECZ BOGLÁRKA - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 7. LARA ZELENIKA - PAKRAC
  • CROATIA
  • 8. LORENA HODAK - LEGEND
  • CROATIA
  • 9. LUCIJA MRNJEC - LEGEND
  • CROATIA
  • 10. NIKOLINA CAFUK - LEGEND

PF - Mlađe kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 2. IVA VUKOŠIĆ - TIGAR, Slunj
  • SLOVENIA
  • 3. LARA VUZEM VAJDA - PTUJ
  • CROATIA
  • 4. LAURA FRANJČEC - BTI
  • CROATIA
  • 5. LIVIA PILJEK - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 6. MATEA ZEBA - BTI
  • CROATIA
  • 7. MICHELLE KRSNIK - KRAPINA
  • CROATIA
  • 8. NIKOLINA CAFUK - LEGEND
  • CROATIA
  • 9. SARA PEŠUT - SUŠAK
  • SLOVENIA
  • 10. TIJA ŠILES - PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Mlađe kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA FIKET - BTI
  • CROATIA
  • 2. ANTONELA DEMOVIĆ - LAV, Pula
  • AUSTRIA
  • 3. EMMA NUKIC - Rohrbach
  • CROATIA
  • 4. INES VRHOVEC - BTI
  • CROATIA
  • 5. ISKRA MARAVIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 6. IVA VUKOŠIĆ - TIGAR, Slunj
  • SLOVENIA
  • 7. LARA VUZEM VAJDA - PTUJ
  • CROATIA
  • 8. NIKA ŠPOLJARIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 9. NIKOLINA KRUPNICKI - LEGEND
  • CROATIA
  • 10. SARA PEŠUT - SUŠAK
  • CROATIA
  • 11. TONKA HRUŠKA - PAKRAC
  • CROATIA
  • 12. VIKTORIJA PRTENJAČA - BENKOVAC
  • SLOVENIA
  • 13. ZALA ROZINA - PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Mlađe kadetkinje -42

    BULGARIA
  • 1. GABRIELA ALEXIEVA - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. ISKRA MARAVIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 3. IVANKA MAJDANDŽIĆ - JASTREB
  • BULGARIA
  • 4. KRISTINA NIKOLOVA - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 5. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 6. MAGDALENA MIHELČIĆ - FUTURA
  • CROATIA
  • 7. TEA ŠARČEVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 8. UNA MARAVIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 9. VIKTORIJA PRTENJAČA - BENKOVAC

PF - Mlađe kadetkinje -47

    BULGARIA
  • 1. GABRIELA ALEXIEVA - IKKEN BULGARIA
  • BULGARIA
  • 2. KRISTINA NIKOLOVA - IKKEN BULGARIA
  • HUNGARY
  • 3. LAURINCZ BOGLÁRKA - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 4. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 5. LORENA POŽEGA - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 6. TAMARA VINCELJ - KRAPINA

PF - Mlađe kadetkinje +47

    CROATIA
  • 1. ANETA IVANKOVIĆ - LEGEND
  • HUNGARY
  • 2. ELIZABET SIMONICS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • CROATIA
  • 3. GORANA DJURIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. GRACIA MARIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 5. LORENA POŽEGA - TIGAR, Slunj
  • SLOVENIA
  • 6. TINA BALOH - PON DO KWAN ZAGORJE
  • HUNGARY
  • 7. TÖRÖK DÓRA - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 8. UNA MARAVIĆ - LEGEND

PF - Stariji kadeti -42

    CROATIA
  • 1. ANDREAS HLAD - CICVARA TEAM
  • BULGARIA
  • 2. DANIEL GEORGIEV - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 3. DENIS MUHAREMOVIĆ - KVARNER
  • CROATIA
  • 4. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 5. LUKAS ŠEKRST - LEGEND
  • SLOVAKIA
  • 6. ONDREJ FRANEK - Fighters club
  • CROATIA
  • 7. RONALDO KOVAČEVIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 8. TOMISLAV KATUŠIĆ - OMEGA
  • HUNGARY
  • 9. VERES ROLAND - KiralyTeam Pointfigthing Academy

PF - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. ANDREAS HLAD - CICVARA TEAM
  • BULGARIA
  • 2. DANIEL GEORGIEV - IKKEN BULGARIA
  • BULGARIA
  • 3. DIMITAR DYAKOV - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. DINO TREŠNJIĆ - FUTURA
  • CROATIA
  • 5. FILIP ČULINA - BENKOVAC
  • CROATIA
  • 6. IVAN AMENT - LEGEND
  • HUNGARY
  • 7. LAJOS FÉSŰ - Szigetszentmiklós - Tököl SE
  • CROATIA
  • 8. LEONARDO PUH - KRAPINA
  • CROATIA
  • 9. LEOPOLD KATALINIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 10. MIHAEL JAVOROVIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 11. MIHAEL TOLIĆ - BROD
  • CROATIA
  • 12. NIKOLA ROŽIĆ - MOSLAVAC
  • SLOVENIA
  • 13. RENE RISTOVSKI - KIT IZOLA
  • SLOVENIA
  • 14. ROK TOMAŽIĆ - KBV Ormož
  • ITALY
  • 15. SALAH SADELLAH - Team Bestfighter
  • HUNGARY
  • 16. SZENTPÉTERI BENCE - Debreczeni Team
  • HUNGARY
  • 17. VERES ROLAND - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • CROATIA
  • 18. ŽELJKO KOVAČEVIĆ - CICVARA TEAM

PF - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ŠILJAC - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 2. CSÁK BENCE - Debreczeni Team
  • SLOVENIA
  • 3. DEJAN KOCIPER - KBV Ormož
  • ITALY
  • 4. DEL GAUDIO LORENZO - Dynamite team
  • BULGARIA
  • 5. DIMITAR DYAKOV - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 6. JOSIP ROGALO - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 7. KRISTIJAN KATUŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 8. LUKA KRMPOTIĆ - KUTINA
  • SLOVENIA
  • 9. MATJAŽ PLEH - KBV Ormož
  • CROATIA
  • 10. MIHAEL JAVOROVIĆ - CICVARA TEAM
  • SLOVENIA
  • 11. NEJC POPOŠEK - PTUJ
  • AUSTRIA
  • 12. NIKLAS BOGNER - Rohrbach
  • ITALY
  • 13. SALAH SADELLAH - Team Bestfighter
  • HUNGARY
  • 14. SALLAY GÁBOR - Debreczeni Team
  • HUNGARY
  • 15. SZENTPÉTERI BENCE - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 16. TOMISLAV ČOP - TIGAR BROD

PF - Stariji kadeti -57

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR ZVJERAC - FUTURA
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO ŠILJAC - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 3. CSÁK BENCE - Debreczeni Team
  • ITALY
  • 4. DEL GAUDIO LORENZO - Dynamite team
  • HUNGARY
  • 5. HIDVÉGI NÁNDOR - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 6. IVAN BALIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 7. LEO MIHALIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 8. MARIN TRDIŠEVIĆ - BENKOVAC
  • CROATIA
  • 9. MARIO RADIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 10. MATEJ TURAK - SUŠAK
  • CROATIA
  • 11. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 12. NINO VLADOVIĆ-RELJA - DELTA
  • HUNGARY
  • 13. SALLAY GÁBOR - Debreczeni Team

PF - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. ANDREJ BREULJ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 2. DENIS ŠILJAC - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 3. EDI NOVAČIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 4. KRISTIJAN PODVORAC - KUTINA
  • HUNGARY
  • 5. LAURINCZ ZOLTÁN - Debreczeni Team
  • AUSTRIA
  • 6. MICHAEL ERNST - Rohrbach
  • CROATIA
  • 7. MIHAEL BEBER - JASTREB
  • SLOVENIA
  • 8. ROK VRTAČNIK - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 9. SLAVKO TROŠELJAC - TIGAR BROD
  • HUNGARY
  • 10. SZÁSZ KRISTÓF - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 11. TIN PRPIĆ - KUTINA
  • SLOVENIA
  • 12. ŽAN TOMAŽIĆ - KBV Ormož

PF - Stariji kadeti -69

    BULGARIA
  • 1. BORISLAV HADJIGENOV - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. BRUNO MIKULIĆ - BENKOVAC
  • HUNGARY
  • 3. DÁVID OPAUSZKI - Debreczeni Team
  • SLOVENIA
  • 4. MARKO HIRŠELJ - KIT IZOLA
  • CROATIA
  • 5. MARTIN HRASTINSKI - BTI
  • SLOVENIA
  • 6. MATIC ŠPAJZER - PON DO KWAN ZAGORJE
  • ITALY
  • 7. MICHELE PADOAN - Team Bestfighter
  • CROATIA
  • 8. MIHAEL PAVLAKOVIĆ - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 9. SZÁSZ KRISTÓF - Debreczeni Team

PF - Stariji kadeti +69

    HUNGARY
  • 1. DÁVID OPAUSZKI - Debreczeni Team
  • BULGARIA
  • 2. DIMITAR VIDENOV - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 3. MARIN ORLOVIĆ - DELTA
  • SLOVENIA
  • 4. MATIC ŠPAJZER - PON DO KWAN ZAGORJE
  • CROATIA
  • 5. MATKO ŽIVČIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 6. MIHAEL PAVLAKOVIĆ - CICVARA TEAM
  • ITALY
  • 7. RICCARDO ALBANESE - Team Bestfighter
  • SLOVENIA
  • 8. ROK POTOČNIK - PTUJ
  • CROATIA
  • 9. SIMJON TOMLJENOVIĆ - TIGAR, Slunj
  • SLOVENIA
  • 10. TADEJ KOLANDER - PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Starije kadetkinje -42

    ROMANIA
  • 1. ANA GABRIELA RACHICI - CS TIGER CLUB KARATE ARAD
  • SLOVAKIA
  • 2. DOMINIKA GUMANOVA - Guard klub kickbox KOŠICE
  • CROATIA
  • 3. EMA REPIĆ - LEGEND
  • SLOVENIA
  • 4. HANA MIHELČIČ - KBV DOMŽALE
  • CROATIA
  • 5. ISKRA MARAVIĆ - LEGEND

PF - Starije kadetkinje -46

    CROATIA
  • 1. GRACIA MARIĆ - KUTINA
  • SLOVENIA
  • 2. HANA MIHELČIČ - KBV DOMŽALE
  • CROATIA
  • 3. KLARA ERLIĆ - BENKOVAC
  • CROATIA
  • 4. LAURA PILJEK - IVANIĆ GRAD
  • HUNGARY
  • 5. LAURINCZ BOGLÁRKA - Debreczeni Team
  • SLOVENIA
  • 6. NINA DUH - PTUJ
  • CROATIA
  • 7. PETRA LONČAR - CICVARA TEAM

PF - Starije kadetkinje -50

    SLOVENIA
  • 1. BARTELME EVA - PON DO KWAN ZAGORJE
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA CICVARA - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 3. MATEA MILIŠA - SUŠAK
  • HUNGARY
  • 4. RÁKÓCZI RÉKA - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 5. SANDA ŠIMUNOVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 6. SARA BARIĆ - SUŠAK
  • SLOVENIA
  • 7. TEJA MIHELČIČ - KBV DOMŽALE
  • SLOVENIA
  • 8. TINA BALOH - PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ADRIJANA ŠPLAJT - BROD
  • SLOVENIA
  • 2. BARTELME EVA - PON DO KWAN ZAGORJE
  • CROATIA
  • 3. DAJANA TOMAŠKOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 4. DORA MATKOVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 5. EVITA-LARA BRKIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 6. FRANKA FONOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • HUNGARY
  • 7. GÁL VIVIEN - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • CROATIA
  • 8. JANICA PETRAK - KUTINA
  • CROATIA
  • 9. KAROLINA MIRKOVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 10. LARA DESPOT - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 11. LAURA PAŠIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 12. LEILA PILAKOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 13. MONIKA KOVAČEVIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 14. NIKOLINA POŽEGA - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 15. PETRA MISKIĆ - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 16. RÁKÓCZI RÉKA - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 17. SARA KOBAŠ - DELTA
  • CROATIA
  • 18. TEIDE UŠIĆ - LAV, Pula

PF - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. ANTONELA PERAIĆ - BENKOVAC
  • CROATIA
  • 2. EVITA-LARA BRKIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 3. LANA FIKET - BTI
  • CROATIA
  • 4. LARA DESPOT - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 5. LUANA RITOŠA - FUTURA
  • CROATIA
  • 6. MONIKA KOVAČEVIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 7. NIKOLINA POŽEGA - TIGAR, Slunj
  • HUNGARY
  • 8. SZABO DORINA - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • CROATIA
  • 9. TEIDE UŠIĆ - LAV, Pula

PF - Starije kadetkinje -65

    SLOVENIA
  • 1. ANA MARIJA MASELJ - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 2. KARMEN GALAC - BENKOVAC
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA GRGUREVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. MARIJA HODALJ - LEGEND

PF - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. ANITA ŠANTOR - BROD
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA BARIĆ - LEGEND
  • SLOVENIA
  • 3. INES DURIĆ - KIT IZOLA
  • CROATIA
  • 4. IVONA ŠTEFANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 5. KLARA ORLOVIĆ - SUŠAK

PF - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ŠILJAC - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 2. HIDVÉGI NÁNDOR - Debreczeni Team
  • HUNGARY
  • 3. KISS ROLAND - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • ITALY
  • 4. MANUEL DI CARLO - Team Bestfighter
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA PERKOVIĆ - BENKOVAC

PF - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. DENIS ŠILJAC - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 2. EDI NOVAČIĆ - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 3. HRVOJE STAKOR - MOSLAVAC
  • HUNGARY
  • 4. JAKUS GÁBOR - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • HUNGARY
  • 5. LAURINCZ ZOLTÁN - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 6. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
  • SLOVENIA
  • 7. ROK VRTAČNIK - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • AUSTRIA
  • 8. UWE BRAUNRATH - Rohrbach

PF - Juniori -69

    CROATIA
  • 1. ADAM BLAUHORN - CICVARA TEAM
  • BULGARIA
  • 2. BORISLAV HADJIGENOV - IKKEN BULGARIA
  • SLOVENIA
  • 3. LEON HVALA - PON DO KWAN ZAGORJE
  • ITALY
  • 4. MICHELE PADOAN - Team Bestfighter
  • SLOVENIA
  • 5. ROBRT VEBER - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • HUNGARY
  • 6. ROHONCZI JENO - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • SLOVENIA
  • 7. VITO ČURIN - PTUJ
  • HUNGARY
  • 8. VIZSNYICAI RICHÁRD - Debreczeni Team

PF - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. ARNES PERVIĆ - LAV, Pula
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELVEDIN DULIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 3. HARIS HADŽIPAŠIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 4. MARKO VULIĆ IVANČIĆ - FUTURA
  • ITALY
  • 5. RICCARDO ALBANESE - Team Bestfighter
  • CROATIA
  • 6. ROKO ŠARE - VELEBIT
  • SLOVENIA
  • 7. TILEN ZAJC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • SLOVENIA
  • 8. VITO ČURIN - PTUJ

PF - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. DAVOR ŠILJAC - CICVARA TEAM
  • BULGARIA
  • 2. DIMITAR VIDENOV - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 3. DUJE SIRIĆ - TKD Kraljevica
  • HUNGARY
  • 4. ERDEI BRUNO - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • HUNGARY
  • 5. HARANGOZÓ GÁBOR - Debreczeni Team

PF - Juniori -84

PF - Juniori -89

    CROATIA
  • 1. ALVIN ALIŠIĆ - KVARNER
  • CROATIA
  • 2. BRUNO MIKULIĆ - BENKOVAC
  • HUNGARY
  • 3. HARANGOZÓ GÁBOR - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 4. MARINO ŠTEFANAC - CICVARA TEAM

PF - Juniori -94

PF - Juniori +94

    ITALY
  • 1. FABIO GAZZOLA - Team Bestfighter
  • CROATIA
  • 2. MARINO ŠTEFANAC - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 3. MATKO ŽIVČIĆ - CICVARA TEAM

PF - Juniorke -50

    CROATIA
  • 1. ANA ALABER - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. FANIKA HLUBOCKI - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 3. KARLA BOBANOVIĆ - BENKOVAC
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA CICVARA - CICVARA TEAM
  • BULGARIA
  • 5. VERONIKA PENEVA - IKKEN BULGARIA

PF - Juniorke -55

    BULGARIA
  • 1. ALEXANDRA DIMITROVA - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. DIANA TANUSHAJ - LAV, Pula
  • SLOVENIA
  • 3. MARUŠA IZLAKAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • SLOVENIA
  • 4. MELINDA RAMADANI - PON DO KWAN ZAGORJE
  • HUNGARY
  • 5. PETRA GREMEN - Szigetszentmiklós - Tököl SE
  • CROATIA
  • 6. PETRA MISKIĆ - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 7. SAS VIKTÓRIA - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • BULGARIA
  • 8. VERONIKA PENEVA - IKKEN BULGARIA

PF - Juniorke -60

    SLOVENIA
  • 1. BRIGITA PERAK - PON DO KWAN ZAGORJE
  • CROATIA
  • 2. IVONA BANDULA - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 3. KATARINA VODENIČAR - OMEGA
  • HUNGARY
  • 4. KITTI ELSZASZER - Szigetszentmiklós - Tököl SE
  • AUSTRIA
  • 5. MAGDALENA HOLZINGER - Rohrbach
  • SLOVENIA
  • 6. SARA SMREKAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 7. SARA VULJE - JASTREB
  • HUNGARY
  • 8. SZABO DORINA - KiralyTeam Pointfigthing Academy

PF - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. KATARINA BRAJE - JASTREB
  • SLOVENIA
  • 2. TJAŠA KOVAČIČ - PON DO KWAN ZAGORJE
  • SLOVENIA
  • 3. TJAŠA VOZEL - PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Juniorke -70

    CROATIA
  • 1. ANĐELA BOBANOVIĆ - BENKOVAC
  • CROATIA
  • 2. KRISTINA TOMLJENOVIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. LANA RODIĆ - DRAGON&SOKOL

PF - Juniorke +70

    CROATIA
  • 1. ANA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA BARIĆ - LEGEND

PF - Seniori -57

PF - Seniori -63

    CROATIA
  • 1. DENIS ŠILJAC - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 2. JAKUS GÁBOR - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • HUNGARY
  • 3. KISS ROLAND - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • ITALY
  • 4. MANUEL DI CARLO - Team Bestfighter
  • HUNGARY
  • 5. SZABOLCS HASKA - Tigers Sada Team
  • AUSTRIA
  • 6. UWE BRAUNRATH - Rohrbach

PF - Seniori -69

    CROATIA
  • 1. ADAM BLAUHORN - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 2. ADAM KOVACS - Tigers Sada Team
  • CROATIA
  • 3. HRVOJE KELEČIĆ - JASTREB
  • ITALY
  • 4. MAROUAN ATLASSI - Team Bestfighter
  • SLOVENIA
  • 5. MILOŠ ROZMAN - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • SLOVENIA
  • 6. NEJC TAŠKAR - PON DO KWAN ZAGORJE
  • HUNGARY
  • 7. VIZSNYICAI RICHÁRD - Debreczeni Team

PF - Seniori -74

    ITALY
  • 1. GHIGGI ALESSANDRO - Dynamite team
  • HUNGARY
  • 2. IMRE FULOP - Tigers Sada Team
  • ITALY
  • 3. MAROUAN ATLASSI - Team Bestfighter
  • CROATIA
  • 4. MIROSLAV GRGIĆ - MOSLAVAC
  • SLOVENIA
  • 5. NEJC TAŠKAR - PON DO KWAN ZAGORJE
  • ITALY
  • 6. ORPELLO VALERIO - Dynamite team
  • SLOVENIA
  • 7. TILEN ZAJC - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake

PF - Seniori -79

    CROATIA
  • 1. BRUNO SERDAREVIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 2. DAVOR ŠILJAC - CICVARA TEAM
  • ITALY
  • 3. GHIGGI ALESSANDRO - Dynamite team
  • SLOVENIA
  • 4. TOMAŽ GROBOLJŠEK - PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Seniori -84

    CROATIA
  • 1. BRUNO SERDAREVIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 2. DALIBOR POPOVIĆ - JASTREB
  • BULGARIA
  • 3. EMANUIL DIMITROV - IKKEN BULGARIA
  • SLOVENIA
  • 4. TOMAŽ GROBOLJŠEK - PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Seniori -89

    BULGARIA
  • 1. EMANUIL DIMITROV - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. MARINO ŠTEFANAC - CICVARA TEAM

PF - Seniori -94

PF - Seniori +94

    SLOVENIA
  • 1. DAMJAN DOLIČ - PON DO KWAN ZAGORJE
  • ITALY
  • 2. FABIO GAZZOLA - Team Bestfighter
  • SLOVENIA
  • 3. UROŠ BRLEK - KBV Ormož

PF - Seniorke -50

    CROATIA
  • 1. LUCIJA CICVARA - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 2. RÉTLAKI RENÁTA - Debreczeni Team
  • BULGARIA
  • 3. VERONIKA PENEVA - IKKEN BULGARIA

PF - Seniorke -55

    BULGARIA
  • 1. ALEXANDRA DIMITROVA - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. PETRA MISKIĆ - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 3. RÉTLAKI RENÁTA - Debreczeni Team
  • HUNGARY
  • 4. SAS VIKTÓRIA - KiralyTeam Pointfigthing Academy
  • SLOVENIA
  • 5. TINA KODER - PON DO KWAN ZAGORJE
  • CROATIA
  • 6. TINA PAVIĆ-BELJAN - JASTREB

PF - Seniorke -60

    CROATIA
  • 1. MARIJA ARBANAS - KRAPINA
  • SLOVENIA
  • 2. SARA SMREKAR - karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
  • CROATIA
  • 3. SARA VULJE - JASTREB
  • SLOVENIA
  • 4. TINA KODER - PON DO KWAN ZAGORJE

PF - Seniorke -65

PF - Seniorke -70

PF - Seniorke +70

PF - Veterani -63

PF - Veterani -74

PF - Veterani -84

PF - Veterani -94

PF - Veterani +94

PF - Veteranke -55

PF - Veteranke -65

PF - Veteranke +65

Light contact (155)

LC - Stariji kadeti -42

    CROATIA
  • 1. ADAM HERCOG - OMEGA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ADNAN DEDIC - CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
  • BULGARIA
  • 3. DANIEL GEORGIEV - IKKEN BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. DENIS MUHAREMOVIĆ - KVARNER
  • HUNGARY
  • 5. KRISZTOFER SZÁSZ - Controll SportClub Szombathely
  • CROATIA
  • 6. LUKAS ŠEKRST - LEGEND
  • SLOVAKIA
  • 7. ONDREJ FRANEK - Fighters club
  • CROATIA
  • 8. TOMISLAV KATUŠIĆ - OMEGA

LC - Stariji kadeti -47

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM BOLFÁN - Controll SportClub Szombathely
  • CROATIA
  • 2. IVAN AMENT - LEGEND
  • CROATIA
  • 3. JOSIP ORLOVIĆ - DELTA
  • CROATIA
  • 4. JURICA TUŠKAN – HEPAK - MAČE
  • SLOVAKIA
  • 5. KATARINA VILHANOVA - Banska Bystrica
  • HUNGARY
  • 6. LAJOS FÉSŰ - Szigetszentmiklós - Tököl SE
  • CROATIA
  • 7. MARKO GAJIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 8. MIHAEL JAVOROVIĆ - CICVARA TEAM
  • SLOVENIA
  • 9. ROK TOMAŽIĆ - KBV Ormož

LC - Stariji kadeti -52

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM ENGELBRECHT - Esztergomi KBSE
  • HUNGARY
  • 2. BENCE VARGA - Controll SportClub Szombathely
  • SLOVENIA
  • 3. DEJAN KOCIPER - KBV Ormož
  • ITALY
  • 4. DEL GAUDIO LORENZO - Dynamite team
  • CROATIA
  • 5. JOSIP SRZENTIĆ - DELTA
  • CROATIA
  • 6. KRISTIJAN KATUŠIĆ - OMEGA
  • SLOVENIA
  • 7. MATJAŽ PLEH - KBV Ormož
  • HUNGARY
  • 8. RICHÁRD VIGMOND - Szigetszentmiklós - Tököl SE

LC - Stariji kadeti -57

    HUNGARY
  • 1. AHMAD ILIAS - Szigetszentmiklós - Tököl SE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALEKSANDAR DAVIDOVIĆ - DESPOT PRNJAVOR
  • CROATIA
  • 3. ALEKSANDAR ZVJERAC - FUTURA
  • HUNGARY
  • 4. BENCE VARGA - Controll SportClub Szombathely
  • CROATIA
  • 5. BORIS ORLOVIĆ - DELTA
  • CROATIA
  • 6. DORAN KOŠTA - DELTA
  • SLOVAKIA
  • 7. ERICH NIŽNIK - Panter Prešov
  • CROATIA
  • 8. IVAN BALIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 9. MARIO RADIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 10. MATEJ TURAK - SUŠAK
  • CROATIA
  • 11. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC

LC - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. ANDREJ BREULJ - TIGAR BROD
  • HUNGARY
  • 2. DÁNIEL HEGYESI - Esztergomi KBSE
  • CROATIA
  • 3. DINO KANTAREVIĆ - DRAGON&SOKOL
  • AUSTRIA
  • 4. MICHAEL ERNST - Rohrbach
  • CROATIA
  • 5. SLAVKO TROŠELJAC - TIGAR BROD
  • SLOVENIA
  • 6. ŽAN TOMAŽIĆ - KBV Ormož

LC - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. DANIEL LAZAR - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. ERIK MIŠAN - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 3. STJEPAN ŠAVORIĆ - ZAGREB
  • CROATIA
  • 4. ŠIME BAREŠIĆ - DELTA
  • CROATIA
  • 5. VALENTIN SOGOVIĆ - BENKOVAC

LC - Stariji kadeti +69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR ČAUŠEVIĆ - KBC "Bihać"
  • CROATIA
  • 2. ERIK MIŠAN - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 3. IVO HARAMBAŠIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 4. MARIN ORLOVIĆ - DELTA
  • CROATIA
  • 5. SIMJON TOMLJENOVIĆ - TIGAR, Slunj

LC - Starije kadetkinje -42

    SLOVAKIA
  • 1. DOMINIKA GUMANOVA - Guard klub kickbox KOŠICE
  • CROATIA
  • 2. EMA REPIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 3. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. UNA MARAVIĆ - LEGEND

LC - Starije kadetkinje -46

    SLOVAKIA
  • 1. DOMINIKA GUMANOVA - Guard klub kickbox KOŠICE
  • CROATIA
  • 2. GRACIA MARIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. PETRA LONČAR - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 4. UNA MARAVIĆ - LEGEND

LC - Starije kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. ANETA IVANKOVIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 2. MATEA MILIŠA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. PETRA JALŠOVEČKI - ZAGREB
  • HUNGARY
  • 4. RÁKÓCZI RÉKA - Debreczeni Team
  • CROATIA
  • 5. SARA BARIĆ - SUŠAK
  • SLOVENIA
  • 6. TEJA MIHELČIČ - KBV DOMŽALE
  • SLOVAKIA
  • 7. VIKTORIA URDZIKOVA - Panter Prešov

LC - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA ČVRK - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. FRANKA FONOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. LAURA PAŠIĆ - SUŠAK
  • HUNGARY
  • 4. RÁKÓCZI RÉKA - Debreczeni Team

LC - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. LUANA RITOŠA - FUTURA
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA REGVAT - ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. MARTINA MIKULIĆ - TSUNAMI
  • CROATIA
  • 4. NINA ORLOVIĆ - SUŠAK

LC - Starije kadetkinje -65

LC - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. DOROTEA BARIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 2. EMA PAUČEK - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 3. KLARA ORLOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. MARIJA HODALJ - LEGEND

LC - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. BERNARD BERIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. IVAN BALIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 3. TOMISLAV JALŠOVEČKI - ZAGREB

LC - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. HRVOJE STAKOR - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
  • HUNGARY
  • 3. MARTIN VARGA - Controll SportClub Szombathely
  • CROATIA
  • 4. ŽARKO MISIR - IMOTSKI

LC - Juniori -69

    CROATIA
  • 1. ADAM BLAUHORN - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 2. ALDIN IMŠIROVIĆ - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO POŽAR - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 4. DÁVID ELSZASZER - Szigetszentmiklós - Tököl SE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ELVEDIN DULIĆ - KBC "Bihać"
  • SLOVAKIA
  • 6. JAKUB TOMEČEK - Guard klub kickbox KOŠICE
  • HUNGARY
  • 7. MÁTÉ JÁNOSI - Esztergomi KBSE
  • CROATIA
  • 8. SEBASTIJAN BAŠIĆ - TIGAR BROD

LC - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. HARIS HADŽIPAŠIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. MARKO VULIĆ IVANČIĆ - FUTURA
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL CVETKO - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. ROKO ŠARE - VELEBIT

LC - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. DAVOR ŠILJAC - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 2. DUJE SIRIĆ - TKD Kraljevica
  • CROATIA
  • 3. VALENTINO VASILIK - DRAGON&SOKOL

LC - Juniori -84

LC - Juniori -89

    CROATIA
  • 1. ALVIN ALIŠIĆ - KVARNER
  • CROATIA
  • 2. MARKO TUSTONJA - FUTURA

LC - Juniori -94

LC - Juniori +94

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM FARKAS - Controll SportClub Szombathely
  • CROATIA
  • 2. MARKO FILIPOVIĆ - MOSLAVAC

LC - Juniorke -50

    CROATIA
  • 1. ANA ALABER - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. DORA STOJANIĆ - AGRAM
  • CROATIA
  • 3. FANIKA HLUBOCKI - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 4. MATEA TEA ŠOLJIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 5. PETRA LONČAR - CICVARA TEAM

LC - Juniorke -55

    CROATIA
  • 1. DIANA TANUSHAJ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. DOROTEJA BASUGA - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 3. MATEA TEA ŠOLJIĆ - LEGEND
  • HUNGARY
  • 4. PETRA GREMEN - Szigetszentmiklós - Tököl SE

LC - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. IVONA BANDULA - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 2. KITTI ELSZASZER - Szigetszentmiklós - Tököl SE
  • AUSTRIA
  • 3. MAGDALENA HOLZINGER - Rohrbach
  • SLOVAKIA
  • 4. SANDRA SLOVAKOVA - Fighters club

LC - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. KRISTINA BORAS - IMOTSKI
  • SLOVENIA
  • 2. LARA JELIĆ - Shadow

LC - Juniorke -70

    CROATIA
  • 1. KRISTINA TOMLJENOVIĆ - TIGAR, Slunj
  • SLOVENIA
  • 2. LARA JELIĆ - Shadow
  • CROATIA
  • 3. MANUELA ANTUNOVIĆ - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 4. MARLENA FIŠTER - ZMAJ

LC - Juniorke +70

LC - Seniori -57

LC - Seniori -63

    SLOVENIA
  • 1. DAVID PLJASKOVIĆ - Shadow
  • CROATIA
  • 2. HRVOJE KONTA - ZAGREB
  • HUNGARY
  • 3. MARTIN VARGA - Controll SportClub Szombathely
  • HUNGARY
  • 4. SZABOLCS HASKA - Tigers Sada Team

LC - Seniori -69

    HUNGARY
  • 1. ADAM KOVACS - Tigers Sada Team
  • SLOVENIA
  • 2. LUKA BAIČ - KBK Koper
  • CROATIA
  • 3. NIKOLA KULAŠ - BENKOVAC
  • CROATIA
  • 4. VASILJ LEPKIJ - DRAGON&SOKOL

LC - Seniori -74

    SLOVENIA
  • 1. FLORIJAN KUHARIĆ - KBV Ormož
  • HUNGARY
  • 2. IMRE FULOP - Tigers Sada Team
  • SLOVENIA
  • 3. MITJA ROZMAN - KBV Ormož
  • ITALY
  • 4. ORPELLO VALERIO - Dynamite team
  • CROATIA
  • 5. ROKO GLAVAN - DRAGON&SOKOL

LC - Seniori -79

    CROATIA
  • 1. DAVOR MILINOVIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 2. GORDAN BAKŠIĆ - JASTREB
  • SLOVENIA
  • 3. TOMAŽ ZAJIČ - KBK Koper

LC - Seniori -84

    SLOVENIA
  • 1. GAŠPER OSENJAK - KBK Power kick Murska Sobota
  • HUNGARY
  • 2. HOMONNAI MÁRK - KiralyTeam Pointfigthing Academy

LC - Seniori -89

LC - Seniori -94

LC - Seniori +94

LC - Seniorke -50

    CROATIA
  • 1. LANA RODIĆ - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. MATEA TEA ŠOLJIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 3. PETRA LONČAR - CICVARA TEAM

LC - Seniorke -55

    CROATIA
  • 1. MILIJANA KOVAČEVIĆ - CICVARA TEAM
  • HUNGARY
  • 2. ZSANETT RÉVÉSZ - Esztergomi KBSE

LC - Seniorke -60

LC - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. ELENA ZINAIĆ - LEGEND
  • SLOVAKIA
  • 2. LUCIA CMAROVA - Guard klub kickbox KOŠICE
  • CROATIA
  • 3. MANUELA ANTUNOVIĆ - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 4. TIHANA JIRASEK - PAKRAC

LC - Seniorke -70

LC - Seniorke +70

    SLOVAKIA
  • 1. KATARINA VILHANOVA - Banska Bystrica
  • CROATIA
  • 2. MARIJA SABOLIĆ - KOBRA
  • CROATIA
  • 3. NIVES RADIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. SANJA SAMARDŽIJA - LEGEND
Kick-light (67)

KL - Juniori -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AGO ARTUKOVIC - CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
  • CROATIA
  • 2. KARLO ANDRIŠEK - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. LUKA VRBANEC - FC Kovačić
  • CROATIA
  • 4. VILSON KUQI - FC Kovačić

KL - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. AMEL DIZDAREVIĆ - KING
  • SLOVENIA
  • 2. ANDREJ REPNIK - KBV DOMŽALE
  • HUNGARY
  • 3. MARTIN VARGA - Controll SportClub Szombathely

KL - Juniori -69

    CROATIA
  • 1. BORNA BULIĆ - KING
  • HUNGARY
  • 2. DÁVID ELSZASZER - Szigetszentmiklós - Tököl SE
  • SLOVAKIA
  • 3. JAKUB TOMEČEK - Guard klub kickbox KOŠICE
  • SLOVENIA
  • 4. MIHA VINTAR - Shadow

KL - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. ANIS JAKUPOVIĆ - BUDOKAI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DJORDJE MILOVANOVIĆ - KBK Borac Banja Luka
  • CROATIA
  • 3. FILIP GOLUBIĆ - FC Kovačić
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL CVETKO - MOSLAVAC
  • SLOVENIA
  • 5. MITJA RADEJ - KRŠKO

KL - Juniori -79

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM GÓZON - Esztergomi KBSE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DRAGOMIR LJUBOJEVIC - DESPOT PRNJAVOR

KL - Juniori -84

KL - Juniori -89

KL - Juniori -94

KL - Juniori +94

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM FARKAS - Controll SportClub Szombathely
  • CROATIA
  • 2. MARIO STOJANOVIĆ - HAMMER GYM

KL - Juniorke -50

KL - Juniorke -55

KL - Juniorke -60

    SLOVAKIA
  • 1. ALEXANDRA NIŽNIK - Panter Prešov
  • CROATIA
  • 2. ANTONELA ŠANTEK - ARMUS
  • CROATIA
  • 3. KATARINA SEVER - CROATIA
  • SLOVENIA
  • 4. MELINDA RAMADANI - PON DO KWAN ZAGORJE
  • SLOVAKIA
  • 5. SANDRA SLOVAKOVA - Fighters club

KL - Juniorke -65

KL - Juniorke -70

KL - Juniorke +70

KL - Seniori -57

KL - Seniori -63

KL - Seniori -69

    CROATIA
  • 1. DOMINIK STOJANIĆ - AGRAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MARIO MARIJANOVIC - DESPOT PRNJAVOR
  • SLOVENIA
  • 3. NEJC TAŠKAR - PON DO KWAN ZAGORJE
  • HUNGARY
  • 4. SZABOLCS HASKA - Tigers Sada Team
  • CROATIA
  • 5. TOMISLAV GRGIĆ - HAMMER GYM

KL - Seniori -74

    SLOVENIA
  • 1. ALJOŠA ŠLEBIR - KBV DOMŽALE
  • HUNGARY
  • 2. IMRE FULOP - Tigers Sada Team
  • CROATIA
  • 3. JURICA ŠKORANEC - FC Kovačić
  • CROATIA
  • 4. TEO FARARIK - DRAGON&SOKOL
  • SLOVENIA
  • 5. TILEN VARLEC - KRŠKO

KL - Seniori -79

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM GÓZON - Esztergomi KBSE
  • CROATIA
  • 2. DARIO GVOZDANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. DAVOR MILINOVIĆ - HUS OSIJEK
  • HUNGARY
  • 4. MÁTÉ GYÖNGYÖSI - Controll SportClub Szombathely

KL - Seniori -84

    HUNGARY
  • 1. ATTILA MÁTHÉ - Controll SportClub Szombathely
  • SLOVENIA
  • 2. EDI JERMAN - KBK Koper
  • CROATIA
  • 3. GORDAN BAKŠIĆ - JASTREB
  • AUSTRIA
  • 4. MALLITS CHRISTOPH - Rohrbach
  • HUNGARY
  • 5. MÁTÉ GYÖNGYÖSI - Controll SportClub Szombathely
  • SLOVENIA
  • 6. MATEJ BALANTIČ - KBV DOMŽALE
  • SLOVENIA
  • 7. MATEJ TKALEC - Shadow
  • CROATIA
  • 8. ROBERT VAROŠANEC - FC Kovačić

KL - Seniori -89

    HUNGARY
  • 1. ATTILA MÁTHÉ - Controll SportClub Szombathely
  • CROATIA
  • 2. DARKO VLAŠIĆ - FC Kovačić
  • SLOVENIA
  • 3. JERNEJ ŠKERLAK - Shadow
  • CROATIA
  • 4. LUKA JURIĆ - SVETI DUH
  • HUNGARY
  • 5. MÁTÉ GYÖNGYÖSI - Controll SportClub Szombathely

KL - Seniori -94

KL - Seniori +94

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM FARKAS - Controll SportClub Szombathely
  • CROATIA
  • 2. BORIS VESELINOVIĆ - TOMISLAV GYM
  • CROATIA
  • 3. DEAN FATORIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 4. FILIP PETIĆ - DRAGON&SOKOL
  • SLOVENIA
  • 5. TOMO KOLOŠA - KBK Murska Sobota
  • SLOVENIA
  • 6. UROŠ DRVARIČ - KBK Murska Sobota

KL - Seniorke -50

KL - Seniorke -55

KL - Seniorke -60

    CROATIA
  • 1. ANITA ČENAN - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 2. KATARINA BENČINA - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. TAMARA KOPF - SVETI DUH
  • HUNGARY
  • 4. ZSANETT RÉVÉSZ - Esztergomi KBSE

KL - Seniorke -65

KL - Seniorke -70

    SLOVAKIA
  • 1. KATARINA VILHANOVA - Banska Bystrica
  • SLOVAKIA
  • 2. LUCIA CMAROVA - Guard klub kickbox KOŠICE
  • CROATIA
  • 3. NIVES RADIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. ŠTEFICA BUBNJARIĆ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 5. TEA SCANIA ĐAKIĆ - BUSHIDO

KL - Seniorke +70

Full contact (49)

FC - Juniori -51

FC - Juniori -54

FC - Juniori -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AGO ARTUKOVIC - CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO MEĐERAL - KOBRA
  • CROATIA
  • 3. MARTIN GULAN - PIT BULL, Split

FC - Juniori -60

    CROATIA
  • 1. DINO BRAJKOVIĆ - DALMATINO
  • CROATIA
  • 2. IVAN DRAGIĆ - TIGAR BROD
  • SLOVAKIA
  • 3. ZSOFT OSADAN - Banska Bystrica

FC - Juniori -63.5

    SLOVAKIA
  • 1. DOMINK KIS - Guard klub kickbox KOŠICE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IBRAHIM VELIĆ - FAVORIT BH
  • CROATIA
  • 3. IVAN BIKIĆ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 4. IVAN LETICA - DALMATINO

FC - Juniori -67

    CROATIA
  • 1. DENI KOVAČEVIĆ - PIT BULL, Zagreb
  • CROATIA
  • 2. SLAVKO ŽILIĆ - ARMUS
  • SLOVENIA
  • 3. TIMON HABAS - DEMA THAIBOXING
  • CROATIA
  • 4. TINO BAGO - IMOTSKI

FC - Juniori -71

    SLOVAKIA
  • 1. ALEX BALAŽ - Banska Bystrica
  • CROATIA
  • 2. DEJAN JUKIĆ - Kickboxing Gym STAFFORD
  • CROATIA
  • 3. DINO BILANDŽIJA - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 4. LEONARDO ŠARIĆ - Kickboxing Gym STAFFORD
  • SLOVAKIA
  • 5. PAVOL ŽIGA - Guard klub kickbox KOŠICE

FC - Juniori -75

    HUNGARY
  • 1. ÁDÁM GÓZON - Esztergomi KBSE
  • CROATIA
  • 2. IVAN STRINIĆ - UNI RENT
  • CROATIA
  • 3. IVO HARAMBAŠIĆ - HUS OSIJEK
  • CROATIA
  • 4. PETAR ŠARAC - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 5. STJEPAN MOČILAC - Shark Gym Karlovac

FC - Juniori -81

    CROATIA
  • 1. ANDREO KOLIĆ - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. DAMIR ANDRIĆ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 3. DANIJEL DOKMANIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 4. LUKA VUKAC - BENKOVAC
  • CROATIA
  • 5. MARKO OPŠIVAĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 6. TOMISLAV NOVOSELEC - TSUNAMI

FC - Juniori -86

    CROATIA
  • 1. JOSIP NIKOLIĆ - UNI RENT
  • CROATIA
  • 2. ROKO BALJKAS - DALMATINO
  • CROATIA
  • 3. ZVONE JURKOVIĆ - Kickboxing Gym STAFFORD

FC - Juniori -91

FC - Juniori +91

FC - Juniorke -48

FC - Juniorke -52

FC - Juniorke -56

    SLOVAKIA
  • 1. ALEXANDRA NIŽNIK - Panter Prešov

FC - Juniorke -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJLA VOJIĆ - FAVORIT BH
  • CROATIA
  • 2. LORETA IVANKOV - PIT BULL, Split
  • SLOVAKIA
  • 3. VERONIKA CMAROVA - Guard klub kickbox KOŠICE

FC - Juniorke -65

FC - Juniorke -70

FC - Juniorke +70

FC - Seniori -67

    CROATIA
  • 1. FILIP DILBER - Kickboxing Gym STAFFORD
  • CROATIA
  • 2. JOSIP PUHEK - KOBRA
  • FINLAND
  • 3. JURRKO JUSSILA - Wasa FightSport
  • CROATIA
  • 4. MARIO ŠPOLJAR - RAPTOR
  • CROATIA
  • 5. NENAD CEPAK - TSUNAMI
  • HUNGARY
  • 6. TAMÁS BUJÁK - Esztergomi KBSE

FC - Seniori -86

    FINLAND
  • 1. FREDRIK SALMELA - Wasa FightSport
  • AUSTRIA
  • 2. MALLITS CHRISTOPH - Rohrbach

FC - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. BOGGLARKA BRUNNER - LEON GYM
  • CROATIA
  • 2. KATARINA ERCEG - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. NIVES RADIĆ - PIT BULL, Split
  • FINLAND
  • 4. SANNA KOSOLA - Wasa FightSport
Low kick (39)

LK - Seniori -51

LK - Seniori -54

LK - Seniori -57

LK - Seniori -60

    CROATIA
  • 1. GORAN DUJAK - LEON GYM
  • CROATIA
  • 2. HRVOJE DORIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. HRVOJE VEŠLIGA - LEON GYM

LK - Seniori -63.5

    CROATIA
  • 1. ALEN PODGAJSKI - CROATIA
  • CROATIA
  • 2. FILIP SLOVINAC - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. IGOR KOVAČEC - LEON GYM
  • CROATIA
  • 4. TONI ANTONIO ZOVKO - LEON GYM

LK - Seniori -67

    CROATIA
  • 1. DARIO VUGDELIJA - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. MIRSAD DENJALIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. OLIVER SUDAC - Shark Gym Karlovac
  • CROATIA
  • 4. SILVIJE KEBET - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 5. TOMISLAV IVČETIĆ - BUSHIDO

LK - Seniori -71

    SLOVAKIA
  • 1. MIROSLAV SMOLAR - Guard klub kickbox KOŠICE
  • CROATIA
  • 2. TIHOMIR VRANJIĆ - IVANIĆ GRAD
  • HUNGARY
  • 3. ZOLTÁN LASZÁK - Szigetszentmiklós - Tököl SE
  • CROATIA
  • 4. ZORAN MARIĆ - SVETI ZOILO

LK - Seniori -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN VELADŽIĆ - FAVORIT BH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALEKSANDAR NJEŽIĆ - KBK Borac Banja Luka
  • CROATIA
  • 3. ANTUN VILIČIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 4. DAVID MATOŠEVIĆ - KING
  • CROATIA
  • 5. MARKO OREHOVAČKI - KOBRA
  • CROATIA
  • 6. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS

LK - Seniori -81

    CROATIA
  • 1. ALDO SIMONOVIĆ - KING
  • CROATIA
  • 2. DARIO GVOZDANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. MANUEL SMOLJAN - BUDOKAI
  • SLOVENIA
  • 4. MATEJ BAŽIKA - DEMA THAIBOXING

LK - Seniori -86

    CROATIA
  • 1. FILIP GRGURIĆ - KING
  • CROATIA
  • 2. FILIP JURIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. JOSIP PERICA - LEON GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SLAVIŠA BOGOJEVIĆ - KBK Borac Banja Luka

LK - Seniori -91

    CROATIA
  • 1. JOSIP PERKOVIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 2. MARIN MRŠA - DALMATINO

LK - Seniori +91

    CROATIA
  • 1. DENIS HOTIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 2. MARIO JAGATIĆ - Shark Gym Karlovac
  • CROATIA
  • 3. STIPE PERIŠA - LEON GYM

LK - Seniorke -48

LK - Seniorke -52

LK - Seniorke -56

    CROATIA
  • 1. MATEA JURAŠKOVIĆ - ARMUS
  • SLOVENIA
  • 2. TANJA BRULC - DEMA THAIBOXING
  • SLOVAKIA
  • 3. VLADIMIRA ŠMELKOVA - Fighters club

LK - Seniorke -60

LK - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. TEA SCANIA ĐAKIĆ - BUSHIDO

LK - Seniorke -70

LK - Seniorke +70