Odabrano natjecanje: Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)

NAČIN PRIKAZA
 
POINT FIGHTING (113)

PF - Stariji kadeti-32

PF - Stariji kadeti-37

PF - Stariji kadeti-42

    CROATIA
  • 1. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 4. TONI URSIĆ - MAWASHI

PF - Stariji kadeti-47

    CROATIA
  • 1. IVAN MARETIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. NIKOLA KUSTURA - LOTUS
  • CROATIA
  • 4. SANDI STENTA - PLANET SPORT

PF - Stariji kadeti-52

    CROATIA
  • 1. KARLO KATINIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. LEON NOLA - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 4. ŠIMUN BARIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 5. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

PF - Stariji kadeti-57

    CROATIA
  • 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. LUKA PLANINAC - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. NOA REPIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. PATRIK BERGER - KBK ZAGREB

PF - Stariji kadeti-63

    CROATIA
  • 1. GABRIEL MOČILAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 2. MATEJ SARVAŠ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. MATIJA HMELINA - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 5. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 6. TIN KOVAČEVIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 7. TOMA RUJAK - MAWASHI

PF - Stariji kadeti-69

    CROATIA
  • 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO MIKULIĆ - POLAČA
  • CROATIA
  • 3. IVAN ZAGORAC - POLAČA
  • CROATIA
  • 4. LUCAS HRVATIN JUGOVAC - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 5. VIKTOR BRZOJA - VELEBIT

PF - Stariji kadeti+69

    CROATIA
  • 1. IVAN ĐAKOVIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 2. IVANO ČELIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. JAN GREBENAR - HUS
  • CROATIA
  • 4. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA

PF - Starije kadetkinje-32

    CROATIA
  • 1. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. EVA GAL - LEGEND

PF - Starije kadetkinje-37

PF - Starije kadetkinje-42

    CROATIA
  • 1. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. ANA PRANJIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. ANĐELINA VIDEC - BUJE

PF - Starije kadetkinje-46

    CROATIA
  • 1. ANA JOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. BRUNA MATIJAŠ - LOTUS
  • CROATIA
  • 3. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 4. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 5. ZARA LERGA - PRETORIAN

PF - Starije kadetkinje-50

    CROATIA
  • 1. ANA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 3. ELENA LJUBEK - ZMAJ
  • CROATIA
  • 4. EVA LEONA KOMŠIĆ - KING
  • CROATIA
  • 5. LORENA ZEBA - BTI
  • CROATIA
  • 6. NATALI PAVKOVIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 7. NATAŠA LABAŠ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 8. NIKA BABIĆ - OTOK
  • CROATIA
  • 9. NIKOLINA DEVČIĆ - KBK ZAGREB
  • CROATIA
  • 10. ZOA VIVODA - SUŠAK

PF - Starije kadetkinje-55

    CROATIA
  • 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • CROATIA
  • 2. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. LEONARDA DEAK - BTI
  • CROATIA
  • 4. MAGDALENA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 5. MAJA ČABARKAPA - HUS
  • CROATIA
  • 6. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 7. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT

PF - Starije kadetkinje-60

    CROATIA
  • 1. MARINA MATIJAŠ - LOTUS
  • CROATIA
  • 2. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. MATEA LOZIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 5. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac

PF - Starije kadetkinje-65

    CROATIA
  • 1. LANA KIRIN - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. MARINA RADIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 4. MILICA MATIĆ - PRETORIAN

PF - Starije kadetkinje+65

    CROATIA
  • 1. ANA SUTLOVIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. LANA PALIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 4. PETRA PERKOVIĆ - PRETORIAN

PF - Seniori-57

PF - Seniori-63

    CROATIA
  • 1. ADAM HERCOG - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. LUKAS JURAŠIĆ - TIGAR, Karlovac

PF - Seniori-69

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JURMAN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. DOREN MARKO MANTILLA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. FILIP OSTRIHON - HUS
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL MATIJEVIĆ - HUS

PF - Seniori-74

    CROATIA
  • 1. FILIP MAROŠI - HUS
  • CROATIA
  • 2. LEONHARD ŠARIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. MATEJ TADIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 4. THOMAS MATIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 5. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB

PF - Seniori-79

    CROATIA
  • 1. KARLO MIJIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 2. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. PETAR MAROŠI - HUS
  • CROATIA
  • 4. VALENTINO ŽUNAC - TIGAR, Karlovac

PF - Seniori-84

    CROATIA
  • 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC

PF - Seniori+84

PF - Seniori-89

    CROATIA
  • 1. MARKO ŽOVIN - HUS
  • CROATIA
  • 2. MIROSLAV GRGIĆ - MOSLAVAC

PF - Seniori-94

PF - Seniori+94

    CROATIA
  • 1. BRANIMIR LOKNAR - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. DINO TREŠNJIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. JURE DRLJE - AMENO
  • CROATIA
  • 4. ROBERT KRČELIĆ - HUS

PF - Seniorke-50

    CROATIA
  • 1. LUCIJA CICVARA - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 2. MARA VICELJA - SUŠAK

PF - Seniorke-55

    CROATIA
  • 1. DIANA HALEPOVIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 2. KARLA BOBANOVIĆ - POLAČA
  • CROATIA
  • 3. SARA PEŠUT - SUŠAK

PF - Seniorke-60

    CROATIA
  • 1. FILIPA MERČEP - LOTUS
  • CROATIA
  • 2. KATA ŠARE - VELEBIT
  • CROATIA
  • 3. KRISTINA RAVLIĆ - AMENO

PF - Seniorke-65

    CROATIA
  • 1. ANA ALABER - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. ELA ZNAOR - SUŠAK

PF - Seniorke+65

PF - Seniorke-70

    CROATIA
  • 1. ELIZABETA CRNKOVIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK

PF - Seniorke+70

    CROATIA
  • 1. ANĐELA PANDŽA - LOTUS
  • CROATIA
  • 2. LARA MATOŠEVIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 3. LEONARDA IVAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 4. VEDRANA HALINČIĆ - JASTREB
K1 (114)

K1 - Juniori -51

    CROATIA
  • 1. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER - MORNAR
  • CROATIA
  • 2. FILIP GLUIĆ - SPARTAN GYM

K1 - Juniori -54

    CROATIA
  • 1. ALAN PAVŠIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 2. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD

K1 - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. BRUNO MRAVAK - MORNAR
  • CROATIA
  • 2. STJEPAN SEDAK - ZMAJ

K1 - Juniori -60

    CROATIA
  • 1. ANTE TOMIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 2. JURAJ ČAČIJA - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. LUKA HORVAT - MORNAR
  • CROATIA
  • 4. NIKOLA ARTIČEK - DUBRAVA

K1 - Juniori -63,5

    CROATIA
  • 1. IGOR ŠURINA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. ILIR DESKAJ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. ROKO BENIĆ - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 4. SVETIN VUKIČEVIĆ - DALMATINO

K1 - Juniori -67

    CROATIA
  • 1. DUJE VIDOŠEVIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 2. LUKA RUKAVINA - KBK ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. MARKO GUSIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 4. MATEO TURČIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 5. NIKO BILANDŽIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 6. SALAHUDIN ŠUKE - TROJAN-VODNJAN
  • CROATIA
  • 7. SANDRO MARKOVIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 8. ZVONIMIR MARIĆ - IMPACT

K1 - Juniori -71

    CROATIA
  • 1. IVAN MATOZAN - OTOK
  • CROATIA
  • 2. LUKA KARLO LJUBAS - SVETI MATEJ
  • CROATIA
  • 3. MARIO CVITKOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. PAULO ROGULJ - MORNAR
  • CROATIA
  • 5. PETAR MORIĆ - SVETI MATEJ

K1 - Juniori -75

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. DINO HRAŠKO - OTOK
  • CROATIA
  • 3. ERIK BUZA - TEAM BUZA
  • CROATIA
  • 4. LEO BRČINA - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. MARIO RAVLIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. MATEO ZOVKO - MORNAR
  • CROATIA
  • 7. NOA IGNEC - AMENO

K1 - Juniori -81

    CROATIA
  • 1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 2. PATRIK BAČANI - HUS

K1 - Juniori -86

    CROATIA
  • 1. LUKA UGLEŠIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 2. MORIS MACUKA - TROJAN-ISTRA

K1 - Juniori -91

K1 - Juniori +91

    CROATIA
  • 1. ARDIT BERISHA - AMENO
  • CROATIA
  • 2. MATEJ BABIĆ - OTOK
  • CROATIA
  • 3. MIKAEL GOLUBOVIĆ - SVETI DUH

K1 - Juniorke -48

    CROATIA
  • 1. IVA BUNJEVAC - HUS
  • CROATIA
  • 2. MAJA OMIČEVIĆ - HUS

K1 - Juniorke -52

    CROATIA
  • 1. KARLA GRBEŠIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 2. MATEA ULOŽNIK - MORNAR

K1 - Juniorke -56

    CROATIA
  • 1. LEE LALIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. MIHAELA ANIĆ - MORNAR

K1 - Juniorke -60

K1 - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. GABRIELA LOVRINČEVIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 2. LARA MADI - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 3. TINA RADMAN - PIT BULL, Split

K1 - Juniorke -70

K1 - Juniorke +70

    CROATIA
  • 1. ANGELA GOLUBOVIĆ - VIKTORIA
  • CROATIA
  • 2. LEA RIBARIĆ - DUBRAVA

K1 - Seniori -51

K1 - Seniori -54

K1 - Seniori -57

K1 - Seniori -60

K1 - Seniori -63,5

    CROATIA
  • 1. FILIP VIDOVIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 2. IVAN ZIDAR - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. LUKA LALIĆ - KOBRA
  • CROATIA
  • 4. LUKA MIKLEČIĆ - DUBRAVA

K1 - Seniori -67

    CROATIA
  • 1. MIHAEL HALLER - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 2. MUHAMET DESKAJ - PIT BULL, Split

K1 - Seniori -71

    CROATIA
  • 1. ANDREJ KEDVEŠ - BLITZ
  • CROATIA
  • 2. DARIO ANIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 3. FILIP IVEŠIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 4. MARTIN LIPOŠĆAK - CROATIA
  • CROATIA
  • 5. PETAR MUŠURA - AMENO
  • CROATIA
  • 6. ROKO PINTARIĆ - LEON GYM

K1 - Seniori -75

    CROATIA
  • 1. ANTE BUZOV - UNI RENT
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. FILIP MATIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 4. FRAN PAPIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 5. IVAN LETICA - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 6. JOSIP SAMARDŽIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 7. KRISTIAN NEVISTIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 8. LUKA CERANJA - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 9. RAUL SUNARA - AMENO

K1 - Seniori -81

    CROATIA
  • 1. ANDREJ GRUBJEŠIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 2. ANTON LJUCOVIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. BORNA MANOJLOVIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 4. BRUNO NINČEVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 5. DAVOR DADIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 6. GAJ ĆOSIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 7. LEO PERKOVIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 8. LUKA VARGOVIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 9. LUKA VRTAČIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 10. MATKO BABIĆ - BLITZ
  • CROATIA
  • 11. VITO KOŠAR - ŠKORPION

K1 - Seniori -86

    CROATIA
  • 1. ANDI VRTAČIĆ - TROJAN-ISTRA
  • CROATIA
  • 2. ARMAN JAPIĆ - CROATIA
  • CROATIA
  • 3. FILIP OCVIREK - KOBRA
  • CROATIA
  • 4. JOSIP ČERINA - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 5. LUKA JAMAN - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 6. LUKA ŽULJEVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 7. MARIO ZEDNIK - MORNAR
  • CROATIA
  • 8. MARKO MIŠURA - AMENO
  • CROATIA
  • 9. PETAR JAMAN - SPARTAN GYM

K1 - Seniori -91

    CROATIA
  • 1. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. LUKA ŽULJEVIC - UNI RENT
  • CROATIA
  • 3. PATRIK RAPAIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 4. TONI ĆATIPOVIĆ - PIT BULL, Split

K1 - Seniori +91

    CROATIA
  • 1. ANTO ŠIRIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 2. MARKO DELIJA - KULA
  • CROATIA
  • 3. PETAR DREŽNJAK - MORNAR

K1 - Seniorke -48

    CROATIA
  • 1. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO

K1 - Seniorke -52

K1 - Seniorke -56

    CROATIA
  • 1. ANČICA NAĐ - IMPACT
  • CROATIA
  • 2. IVA SUČIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 3. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
  • CROATIA
  • 4. SARA MATOSEVIC - TRNJE

K1 - Seniorke -60

    CROATIA
  • 1. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. TIHANA ULAKOVIĆ - TRNJE

K1 - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. NATALIJA BOŽIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 2. NIKA JURKOVIĆ - SPARTAN GYM

K1 - Seniorke -70

    CROATIA
  • 1. ANA STOJANOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. ANTONIJA ZEC - PIT BULL, Split

K1 - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. GLORIA DRETVIĆ - TRNJE
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BILOBRK - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. ŠEJLA OMIČEVIĆ - ŠKORPION