Odabrano natjecanje: Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
PF - Mlađi kadeti

PF - Mlađi kadeti -28

1. LUKA UGRINA, SUŠAK
2. JAN MIKULIĆ, TIGAR -BROD
3. DAVID MALINARIĆ, Budokai Labin
3. FABIAN FUGOŠIĆ, OMIŠALJ

PF - Mlađi kadeti -32

1. MAURO MAVRAČIĆ, Jastreb Jastrebarsko
2. ROKO RIBARIĆ, OMEGA
3. BORNA ŠARIĆ, LAV
3. MATO ANUŠIĆ, TIGAR -BROD

PF - Mlađi kadeti -37

1. VANJA BURMUDŽIJA, Kutina
2. TVRTKO ŠARIĆ, Ivanić Grad
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. TONI URSIĆ, MAWASHI

PF - Mlađi kadeti -42

1. ALEK KUŠAR, KBK Planet sport
2. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
3. IVAN MARETIĆ, Jastreb Jastrebarsko
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD VODICE

PF - Mlađi kadeti -47

1. ALAN TURSUNOVIĆ, Budokai Labin
2. TOMA RUJAK, MAWASHI
3. MATEO ŠEPEK, Kutina
3. GABRIEL MOČILAC, TIGAR SLUNJ

PF - Mlađi kadeti +47

1. DINO IVAS, HBD VODICE
2. LEONARDO ČVEK, BTI Zabok
3. IVAN ĐAKOVIĆ, Tomislav Gym
3. MATIJA PTIČAR, Kutina

PF - Mlađe kadetkinje

PF - Mlađe kadetkinje -28

1. EVA GAL, LEGEND
2. LUCIJA BOTICA, LEGEND
3. LAURA BATELIĆ, Budokai Labin
3. PAULA JAKOVAC, Frankopan

PF - Mlađe kadetkinje -32

1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR SLUNJ
2. LUNA MOČILAC, TIGAR SLUNJ
3. VITA JUGOVIĆ, SUŠAK
3. HANA ZUBER, KBK Planet sport

PF - Mlađe kadetkinje -37

1. TIA PAULINA SRIĆA, SUŠAK
2. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. ANĐELINA FILIPOVIĆ, Kutina
3. ELENA LJUBEK, ZMAJ Bedekovčina

PF - Mlađe kadetkinje -42

1. ANTONELA CESAREC, Krapina
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR SLUNJ
3. KATE ŠTEFANAC, MAWASHI
3. LEONARDA DEAK, BTI Zabok

PF - Mlađe kadetkinje -47

1. MARTINA BUTERIN, Velebit
2. MARTINA GRABAR, KBK Planet sport
3. PAOLA MATIĆ, Jastreb Jastrebarsko
3. LORENA ZEBA, BTI Zabok

PF - Mlađe kadetkinje +47

1. LARA MIHALIĆ, TIGAR
2. BARBARA BUNJEVAC, Ivanić Grad
3. MARIA TARA ĆIBARIĆ, ARMUS
3. CHIARA IVAS, HBD VODICE

PF - Seniori

PF - Seniori -63

1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR
2. ADAM HERCOG, OMEGA
3. VINETO GUŠANI, Tomislav Gym

PF - Seniori -69

1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR
2. ROKO BRENKOVIĆ, Budokai Labin
3. IVAN BATARELO, LOTUS

PF - Seniori -74

1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
3. VILIM UREMOVIĆ, Jastreb Jastrebarsko

PF - Seniori -79

1. GORDAN BAKŠIĆ, Jastreb Jastrebarsko
2. PATRIK MLINAC, SUŠAK
3. ŽELJKO JOVIČIĆ, Tomislav Gym

PF - Seniori -84

1. MARINO FARAGUNA, Budokai Labin
2. LUKA ORUČEVIĆ, KOBRA Bjelovar

PF - Seniori -89

1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. MARKO ŽOVIN, Hus Osijek

PF - Seniori -94

1. JURE DRLJE, AMENO
2. DARKO KOLAR, IMPACT NAŠICE

PF - Seniori +94

1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. DENIS IVOŠ, Hus Osijek

PF - Seniorke

PF - Seniorke -50

1. PETRA LONČAR, CICVARA TEAM Zagreb
2. EMA VIŠKOVIĆ, KBK Planet sport
3. VALENTINA MAJDANDŽIĆ, Jastreb Jastrebarsko
3. LUCIJA HORVAT, ŠKORPION

PF - Seniorke -60

1. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR SLUNJ
2. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. LUANA RITOŠA, KBK "TROJAN ISTRA" PULA

PF - Seniorke -65

1. ANĐELA STANIĆ, AMENO
2. ANA ALABER, LAV

PF - Seniorke -70

1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. VEDRANA HALINČIĆ, Jastreb Jastrebarsko
3. ELIZABETA CRNKOVIĆ, KBK Planet sport
3. KRISTINA RAVLIĆ, AMENO

PF - Seniorke +70

1. KARMEN GALAC, Velebit
2. ANITA ŠANTOR, Kickboxing klub Brod
3. LARA MATOŠEVIĆ, Hus Osijek