kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Low kick
Treneri
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
LC - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
VANJA BURMUDŽIJA
KUTINA
LC-SKAD-M-52
3
3
9
0
9
2.
MICHAEL STENTA
PLANET SPORT
LC-SKAD-M-63
3
3
7
0
5
3.
BORNA GRMUŠA
IVANIĆ GRAD
LC-SKAD-M-57
2
2
6
0
6
4.
IVO VULETIĆ
SVETI JURE, Gata
LC-SKAD-M-69
2
2
6
0
6
5.
LOVRO ŽAMARIJA
JASTREB
LC-SKAD-M+69
2
2
6
0
6
6.
MARKO ZELIĆ
MAWASHI
LC-SKAD-M-47
1
1
2
0
1
7.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
LC-SKAD-M-63
3
2
7
0
5
8.
EMANUEL SUROP
DRAGA
LC-SKAD-M-52
3
2
6
0
3
9.
ROKO POZAIĆ
DOMSA
LC-SKAD-M-63
2
1
3
1
0
10.
BORNA RADONJA
PAUCI
LC-SKAD-M-69
2
1
3
0
0
11.
ROKO MARASOVIĆ
TERMINATOR
LC-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
12.
SANDI STENTA
PLANET SPORT
LC-SKAD-M-52
2
1
3
0
0
13.
STJEPAN ANDRIĆ
OMEGA
LC-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
14.
PATRIK BERGER
ZAGREB
LC-SKAD-M-63
1
0
1
0
-1
15.
TINO PAĆALAT
MINOTAUR
LC-SKAD-M-47
1
0
1
0
-1
16.
ALBIN AHMETI
DALMACIJA
LC-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
17.
DAVID KULAŠ
PALESTRA
LC-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
18.
FRANKO ŠARIĆ
PIT BULL, Split
LC-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
19.
GABRIJEL DUGONJIĆ
MAWASHI
LC-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
20.
IVAN PALEKA
MARJAN 1975
LC-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
21.
KARLO KATINIĆ
SUŠAK
LC-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
22.
LUKA TOMIĆ
AMENO
LC-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
23.
MARINO KOVAČEVIĆ
PALESTRA
LC-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
24.
MARTIN BERISHA
SUŠAK
LC-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
25.
MATAN KATALINIĆ
MINOTAUR
LC-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
26.
PATRIK LIJAK
MARJAN 1975
LC-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
27.
TOMA RUJAK
MAWASHI
LC-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
28.
VITO MRŠIĆ
AMENO
LC-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
LC - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA JOVIĆ
SUŠAK
LC-SKAD-Ž-55
3
3
9
0
9
2.
MARTINA BUTERIN
VELEBIT
LC-SKAD-Ž-65
3
3
8
0
7
3.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
LC-SKAD-Ž-60
2
2
6
0
6
4.
EVA GAL
LEGEND
LC-SKAD-Ž-37
1
1
3
0
3
5.
PAOLA TOMRECAJ
PRETORIAN
LC-SKAD-Ž-50
1
1
3
0
3
6.
ZARA LERGA
PRETORIAN
LC-SKAD-Ž-46
1
1
3
0
3
7.
LINA RADMAN
IVANIĆ GRAD
LC-SKAD-Ž+65
1
1
2
0
1
8.
PAOLA MATIĆ
JASTREB
LC-SKAD-Ž+65
2
1
4
0
2
9.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
LC-SKAD-Ž-55
2
1
3
0
0
10.
ELENA LJUBEK
ZMAJ
LC-SKAD-Ž-50
2
1
3
0
0
11.
LETICIJA BOŽINA
PALESTRA
LC-SKAD-Ž-60
2
1
3
0
0
12.
NIKA PAVIČIĆ
VELEBIT
LC-SKAD-Ž-60
2
1
3
0
0
13.
ANA SUTLOVIĆ
PRETORIAN
LC-SKAD-Ž-65
2
1
2
0
-2
14.
ANAI RAŽNJEVIĆ
SUŠAK
LC-SKAD-Ž-55
2
1
2
0
-2
15.
LUCIJA JURJEVIĆ
PALESTRA
LC-SKAD-Ž-46
2
1
2
0
-2
16.
MARIJETA TENŽERA
AMENO
LC-SKAD-Ž-65
1
0
1
0
-1
17.
MIA BRKLJAČA
PALESTRA
LC-SKAD-Ž-65
1
0
1
0
-1
18.
NATALI PAVKOVIĆ
LOTUS
LC-SKAD-Ž-55
1
0
1
0
-1
19.
TEA LUCIĆ
KNEZ
LC-SKAD-Ž-46
1
0
1
0
-1
20.
BARBARA BUNJEVAC
IVANIĆ GRAD
LC-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-3
21.
ELLA HRVATIN
MINOTAUR
LC-SKAD-Ž-37
1
0
0
0
-3
22.
LANA PALIĆ
HUS
LC-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
23.
LEONA BARTOLIN
NINJA
LC-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
24.
MIHAELA TOPALLI
PRETORIAN
LC-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-3
25.
NICOLE BULJAN
MORNAR
LC-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
26.
NIKOLINA MIJIĆ
PALESTRA
LC-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
-3
27.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
LC-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3