Odabrano natjecanje: Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)

DISCIPLINE
 
 

PF - Mlađi kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MATEJ ŽAMARIJAJASTREBPF-MKAD-M+473331028
2.MAURO MAVRAČIĆJASTREBPF-MKAD-M-423323020
3.TONI URSIĆMAWASHIPF-MKAD-M-473330016
4.PATRIK PRESEČANIVANIĆ GRADPF-MKAD-M-322221020
5.ALEKSANDAR UZELACDRAGON&SOKOLPF-MKAD-M-282219013
6.FILIP MIGLESOMEGAPF-MKAD-M-372214011
7.GABRIJEL LATINNINJAPF-MKAD-M-373216011
8.FRAN GRUBIŠAJASTREBPF-MKAD-M-47323309
9.VIKTOR BRZOJAVELEBITPF-MKAD-M+47322008
10.PATRICK PETRIĆPLANET SPORTPF-MKAD-M-42321607
11.LEO PETROVIĆSUŠAKPF-MKAD-M+4732230-4
12.MARIN GOLUBMARJAN 1975PF-MKAD-M-3221807
13.EUGEN SAKAĆJASTREBPF-MKAD-M+47212006
14.BORNA ŠARIĆPLANET SPORTPF-MKAD-M-47211603
15.MARIN VULETIĆPLANET SPORTPF-MKAD-M-47211403
16.MARKO KUTIJAPALESTRAPF-MKAD-M-42211302
17.ADRIAN TOPALLIPRETORIANPF-MKAD-M-42211000
18.MATEO ŠEPEKKUTINAPF-MKAD-M+47211000
19.MARIO MIŠKOVIĆBUDOKAIPF-MKAD-M-422170-1
20.IVAN KRUNEŠPALESTRAPF-MKAD-M+4721190-7
21.KARLO VUNDAĆPALESTRAPF-MKAD-M-472180-7
22.ROBERTO LERGAPRETORIANPF-MKAD-M-322110-9
23.LOVRE GRUJALOTUSPF-MKAD-M-471040-1
24.PATRIK ŽILIĆPALESTRAPF-MKAD-M+471090-2
25.ŠIMUN KRAMARIĆSUŠAKPF-MKAD-M-371010-2
26.MARO BOSANACTIGAR, SlunjPF-MKAD-M-471070-3
27.OSKAR BRZOJAVELEBITPF-MKAD-M-281060-3
28.VIKTOR DODIKSUŠAKPF-MKAD-M+4710100-4
29.MATE ŠAŠKORLOTUSPF-MKAD-M-421030-4
30.MARTIN GRUBIŠAJASTREBPF-MKAD-M-421010-4
31.BRUNO FRIGANOVIĆMARJAN 1975PF-MKAD-M+471050-5
32.NICOLAS DAPIRANBUDOKAIPF-MKAD-M-321000-8
33.FILIP JURICAPALESTRAPF-MKAD-M-471030-10
34.JOSIP ĆUMURDŽIĆPALESTRAPF-MKAD-M-321010-10
35.MARIN MATIĆMAWASHIPF-MKAD-M-421010-10
36.ANTONIO PEŠAPALESTRAPF-MKAD-M+471000-10
37.EMIL MUJKIĆVRSARPF-MKAD-M-371000-10
38.FILIP TOMAŠIĆSUŠAKPF-MKAD-M-371000-10
39.KRISTIJAN FRANJKOVIĆPALESTRAPF-MKAD-M-281000-10
40.MATEJ VUGDELIJALOTUSPF-MKAD-M+471000-10
41.NINO BAKOVIĆPALESTRAPF-MKAD-M-421000-10
42.PETAR MATIĆPALESTRAPF-MKAD-M-471000-10

PF - Mlađe kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LUCIJA ŽEPINAVELEBITPF-MKAD-Ž+473330022
2.SARA BOBANMAWASHIPF-MKAD-Ž-373334021
3.MIA VRANJEŠMAWASHIPF-MKAD-Ž-423320015
4.ANĐELINA FILIPOVIĆKUTINAPF-MKAD-Ž-472226016
5.DORA MATIĆJASTREBPF-MKAD-Ž-281110010
6.EMA ANĐELA ŽAJAPIT BULL, SplitPF-MKAD-Ž-3211903
7.MAŠA ŠIRANOVIĆJASTREBPF-MKAD-Ž+473224010
8.MAGALI PALISKASUŠAKPF-MKAD-Ž-47322909
9.TINA PETROVIĆIVANIĆ GRADPF-MKAD-Ž-3732180-1
10.EVA GALLEGENDPF-MKAD-Ž-37211509
11.ANTEA GLAVAŠSUŠAKPF-MKAD-Ž-42212106
12.LUCIJA TOKIĆVELEBITPF-MKAD-Ž-47211302
13.IVANA KRUNEŠBUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž-28211401
14.KIRA CVETNIĆISSAPF-MKAD-Ž-32211300
15.ANTEA PAVKOVIĆLOTUSPF-MKAD-Ž-4221140-1
16.LINDA ZAKONOVIĆPIT BULL, SplitPF-MKAD-Ž-3721110-3
17.ELLA HRVATINMINOTAURPF-MKAD-Ž-372150-4
18.LENA FRANKOVIĆBUDOKAIPF-MKAD-Ž-4721120-5
19.LEONA RAVLIĆIVANIĆ GRADPF-MKAD-Ž-3721140-8
20.PETRA ŽEPINAVELEBITPF-MKAD-Ž+4721180-9
21.VICTORIA PEKASBUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž+4710160-1
22.INGA ŠTAJCERKUTINAPF-MKAD-Ž-371080-1
23.KATJA MANDEKIĆSUŠAKPF-MKAD-Ž-421040-1
24.PAULA JAKOVACFRANKOPANPF-MKAD-Ž-371030-2
25.LUCIJA BRBIĆMAWASHIPF-MKAD-Ž-321040-3
26.MIRNA TKALČIĆSUŠAKPF-MKAD-Ž+471040-3
27.PETRA LERGAPRETORIANPF-MKAD-Ž-371020-4
28.MAGDALENA ROŠINIVANIĆ GRADPF-MKAD-Ž-471070-5
29.NEA VUKOVIĆPLANET SPORTPF-MKAD-Ž-471050-7
30.LUCIJA ŽILIĆPALESTRAPF-MKAD-Ž-371040-7
31.LAURA HORVATKUTINAPF-MKAD-Ž-421020-9
32.MARINA MAGLIĆSUŠAKPF-MKAD-Ž+471020-9
33.IRIS PETROVIĆSUŠAKPF-MKAD-Ž-421000-10
34.LARISA BALENPALESTRAPF-MKAD-Ž+471000-10
35.LEA STIJELJASUŠAKPF-MKAD-Ž-471000-10
36.ANA KRUNEŠBUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž-281030-11