kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Low kick
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
LK - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
GAJ ČOSIĆ
HOLY SPIRIT
LK-JUN-M-71
4
4
12
1
12
2.
LUKA LOZO
MORNAR
LK-JUN-M-67
3
3
6
2
6
3.
ANDREJ KEDVEŠ
BLITZ
LK-JUN-M-63,5
3
3
9
0
9
4.
ZEJD DŽANANOVIĆ
2002 - Odzak
LK-JUN-M-75
3
3
9
0
9
5.
MIHOVIL ČUŽIĆ
SPARTAN GYM
LK-JUN-M-81
3
3
5
0
4
6.
MATE LABROVIĆ
MORNAR
LK-JUN-M+91
2
2
5
0
4
7.
MUHAMET DESKAJ
PIT BULL, Split
LK-JUN-M-57
2
2
5
0
4
8.
LUKA HUNIĆ
PIT BULL, Split
LK-JUN-M-60
1
1
3
0
3
9.
TOMISLAV JALŠOVEČKI
MLADOST
LK-JUN-M-54
1
1
3
0
3
10.
HASAN HUSEINBAŠIĆ
KBS Borac Jelah
LK-JUN-M-86
1
1
2
0
1
11.
KREŠO ŠKUGOR
DALMATINO
LK-JUN-M-75
3
2
6
0
6
12.
TOMISLAV DADIĆ
MORNAR
LK-JUN-M-67
3
2
6
0
6
13.
HARIS BIBER
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
LK-JUN-M-63,5
3
2
6
0
3
14.
IVAN STRINIĆ
UNI RENT
LK-JUN-M-75
3
2
3
0
0
15.
MIRZA BEĆIRBAŠIĆ
Skill Gym Tuzla
LK-JUN-M-71
3
2
4
0
-1
16.
MITJA RADEJ
KRŠKO
LK-JUN-M-67
2
1
3
1
0
17.
SLAVKO ŽILIĆ
ARMUS
LK-JUN-M-75
2
1
3
1
0
18.
ANTO ŠIRIĆ
ŠKORPION
LK-JUN-M-81
2
1
3
0
3
19.
STJEPAN ZAJEC
HOLY SPIRIT
LK-JUN-M-71
2
1
3
0
3
20.
FILIP DUMIĆ
TITAN GYM
LK-JUN-M-57
2
1
4
0
2
21.
MATEO PANŽIĆ
PIT BULL, Split
LK-JUN-M+91
2
1
4
0
2
22.
ANTE PARAĆ
DALMATINO
LK-JUN-M-63,5
2
1
3
0
0
23.
IBRAHIM VELIĆ
FAVORIT BH
LK-JUN-M-67
2
1
3
0
0
24.
IVAN NOVOSEL
IVANIĆ GRAD
LK-JUN-M-71
2
1
3
0
0
25.
JURE BABAN
PIT BULL, Split
LK-JUN-M-75
2
1
3
0
0
26.
TOMISLAV IVČETIĆ
BUSHIDO
LK-JUN-M-71
2
1
1
0
-1
27.
ANDI VRTAČIĆ
TROJAN
LK-JUN-M-81
1
0
1
0
-1
28.
MARKO MILUN
MORNAR
LK-JUN-M-86
1
0
1
0
-1
29.
VITO GLAVICIC
zapresic
LK-JUN-M-71
1
0
1
0
-1
30.
ALEKSANDAR LOMTATIDZE
SPARTAN GYM
LK-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
31.
AMEL DIZDAREVIĆ
KING
LK-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
32.
ANTONIO MEĐERAL
KOBRA, Bjelovar
LK-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
33.
ARIJAN VRBAN
Kickboxing klub B
LK-JUN-M-54
1
0
0
0
-3
34.
BESMIR HELSHANI
MEGA CENTAR
LK-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
35.
BRUNO NINČEVIĆ
PIT BULL, Split
LK-JUN-M-71
1
0
0
0
-3
36.
DENI KOVAČEVIĆ
PIT BULL, Split
LK-JUN-M-71
1
0
0
0
-3
37.
DINO BRAJKOVIĆ
DALMATINO
LK-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
38.
DOMAGOJ OREŠKOVIĆ
Kickboxing klub B
LK-JUN-M+91
1
0
0
0
-3
39.
IVO ILIJIĆ
PIT BULL, Split
LK-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
40.
KARLO ANDRIŠEK
BUSHIDO
LK-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
41.
LEON VINOGRADAC
Kickboxing klub B
LK-JUN-M-71
1
0
0
0
-3
42.
LUKA PURKERT
LEON GYM
LK-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
43.
MARIO CRNOBORI
TROJAN ISTRA
LK-JUN-M-81
1
0
0
0
-3
44.
MARKO JURKOVIĆ
PIT BULL, Split
LK-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
45.
MATE SERTIĆ
OG GYM
LK-JUN-M-71
1
0
0
0
-3
46.
MATEO MIKOLIĆ
Kickboxing klub B
LK-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
47.
MIHAEL HALLER
Kickboxing klub B
LK-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
48.
MIHAEL CVETKO
MOSLAVAC
LK-JUN-M-81
1
0
0
0
-3
49.
MIŠO FRANCETIĆ
OG GYM
LK-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
50.
ROKO DOŽDOR
PIT BULL, Split
LK-JUN-M-60
1
0
0
0
-3
51.
TOMY JURČEVIĆ
DALMACIJA
LK-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
52.
TONI STANIČIĆ
PIT BULL, Split
LK-JUN-M+91
1
0
0
0
-3
53.
VJEKOSLAV BARIŠIĆ
ARMUS
LK-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
54.
VJEKOSLAV VUJANIĆ
Kickboxing klub B
LK-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
LK - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUCIJA REGVAT
PIT BULL, Split
LK-JUN-Ž-65
2
2
6
2
6
2.
DARIA POPOVIĆ
TITAN GYM
LK-JUN-Ž-56
2
2
3
0
3
3.
MAJA BRITVIĆ
TROJAN ISTRA
LK-JUN-Ž+70
1
1
3
0
3
4.
HELA ČUŽIĆ
SPARTAN GYM
LK-JUN-Ž-70
1
1
0
0
0
5.
ADRIANA VUKOVIĆ
BLITZ
LK-JUN-Ž-56
2
1
2
0
1
6.
KRISTINA BORAS
IMOTSKI
LK-JUN-Ž-65
2
1
3
0
0
7.
TENA LONČARIĆ
SPARTAN GYM
LK-JUN-Ž-70
2
1
0
0
0
8.
DORIS LUČINGER
SVETI DUH
LK-JUN-Ž-70
1
0
0
0
0
9.
AJLA VOJIĆ
FAVORIT BH
LK-JUN-Ž-56
1
0
1
0
-1
10.
ANA FILIPOVIĆ
IVANIĆ GRAD
LK-JUN-Ž-56
1
0
0
0
-3
11.
MARGARETA ANDRIŠEK
BUSHIDO
LK-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-3
12.
MEIDA DUNIĆ
FAVORIT BH
LK-JUN-Ž+70
1
0
0
0
-3
13.
SUNČANA GAVRAN
BUSHIDO
LK-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-3
LK - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DAMIR PLANTIĆ
PIT BULL, Split
LK-SEN-M-81
4
4
12
2
12
2.
LUKA ŠIMIĆ
HOLY SPIRIT
LK-SEN-M-86
3
3
6
1
6
3.
DINO BILANDŽIJA
IVANIĆ GRAD
LK-SEN-M-67
3
3
7
1
5
4.
DAVOR DADIĆ
MORNAR
LK-SEN-M-75
3
3
9
0
9
5.
MIRSAD DENJALIĆ
LEON GYM
LK-SEN-M-63,5
2
2
5
1
4
6.
ANTONIO PLAZIBAT
AMENO
LK-SEN-M-91
2
2
6
0
6
7.
SENAD FATKIĆ
FAVORIT BH
LK-SEN-M-71
2
2
6
0
6
8.
NATO CVITAN
HBD
LK-SEN-M+91
1
1
2
0
1
9.
TONI MIKELIĆ
TROJAN
LK-SEN-M-81
4
3
2
0
-2
10.
IVICA OPAČAK
PIT BULL, Split
LK-SEN-M-81
3
2
6
1
6
11.
SEMIR BAJRIĆ
Skill Gym Tuzla
LK-SEN-M-86
3
2
6
0
6
12.
LUKA NOVOSEL
IVANIĆ GRAD
LK-SEN-M-75
3
2
6
0
3
13.
ANTONIO JANDRIĆ
PIT BULL, Split
LK-SEN-M-86
3
2
3
0
0
14.
ANDRIJA LEKIĆ
PIT BULL, Split
LK-SEN-M-91
2
1
3
1
0
15.
SILVIJE KEBET
ŠKORPION
LK-SEN-M-63,5
2
1
3
1
0
16.
MARINO ŠESTAN
SVETI KRŠEVAN
LK-SEN-M-86
2
1
3
0
3
17.
SIMON KRIZMANIĆ
PREDATOR
LK-SEN-M+91
2
1
4
0
2
18.
FILIP KOLIĆ
PIT BULL, Split
LK-SEN-M-67
2
1
3
0
0
19.
IVAN ČUKLIN
PIT BULL, Split
LK-SEN-M-81
2
1
3
0
0
20.
MATIJA MAĐERIĆ
ARMUS
LK-SEN-M-75
2
1
3
0
0
21.
JOSIP BALENTOVIĆ
TIGAR BROD
LK-SEN-M-81
2
1
2
0
-2
22.
TOMISLAV SMOLIĆ
DALMATINO
LK-SEN-M-71
2
1
2
0
-2
23.
ARMIN VOJNIKOVIĆ
KBS SANA 2004
LK-SEN-M-81
1
0
0
0
0
24.
ALEN KOVAČEVIĆ
KBK MOČ
LK-SEN-M-67
1
0
1
0
-1
25.
DOMINIK STOJANIĆ
AGRAM
LK-SEN-M-63,5
1
0
1
0
-1
26.
DRAGAN VIDAS
PREDATOR
LK-SEN-M-71
1
0
1
0
-1
27.
MARKO ČIZMIĆ
PIT BULL, Split
LK-SEN-M-81
1
0
1
0
-1
28.
MATEJ JURIN
LEON GYM
LK-SEN-M-81
1
0
1
0
-1
29.
STJEPAN BRČIĆ
MANGETSU
LK-SEN-M-67
1
0
1
0
-1
30.
AJDIN TRAKO
KBK MOČ
LK-SEN-M-81
1
0
0
0
-3
31.
ARIJAN VRAČIĆ
Kickboxing klub B
LK-SEN-M-86
1
0
0
0
-3
32.
DANIJEL CIFREK
LEON GYM
LK-SEN-M-86
1
0
0
0
-3
33.
DAVID MATOŠEVIĆ
KING
LK-SEN-M-75
1
0
0
0
-3
34.
DINO PROTEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
LK-SEN-M-86
1
0
0
0
-3
35.
DOMAGOJ PRPIĆ
SPARTAN GYM
LK-SEN-M+91
1
0
0
0
-3
36.
DRAŽEN KURAJA
PIT BULL, Split
LK-SEN-M-91
1
0
0
0
-3
37.
FILIP GRGURIĆ
KING
LK-SEN-M-81
1
0
0
0
-3
38.
FRANO KUTLEŠA
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
LK-SEN-M-63,5
1
0
0
0
-3
39.
GORAN KIHALIĆ
SPARTAN GYM
LK-SEN-M-71
1
0
0
0
-3
40.
IVAN HORVAT
Kickboxing klub B
LK-SEN-M-86
1
0
0
0
-3
41.
MARIN MRŠA
DALMATINO
LK-SEN-M-91
1
0
0
0
-3
42.
MARIO PETEK
LEON GYM
LK-SEN-M-67
1
0
0
0
-3
43.
MARKO GELO
PIT BULL, Split
LK-SEN-M-75
1
0
0
0
-3
44.
MARKO OREHOVAČKI
KOBRA, Bjelovar
LK-SEN-M-81
1
0
0
0
-3
45.
ROK VRBANIĆ
Kickboxing klub B
LK-SEN-M-75
1
0
0
0
-3
46.
ROK POTOČNIK
KBK MOČ
LK-SEN-M-81
1
0
0
0
-3
47.
SABAHUDIN DŽAPIĆ
KBS SANA 2004
LK-SEN-M-86
1
0
0
0
-3
48.
STIPAN TITLIĆ
HOLY SPIRIT
LK-SEN-M-75
1
0
0
0
-3
LK - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARIJA KOSI
MLADOST
LK-SEN-Ž-65
3
3
9
0
9
2.
MARIJA PETRIC
PIT BULL, Split
LK-SEN-Ž-56
2
2
6
2
6
3.
ŠTEFICA BUBNJARIĆ
ŠKORPION
LK-SEN-Ž-65
2
1
2
0
-2
4.
TEA SCANIA ĐAKIĆ
BUSHIDO
LK-SEN-Ž-65
1
0
1
0
-1
5.
ANITA ČENAN
SVETI DUH
LK-SEN-Ž-56
1
0
0
0
-3
6.
ELENA MAŠKARIN
ŠKORPION
LK-SEN-Ž-65
1
0
0
0
-3
7.
KATARINA BENČINA
SVETI DUH
LK-SEN-Ž-56
1
0
0
0
-3
8.
MONIKA BABIĆ
LEON GYM
LK-SEN-Ž-65
1
0
0
0
-3