Odabrano natjecanje: CROATIA OPEN 2021.

NAČIN PRIKAZA
 
Point fighting (132)

PF - Dječaci početnici -19

PF - Dječaci početnici -22

PF - Dječaci početnici -25

    CROATIA
  • 1. JAKOV IVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. LENNY BALAŽIĆ - OMEGA

PF - Dječaci početnici -28

PF - Dječaci početnici -32

    CROATIA
  • 1. ARIAN RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. MARKO VLAHEK - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. MATE UDOVIČIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 4. NOEL BALEN - DRAGA

PF - Dječaci početnici +32

    CROATIA
  • 1. JOSIP MIČETIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. LEON FRANKOVIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 3. MARKO VLAHEK - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 4. ROK STANIŠIĆ - BUDOKAI

PF - Djevojčice početnice -19

PF - Djevojčice početnice -22

PF - Djevojčice početnice -25

    CROATIA
  • 1. ARIELA MARKOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. DORA FRECE - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. KARLA GRGIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 4. MIA IVIĆ - ARMUS

PF - Djevojčice početnice -28

PF - Djevojčice početnice -32

    CROATIA
  • 1. EMA HARMICAR - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA KURAN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. TESSA KAČMARČIK - KUTINA

PF - Djevojčice početnice +32

    CROATIA
  • 1. KATARINA KATANIĆ - MOSLAVAC

PF - Dječaci -19

PF - Dječaci -22

PF - Dječaci -25

    CROATIA
  • 1. BORNA BURMUDŽIJA - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. RIKO LJUBIĆ - BTI

PF - Dječaci -28

PF - Dječaci -32

PF - Dječaci +32

    CROATIA
  • 1. LUKA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. VITO LAZARIĆ - PLANET SPORT

PF - Djevojčice -19

PF - Djevojčice -22

PF - Djevojčice -25

PF - Djevojčice -28

PF - Djevojčice -32

PF - Djevojčice +32

PF - Mlađi kadeti -28

    CROATIA
  • 1. ARIAN RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. BORNA BURMUDŽIJA - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. FILIP KLOBUČAR - GLINA

PF - Mlađi kadeti -32

    CROATIA
  • 1. LUKA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. NARDO MARELIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 3. NIKO STOJKOVSKI - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađi kadeti -37

    CROATIA
  • 1. FRAN TURK - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. IVOR NERALIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. LEO MARIN - HBD
  • CROATIA
  • 4. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 5. TIN PETRIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 6. TOMISLAV VRANKOVEČKI - BUŠIDO
  • CROATIA
  • 7. VITO LAZARIĆ - PLANET SPORT

PF - Mlađi kadeti -42

    CROATIA
  • 1. DAVID DRAŽETIĆ - ZEUS
  • CROATIA
  • 2. DAVID VRETENAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. EMIL MUJKIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 4. FILIP MIGLES - OMEGA
  • CROATIA
  • 5. GABRIJEL RADOVČIĆ - HBD

PF - Mlađi kadeti -47

    CROATIA
  • 1. MARIO MIŠKOVIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 2. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT
  • HUNGARY
  • 3. ZÁDORI ALEX - BEREMEND SPORT KFT

PF - Mlađi kadeti +47

    HUNGARY
  • 1. BÁBA PÉTER - BEREMEND SPORT KFT
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ FIKET - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. MARIN VULETIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. SIMON RITOŠA - ZEUS

PF - Mlađe kadetkinje -28

PF - Mlađe kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. ANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. CVITA CRLJEN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. EMILI VUKUŠIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 4. IVANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 5. TENA KAČMARČIK - KUTINA

PF - Mlađe kadetkinje -37

    CROATIA
  • 1. ERIN ARMAN - ZEUS
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BRBIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. RENATA HOŠKO - KUTINA
  • CROATIA
  • 4. TENA KAČMARČIK - KUTINA

PF - Mlađe kadetkinje -42

    CROATIA
  • 1. ELISA BERTOŠA - ZEUS
  • CROATIA
  • 2. EMA ANĐELA ŽAJA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. RENATA HOŠKO - KUTINA
  • CROATIA
  • 4. SARA BOBAN - MAWASHI

PF - Mlađe kadetkinje -47

    SLOVENIA
  • 1. ELENA HUDIN - KBV Ormož
  • CROATIA
  • 2. JELENA JURINEC - NINJA
  • CROATIA
  • 3. LEONA ŠAMEC - KUTINA
  • CROATIA
  • 4. NADJA UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 5. SARA BOBAN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 6. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađe kadetkinje +47

    CROATIA
  • 1. ANA KATANIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. ANGELA KARIN - HBD
  • CROATIA
  • 3. ANTONIA BILEN - DRAGA
  • CROATIA
  • 4. EMA JOZIĆ - BROD
  • CROATIA
  • 5. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
  • SLOVENIA
  • 6. LARISA VIDOVIČ - PTUJ
  • CROATIA
  • 7. LENA FRANKOVIĆ - BUDOKAI
  • SLOVENIA
  • 8. TAJA ŠIBILA - PTUJ

PF - Stariji kadeti -32

PF - Stariji kadeti -37

    CROATIA
  • 1. NIKO STOJKOVSKI - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. TIN PETRIĆ - PLANET SPORT

PF - Stariji kadeti -42

    CROATIA
  • 1. DAVID VRETENAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. EMIL MUJKIĆ - BUDOKAI LABIN

PF - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • CROATIA
  • 2. TONI URSIĆ - MAWASHI

PF - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. BORNA ŠARIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ FIKET - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 4. NOA JAKLIN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 5. TONI URSIĆ - MAWASHI

PF - Stariji kadeti -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DJORDJE KRSMANOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • CROATIA
  • 2. MATAN KATALINIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 4. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

PF - Stariji kadeti -63

PF - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. AN LEE KRASNIĆI - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. ANDRIJA ANIĆ - NINJA

PF - Stariji kadeti +69

PF - Starije kadetkinje -42

PF - Starije kadetkinje -46

PF - Starije kadetkinje -50

PF - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • SLOVENIA
  • 2. ANA HUDIN - KBV Ormož
  • CROATIA
  • 3. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 4. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
  • SLOVENIA
  • 5. DORIS ŠULEK - PTUJ
  • CROATIA
  • 6. INES PETANJKO - KRAPINA
  • CROATIA
  • 7. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 8. NIKA ARMAN - ZEUS
  • CROATIA
  • 9. TIA PAULINA SRIĆA - MEGA CENTAR

PF - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. DORA MIČETIĆ - DRAGA
  • SLOVENIA
  • 2. DORIS ŠULEK - PTUJ
  • CROATIA
  • 3. LEONARDA DEAK - BTI
  • CROATIA
  • 4. LORENA ZEBA - BTI
  • SLOVENIA
  • 5. ŠPELA BRUMEN - KBV Ormož

PF - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. MATEA LOZIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. NICOLE MARIA KUČINIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 4. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 5. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac

PF - Starije kadetkinje +65

    CROATIA
  • 1. MATEA LOZIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. PAULINA FILIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac

PF - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. IVAN UDOVIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. MATAN KATALINIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. SANDI STENTA - PLANET SPORT

PF - Juniori -63

PF - Juniori -69

    CROATIA
  • 1. AN LEE KRASNIĆI - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 3. MORIS TRBULIN - PLANET SPORT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. NIKOLAJ RADULOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • CROATIA
  • 5. PATRIK BERGER - ZAGREB

PF - Juniori -74

PF - Juniori -79

    SLOVENIA
  • 1. TILEN REPINA - PTUJ

PF - Juniori -84

PF - Juniori -89

PF - Juniori -94

PF - Juniori +94

PF - Juniorke -50

    CROATIA
  • 1. ALICJA MARIA MIKULJAN - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. ANA NIKOLIĆ - MOSLAVAC

PF - Juniorke -55

    CROATIA
  • 1. LEONA BARTOLIN - NINJA
  • CROATIA
  • 2. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

PF - Juniorke -60

PF - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. VALENTINA JURIĆ - BROD

PF - Juniorke -70

    CROATIA
  • 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. LORENA GAZILJ - MAWASHI

PF - Juniorke +70

PF - Seniori -57

PF - Seniori -63

PF - Seniori -69

PF - Seniori -74

PF - Seniori -79

PF - Seniori -84

PF - Seniori -89

PF - Seniori -94

PF - Seniori +94

PF - Seniorke -50

PF - Seniorke -55

PF - Seniorke -60

PF - Seniorke -65

PF - Seniorke -70

PF - Seniorke +70

Light contact (70)

LC - MlađI kadetI -28

LC - MlađI kadetI -32

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANEL HALILOVIĆ - KBS Borac Jelah
  • CROATIA
  • 3. FRAN SEDLOVSKI - LEON GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. FUAD MUJKANOVIĆ - Golden glove Tesanj
  • CROATIA
  • 5. MIGUEL IVIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 6. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

LC - MlađI kadetI -37

LC - MlađI kadetI -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BENJAMIN GANJGO - Golden glove Tesanj
  • CROATIA
  • 2. FILIP MIGLES - OMEGA
  • CROATIA
  • 3. JAN HAMAČEK - LEGEND

LC - MlađI kadetI -47

    HUNGARY
  • 1. ZÁDORI ALEX - BEREMEND SPORT KFT

LC - MlađI kadetI +47

    HUNGARY
  • 1. BÁBA PÉTER - BEREMEND SPORT KFT
  • CROATIA
  • 2. ILIJA SUHALJ - LEON GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NAZMIN HASIĆ - KBS Borac Jelah

LC - Mlađe kadetkinje -28

LC - Mlađe kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. CVITA CRLJEN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. TEODORA ¸DJUKIĆ - LEGEND

LC - Mlađe kadetkinje -37

LC - Mlađe kadetkinje -42

LC - Mlađe kadetkinje -47

    CROATIA
  • 1. ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO - ARMUS
  • SLOVENIA
  • 2. ELENA HUDIN - KBV Ormož
  • CROATIA
  • 3. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 4. MARTA ŠEBAJ - LEGEND
  • CROATIA
  • 5. NIKA SPEHAR - LEGEND

LC - Mlađe kadetkinje +47

LC - Stariji kadeti -32

LC - Stariji kadeti -37

LC - Stariji kadeti -42

LC - Stariji kadeti -47

    CROATIA
  • 1. NOA BAIUTTI - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. STJEPAN OSKOMIĆ - LEGEND

LC - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. KARLO MARINOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. NOA JAKLIN - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. SEMIR SMAJLOVIĆ - ARMUS

LC - Stariji kadeti -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED ČAMDŽIĆ - KBS Borac Jelah
  • CROATIA
  • 2. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 3. MATAN KATALINIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 5. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

LC - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL DUGONJIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. JOSIP KUPINA - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. MAURO OZRETIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. ŠIMUN BARIĆ - HBD

LC - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. GABRIEL RONČEVIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. LUKA DANOLIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. VICE BOBIĆ - SVETI ZOILO

LC - Stariji kadeti +69

    CROATIA
  • 1. MATEO RAVLIĆ - PIT BULL, Split

LC - Starije kadetkinje -42

LC - Starije kadetkinje -46

LC - Starije kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. EVA GAL - LEGEND
  • CROATIA
  • 2. ZARA LERGA - SVETI ZOILO

LC - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANA CVITANOVIĆ - MOSLAVAC
  • SLOVENIA
  • 2. ANA HUDIN - KBV Ormož
  • CROATIA
  • 3. NAOMI DVORNIK - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. TATJANA ¸DJUKIĆ - LEGEND
  • CROATIA
  • 5. TIA PAULINA SRIĆA - MEGA CENTAR

LC - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. LANA NOHA - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. TARA IVANOVIĆ - DRAGA
  • CROATIA
  • 3. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

LC - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. PETRA ŽMIRIĆ - GLINA

LC - Starije kadetkinje +65

LC - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. BRUNO MARIN - HBD
  • CROATIA
  • 2. LEON ŽAJGAR - OMEGA
  • CROATIA
  • 3. MATAN KATALINIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. SANDI STENTA - PLANET SPORT

LC - Juniori -63

LC - Juniori -69

    CROATIA
  • 1. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. PAVAO ROCA - HBD

LC - Juniori -74

LC - Juniori -79

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. MATEJ SVAGUŠA - MAWASHI
  • SLOVENIA
  • 3. TILEN REPINA - PTUJ

LC - Juniori -84

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. FRAN HUDJIK - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 3. MATEJ SVAGUŠA - MAWASHI

LC - Juniori -89

LC - Juniori -94

LC - Juniori +94

LC - Juniorke -50

LC - Juniorke -55

    CROATIA
  • 1. LEONA BARTOLIN - NINJA

LC - Juniorke -60

    CROATIA
  • 1. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. TEUTA BIŠĆAN - LEGEND

LC - Juniorke -65

LC - Juniorke -70

LC - Juniorke +70

    CROATIA
  • 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. PETRA PERKOVIĆ - MEGA CENTAR

LC - Seniori -57

LC - Seniori -63

LC - Seniori -69

LC - Seniori -74

LC - Seniori -79

    CROATIA
  • 1. ANĐELO LJUBIČIĆ - HBD

LC - Seniori -84

    CROATIA
  • 1. DINO BOGDANOVIĆ - MAWASHI

LC - Seniori -89

LC - Seniori -94

LC - Seniori +94

LC - Seniorke -50

LC - Seniorke -55

LC - Seniorke -60

LC - Seniorke -65

LC - Seniorke -70

LC - Seniorke +70

Kick light (69)

KL - MlađI kadetI -28

KL - MlađI kadetI -32

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANEL HALILOVIĆ - KBS Borac Jelah
  • CROATIA
  • 3. FRAN SEDLOVSKI - LEON GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. FUAD MUJKANOVIĆ - Golden glove Tesanj
  • CROATIA
  • 5. MIGUEL IVIĆ - ARMUS

KL - MlađI kadetI -37

KL - MlađI kadetI -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BENJAMIN GANJGO - Golden glove Tesanj

KL - MlađI kadetI -47

    CROATIA
  • 1. AUGUST LAMBAŠA - DALMATINO

KL - MlađI kadetI +47

    CROATIA
  • 1. ILIJA SUHALJ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 2. MATEJ ŠIMOVIĆ - PIT BULL, Split
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NAZMIN HASIĆ - KBS Borac Jelah

KL - Mlađe kadetkinje -28

KL - Mlađe kadetkinje -32

    CROATIA
  • 1. ANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. IVANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN

KL - Mlađe kadetkinje -37

KL - Mlađe kadetkinje -42

KL - Mlađe kadetkinje -47

    CROATIA
  • 1. ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. EMA ANĐELA ŽAJA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. MARTA ŠEBAJ - LEGEND

KL - Mlađe kadetkinje +47

KL - Stariji kadeti -32

KL - Stariji kadeti -37

KL - Stariji kadeti -42

KL - Stariji kadeti -47

KL - Stariji kadeti -52

    CROATIA
  • 1. JOSIP ORLOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. KARLO MARINOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. LUCIJAN IVANOVIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 4. SEMIR SMAJLOVIĆ - ARMUS

KL - Stariji kadeti -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED ČAMDŽIĆ - KBS Borac Jelah
  • CROATIA
  • 2. ANDREJ PATKO - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. BORNA KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 4. EMANUEL SUROP - DRAGA

KL - Stariji kadeti -63

    CROATIA
  • 1. ALEN ĆOSIĆ - FORTIS
  • CROATIA
  • 2. BORNA KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL DUGONJIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. JOSIP KUPINA - LEON GYM
  • CROATIA
  • 5. MAURO OZRETIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. ŠIMUN BARIĆ - HBD

KL - Stariji kadeti -69

    CROATIA
  • 1. LUKA DANOLIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. VICE BOBIĆ - SVETI ZOILO

KL - Stariji kadeti +69

KL - Starije kadetkinje -42

KL - Starije kadetkinje -46

    CROATIA
  • 1. EVA GAL - LEGEND
  • CROATIA
  • 2. PAOLA ŽIVKO - MEGA CENTAR

KL - Starije kadetkinje -50

KL - Starije kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. NAOMI DVORNIK - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. ZARA LERGA - SVETI ZOILO

KL - Starije kadetkinje -60

    CROATIA
  • 1. TARA GAĆEŠA - KUTINA

KL - Starije kadetkinje -65

    CROATIA
  • 1. NIKOL ŠIMOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. TARA GAĆEŠA - KUTINA

KL - Starije kadetkinje +65

KL - Juniori -57

    CROATIA
  • 1. BRUNO MARIN - HBD

KL - Juniori -63

    CROATIA
  • 1. BRUNO AUGUŠTIN - LEON GYM
  • CROATIA
  • 2. DINO POTOČKI - BUSHIDO

KL - Juniori -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NIKOLAJ RADULOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • CROATIA
  • 2. PATRIK BERGER - ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. PAVAO ROCA - HBD

KL - Juniori -74

    CROATIA
  • 1. DAVID TOPIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. FRAN BISCAN - LEGEND
  • CROATIA
  • 3. MARKO MLINARIĆ - ARMUS
  • CROATIA
  • 4. MATIJA MESNJAK - CROATIA

KL - Juniori -79

KL - Juniori -84

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. MATEJ SVAGUŠA - MAWASHI

KL - Juniori -89

    CROATIA
  • 1. LUKA CIKOJA - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL KAJIC - LEON GYM

KL - Juniori -94

KL - Juniori +94

KL - Juniorke -50

KL - Juniorke -55

KL - Juniorke -60

KL - Juniorke -65

    CROATIA
  • 1. IVANA VODENIČAR - BROD
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA PEJIĆ - BROD
  • CROATIA
  • 3. VALENTINA JURIĆ - BROD

KL - Juniorke -70

KL - Juniorke +70

KL - Seniori -57

KL - Seniori -63

KL - Seniori -69

    CROATIA
  • 1. MARTIN LIPOŠĆAK - CROATIA

KL - Seniori -74

    CROATIA
  • 1. LUKA DOMIĆ - MEGA CENTAR
  • SLOVENIA
  • 2. MARK ANTONIJ PERKOVIČ - KBK Koper

KL - Seniori -79

    CROATIA
  • 1. ANĐELO LJUBIČIĆ - HBD
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO PALIĆ - PIT BULL, Split
  • SLOVENIA
  • 3. MARK ANTONIJ PERKOVIČ - KBK Koper

KL - Seniori -84

    CROATIA
  • 1. DINO BOGDANOVIĆ - MAWASHI

KL - Seniori -89

KL - Seniori -94

KL - Seniori +94

    CROATIA
  • 1. IVICA IVIĆ - ARMUS

KL - Seniorke -50

KL - Seniorke -55

    CROATIA
  • 1. KARLA BOBANOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO

KL - Seniorke -60

KL - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. SARA ŠPOLJAR - ARMUS
  • CROATIA
  • 2. TIHANA JAGODIĆ - FORTIS

KL - Seniorke -70

KL - Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. BRIGITA ŽAMARIJA - CROATIA
Low kick (53)

LK - Mlađi juniori -51

LK - Mlađi juniori -54

LK - Mlađi juniori -57

    CROATIA
  • 1. TIN MIKLEČIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 2. TOMISLAV TURČIĆ - SPARTAN GYM

LK - Mlađi juniori -60

LK - Mlađi juniori -63,5

    CROATIA
  • 1. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. IVAN MAHOVLIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. LUKA PTIČEK - PIT BULL, Split

LK - Mlađi juniori -67

LK - Mlađi juniori -71

LK - Mlađi juniori -75

LK - Mlađi juniori -81

LK - Mlađi juniori -86

    CROATIA
  • 1. IVAN ĆUBIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. MATEO RAVLIĆ - PIT BULL, Split

LK - Mlađi juniori -91

LK - Mlađi juniori +91

LK - Mlađe juniorke -48

LK - Mlađe juniorke -52

LK - Mlađe juniorke -56

LK - Mlađe juniorke -60

LK - Mlađe juniorke -65

LK - Mlađe juniorke -70

LK - Mlađe juniorke +70

LK - Juniori -51

LK - Juniori -54

LK - Juniori -57

LK - Juniori -60

LK - Juniori -63,5

    CROATIA
  • 1. DINO POTOČKI - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 2. ROBERT REZO - PIT BULL, Split

LK - Juniori -67

    CROATIA
  • 1. FRAN LUKA ĐURIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 2. MARKO MUJAN - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. SVETIN VUKIČEVIĆ - DALMATINO

LK - Juniori -71

    CROATIA
  • 1. BORNA ŠOLIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 2. LUKA RUKAVINA - ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. LUKA ZEBEC - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. TONI VUKOVIĆ - SPARTAN GYM

LK - Juniori -75

LK - Juniori -81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. SLAVO JUKIĆ - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • CROATIA
  • 2. VJEKO OMELIĆ - SVETI ZOILO

LK - Juniori -86

LK - Juniori -91

LK - Juniori +91

    CROATIA
  • 1. ILIJA ĆUBIĆ - LEON GYM

LK - Juniorke -48

LK - Juniorke -52

LK - Juniorke -56

    CROATIA
  • 1. LEE LALIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. TARA CRNČIĆ - LEON GYM

LK - Juniorke -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DORIS ZIVKOVIC - KBS Storm Gym
  • CROATIA
  • 2. KARLA VUKOVIĆ - PETAR KREŠIMIR IV.
  • CROATIA
  • 3. LARA MADI - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 4. NIKA DELIĆ - SPARTAN GYM

LK - Juniorke -65

LK - Juniorke -70

LK - Juniorke +70

    CROATIA
  • 1. LEA RIBARIĆ - DUBRAVA

LK - Seniori -51

LK - Seniori -54

LK - Seniori -57

LK - Seniori -60

LK - Seniori -63,5

    CROATIA
  • 1. LUKA MIKLEČIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 2. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS

LK - Seniori -67

    CROATIA
  • 1. MATEO TURČIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 2. MATIJA BRCKOVIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 3. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split

LK - Seniori -71

    CROATIA
  • 1. IVAN BEBER - Holy Spirit
  • CROATIA
  • 2. MATEJ VNUČEC - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 3. PATRIK BUTKOVIĆ - Holy Spirit
  • CROATIA
  • 4. PETAR MUŠURA - AMENO
  • CROATIA
  • 5. ZVONIMIR MARIĆ - IMPACT

LK - Seniori -75

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA PENEZIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. KRISTIAN NEVISTIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 3. MARKO BAKOVIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 4. MLADEN BEBIĆ - Holy Spirit

LK - Seniori -81

    CROATIA
  • 1. ANTONIO BARBIĆ - LEON GYM
  • CROATIA
  • 2. FILIP ZOVKO - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. IVAN KULIĆ - Holy Spirit
  • CROATIA
  • 4. JOSIP HANAK - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 5. LOVRO SIKIRIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. MARIO CVITKOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 7. RAUL SUNARA - AMENO

LK - Seniori -86

LK - Seniori -91

LK - Seniori +91

    CROATIA
  • 1. ANTE ŽIVKOVIĆ - Holy Spirit
  • CROATIA
  • 2. DARJAN MARČIĆ - ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. ILIJA ĆUBIĆ - LEON GYM

LK - Seniorke -48

LK - Seniorke -52

LK - Seniorke -56

LK - Seniorke -60

    CROATIA
  • 1. KARMELA MAKELJA - DALMATINO

LK - Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. ANA STOJANOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. FRANKA VOLAREVIĆ - LEON GYM

LK - Seniorke -70

LK - Seniorke +70