Odabrano natjecanje: Croatia Open 2017.

DISCIPLINE
 
 

PF - Boys begginers

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.TONI URSIĆMAWASHIPF-BOYS-B+323324019
2.DANIEL BONDARKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-BOYS-B-28331408
3.PATRIK TOPOLOVECKrapinaPF-BOYS-B-222212012
4.JAN MIKULIĆTIGAR -BRODPF-BOYS-B-32221109
5.GRGUR TRDENIĆMOSLAVACPF-BOYS-B+32321604
6.IVAN SMOLJANMAWASHIPF-BOYS-B-28211104
7.FRAN KOZJAKLEGENDPF-BOYS-B+3221700
8.BRUNO FRIGANOVIĆMARJAN 1975PF-BOYS-B+322190-1
9.MARTIN TANUSHAJLAV MEDULINPF-BOYS-B+3221100-3
10.ARIJAN ŠAIĆKrapinaPF-BOYS-B-28, PF-BOYS-B-322020-12
11.GABRIEL ANTONIO DI RUBERTILAVPF-BOYS-B-281020-1
12.LUKA VRESLEGENDPF-BOYS-B-321020-2
13.BORNA MRNJECLEGENDPF-BOYS-B+321040-3
14.LUKA LACKOBUŠIDOPF-BOYS-B+321030-4
15.ANTONIO SUŠILOBudokai LabinPF-BOYS-B-281000-6
16.DAVID JUGOVIĆSUŠAKPF-BOYS-B-221000-6
17.FILIP SINKOVIĆKrapinaPF-BOYS-B+321000-6
18.JOHNNY TANUSHAJLAV MEDULINPF-BOYS-B-221000-6
19.PAVAO ĆURKOVIĆLEGENDPF-BOYS-B+321000-6

PF - Girls begginers

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.DORIS ŠULEKPTUJPF-GIRLS-B+323326010
2.SARA BOBANMAWASHIPF-GIRLS-B-28221808
3.EVA BEDISUŠAKPF-GIRLS-B-32221804
4.DORA SKUPNJAKKrapinaPF-GIRLS-B-22111103
5.MIRNA TKALČIĆSUŠAKPF-GIRLS-B+323226015
6.SIMONA MILANOVIĆARMUSPF-GIRLS-B-32, PF-GIRLS-B-285337012
7.ELENA HUDINKBV OrmožPF-GIRLS-B-28212109
8.EVA GALLEGENDPF-GIRLS-B-28211002
9.MARINA MAGLIĆSUŠAKPF-GIRLS-B+3221190-3
10.LANA NOHAMOSLAVACPF-GIRLS-B+322170-9
11.KIARA BRATKOVIĆBTI ZabokPF-GIRLS-B+321030-1
12.TAJA ŠIBILAPTUJPF-GIRLS-B+3210120-3
13.EMILI VUKUŠIĆDRAGAPF-GIRLS-B-221080-3
14.TEA IVANOVIĆLEGENDPF-GIRLS-B-321070-3
15.GRETA BOLTERSTEINBudokai LabinPF-GIRLS-B+321050-3
16.NELI BRATUŠEKPTUJPF-GIRLS-B+321000-6
17.LAURA BATELIĆBudokai LabinPF-GIRLS-B-281000-7
18.NEA VUKOVIĆLAVPF-GIRLS-B-321000-7
19.EMILY BUDIČINKBK Planet sportPF-GIRLS-B-281010-8
20.ENA ČONDRIĆKickboxing klub BrodPF-GIRLS-B-281050-10

PF - Boys

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LUKA UGRINABURAPF-BOYS-28331906
2.ADRIAN TURSUNOVIĆBudokai LabinPF-BOYS+32221107
3.ADRIAN TOPALLIPRETORIANPF-BOYS-32221104
4.DANIEL BONDARKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-BOYS-25, PF-BOYS-285424018
5.BORNA ŠARIĆLAVPF-BOYS-28211406
6.VIKTOR BRZOJAVelebitPF-BOYS+3221905
7.JAN MIKULIĆTIGAR -BRODPF-BOYS-322130-1
8.BORNA TOPOLOVECKrapinaPF-BOYS-28, PF-BOYS-3231110-3
9.LUKA VRESLEGENDPF-BOYS-321000-1
10.IVAN SMOLJANMAWASHIPF-BOYS-281080-2
11.ANTONIO SUŠILOBudokai LabinPF-BOYS-281020-2
12.ARIJAN ŠAIĆKrapinaPF-BOYS-281010-3
13.TONI URSIĆMAWASHIPF-BOYS+321010-6
14.FRAN KOZJAKLEGENDPF-BOYS+321000-6
15.PATRIK TOPOLOVECKrapinaPF-BOYS-251000-6
16.DZENAN TUTICKBS PokojPF-BOYS-251000-7
17.DAVID MALINARIĆBudokai LabinPF-BOYS-281040-9

PF - Girls

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.DORIS ŠULEKPTUJPF-GIRLS+323322013
2.ADNA RAMAKICKBS PokojPF-GIRLS-25331006
3.EVA GALLEGENDPF-GIRLS-28221508
4.MARIJA VLAIĆMARJAN 1975PF-GIRLS-32221007
5.ELENA HUDINKBV OrmožPF-GIRLS-28321607
6.HANA GORETIĆKBC "Bihać" PF-GIRLS+32321407
7.EMILY BUDIČINKBK Planet sportPF-GIRLS-2521704
8.EVA BEDISUŠAKPF-GIRLS-3221902
9.MANUELA MALINARIĆBudokai LabinPF-GIRLS+3221600
10.DORA SKUPNJAKKrapinaPF-GIRLS-2521300
11.LANA NOHAMOSLAVACPF-GIRLS+3221300
12.TARA ŠVERKOKBK "TROJAN ISTRA" PULAPF-GIRLS-251030-1
13.SARA BOBANMAWASHIPF-GIRLS-281050-2
14.TEA IVANOVIĆLEGENDPF-GIRLS-321030-3
15.LAURA BATELIĆBudokai LabinPF-GIRLS-251010-3
16.JASMINA CEHICKBS PokojPF-GIRLS+321000-3
17.GRETA BOLTERSTEINBudokai LabinPF-GIRLS+321070-5
18.ENA ČONDRIĆKickboxing klub BrodPF-GIRLS-281000-6
19.LANA BENČIĆKBK "TROJAN ISTRA" PULAPF-GIRLS-321000-6
20.MELISA HAVICKBS PokojPF-GIRLS-251000-6
21.NELI BRATUŠEKPTUJPF-GIRLS+321000-6
22.VICTORIA PEKASBudokai LabinPF-GIRLS+321000-6
23.DONNA VRHOVECBTI ZabokPF-GIRLS-281010-7

PF - Y. cadets begginers (male)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.EMANUEL SUROPDRAGAPF-YCAD-M-B-373323019
2.IVAN SMOLJANMAWASHIPF-YCAD-M-B-282219010
3.SANJIN HRNJICA"ZINO" PF-YCAD-M-B+47221202
4.KARLO LACKOBUŠIDOPF-YCAD-M-B-471111010
5.ALJOŠA RAMIĆ"ZINO" PF-YCAD-M-B+473220011
6.SANDY ŽUNIĆBudokai LabinPF-YCAD-M-B-37321601
7.TONI URSIĆMAWASHIPF-YCAD-M-B-37211005
8.ELVEDIN OKUGIC"ZINO" PF-YCAD-M-B+471060-1
9.DAVID MALINARIĆBudokai LabinPF-YCAD-M-B-281050-4
10.HANNAN BRKIĆ"ZINO" PF-YCAD-M-B+471040-5
11.BORNA TOPOLOVECKrapinaPF-YCAD-M-B-281040-6
12.FERHAD BIŠČEVIĆTKD GalajaPF-YCAD-M-B-371030-6
13.ROK SEJDIJIPON DO KWAN ZAGORJEPF-YCAD-M-B-371020-6
14.TINO PAĆALATMINOTAUR PAZINPF-YCAD-M-B-371000-6
15.JAKOV PEKASTIGARPF-YCAD-M-B-371000-7
16.NATHAN MULAHMETOVIĆTIGARPF-YCAD-M-B+471000-7
17.FILIP SINKOVIĆKrapinaPF-YCAD-M-B-471010-10

PF - Y. cadets begginers (female)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ELENA LJUBEKZMAJ BedekovčinaPF-YCAD-F-B-373323020
2.PETRA PERKOVIĆPRETORIANPF-YCAD-F-B+473319014
3.SARA BOBANMAWASHIPF-YCAD-F-B-2811605
4.SARAH BUDIČINKBK Planet sportPF-YCAD-F-B+474326015
5.MARINA RADIĆLOTUSPF-YCAD-F-B-47, PF-YCAD-F-B+47431307
6.ANA HUDINKBV OrmožPF-YCAD-F-B-37321705
7.MILICA MATIĆPRETORIANPF-YCAD-F-B+4721502
8.BELKISA LJUBIJANKIĆ"ZINO" PF-YCAD-F-B-4721260-2
9.MARTINA LUCIĆOMEGAPF-YCAD-F-B-4721150-3
10.MARINA MATIJAŠLOTUSPF-YCAD-F-B-47, PF-YCAD-F-B+4731160-3
11.DEA ŽIVKOVIĆLOTUSPF-YCAD-F-B-47, PF-YCAD-F-B+472000-7
12.MANUELA MALINARIĆBudokai LabinPF-YCAD-F-B-371040-1
13.ANA SUTLOVIĆPRETORIANPF-YCAD-F-B+471010-2
14.TINA KUPREŠAKOVIĆLAVPF-YCAD-F-B-281010-5
15.ROKA PULJAKTIGARPF-YCAD-F-B+471000-5
16.ANA PRAVICABTI ZabokPF-YCAD-F-B-471000-6
17.VICTORIA PEKASBudokai LabinPF-YCAD-F-B-371030-7
18.ENA ŠKODATIGARPF-YCAD-F-B-371000-7
19.LUCIJA BENIĆSVETI MATEJPF-YCAD-F-B-371020-10
20.ANTONIJA ŠKREBLINBUŠIDOPF-YCAD-F-B+471010-10

PF - Younger cadets (male)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.VANJA BURMUDŽIJAKutinaPF-YCAD-M-373334019
2.ALAN TURSUNOVIĆBudokai LabinPF-YCAD-M-473322018
3.TILEN REPINAPTUJPF-YCAD-M+473320015
4.IVAN UDOVIĆLAVPF-YCAD-M-32221205
5.ALEK KUŠARKBK Planet sportPF-YCAD-M-42, PF-YCAD-M-477648020
6.KARLO KATINIĆSUŠAKPF-YCAD-M-42431806
7.LUKA HUŠAKLAVPF-YCAD-M-423226013
8.ROKO RIBARIĆOMEGAPF-YCAD-M-28, PF-YCAD-M-32321906
9.TEO GRGIĆ2002 - OdzakPF-YCAD-M+47, PF-YCAD-M-47532206
10.NEJC OSTROŽNIKPON DO KWAN ZAGORJEPF-YCAD-M-32, PF-YCAD-M-37423207
11.TIN KOKOLKBV OrmožPF-YCAD-M-37, PF-YCAD-M-4242230-1
12.EMANUEL SUROPDRAGAPF-YCAD-M-37212007
13.MATKO PREBEGKutinaPF-YCAD-M+47211404
14.MATAN KATALINIĆMINOTAUR PAZINPF-YCAD-M-4221904
15.LEONARDO ČVEKBTI ZabokPF-YCAD-M-4721702
16.ROK SEJDIJIPON DO KWAN ZAGORJEPF-YCAD-M-3221110-1
17.STJEPAN ANDRIĆOMEGAPF-YCAD-M+472160-3
18.SANJIN HRNJICA"ZINO" PF-YCAD-M+4721100-5
19.ELVEDIN OKUGIC"ZINO" PF-YCAD-M+471040-1
20.ALJOŠA RAMIĆ"ZINO" PF-YCAD-M+471040-2
21.TINO PAĆALATMINOTAUR PAZINPF-YCAD-M-321050-3
22.PATRIK LIJAKMARJAN 1975PF-YCAD-M-421020-3
23.INES DELALICKBS PokojPF-YCAD-M-421050-4
24.LEON NOLAMAWASHIPF-YCAD-M-471020-4
25.ADRIAN TURSUNOVIĆBudokai LabinPF-YCAD-M-371040-5
26.JAKA KMETPON DO KWAN ZAGORJEPF-YCAD-M-421030-5
27.KARLO LACKOBUŠIDOPF-YCAD-M-471020-5
28.EMAN SALIHOVICKBC "Bihać" PF-YCAD-M+471000-5
29.SANDY ŽUNIĆBudokai LabinPF-YCAD-M-321020-6
30.ANTO JELKIĆ2002 - OdzakPF-YCAD-M-421000-6
31.HANNAN BRKIĆ"ZINO" PF-YCAD-M+471000-6
32.MARIN BAŠIĆBudokai LabinPF-YCAD-M-421000-6
33.IVAN PALEKAMARJAN 1975PF-YCAD-M-371000-7
34.RAUL VALENČIĆSVETI MATEJPF-YCAD-M-371050-8
35.DENIS ŠUŠNJARKBC "Bihać" PF-YCAD-M-421020-8
36.AMAR ŠUKEKBK "TROJAN ISTRA" PULAPF-YCAD-M-321010-8
37.SEBASTIAN IDRIZIKBK "TROJAN ISTRA" PULAPF-YCAD-M-471020-10
38.MARIN RUŽIĆHBD VODICEPF-YCAD-M-371010-10
39.PETAR BERONIĆMOSLAVACPF-YCAD-M-471010-10

PF - Younger cadets (female)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.KATRIN HAIDERKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-YCAD-F-47, PF-YCAD-F+476638018
2.ANA JOVIĆBURAPF-YCAD-F-323318013
3.PAOLA TOMRECAJPRETORIANPF-YCAD-F-42, PF-YCAD-F-47541907
4.TIA PAULINA SRIĆASUŠAKPF-YCAD-F-37, PF-YCAD-F-42432506
5.LARA RADOČAJTIGAR SLUNJPF-YCAD-F+473219011
6.ELENA LJUBEKZMAJ BedekovčinaPF-YCAD-F-37321300
7.LUCIJA BOTICALEGENDPF-YCAD-F-28, PF-YCAD-F-3232150-1
8.MARTINA BUTERINVelebitPF-YCAD-F-42, PF-YCAD-F-475328012
9.LEONA BARTOLINNinjaPF-YCAD-F-47, PF-YCAD-F-42531401
10.ANTONELA CESARECKrapinaPF-YCAD-F-42, PF-YCAD-F-474280-1
11.ANA PRANJIĆTIGARPF-YCAD-F-32211705
12.ELENA ČVEKBTI ZabokPF-YCAD-F-32211005
13.MIHAELA TOPALLIPRETORIANPF-YCAD-F-37211004
14.PETRA MIKULIĆTIGAR -BRODPF-YCAD-F-37211004
15.LANA BOGDANMARJAN 1975PF-YCAD-F+47211202
16.TARA GAĆEŠAKutinaPF-YCAD-F-422180-2
17.LEONARDA DEAKBTI ZabokPF-YCAD-F-422140-2
18.ANAI RAŽNJEVIĆSUŠAKPF-YCAD-F-42, PF-YCAD-F-37311102
19.KATARINA PALADATROGIRPF-YCAD-F-47, PF-YCAD-F-422000-7
20.IVANA BRSTILOMAWASHIPF-YCAD-F+471020-2
21.CHIARA IVASHBD VODICEPF-YCAD-F+471020-3
22.CHIARA MILIŠAMARJAN 1975PF-YCAD-F-471020-3
23.ELA MAGDIĆTIGAR SLUNJPF-YCAD-F-421020-3
24.NIKA PAVIČIĆVelebitPF-YCAD-F-471000-3
25.ERNA OKUGICKBS PokojPF-YCAD-F-421020-4
26.VITA JUGOVIĆSUŠAKPF-YCAD-F-321010-4
27.AJNA RAMAKICKBS PokojPF-YCAD-F-321010-5
28.ZOA VIVODASUŠAKPF-YCAD-F-371010-5
29.ELLA MIDZICKBS PokojPF-YCAD-F-421000-6
30.ENA ČORAKKutinaPF-YCAD-F-371000-6
31.LARA JAKOMINIĆKBK "TROJAN ISTRA" PULAPF-YCAD-F-321000-6
32.SARAH BUDIČINKBK Planet sportPF-YCAD-F+471000-6
33.ANA HUDINKBV OrmožPF-YCAD-F-371030-7
34.BEATA IVASHBD VODICEPF-YCAD-F-321020-7
35.KATARINA PAVIĆMARJAN 1975PF-YCAD-F+471000-7

PF - Older cadets (male)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.NEJC KOROTAJKBV OrmožPF-OCAD-M-63, PF-OCAD-M-695535018
2.NINO BRATUŠEKPTUJPF-OCAD-M+692212012
3.ALAN TURSUNOVIĆBudokai LabinPF-OCAD-M-47221504
4.LUCAS RADOVIĆTIGARPF-OCAD-M-4211403
5.DOMINIK LOOSKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-OCAD-M-52, PF-OCAD-M-57, PF-OCAD-M-63, PF-OCAD-M-698651026
6.MATEO GUZIĆPOLAČAPF-OCAD-M-52, PF-OCAD-M-4742180-6
7.DIEGO ALDINBURAPF-OCAD-M-47211705
8.EMRAH CEHAJICKBS PokojPF-OCAD-M-42211305
9.MISLAV JAIĆMOSLAVACPF-OCAD-M-63211201
10.LEON NOLAMAWASHIPF-OCAD-M-47211700
11.LOREN DOMBALAVPF-OCAD-M+6921600
12.IVAN BATARELOLOTUSPF-OCAD-M-692170-2
13.ADIJAN NADAREVIĆ"ZINO" PF-OCAD-M-5721140-5
14.ALEN BRATINŠČAKKBV OrmožPF-OCAD-M+692100-6
15.MORIS TRBULINLAVPF-OCAD-M-52, PF-OCAD-M-5720140-3
16.DÁVID BONDÁRKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-OCAD-M-69, PF-OCAD-M-6320150-7
17.LUKA TOMLJANOVIĆSUŠAKPF-OCAD-M+6910000
18.KENAN KAZIĆTKD GalajaPF-OCAD-M-521030-1
19.LUKA SMOLICPRETORIANPF-OCAD-M-521030-1
20.MARTIN MAJSECBTI ZabokPF-OCAD-M-571010-1
21.AMAR BAČIĆTKD GalajaPF-OCAD-M-631000-6
22.LUCAS HRVATIN JUGOVACBudokai LabinPF-OCAD-M-57, PF-OCAD-M-631000-6
23.TIM HEINISCHPTUJPF-OCAD-M+691000-6
24.LEON ŽAJGAROMEGAPF-OCAD-M-471040-7
25.MARIN BAŠIĆBudokai LabinPF-OCAD-M-421040-8
26.LAN KOKOLKBV OrmožPF-OCAD-M-631030-9

PF - Older cadets (female)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.DIANA HALEPOVIĆkbk "Mega centar" RijekaPF-OCAD-F-552216012
2.ELA ZNAORSUŠAKPF-OCAD-F-602212012
3.NURHANA FAZLICATUS GRATKORNPF-OCAD-F-50221007
4.BRIGITA BEDISUŠAKPF-OCAD-F+6522904
5.KATRIN HAIDERKiralyTeam Pointfigthing AcademyPF-OCAD-F-46221503
6.HELENA SANDRA TKALČEVIĆBTI ZabokPF-OCAD-F-6511606
7.ANTONELA CESARECKrapinaPF-OCAD-F-4211801
8.ANA SOVECZMAJ BedekovčinaPF-OCAD-F-46212108
9.DORIS SKORINMARJAN 1975PF-OCAD-F-55211408
10.ELA MAGDIĆTIGAR SLUNJPF-OCAD-F-42211305
11.IVANA BRSTILOMAWASHIPF-OCAD-F-5021600
12.NINA NOVAKOVIĆHBD VODICEPF-OCAD-F+652140-1
13.HANI PAĆALATMINOTAUR PAZINPF-OCAD-F-6021140-2
14.BARBARA PALEKAMARJAN 1975PF-OCAD-F+652180-2
15.NIKOLINA BARTOLČIĆLAVPF-OCAD-F-6021100-4
16.PETRA ZUBČIĆPOLAČAPF-OCAD-F-50, PF-OCAD-F-552010-16
17.ANTONELA VRANEŠIĆKBK DRAGON&SOKOL - SisakPF-OCAD-F+6510000
18.LARA RADOČAJTIGAR SLUNJPF-OCAD-F-6010000
19.ANDREA DAMJANOVIĆSUŠAKPF-OCAD-F+651060-1
20.NIKA CERANIĆSUŠAKPF-OCAD-F-501030-1
21.NINA ETEROVIĆLOTUSPF-OCAD-F-461080-2
22.IVONA GALEŠIĆPRETORIANPF-OCAD-F-651000-6
23.MARTA BARTULOVIĆVelebitPF-OCAD-F-601000-6
24.SARA GRDOVIĆPRETORIANPF-OCAD-F-421000-6
25.NIKA RADOVIĆTIGARPF-OCAD-F-461080-9
26.INA SKAZAPTUJPF-OCAD-F-551010-10

PF - Juniors (male)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.PATRIK ŠULEKPTUJPF-JUN-M-791112010
2.ADAM HERCOGOMEGAPF-JUN-M-631111010
3.LOREN DOMBALAVPF-JUN-M-7411301
4.FILIP ČULINAPOLAČAPF-JUN-M-741020-1
5.PATRIK MLINACSUŠAKPF-JUN-M-791020-10
6.IVAN BATARELOLOTUSPF-JUN-M-631010-10

PF - Juniors (female)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.UNA MARAVIĆLEGENDPF-JUN-F-552222010
2.EMMA LINIĆSUŠAKPF-JUN-F-6011606
3.MARA VICELJASUŠAKPF-JUN-F-5011606
4.LORENA POŽEGATIGAR SLUNJPF-JUN-F-65111003
5.SARA PEŠUTSUŠAKPF-JUN-F-55211605
6.HELENA SANDRA TKALČEVIĆBTI ZabokPF-JUN-F-65211303
7.LEJLA BIŠČEVIĆTKD GalajaPF-JUN-F-55, PF-JUN-F-652000-12
8.NIKOLINA BARTOLČIĆLAVPF-JUN-F-601000-6
9.NINA ŠALKOVIĆKrapinaPF-JUN-F-501000-6
10.IVA VUKOŠIĆTIGAR SLUNJPF-JUN-F-551020-9

PF - Seniors (male)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MATEO ĐUDARIĆMOSLAVACPF-SEN-M-74112707
2.MARINO FARAGUNABudokai LabinPF-SEN-M-79, PF-SEN-M-8411606
3.THOMAS MATIĆMAWASHIPF-SEN-M-69, PF-SEN-M-7410200-1
4.DURSUM HASANICTKD GalajaPF-SEN-M-84, PF-SEN-M-891000-6

PF - Seniors (female)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARA VICELJASUŠAKPF-SEN-F-502222017
2.ANA ALABERLAVPF-SEN-F-702232015
3.NIKOLINA POŽEGATIGAR SLUNJPF-SEN-F-601120010
4.KARLA BOBANOVIĆPOLAČAPF-SEN-F-60, PF-SEN-F-70, PF-SEN-F+7031280-9
5.ANITA ŠANTORKickboxing klub BrodPF-SEN-F+701000-6
6.NINA ŠALKOVIĆKrapinaPF-SEN-F-501000-6
7.LUCIJA BAKALARTIGAR SLUNJPF-SEN-F-701050-10
8.LUCIJA HORVATŠKORPIONPF-SEN-F-501050-11