kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Croatia Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (male) -47
1061
343
6
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
565
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
426
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1063
160
0
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
175
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
734
BARTUL BAKICA (LOTUS)
1064
341
0
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
568
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
272
MORIS TRBULIN (LAV)
1065
161
8
ERIK LAZAR (YOKO SE)
702
5
DINO IVAS (HBD)
437
TILEN REPINA (PTUJ)
1066
343
6
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
426
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1067
160
6
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
734
5
BARTUL BAKICA (LOTUS)
1068
341
0
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
272
6
MORIS TRBULIN (LAV)
1069
161
5
ERIK LAZAR (YOKO SE)
437
9
TILEN REPINA (PTUJ)
1070
343
2
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
160
8
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
1071
272
0
MORIS TRBULIN (LAV)
437
6
TILEN REPINA (PTUJ)
1073
160
1
BENCE SOLYMOSI (YOKO SE)
437
6
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. BENCE SOLYMOSI, Yoko Kick-box Team
3. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. TAMÁS SZÁK, Debreczeni Team